[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: świętokrzyska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Kazimierza Wielka 24 62 20 2 2 79-22 11 0 1 50-12 9 2 1 29-10
2.  Victoria Skalbmierz 24 56 18 2 4 110-28 11 0 1 75-8 7 2 3 35-20
3.  Gród Wiślica 24 53 16 5 3 72-39 10 1 1 40-16 6 4 2 32-23
4.  Baszta Rytwiany 24 44 14 2 8 56-30 8 2 2 34-11 6 0 6 22-19
5.  Zorza Tempo Pacanów 24 43 14 1 9 69-37 7 1 4 45-20 7 0 5 24-17
6.  Victoria Kurozwęki 24 41 12 5 7 46-35 5 3 4 23-17 7 2 3 23-18
7.  Piast Stopnica 24 37 11 4 9 50-37 6 2 4 28-13 5 2 5 22-24
8.  Świt Działoszyce 24 29 9 2 13 51-60 6 0 6 33-25 3 2 7 18-35
9.  Źródło Solec Zdrój 24 21 6 3 15 25-57 2 2 8 11-27 4 1 7 14-30
10.  LZS Koniemłoty 24 19 6 1 17 26-79 4 1 7 17-28 2 0 10 9-51
11.  Wisła Nowy Korczyn 24 17 5 2 17 26-61 3 2 7 12-26 2 0 10 14-35
12.  Leśnik Wiązownica 24 16 4 4 16 28-85 2 3 7 17-28 2 1 9 11-57
13.  GKS Szydłów 24 12 3 3 18 23-91 1 1 10 10-35 2 2 8 13-56
Pogoń II Staszów wycofała się z rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sparta Kazimierza Wielka    2-4 3-2 1-0 4-0 4-1 4-1 5-0 3-1 6-0 3-1 6-2 9-0 
 2 Victoria Skalbmierz0-1     4-1 5-0 3-1 4-0 7-3 8-1 7-0 6-0 5-0 12-0 14-1 
 3 Gród Wiślica3-1 4-2     1-0 4-2 2-1 1-0 2-2 4-0 6-0 4-3 9-2 0-3* 
 4 Baszta Rytwiany1-1 0-4 1-1     2-1 1-2 4-0 2-1 3-1 4-0 4-0 6-0 6-0 
 5 Zorza Tempo Pacanów0-2 0-4 2-4 3-2     1-3 0-0 5-1 5-1 11-1 4-2 9-0 5-0 
 6 Victoria Kurozwęki1-1 3-0 1-3 1-5 0-1     0-0 1-1 1-3 7-0 3-2 3-0* 2-1 
 7 Piast Stopnica0-2 0-1 1-1 1-0 1-2 2-2     3-1 0-2 2-1 4-1 4-0 10-0 
 8 Świt Działoszyce2-4 3-2 3-4 5-3 0-1 2-3 1-3     6-2 3-0* 0-1 4-0 4-2 
 9 Źródło Solec Zdrój0-4 3-3 1-2 1-2 1-6 0-1 0-3 0-2     2-1 2-1 0-1 1-1 
 10 LZS Koniemłoty0-4 2-2 1-3 0-2 1-0 1-2 4-3 3-4 1-0     2-0 2-5 0-3* 
 11 Wisła Nowy Korczyn1-2 1-5 1-1 0-3 0-4 0-2 2-5 3-2 0-0 0-2     1-0 3-0 
 12 Leśnik Wiązownica1-4 2-5 4-4 1-3 0-1 1-1 1-2 2-1 0-1 2-1 1-3     2-2 
 13 GKS Szydłów1-3 0-3 1-6 0-2 1-5 0-5 0-2 1-2 0-3 2-3 3-0* 1-1     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Pauza: Victoria Skalbmierz.
 
GKS Szydłów 1-2 Świt Działoszyce
LZS Koniemłoty 1-3 Gród Wiślica
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Wisła Nowy Korczyn
Źródło Solec Zdrój 1-2 Baszta Rytwiany
Piast Stopnica 4-0 Leśnik Wiązownica
Victoria Kurozwęki 0-1 Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pauza: Świt Działoszyce.
 
Zorza Tempo Pacanów 0-4 Victoria Skalbmierz
Leśnik Wiązownica 1-1 Victoria Kurozwęki
Baszta Rytwiany 4-0 Piast Stopnica
Wisła Nowy Korczyn 0-0 Źródło Solec Zdrój
Gród Wiślica 3-1 Sparta Kazimierza Wielka
GKS Szydłów 2-3 LZS Koniemłoty

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Zorza Tempo Pacanów.
 
LZS Koniemłoty 3-4 Świt Działoszyce
Sparta Kazimierza Wielka 9-0 GKS Szydłów
Źródło Solec Zdrój 1-2 Gród Wiślica
Piast Stopnica 4-1 Wisła Nowy Korczyn
Victoria Kurozwęki 1-5 Baszta Rytwiany
Victoria Skalbmierz 12-0 Leśnik Wiązownica

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: Leśnik Wiązownica.
 
Świt Działoszyce 0-1 Zorza Tempo Pacanów
Baszta Rytwiany 0-4 Victoria Skalbmierz
Wisła Nowy Korczyn 0-2 Victoria Kurozwęki
Gród Wiślica 1-0 Piast Stopnica
GKS Szydłów 0-3 Źródło Solec Zdrój
LZS Koniemłoty 0-4 Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 5 - 14 września

Pauza: Baszta Rytwiany.
 
Sparta Kazimierza Wielka 5-0 Świt Działoszyce
Źródło Solec Zdrój 2-1 LZS Koniemłoty
Piast Stopnica 10-0 GKS Szydłów
Victoria Kurozwęki 1-3 Gród Wiślica
Victoria Skalbmierz 5-0 Wisła Nowy Korczyn
Zorza Tempo Pacanów 9-0 Leśnik Wiązownica

Kolejka 6 - 21 września

Pauza: Wisła Nowy Korczyn.
 
Świt Działoszyce 4-0 Leśnik Wiązownica
Baszta Rytwiany 2-1 Zorza Tempo Pacanów
Gród Wiślica 4-2 Victoria Skalbmierz
GKS Szydłów 0-5 Victoria Kurozwęki
LZS Koniemłoty 4-3 Piast Stopnica
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Źródło Solec Zdrój

Kolejka 7 - 28 września

Pauza: Gród Wiślica.
 
Źródło Solec Zdrój 0-2 Świt Działoszyce
Piast Stopnica 0-2 Sparta Kazimierza Wielka
Victoria Kurozwęki 7-0 LZS Koniemłoty
Victoria Skalbmierz 14-1 GKS Szydłów
Zorza Tempo Pacanów 4-2 Wisła Nowy Korczyn
Leśnik Wiązownica 1-3 Baszta Rytwiany

Kolejka 8 - 5 października

Pauza: GKS Szydłów.
 
Świt Działoszyce 5-3 Baszta Rytwiany
Wisła Nowy Korczyn 1-0 Leśnik Wiązownica
Gród Wiślica 4-2 Zorza Tempo Pacanów
LZS Koniemłoty 2-2 Victoria Skalbmierz
Sparta Kazimierza Wielka 4-1 Victoria Kurozwęki
Źródło Solec Zdrój 0-3 Piast Stopnica

Kolejka 9 - 12 października

Pauza: LZS Koniemłoty.
 
Piast Stopnica 3-1 Świt Działoszyce
Victoria Kurozwęki 1-3 Źródło Solec Zdrój
Victoria Skalbmierz 0-1 Sparta Kazimierza Wielka
Zorza Tempo Pacanów 5-0 GKS Szydłów
Leśnik Wiązownica 4-4 Gród Wiślica
Baszta Rytwiany 4-0 Wisła Nowy Korczyn

Kolejka 10 - 19 października

Pauza: Sparta Kazimierza Wielka.
 
Świt Działoszyce 0-1 Wisła Nowy Korczyn
Gród Wiślica 1-0 Baszta Rytwiany
GKS Szydłów 1-1 Leśnik Wiązownica
LZS Koniemłoty 1-0 Zorza Tempo Pacanów
Źródło Solec Zdrój 3-3 Victoria Skalbmierz
Piast Stopnica 2-2 Victoria Kurozwęki

Kolejka 11 - 26 października

Pauza: Źródło Solec Zdrój.
 
Victoria Kurozwęki 1-1 Świt Działoszyce
Victoria Skalbmierz 7-3 Piast Stopnica
Zorza Tempo Pacanów 0-2 Sparta Kazimierza Wielka
Leśnik Wiązownica 2-1 LZS Koniemłoty
Baszta Rytwiany 6-0 GKS Szydłów
Wisła Nowy Korczyn 1-1 Gród Wiślica

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: Piast Stopnica.
 
Świt Działoszyce 3-4 Gród Wiślica
GKS Szydłów 3-0 Wisła Nowy Korczyn
(wo)
na boisku 0:2, później zweryfikowany, w drużynie Wisły grał nieuprawniony zawodnik
LZS Koniemłoty 0-2 Baszta Rytwiany
Sparta Kazimierza Wielka 6-2 Leśnik Wiązownica
Źródło Solec Zdrój 1-6 Zorza Tempo Pacanów
Victoria Kurozwęki 3-0 Victoria Skalbmierz

Kolejka 13 - 9 listopada

Pauza: Victoria Kurozwęki.
 
Victoria Skalbmierz 8-1 Świt Działoszyce
Zorza Tempo Pacanów 0-0 Piast Stopnica
Leśnik Wiązownica 0-1 Źródło Solec Zdrój
Baszta Rytwiany 1-1 Sparta Kazimierza Wielka
Wisła Nowy Korczyn 0-2 LZS Koniemłoty
Gród Wiślica 0-3 GKS Szydłów
(wo)
zweryfikowany, w drużynie Grodu grał nieuprawniony zawodnik, na boisku 5:2

Kolejka 14 - 4 kwietnia

Pauza: Victoria Skalbmierz.
 
Świt Działoszyce 4-2 GKS Szydłów
Gród Wiślica 6-0 LZS Koniemłoty
Wisła Nowy Korczyn 1-2 Sparta Kazimierza Wielka
Baszta Rytwiany 3-1 Źródło Solec Zdrój
Leśnik Wiązownica 1-2 Piast Stopnica
Zorza Tempo Pacanów 1-3 Victoria Kurozwęki

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Pauza: Świt Działoszyce.
 
Victoria Skalbmierz 3-1 Zorza Tempo Pacanów
Victoria Kurozwęki 3-0 Leśnik Wiązownica
(wo)
mecz przerwany w 65 minucie przy stanie 2:2. Zawodnicy Leśnika zaczęli grozić sędziemu pobiciem, ten odgwizdał walkower dla gospodarzy.
Piast Stopnica 1-0 Baszta Rytwiany
Źródło Solec Zdrój 2-1 Wisła Nowy Korczyn
Sparta Kazimierza Wielka 3-2 Gród Wiślica
LZS Koniemłoty 0-3 GKS Szydłów
(wo)
zweryfikowany, w drużynie Koniemłotów grał nieprauwniony zawodnik, na boisku 4:0

Kolejka 16 - 18 kwietnia

Pauza: Zorza Tempo Pacanów.
 
Świt Działoszyce 3-0 LZS Koniemłoty
(wo)
zweryfikowany, w drużynie Koniemłotów grał nieprauwniony zawodnik, na boisku 0:2
GKS Szydłów 1-3 Sparta Kazimierza Wielka
Gród Wiślica 4-0 Źródło Solec Zdrój
Wisła Nowy Korczyn 2-5 Piast Stopnica
Baszta Rytwiany 1-2 Victoria Kurozwęki
Leśnik Wiązownica 2-5 Victoria Skalbmierz

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Pauza: Leśnik Wiązownica.
 
Zorza Tempo Pacanów 5-1 Świt Działoszyce
Victoria Skalbmierz 5-0 Baszta Rytwiany
Victoria Kurozwęki 3-2 Wisła Nowy Korczyn
Piast Stopnica 1-1 Gród Wiślica
Źródło Solec Zdrój 1-1 GKS Szydłów
Sparta Kazimierza Wielka 6-0 LZS Koniemłoty

Kolejka 18 - 1-2 maja

Pauza: Baszta Rytwiany.
 
Świt Działoszyce 2-4 Sparta Kazimierza Wielka
LZS Koniemłoty 1-0 Źródło Solec Zdrój
GKS Szydłów 0-2 Piast Stopnica
Gród Wiślica 2-1 Victoria Kurozwęki
Wisła Nowy Korczyn 1-5 Victoria Skalbmierz
Leśnik Wiązownica 0-1 Zorza Tempo Pacanów

Kolejka 19 - 8-9 maja

Pauza: Wisła Nowy Korczyn.
 
Leśnik Wiązownica 2-1 Świt Działoszyce
Zorza Tempo Pacanów 3-2 Baszta Rytwiany
Victoria Skalbmierz 4-1 Gród Wiślica
Victoria Kurozwęki 2-1 GKS Szydłów
Piast Stopnica 2-1 LZS Koniemłoty
Źródło Solec Zdrój 0-4 Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 20 - 15-16 maja

Pauza: Gród Wiślica.
 
Świt Działoszyce 6-2 Źródło Solec Zdrój
Sparta Kazimierza Wielka 4-1 Piast Stopnica
LZS Koniemłoty 1-2 Victoria Kurozwęki
GKS Szydłów 0-3 Victoria Skalbmierz
Wisła Nowy Korczyn 0-4 Zorza Tempo Pacanów
Baszta Rytwiany 6-0 Leśnik Wiązownica

Kolejka 21 - 22-23 maja

Pauza: GKS Szydłów.
 
Baszta Rytwiany 2-1 Świt Działoszyce
Leśnik Wiązownica 1-3 Wisła Nowy Korczyn
Zorza Tempo Pacanów 2-4 Gród Wiślica
Victoria Skalbmierz 6-0 LZS Koniemłoty
Victoria Kurozwęki 1-1 Sparta Kazimierza Wielka
Piast Stopnica 0-2 Źródło Solec Zdrój

Kolejka 22 - 29-30 maja

Pauza: LZS Koniemłoty.
 
Świt Działoszyce 1-3 Piast Stopnica
Źródło Solec Zdrój 0-1 Victoria Kurozwęki
Sparta Kazimierza Wielka 2-4 Victoria Skalbmierz
GKS Szydłów 1-5 Zorza Tempo Pacanów
Gród Wiślica 9-2 Leśnik Wiązownica
Wisła Nowy Korczyn 0-3 Baszta Rytwiany

Kolejka 23 - 5-6 czerwca

Pauza: Sparta Kazimierza Wielka.
 
Wisła Nowy Korczyn 3-2 Świt Działoszyce
Baszta Rytwiany 1-1 Gród Wiślica
Leśnik Wiązownica 2-2 GKS Szydłów
Zorza Tempo Pacanów 11-1 LZS Koniemłoty
Victoria Skalbmierz 7-0 Źródło Solec Zdrój
Victoria Kurozwęki 0-0 Piast Stopnica

Kolejka 24 - 10 czerwca

Pauza: Źródło Solec Zdrój.
 
Świt Działoszyce 2-3 Victoria Kurozwęki
Piast Stopnica 0-1 Victoria Skalbmierz
Sparta Kazimierza Wielka 4-0 Zorza Tempo Pacanów
LZS Koniemłoty 2-5 Leśnik Wiązownica
GKS Szydłów 0-2 Baszta Rytwiany
Gród Wiślica 4-3 Wisła Nowy Korczyn

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pauza: Piast Stopnica.
 
Gród Wiślica 2-2 Świt Działoszyce
Wisła Nowy Korczyn 3-0 GKS Szydłów
Baszta Rytwiany 4-0 LZS Koniemłoty
Leśnik Wiązownica 1-4 Sparta Kazimierza Wielka
Zorza Tempo Pacanów 5-1 Źródło Solec Zdrój
Victoria Skalbmierz 4-0 Victoria Kurozwęki

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

Pauza: Victoria Kurozwęki.
 
Świt Działoszyce 3-2 Victoria Skalbmierz
Piast Stopnica 1-2 Zorza Tempo Pacanów
Źródło Solec Zdrój 0-1 Leśnik Wiązownica
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Baszta Rytwiany
LZS Koniemłoty 2-0 Wisła Nowy Korczyn
GKS Szydłów 1-6 Gród Wiślica

V liga 2003/2004 (świętokrzyska)

Klasa A 2003/2004 (świętokrzyska I)
Klasa A 2003/2004 (świętokrzyska II)
Klasa A 2003/2004 (świętokrzyska IV)

Autor: Kamil Jóźwik
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas