[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: świętokrzyska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Rudki 22 52 16 4 2 68-14 8 2 1 47-9 8 2 1 21-5
2.  Astra Piekoszów 22 45 13 6 3 67-29 8 3 0 37-12 5 3 3 30-17
3.  MKS Stąporków 22 39 11 6 5 48-16 8 1 2 31-4 3 5 3 17-12
4.  GKS Kluczewsko 21 37 11 4 6 32-24 6 2 2 16-8 5 2 4 16-16
5.  Victoria Górki Szczukowskie 22 36 11 3 8 33-21 6 1 4 18-8 5 2 4 15-13
6.  Zryw Łopuszno 21 33 9 6 6 28-23 6 3 2 17-10 3 3 4 11-13
7.  Samson Samsonów 21 32 8 8 5 36-35 3 6 1 16-12 5 2 4 20-23
8.  Ruch Skarżysko-Kamienna 22 26 7 5 10 30-45 5 3 3 19-12 2 2 7 11-33
9.  Leśnik Zagnańsk 22 25 6 7 9 22-34 4 1 6 12-20 2 6 3 10-14
10.  Tęcza Gowarczów 22 19 6 1 15 30-61 3 0 8 17-29 3 1 7 13-32
11.  Partyzant Radoszyce 22 12 3 3 16 16-48 1 3 7 10-26 2 0 9 6-22
12.  GKS Fałków 21 6 1 3 17 20-80 1 3 7 10-30 0 0 10 10-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GKS Rudki    3-6 0-0 1-1 1-0 3-0 5-0 5-0 5-0 10-1 6-0 8-1 
 2 Astra Piekoszów2-2     4-2 4-1 4-1 1-1 8-0 3-1 1-1 2-0 3-1 5-2 
 3 MKS Stąporków0-1 4-0     1-0 1-2 0-0 2-1 6-0 2-0 6-0 3-0 6-0 
 4 GKS Kluczewsko0-1 2-1 1-1     3-0 2-1 0-2 3-0 1-1 2-1 2-0 
 5 Victoria Górki Szczukowskie0-2 4-1 0-0 0-1     0-1 2-1 3-0 0-2 3-0 1-0 5-0 
 6 Zryw Łopuszno1-0 0-1 0-0 0-0 1-0     0-5 5-1 1-1 1-0 3-0 5-2 
 7 Samson Samsonów1-1 1-1 1-0 4-2 1-1     2-2 0-0 1-1 0-2 5-2 
 8 Ruch Skarżysko-Kamienna1-2 0-0 1-1 4-1 0-2 2-3 0-0     2-1 4-2 1-0 4-0 
 9 Leśnik Zagnańsk0-2 0-3 3-2 0-3 1-2 1-0 1-2 1-1     1-3 1-0 3-2 
 10 Tęcza Gowarczów0-1 2-9 1-5 1-3 1-2 3-1 0-2 0-2 1-3     1-0 7-1 
 11 Partyzant Radoszyce0-4 0-7 0-2 1-2 0-0 1-1 3-5 2-3 0-0 1-2     2-0 
 12 GKS Fałków0-5 1-1 1-4 0-2 0-5 0-3 2-2 3-1 1-1 1-3 1-3     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Ruch Skarżysko-Kamienna 1-0 Partyzant Radoszyce
Samson Samsonów 1-1 Victoria Górki Szczukowskie
Astra Piekoszów 1-1 Zryw Łopuszno
Tęcza Gowarczów 1-5 MKS Stąporków
GKS Kluczewsko 1-1 Leśnik Zagnańsk
GKS Rudki 8-1 GKS Fałków

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Partyzant Radoszyce 2-0 GKS Fałków
Leśnik Zagnańsk 0-2 GKS Rudki
MKS Stąporków 1-0 GKS Kluczewsko
Zryw Łopuszno 1-0 Tęcza Gowarczów
Victoria Górki Szczukowskie 4-1 Astra Piekoszów
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-0 Samson Samsonów

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Samson Samsonów 0-2 Partyzant Radoszyce
Astra Piekoszów 3-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
Tęcza Gowarczów 1-2 Victoria Górki Szczukowskie
GKS Kluczewsko 2-1 Zryw Łopuszno
GKS Rudki 0-0 MKS Stąporków
GKS Fałków 1-1 Leśnik Zagnańsk

Kolejka 4 - 7 września

Partyzant Radoszyce 0-0 Leśnik Zagnańsk
MKS Stąporków 6-0 GKS Fałków
Zryw Łopuszno 1-0 GKS Rudki
Victoria Górki Szczukowskie 0-1 GKS Kluczewsko
Ruch Skarżysko-Kamienna 4-2 Tęcza Gowarczów
Samson Samsonów 1-1 Astra Piekoszów

Kolejka 5 - 14 września

Astra Piekoszów 3-1 Partyzant Radoszyce
Tęcza Gowarczów 0-2 Samson Samsonów
GKS Kluczewsko 3-0 Ruch Skarżysko-Kamienna
GKS Rudki 1-0 Victoria Górki Szczukowskie
GKS Fałków 0-3 Zryw Łopuszno
Leśnik Zagnańsk 3-2 MKS Stąporków

Kolejka 6 - 21 września

Partyzant Radoszyce 0-2 MKS Stąporków
Zryw Łopuszno 1-1 Leśnik Zagnańsk
Victoria Górki Szczukowskie 5-0 GKS Fałków
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-2 GKS Rudki
Samson Samsonów 4-2 GKS Kluczewsko
Astra Piekoszów 2-0 Tęcza Gowarczów

Kolejka 7 - 28 września

Tęcza Gowarczów 1-0 Partyzant Radoszyce
GKS Kluczewsko 2-1 Astra Piekoszów
GKS Rudki 5-0 Samson Samsonów
GKS Fałków 3-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
Leśnik Zagnańsk 1-2 Victoria Górki Szczukowskie
MKS Stąporków 0-0 Zryw Łopuszno

Kolejka 8 - 5 października

Partyzant Radoszyce 1-1 Zryw Łopuszno
Victoria Górki Szczukowskie 0-0 MKS Stąporków
Ruch Skarżysko-Kamienna 2-1 Leśnik Zagnańsk
Samson Samsonów 5-2 GKS Fałków
Astra Piekoszów 2-2 GKS Rudki
Tęcza Gowarczów 1-3 GKS Kluczewsko

Kolejka 9 - 11-12 października

GKS Kluczewsko 2-0 Partyzant Radoszyce
GKS Rudki 10-1 Tęcza Gowarczów
GKS Fałków 1-1 Astra Piekoszów
Leśnik Zagnańsk 1-2 Samson Samsonów
MKS Stąporków 6-0 Ruch Skarżysko-Kamienna
Zryw Łopuszno 1-0 Victoria Górki Szczukowskie

Kolejka 10 - 19 października

Partyzant Radoszyce 0-0 Victoria Górki Szczukowskie
Ruch Skarżysko-Kamienna 2-3 Zryw Łopuszno
Samson Samsonów 1-0 MKS Stąporków
Astra Piekoszów 1-1 Leśnik Zagnańsk
Tęcza Gowarczów 7-1 GKS Fałków
GKS Kluczewsko 0-1 GKS Rudki

Kolejka 11 - 26 października

GKS Rudki 6-0 Partyzant Radoszyce
GKS Fałków 0-2 GKS Kluczewsko
Leśnik Zagnańsk 1-3 Tęcza Gowarczów
MKS Stąporków 4-0 Astra Piekoszów
Zryw Łopuszno 0-5 Samson Samsonów
Victoria Górki Szczukowskie 3-0 Ruch Skarżysko-Kamienna

Kolejka 12 - 4 kwietnia

Partyzant Radoszyce 2-3 Ruch Skarżysko-Kamienna 10 kwietnia
mecz nie odbył się w pierwotnym terminie z powodu złego stanu boiska
Victoria Górki Szczukowskie 2-1 Samson Samsonów
Zryw Łopuszno 0-1 Astra Piekoszów
MKS Stąporków 6-0 Tęcza Gowarczów
Leśnik Zagnańsk 0-3 GKS Kluczewsko
GKS Fałków 0-5 GKS Rudki

Kolejka 13 - 18 kwietnia

GKS Fałków 1-3 Partyzant Radoszyce
GKS Rudki 5-0 Leśnik Zagnańsk
GKS Kluczewsko 1-1 MKS Stąporków
Tęcza Gowarczów 3-1 Zryw Łopuszno
Astra Piekoszów 4-1 Victoria Górki Szczukowskie
Samson Samsonów 2-2 Ruch Skarżysko-Kamienna

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Partyzant Radoszyce 3-5 Samson Samsonów
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-0 Astra Piekoszów
Victoria Górki Szczukowskie 3-0 Tęcza Gowarczów
Zryw Łopuszno 0-0 GKS Kluczewsko
MKS Stąporków 0-1 GKS Rudki 10 czerwca
mecz przełożony w związku z epidemią grypy w zespole gości
Leśnik Zagnańsk 3-2 GKS Fałków

Kolejka 15 - 1-2 maja

Leśnik Zagnańsk 1-0 Partyzant Radoszyce
GKS Fałków 1-4 MKS Stąporków
GKS Rudki 3-0 Zryw Łopuszno
GKS Kluczewsko 3-0 Victoria Górki Szczukowskie
Tęcza Gowarczów 0-2 Ruch Skarżysko-Kamienna
Astra Piekoszów 8-0 Samson Samsonów

Kolejka 16 - 8-9 maja

Partyzant Radoszyce 0-7 Astra Piekoszów
Samson Samsonów 1-1 Tęcza Gowarczów
Ruch Skarżysko-Kamienna 4-1 GKS Kluczewsko
Victoria Górki Szczukowskie 0-2 GKS Rudki
Zryw Łopuszno 5-2 GKS Fałków
MKS Stąporków 2-0 Leśnik Zagnańsk

Kolejka 17 - 15-16 maja

MKS Stąporków 3-0 Partyzant Radoszyce
Leśnik Zagnańsk 1-0 Zryw Łopuszno
GKS Fałków 0-5 Victoria Górki Szczukowskie
GKS Rudki 5-0 Ruch Skarżysko-Kamienna
GKS Kluczewsko 0-2 Samson Samsonów
Tęcza Gowarczów 2-9 Astra Piekoszów

Kolejka 18 - 22-23 maja

Partyzant Radoszyce 1-2 Tęcza Gowarczów
Astra Piekoszów 4-1 GKS Kluczewsko
Samson Samsonów 1-1 GKS Rudki
Ruch Skarżysko-Kamienna 4-0 GKS Fałków 10 czerwca
Victoria Górki Szczukowskie 0-2 Leśnik Zagnańsk
Zryw Łopuszno 0-0 MKS Stąporków

Kolejka 19 - 29-30 maja

Zryw Łopuszno 3-0 Partyzant Radoszyce
MKS Stąporków 1-2 Victoria Górki Szczukowskie
Leśnik Zagnańsk 1-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
GKS Fałków 2-2 Samson Samsonów
GKS Rudki 3-6 Astra Piekoszów
GKS Kluczewsko 2-1 Tęcza Gowarczów

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Partyzant Radoszyce 1-2 GKS Kluczewsko
Tęcza Gowarczów 0-1 GKS Rudki
Astra Piekoszów 5-2 GKS Fałków
Samson Samsonów 0-0 Leśnik Zagnańsk
Ruch Skarżysko-Kamienna 1-1 MKS Stąporków
Victoria Górki Szczukowskie 0-1 Zryw Łopuszno

Kolejka 21 - 13 czerwca

Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Partyzant Radoszyce
Zryw Łopuszno 5-1 Ruch Skarżysko-Kamienna
MKS Stąporków 2-1 Samson Samsonów
Leśnik Zagnańsk 0-3 Astra Piekoszów
GKS Fałków 1-3 Tęcza Gowarczów
GKS Rudki 1-1 GKS Kluczewsko

Kolejka 22 - 19-20 czerwca

Partyzant Radoszyce 0-4 GKS Rudki
GKS Kluczewsko - GKS Fałków
Tęcza Gowarczów 1-3 Leśnik Zagnańsk
Astra Piekoszów 4-2 MKS Stąporków
Samson Samsonów - Zryw Łopuszno
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-2 Victoria Górki Szczukowskie

V liga 2003/2004 (świętokrzyska)

Klasa A 2003/2004 (świętokrzyska I)
Klasa A 2003/2004 (świętokrzyska III)
Klasa A 2003/2004 (świętokrzyska IV)

Autor: Kamil Jóźwik
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas