[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Biała Podlaska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SPLGMP Rogoźnica 12 30 10 0 2 72-18 5 0 1 38-8 5 0 1 34-10
2.  SRG Sławatycze 12 28 9 1 2 41-21 4 1 1 20-10 5 0 1 21-11
3.  LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 12 19 6 1 5 51-53 3 1 2 18-15 3 0 3 33-38
4.  GLKS Roskosz-Grabanów 12 15 5 0 7 44-55 2 0 4 21-33 3 0 3 23-22
5.  Lutnia II Piszczac 12 14 4 2 6 42-50 3 0 3 31-26 1 2 3 11-24
6.  Grom Sosnowica 12 12 4 0 8 21-52 3 0 3 14-25 1 0 5 7-27
7.  Kanzas Konstantynów 12 6 2 0 10 17-39 1 0 5 11-18 1 0 5 6-21
GLKS Roskosz-Grabanów rozgrywa swoje mecze w Białej Podlaskiej.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 SPLGMP Rogoźnica    3-0 9-2 2-3 9-1 9-0 6-2 
 2 SRG Sławatycze4-3     3-4 5-0 2-2 3-0 3-1 
 3 LZS Sielczyk (Biała Podlaska)2-7 1-3     6-3 1-1 5-0 3-1 
 4 GLKS Roskosz-Grabanów1-12 2-4 6-11     7-1 5-4 0-1 
 5 Lutnia II Piszczac2-5 3-4 8-12 8-5     3-0* 7-0 
 6 Grom Sosnowica0-2 1-5 6-4 0-9 5-4     2-1 
 7 Kanzas Konstantynów1-5 1-5 6-0 1-3 0-2 2-3     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: GLKS Roskosz-Grabanów.
 
SRG Sławatycze 3-4 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 31 sierpnia, 16:00
SPLGMP Rogoźnica 9-1 Lutnia II Piszczac 31 sierpnia, 13:00
Kanzas Konstantynów 2-3 Grom Sosnowica 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Lutnia II Piszczac.
 
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2-7 SPLGMP Rogoźnica 7 września, 13:00
Kanzas Konstantynów 1-5 SRG Sławatycze 7 września, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 5-4 Grom Sosnowica 18 października, 13:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Grom Sosnowica.
 
SRG Sławatycze 5-0 GLKS Roskosz-Grabanów 14 września, 13:00
SPLGMP Rogoźnica 6-2 Kanzas Konstantynów 14 września, 13:00
Lutnia II Piszczac 8-12 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 14 września, 13:00

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: LZS Sielczyk (Biała Podlaska).
 
Kanzas Konstantynów 0-2 Lutnia II Piszczac 21 września, 12:00
GLKS Roskosz-Grabanów 1-12 SPLGMP Rogoźnica 21 września, 12:00
SRG Sławatycze 3-0 Grom Sosnowica 21 września, 12:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: SRG Sławatycze.
 
SPLGMP Rogoźnica 9-0 Grom Sosnowica 28 września, 12:00
Lutnia II Piszczac 8-5 GLKS Roskosz-Grabanów 28 września, 12:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 3-1 Kanzas Konstantynów 28 września, 12:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Kanzas Konstantynów.
 
GLKS Roskosz-Grabanów 6-11 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 5 października, 15:00
Grom Sosnowica 5-4 Lutnia II Piszczac 5 października, 11:00
SRG Sławatycze 4-3 SPLGMP Rogoźnica 5 października, 14:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: SPLGMP Rogoźnica.
 
Lutnia II Piszczac 3-4 SRG Sławatycze 12 października, 11:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 5-0 Grom Sosnowica 12 października, 11:00
Kanzas Konstantynów 1-3 GLKS Roskosz-Grabanów 12 października, 11:00

Kolejka 8 - 25-26 kwietnia

Pauza: GLKS Roskosz-Grabanów.
 
Grom Sosnowica 2-1 Kanzas Konstantynów 26 kwietnia, 13:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1-3 SRG Sławatycze 1 maja, 13:00
Lutnia II Piszczac 2-5 SPLGMP Rogoźnica 26 kwietnia, 13:00

Kolejka 9 - 2-3 maja

Pauza: Lutnia II Piszczac.
 
SPLGMP Rogoźnica 9-2 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 3 maja, 13:00
SRG Sławatycze 3-1 Kanzas Konstantynów 3 maja, 13:00
Grom Sosnowica 0-9 GLKS Roskosz-Grabanów 3 maja, 13:00

Kolejka 10 - 9-10 maja

Pauza: Grom Sosnowica.
 
GLKS Roskosz-Grabanów 2-4 SRG Sławatycze 10 maja, 16:00
Kanzas Konstantynów 1-5 SPLGMP Rogoźnica 10 maja, 13:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1-1 Lutnia II Piszczac 10 maja, 13:00

Kolejka 11 - 16-17 maja

Pauza: LZS Sielczyk (Biała Podlaska).
 
Grom Sosnowica 1-5 SRG Sławatycze 17 maja, 13:00
przerwany przy stanie 1-5 / uznano wynik z boiska
Lutnia II Piszczac 7-0 Kanzas Konstantynów 17 maja, 13:00
SPLGMP Rogoźnica 2-3 GLKS Roskosz-Grabanów 17 maja, 13:00

Kolejka 12 - 23-24 maja

Pauza: SRG Sławatycze.
 
Grom Sosnowica 0-2 SPLGMP Rogoźnica 24 maja, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 7-1 Lutnia II Piszczac 24 maja, 13:00
Kanzas Konstantynów 6-0 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 24 maja, 13:00

Kolejka 13 - 30-31 maja

Pauza: Kanzas Konstantynów.
 
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 6-3 GLKS Roskosz-Grabanów 31 maja, 13:00
Lutnia II Piszczac 3-0 Grom Sosnowica 31 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
SPLGMP Rogoźnica 3-0 SRG Sławatycze 31 maja, 13:00

Kolejka 14 - 6-7 czerwca

Pauza: SPLGMP Rogoźnica.
 
SRG Sławatycze 2-2 Lutnia II Piszczac 7 czerwca, 17:00
Grom Sosnowica 6-4 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 7 czerwca, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 0-1 Kanzas Konstantynów 7 czerwca, 16:00

Klasa A 2014/2015 (Biała Podlaska)

Klasa B 2014/2015 (Biała Podlaska II)
Klasa B 2014/2015 (Biała Podlaska III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas