[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Biała Podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bad Boys Zastawie 14 38 12 2 0 59-18 6 1 0 23-7 6 1 0 36-11
2.  Tur Turze Rogi 14 29 9 2 3 37-20 5 1 1 18-7 4 1 2 19-13
3.  Bór Dąbie 14 27 9 0 5 55-19 5 0 2 36-7 4 0 3 19-12
4.  WKS Wólka Świątkowa 14 25 8 1 5 55-22 5 0 2 38-8 3 1 3 17-14
5.  Orlęta Gołaszyn 14 20 6 2 6 37-28 2 2 3 22-18 4 0 3 15-10
6.  Armaty Stoczek Łukowski 14 16 5 1 8 29-44 3 0 4 20-20 2 1 4 9-24
7.  Orzeł Zalesie 14 5 1 2 11 25-100 1 1 5 16-34 0 1 6 9-66
8.  Sokół Krynka 14 3 1 0 13 25-71 1 0 6 21-27 0 0 7 4-44
Bad Boys Zastawie rozgrywa swoje mecze w Żdżarach.
Armaty Stoczek Łukowski rozgrywają swoje mecze w Starej Prawdzie.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Bad Boys Zastawie    2-1 2-1 2-1 4-0 3-1 3-3 7-0 
 2 Tur Turze Rogi1-2     3-2 3-3 1-0 5-0 3-0* 2-0 
 3 Bór Dąbie1-3 4-0     2-0 2-3 11-0 10-0 6-1 
 4 WKS Wólka Świątkowa2-4 1-2 5-2     2-0 1-0 15-0 12-0 
 5 Orlęta Gołaszyn2-2 4-4 0-5 1-2     1-2 10-3 4-0 
 6 Armaty Stoczek Łukowski2-7 1-2 1-3 5-4 0-2     6-2 5-0 
 7 Orzeł Zalesie3-8 0-5 0-2 1-4 1-9 3-3     8-3 
 8 Sokół Krynka0-10 1-5 1-4 0-3* 0-1 0-3* 19-1     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Tur Turze Rogi 1-2 Bad Boys Zastawie 31 sierpnia, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 5-4 WKS Wólka Świątkowa 31 sierpnia, 13:00
Bór Dąbie 6-1 Sokół Krynka 31 sierpnia, 13:00
Orlęta Gołaszyn 10-3 Orzeł Zalesie 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Bad Boys Zastawie 3-3 Orzeł Zalesie 7 września, 13:00
Sokół Krynka 0-1 Orlęta Gołaszyn 7 września, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 5-2 Bór Dąbie 7 września, 13:00
Tur Turze Rogi 5-0 Armaty Stoczek Łukowski 7 września, 13:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Armaty Stoczek Łukowski 2-7 Bad Boys Zastawie 14 września, 13:00
Bór Dąbie 4-0 Tur Turze Rogi 14 września, 13:00
Orlęta Gołaszyn 1-2 WKS Wólka Świątkowa 14 września, 16:00
Sokół Krynka 19-1 Orzeł Zalesie 14 września, 13:00
w Łukowie

Kolejka 4 - 20-21 września

Bad Boys Zastawie 7-0 Sokół Krynka 21 września, 12:00
WKS Wólka Świątkowa 15-0 Orzeł Zalesie 21 września, 12:00
Tur Turze Rogi 1-0 Orlęta Gołaszyn 21 września, 12:00
Armaty Stoczek Łukowski 1-3 Bór Dąbie 21 września, 12:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Bór Dąbie 1-3 Bad Boys Zastawie 28 września, 12:00
Orlęta Gołaszyn 1-2 Armaty Stoczek Łukowski 28 września, 12:00
Orzeł Zalesie 0-5 Tur Turze Rogi 28 września, 12:00
Sokół Krynka 0-3 WKS Wólka Świątkowa 28 września, 12:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Kolejka 6 - 4-5 października

Bad Boys Zastawie 2-1 WKS Wólka Świątkowa 5 października, 11:00
Tur Turze Rogi 2-0 Sokół Krynka 5 października, 11:00
Armaty Stoczek Łukowski 6-2 Orzeł Zalesie 5 października, 11:00
w Starej Róży
Bór Dąbie 2-3 Orlęta Gołaszyn 5 października, 11:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Orlęta Gołaszyn 2-2 Bad Boys Zastawie 12 października, 11:00
Orzeł Zalesie 0-2 Bór Dąbie 12 października, 11:00
Sokół Krynka 0-3 Armaty Stoczek Łukowski 12 października, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
WKS Wólka Świątkowa 1-2 Tur Turze Rogi 12 października, 11:00

Kolejka 8 - 25-26 kwietnia

Bad Boys Zastawie 2-1 Tur Turze Rogi 26 kwietnia, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 1-0 Armaty Stoczek Łukowski 26 kwietnia, 13:00
Sokół Krynka 1-4 Bór Dąbie 26 kwietnia, 13:00
Orzeł Zalesie 1-9 Orlęta Gołaszyn 26 kwietnia, 13:00

Kolejka 9 - 2-3 maja

Orzeł Zalesie 3-8 Bad Boys Zastawie 3 maja, 13:00
Orlęta Gołaszyn 4-0 Sokół Krynka 3 maja, 13:00
Bór Dąbie 2-0 WKS Wólka Świątkowa 1 maja, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 1-2 Tur Turze Rogi 3 maja, 13:00

Kolejka 10 - 9-10 maja

Orzeł Zalesie 8-3 Sokół Krynka 10 maja, 13:00
Bad Boys Zastawie 3-1 Armaty Stoczek Łukowski 10 maja, 13:00
Tur Turze Rogi 3-2 Bór Dąbie 10 maja, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 2-0 Orlęta Gołaszyn 10 maja, 13:00

Kolejka 11 - 16-17 maja

Sokół Krynka 0-10 Bad Boys Zastawie 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 13:00) odwołany
Orzeł Zalesie 1-4 WKS Wólka Świątkowa 17 maja, 13:00
Orlęta Gołaszyn 4-4 Tur Turze Rogi 17 maja, 13:00
Bór Dąbie 11-0 Armaty Stoczek Łukowski 17 maja, 13:00

Kolejka 12 - 23-24 maja

Bad Boys Zastawie 2-1 Bór Dąbie 24 maja, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 0-2 Orlęta Gołaszyn 24 maja, 13:00
Tur Turze Rogi 3-0 Orzeł Zalesie 24 maja, 13:00
(wo)
na boisku 2-2
WKS Wólka Świątkowa 12-0 Sokół Krynka 24 maja, 13:00

Kolejka 13 - 30-31 maja

WKS Wólka Świątkowa 2-4 Bad Boys Zastawie 31 maja, 13:00
Sokół Krynka 1-5 Tur Turze Rogi 31 maja, 13:00
Orzeł Zalesie 3-3 Armaty Stoczek Łukowski 31 maja, 13:00
Orlęta Gołaszyn 0-5 Bór Dąbie 31 maja, 13:00
w Dąbiu; Orlęta gospodarzem

Kolejka 14 - 6-7 czerwca

Bad Boys Zastawie 4-0 Orlęta Gołaszyn 7 czerwca, 13:00
Bór Dąbie 10-0 Orzeł Zalesie 7 czerwca, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 5-0 Sokół Krynka 7 czerwca, 13:00
Tur Turze Rogi 3-3 WKS Wólka Świątkowa 7 czerwca, 13:00

Klasa A 2014/2015 (Biała Podlaska)

Klasa B 2014/2015 (Biała Podlaska I)
Klasa B 2014/2015 (Biała Podlaska III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas