[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 63 20 3 7 64-31 11 3 1 34-15 9 0 6 30-16 2 3 1 0 1 4-2
2.  Vineta Wolin 30 63 19 6 5 66-25 10 3 2 38-9 9 3 3 28-16 2 3 1 0 1 2-4
3.  Dąb Dębno 30 59 18 5 7 62-36 11 2 2 33-10 7 3 5 29-26
4.  Odra Chojna 30 49 14 7 9 61-44 7 3 5 30-23 7 4 4 31-21
5.  Darzbór Szczecinek 30 47 13 8 9 46-35 6 5 4 25-19 7 3 5 21-16
6.  Osadnik Myślibórz 30 43 11 10 9 58-46 8 4 3 37-22 3 6 6 21-24
7.  Hutnik Szczecin 30 41 13 2 15 53-53 7 2 6 27-23 6 0 9 26-30
8.  Gryf Kamień Pomorski 30 39 11 6 13 47-51 7 4 4 26-18 4 2 9 21-33
9.  Kluczevia Stargard Szczeciński 30 38 9 11 10 49-51 5 5 5 29-26 4 6 5 20-25 2 4 1 1 0 2-1
10.  Ina Goleniów 30 38 10 8 12 52-52 5 5 5 22-25 5 3 7 30-27 2 1 0 1 1 1-2
11.  Iskra Białogard 30 37 9 10 11 39-46 8 2 5 29-19 1 8 6 10-27
12.  Energetyk Gryfino 30 36 10 6 14 47-56 6 2 7 24-21 4 4 7 23-35
13.  Arkonia Szczecin 30 34 8 10 12 38-44 6 4 5 24-19 2 6 7 14-25
14.  Lech Czaplinek 30 31 8 7 15 40-55 4 4 7 22-25 4 3 8 18-30
15.  Stal Szczecin 30 29 6 11 13 45-58 4 7 4 22-22 2 4 9 23-36
16.  Sarmata Dobra 30 18 6 0 24 23-107 5 0 10 16-56 1 0 14 7-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Świt Skolwin (Szczecin)    4-0 4-3 1-0 1-0 0-0 3-1 3-2 4-2 2-0 1-1 1-1 0-1 4-0 2-1 4-3 
 2 Vineta Wolin2-0     3-0 0-0 2-0 2-0 5-0 2-3 1-1 1-2 1-1 6-1 2-1 2-0 5-0 4-0 
 3 Dąb Dębno1-0 0-1     0-1 1-0 4-1 4-1 3-2 1-1 2-1 0-0 6-1 4-0 3-1 1-0 3-0* 
 4 Odra Chojna3-2 0-2 5-2     2-2 0-3 1-0 1-2 0-2 1-1 3-0 1-3 3-3 4-0 3-1 3-0 
 5 Darzbór Szczecinek3-1 2-2 1-1 1-3     1-1 1-2 2-0 2-2 1-2 1-1 0-1 2-1 3-0 3-1 2-1 
 6 Osadnik Myślibórz1-3 1-4 1-1 2-2 1-2     2-0 2-0 2-1 2-1 3-0 5-2 3-1 2-2 3-3 7-0 
 7 Hutnik Szczecin0-4 1-1 0-3 1-3 1-2 4-2     4-0 1-1 3-0 4-1 0-2 3-0 1-3 2-1 2-0 
 8 Gryf Kamień Pomorski1-0 0-1 3-2 4-0 2-3 0-2 2-1     3-1 1-2 0-0 2-2 1-1 1-1 3-1 3-1 
 9 Kluczevia Stargard Szczeciński2-4 3-3 2-1 2-2 0-1 2-2 1-3 2-1     1-0 6-1 0-2 0-0 2-4 2-2 4-0 
 10 Ina Goleniów0-1 2-1 1-4 1-4 1-3 2-2 2-1 0-0 1-1     2-2 2-1 0-3 3-0 2-2 3-0 
 11 Iskra Białogard1-2 2-4 0-2 0-3 2-0 1-1 2-3 5-1 2-0 3-1     3-1 0-0 1-0 3-1 4-0 
 12 Energetyk Gryfino0-4 0-2 0-1 0-1 2-2 2-0 3-0 2-0 0-2 2-4 0-0     3-0 3-2 0-3 7-0 
 13 Arkonia Szczecin1-0 0-1 2-3 3-2 1-0 1-1 1-3 5-2 5-0 2-2 0-2 1-1     1-2 0-0 1-0 
 14 Lech Czaplinek0-2 0-3 1-1 3-0 0-0 1-4 3-0 1-3 0-2 3-0 0-0 3-1 1-1     5-6 1-2 
 15 Stal Szczecin1-4 1-0 1-2 3-3 0-2 1-0 0-1 0-0 3-3 3-3 2-0 3-3 1-1 0-0     3-0 
 16 Sarmata Dobra0-3 0-3 2-3 0-7 0-4 3-2 0-10 1-5 0-1 0-11 4-1 2-1 2-1 0-3 2-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Iskra Białogard 0-2 Dąb Dębno 16 sierpnia, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Darzbór Szczecinek 15 sierpnia, 18:00
Stal Szczecin 1-1 Arkonia Szczecin 16 sierpnia, 11:00
Lech Czaplinek 3-0 Ina Goleniów 16 sierpnia, 17:00
Osadnik Myślibórz 2-0 Gryf Kamień Pomorski 16 sierpnia, 17:00
Odra Chojna 1-0 Hutnik Szczecin 16 sierpnia, 17:30
Sarmata Dobra 2-1 Energetyk Gryfino 16 sierpnia, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-3 Vineta Wolin 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Dąb Dębno 0-1 Vineta Wolin 23 sierpnia, 17:00
Energetyk Gryfino 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 23 sierpnia, 16:00
Hutnik Szczecin 2-0 Sarmata Dobra 23 sierpnia, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 4-0 Odra Chojna 24 sierpnia, 16:00
Ina Goleniów 2-2 Osadnik Myślibórz 23 sierpnia, 18:00
Darzbór Szczecinek 3-1 Stal Szczecin 23 sierpnia, 17:00
Iskra Białogard 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 23 sierpnia, 16:00
Lech Czaplinek 1-1 Arkonia Szczecin 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) 4-3 Dąb Dębno 30 sierpnia, 11:00
Stal Szczecin 2-0 Iskra Białogard 30 sierpnia, 11:00
Lech Czaplinek 0-0 Darzbór Szczecinek 30 sierpnia, 17:00
Osadnik Myślibórz 3-1 Arkonia Szczecin 30 sierpnia, 15:00
Odra Chojna 1-1 Ina Goleniów 30 sierpnia, 17:30
Sarmata Dobra 1-5 Gryf Kamień Pomorski 30 sierpnia, 15:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-3 Hutnik Szczecin 30 sierpnia, 17:00
Vineta Wolin 6-1 Energetyk Gryfino 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Dąb Dębno 6-1 Energetyk Gryfino 6 września, 16:00
Hutnik Szczecin 1-1 Vineta Wolin 6 września, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 3-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 6 września, 15:00
Ina Goleniów 3-0 Sarmata Dobra 6 września, 17:00
Arkonia Szczecin 3-2 Odra Chojna 6 września, 13:30
Darzbór Szczecinek 1-1 Osadnik Myślibórz 6 września, 17:00
Iskra Białogard 1-0 Lech Czaplinek 6 września, 12:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Stal Szczecin 7 września, 15:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Stal Szczecin 1-2 Dąb Dębno 13 września, 11:00
Lech Czaplinek 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 14 września, 16:00
Osadnik Myślibórz 3-0 Iskra Białogard 13 września, 16:00
Odra Chojna 2-2 Darzbór Szczecinek 13 września, 16:00
Sarmata Dobra 2-1 Arkonia Szczecin 13 września, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-0 Ina Goleniów 13 września, 17:00
Vineta Wolin 2-3 Gryf Kamień Pomorski 13 września, 17:00
Energetyk Gryfino 3-0 Hutnik Szczecin 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Dąb Dębno 4-1 Hutnik Szczecin 20 września, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2-2 Energetyk Gryfino 20 września, 14:00
Ina Goleniów 2-1 Vineta Wolin 20 września, 17:00
Arkonia Szczecin 5-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 20 września, 11:00
Darzbór Szczecinek 2-1 Sarmata Dobra 20 września, 17:00
Iskra Białogard 0-3 Odra Chojna 20 września, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Osadnik Myślibórz 20 września, 16:00
Stal Szczecin 0-0 Lech Czaplinek 20 września, 11:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Lech Czaplinek 1-1 Dąb Dębno 27 września, 16:00
Osadnik Myślibórz 3-3 Stal Szczecin 27 września, 16:00
Odra Chojna 3-2 Świt Skolwin (Szczecin) 27 września, 16:00
Sarmata Dobra 4-1 Iskra Białogard 27 września, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-1 Darzbór Szczecinek 27 września, 16:00
Vineta Wolin 2-1 Arkonia Szczecin 27 września, 15:00
w Kołczewie
Energetyk Gryfino 2-4 Ina Goleniów 27 września, 16:00
Hutnik Szczecin 4-0 Gryf Kamień Pomorski 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Dąb Dębno 3-2 Gryf Kamień Pomorski 4 października, 16:00
Ina Goleniów 2-1 Hutnik Szczecin 4 października, 15:00
Arkonia Szczecin 1-1 Energetyk Gryfino 4 października, 13:30
Darzbór Szczecinek 2-2 Vineta Wolin 4 października, 16:00
Iskra Białogard 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 4 października, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4-3 Sarmata Dobra 4 października, 16:00
Stal Szczecin 3-3 Odra Chojna 4 października, 11:00
Lech Czaplinek 1-4 Osadnik Myślibórz 4 października, 16:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Osadnik Myślibórz 1-1 Dąb Dębno 11 października, 16:00
Odra Chojna 4-0 Lech Czaplinek 11 października, 15:00
Sarmata Dobra 2-1 Stal Szczecin 11 października, 14:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-4 Świt Skolwin (Szczecin) 11 października, 11:00
Vineta Wolin 1-1 Iskra Białogard 11 października, 15:00
Energetyk Gryfino 2-2 Darzbór Szczecinek 11 października, 14:00
Hutnik Szczecin 3-0 Arkonia Szczecin 11 października, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 1-2 Ina Goleniów 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Dąb Dębno 2-1 Ina Goleniów 18 października, 15:00
Arkonia Szczecin 5-2 Gryf Kamień Pomorski 18 października, 13:30
Darzbór Szczecinek 1-2 Hutnik Szczecin 18 października, 15:00
Iskra Białogard 3-1 Energetyk Gryfino 18 października, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Vineta Wolin 18 października, 16:00
Stal Szczecin 3-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 18 października, 11:00
Lech Czaplinek 1-2 Sarmata Dobra 18 października, 15:00
Osadnik Myślibórz 2-2 Odra Chojna 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Odra Chojna 5-2 Dąb Dębno 25 października, 15:00
Sarmata Dobra 3-2 Osadnik Myślibórz 25 października, 14:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-4 Lech Czaplinek 25 października, 12:00
Vineta Wolin 5-0 Stal Szczecin 25 października, 14:00
w Kołczewie
Energetyk Gryfino 0-4 Świt Skolwin (Szczecin) 25 października, 16:00
Hutnik Szczecin 4-1 Iskra Białogard 25 października, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 2-3 Darzbór Szczecinek 25 października, 13:00
Ina Goleniów 0-3 Arkonia Szczecin 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 8 listopada

Dąb Dębno 4-0 Arkonia Szczecin 8 listopada, 14:00
Darzbór Szczecinek 1-2 Ina Goleniów 8 listopada, 13:00
Iskra Białogard 5-1 Gryf Kamień Pomorski 8 listopada, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Hutnik Szczecin 8 listopada, 12:00
Stal Szczecin 3-3 Energetyk Gryfino 8 listopada, 11:00
Lech Czaplinek 0-3 Vineta Wolin 8 listopada, 14:00
Osadnik Myślibórz 2-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 8 listopada, 14:00
Odra Chojna 3-0 Sarmata Dobra 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Sarmata Dobra 2-3 Dąb Dębno 11 listopada, 14:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Odra Chojna 11 listopada, 12:00
Vineta Wolin 2-0 Osadnik Myślibórz 11 listopada, 14:00
Energetyk Gryfino 3-2 Lech Czaplinek 11 listopada, 12:00
Hutnik Szczecin 2-1 Stal Szczecin 11 listopada, 14:00
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 11 listopada, 13:00
Ina Goleniów 2-2 Iskra Białogard 11 listopada, 17:00
Arkonia Szczecin 1-0 Darzbór Szczecinek 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Dąb Dębno 1-0 Darzbór Szczecinek 15 listopada, 13:00
Iskra Białogard 0-0 Arkonia Szczecin 15 listopada, 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Ina Goleniów 15 listopada, 12:00
Stal Szczecin 0-0 Gryf Kamień Pomorski 15 listopada, 11:00
Lech Czaplinek 3-0 Hutnik Szczecin 15 listopada, 13:00
Osadnik Myślibórz 5-2 Energetyk Gryfino 15 listopada, 13:00
Odra Chojna 0-2 Vineta Wolin 15 listopada, 13:00
Sarmata Dobra 0-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 15 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Dąb Dębno 22 listopada, 11:00
Vineta Wolin 4-0 Sarmata Dobra 22 listopada, 13:00
Energetyk Gryfino 0-1 Odra Chojna 22 listopada, 12:00
Hutnik Szczecin 4-2 Osadnik Myślibórz 22 listopada, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Lech Czaplinek 22 listopada, 13:00
Ina Goleniów 2-2 Stal Szczecin 22 listopada, 13:00
Arkonia Szczecin 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 31 października, 18:00
Darzbór Szczecinek 1-1 Iskra Białogard 23 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Dąb Dębno 0-0 Iskra Białogard 14 marca, 15:00
Darzbór Szczecinek 3-1 Świt Skolwin (Szczecin) 14 marca, 14:00
Arkonia Szczecin 0-0 Stal Szczecin 14 marca, 11:00
Ina Goleniów 3-0 Lech Czaplinek 14 marca, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 0-2 Osadnik Myślibórz 14 marca, 15:00
Hutnik Szczecin 1-3 Odra Chojna 14 marca, 13:00
Energetyk Gryfino 7-0 Sarmata Dobra 14 marca, 14:00
Vineta Wolin 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 14 marca, 16:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Arkonia Szczecin 1-2 Lech Czaplinek 21 marca, 16:00
Vineta Wolin 3-0 Dąb Dębno 21 marca, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-2 Energetyk Gryfino 21 marca, 14:00
Sarmata Dobra 0-10 Hutnik Szczecin 21 marca, 16:00
Odra Chojna 1-2 Gryf Kamień Pomorski 21 marca, 15:00
Osadnik Myślibórz 2-1 Ina Goleniów 21 marca, 14:00
Stal Szczecin 0-2 Darzbór Szczecinek 21 marca, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Iskra Białogard 22 marca, 13:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Dąb Dębno 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 28 marca, 15:00
Iskra Białogard 3-1 Stal Szczecin 28 marca, 13:00
Darzbór Szczecinek 3-0 Lech Czaplinek 28 marca, 16:00 (350)
Arkonia Szczecin 1-1 Osadnik Myślibórz 28 marca, 16:00
Ina Goleniów 1-4 Odra Chojna 28 marca, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 3-1 Sarmata Dobra 28 marca, 15:00
Hutnik Szczecin 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 28 marca, 13:00
Energetyk Gryfino 0-2 Vineta Wolin 6 maja, 17:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Energetyk Gryfino 0-1 Dąb Dębno 4 kwietnia, 13:00
Vineta Wolin 5-0 Hutnik Szczecin 20 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gości
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Gryf Kamień Pomorski 4 kwietnia, 13:00
Sarmata Dobra 0-11 Ina Goleniów 4 kwietnia, 13:00
Odra Chojna 3-3 Arkonia Szczecin 4 kwietnia, 13:00
Osadnik Myślibórz 1-2 Darzbór Szczecinek 4 kwietnia, 13:00
Lech Czaplinek 0-0 Iskra Białogard 4 kwietnia, 13:00
Stal Szczecin 1-4 Świt Skolwin (Szczecin) 4 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Dąb Dębno 1-0 Stal Szczecin 11 kwietnia, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Lech Czaplinek 11 kwietnia, 12:00
Iskra Białogard 1-1 Osadnik Myślibórz 11 kwietnia, 13:00
Darzbór Szczecinek 1-3 Odra Chojna 11 kwietnia, 16:00
Arkonia Szczecin 1-0 Sarmata Dobra 11 kwietnia, 16:00
Ina Goleniów 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 11 kwietnia, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 0-1 Vineta Wolin 11 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczecin 0-2 Energetyk Gryfino 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Hutnik Szczecin 0-3 Dąb Dębno 18 kwietnia, 16:00
Energetyk Gryfino 2-0 Gryf Kamień Pomorski 18 kwietnia, 14:00
Vineta Wolin 1-2 Ina Goleniów 18 kwietnia, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Arkonia Szczecin 18 kwietnia, 14:00
Sarmata Dobra 0-4 Darzbór Szczecinek 18 kwietnia, 16:00
Odra Chojna 3-0 Iskra Białogard 18 kwietnia, 16:00
Osadnik Myślibórz 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 18 kwietnia, 16:00
Lech Czaplinek 5-6 Stal Szczecin 18 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Dąb Dębno 3-1 Lech Czaplinek 25 kwietnia, 16:00
Stal Szczecin 1-0 Osadnik Myślibórz 25 kwietnia, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Odra Chojna 25 kwietnia, 11:00
Iskra Białogard 4-0 Sarmata Dobra 25 kwietnia, 14:00
Darzbór Szczecinek 2-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 25 kwietnia, 14:00
Arkonia Szczecin 0-1 Vineta Wolin 25 kwietnia, 16:00
Ina Goleniów 2-1 Energetyk Gryfino 25 kwietnia, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Hutnik Szczecin 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Gryf Kamień Pomorski 3-2 Dąb Dębno 1 maja, 11:00
Hutnik Szczecin 3-0 Ina Goleniów 1 maja, 11:00
Energetyk Gryfino 3-0 Arkonia Szczecin 1 maja, 16:00
Vineta Wolin 2-0 Darzbór Szczecinek 30 kwietnia, 18:15
mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru drużyny gości
Kluczevia Stargard Szczeciński 6-1 Iskra Białogard 1 maja, 11:00
Sarmata Dobra 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 1 maja, 14:00
Odra Chojna 3-1 Stal Szczecin 30 kwietnia, 17:30
Osadnik Myślibórz 2-2 Lech Czaplinek 1 maja, 14:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Dąb Dębno 4-1 Osadnik Myślibórz 9 maja, 16:00
Lech Czaplinek 3-0 Odra Chojna 9 maja, 16:00
Stal Szczecin 3-0 Sarmata Dobra 9 maja, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 9 maja, 17:00
Iskra Białogard 2-4 Vineta Wolin 9 maja, 15:00
Darzbór Szczecinek 0-1 Energetyk Gryfino 9 maja, 17:00
Arkonia Szczecin 1-3 Hutnik Szczecin 9 maja, 16:00
Ina Goleniów 0-0 Gryf Kamień Pomorski 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Ina Goleniów 1-4 Dąb Dębno 16 maja, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Arkonia Szczecin 16 maja, 16:00
Hutnik Szczecin 1-2 Darzbór Szczecinek 16 maja, 13:00
Energetyk Gryfino 0-0 Iskra Białogard 16 maja, 16:00
Vineta Wolin 2-0 Świt Skolwin (Szczecin) 16 maja, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Stal Szczecin 16 maja, 14:00
Sarmata Dobra 0-3 Lech Czaplinek 16 maja, 16:00
Odra Chojna 0-3 Osadnik Myślibórz 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Dąb Dębno 0-1 Odra Chojna 23 maja, 16:00
Osadnik Myślibórz 7-0 Sarmata Dobra 23 maja, 17:00
Lech Czaplinek 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 23 maja, 16:00
Stal Szczecin 1-0 Vineta Wolin 23 maja, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Energetyk Gryfino 23 maja, 17:00
Iskra Białogard 2-3 Hutnik Szczecin 24 maja, 11:00
Darzbór Szczecinek 2-0 Gryf Kamień Pomorski 23 maja, 17:00
Arkonia Szczecin 2-2 Ina Goleniów 23 maja, 16:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Arkonia Szczecin 2-3 Dąb Dębno 30 maja, 16:00
Ina Goleniów 1-3 Darzbór Szczecinek 30 maja, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 0-0 Iskra Białogard 30 maja, 16:00
Hutnik Szczecin 0-4 Świt Skolwin (Szczecin) 30 maja, 16:00
Energetyk Gryfino 0-3 Stal Szczecin 30 maja, 16:00
Vineta Wolin 2-0 Lech Czaplinek 30 maja, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Osadnik Myślibórz 30 maja, 11:00
Sarmata Dobra 0-7 Odra Chojna 30 maja, 16:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Dąb Dębno 3-0 Sarmata Dobra 6 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Odra Chojna 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 6 czerwca, 17:00
Osadnik Myślibórz 1-4 Vineta Wolin 6 czerwca, 17:00
Lech Czaplinek 3-1 Energetyk Gryfino 6 czerwca, 15:00
Stal Szczecin 0-1 Hutnik Szczecin 3 czerwca, 18:30
Świt Skolwin (Szczecin) 3-2 Gryf Kamień Pomorski 4 czerwca, 13:00
Iskra Białogard 3-1 Ina Goleniów 6 czerwca, 11:00
Darzbór Szczecinek 2-1 Arkonia Szczecin 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Darzbór Szczecinek 1-1 Dąb Dębno 13 czerwca, 15:00
Arkonia Szczecin 0-2 Iskra Białogard 13 czerwca, 16:00
Ina Goleniów 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 12 czerwca, 18:00
Gryf Kamień Pomorski 3-1 Stal Szczecin 13 czerwca, 13:00
Hutnik Szczecin 1-3 Lech Czaplinek 13 czerwca, 16:00
Energetyk Gryfino 2-0 Osadnik Myślibórz 13 czerwca, 16:00
Vineta Wolin 0-0 Odra Chojna 13 czerwca, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 4-0 Sarmata Dobra 13 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Dąb Dębno 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 20 czerwca, 17:00
Sarmata Dobra 0-3 Vineta Wolin 20 czerwca, 17:00
Odra Chojna 1-3 Energetyk Gryfino 20 czerwca, 17:00
Osadnik Myślibórz 2-0 Hutnik Szczecin 20 czerwca, 17:00
Lech Czaplinek 1-3 Gryf Kamień Pomorski 20 czerwca, 17:00
Stal Szczecin 3-3 Ina Goleniów 20 czerwca, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Arkonia Szczecin 20 czerwca, 17:00
Iskra Białogard 2-0 Darzbór Szczecinek 20 czerwca, 17:00

III liga 2014/2015 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga sportbazar.pl 2014/2015 (pomorska)

Liga okręgowa 2014/2015 (Koszalin)
Liga okręgowa 2014/2015 (Szczecin)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas