[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Strachocina 30 61 19 4 7 74-45 8 3 4 28-19 11 1 3 46-26
2.  Zgoda Zarszyn 30 59 18 5 7 73-43 11 2 2 38-14 7 3 5 35-29
3.  Lotniarz Bezmiechowa 30 53 15 8 7 67-41 8 4 3 38-17 7 4 4 29-24 2 4 1 1 0 4-3
4.  Wisłok Sieniawa 30 53 15 8 7 75-49 10 4 1 47-19 5 4 6 28-30 2 1 0 1 1 3-4
5.  Sanovia Lesko 30 47 14 5 11 80-52 9 1 5 50-21 5 4 6 30-31
6.  Orzeł Bażanówka 30 45 13 6 11 50-58 8 3 4 25-20 5 3 7 25-38 2 6 2 0 0 5-3
7.  Wisłok Krościenko Wyżne 30 45 14 3 13 69-59 8 2 5 44-28 6 1 8 25-31 2 0 0 0 2 3-5
8.  Brzozovia Brzozów 30 44 12 8 10 58-58 8 5 2 38-20 4 3 8 20-38
9.  Błękitni Jasienica Rosielna 30 42 12 6 12 48-60 5 4 6 24-26 7 2 6 24-34 2 6 2 0 0 4-2
10.  LKS Izdebki 30 42 13 3 14 68-68 10 1 4 45-26 3 2 10 23-42 2 0 0 0 2 2-4
11.  Karpaty Klimkówka 30 40 12 4 14 61-62 3 2 10 23-36 9 2 4 38-26 2 4 1 1 0 5-1
12.  Płomień Zmiennica 30 40 11 7 12 53-48 8 2 5 32-22 3 5 7 21-26 2 1 0 1 1 1-5
13.  LKS Długie 30 37 11 4 15 53-71 6 2 7 32-32 5 2 8 21-39
14.  LKS Kombornia 30 32 9 5 16 46-74 4 2 9 27-42 5 3 7 19-32
15.  Orion Pielnia 30 28 8 4 18 40-70 5 3 7 25-32 3 1 11 15-38
16.  Pionier Średnia Wieś 30 10 2 4 24 27-84 2 2 11 15-37 0 2 13 12-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Strachocina    0-3* 1-3 1-1 2-2 3-1 2-0 0-1 5-1 1-0 5-2 2-2 1-3 1-0 1-0 3-0 
 2 Zgoda Zarszyn2-1     5-0 3-0 2-0 1-1 2-0 5-0 3-1 2-2 5-1 1-3 1-3 4-2 1-0 1-0 
 3 Lotniarz Bezmiechowa1-3 6-2     2-1 0-0 6-1 3-2 8-0 3-0* 5-1 1-1 1-1 0-0 0-4 0-1 2-0 
 4 Wisłok Sieniawa5-0 3-1 2-2     2-1 6-0 2-2 3-2 3-3 2-2 3-2 2-0 5-0 1-2 3-2 5-0 
 5 Sanovia Lesko3-4 0-1 0-1 3-1     1-1 2-3 3-1 1-0 4-0 2-5 2-1 7-0 10-1 9-1 3-1 
 6 Orzeł Bażanówka0-2 2-0 2-1 2-2 0-1     2-1 0-0 1-2 3-1 2-5 1-1 3-1 2-1 3-2 2-0 
 7 Wisłok Krościenko Wyżne1-2 3-3 2-3 6-4 3-0 2-3     3-0 0-2 2-0 3-1 4-4 6-0 0-1 4-2 5-3 
 8 Brzozovia Brzozów2-2 0-0 3-2 1-1 2-2 1-2 3-0     5-0 6-3 2-2 0-2 3-1 3-1 4-1 3-1 
 9 Błękitni Jasienica Rosielna1-2 0-3 1-1 1-2 4-4 3-1 0-1 1-5     2-1 0-3 2-0 0-0 1-1 3-1 5-1 
 10 LKS Izdebki3-1 3-5 2-1 3-2 2-3 4-4 6-0 4-2 1-2     1-4 2-1 6-0 2-0 3-1 3-0 
 11 Karpaty Klimkówka1-2 3-5 0-3 4-4 2-4 0-2 1-3 1-2 1-3 2-1     0-0 1-4 0-2 2-0 5-1 
 12 Płomień Zmiennica0-2 1-1 1-2 2-1 4-3 3-0 1-0 3-1 0-2 6-0 1-5     2-1 6-1 0-1 2-2 
 13 LKS Długie1-7 4-0 1-1 0-2 3-1 3-1 3-4 3-3 2-3 1-3 0-2 3-2     1-2 4-0 3-1 
 14 LKS Kombornia2-5 3-0* 1-5 0-2 1-4 1-4 2-6 1-2 3-3 5-3 1-2 1-4 2-1     1-1 3-0* 
 15 Orion Pielnia1-6 1-5 2-2 0-2 2-1 4-2 1-3 2-0 5-0 0-2 0-1 3-0 2-6 0-0     2-2 
 16 Pionier Średnia Wieś3-7 0-6 1-2 2-3 2-4 0-2 1-0 1-1 1-2 1-4 0-2 2-0 0-1 1-1 0-2     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Sanovia Lesko 1-1 Orzeł Bażanówka 9 sierpnia, 16:30
Górnik Strachocina 5-1 Błękitni Jasienica Rosielna 10 sierpnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-3 Płomień Zmiennica 10 sierpnia, 15:00
LKS Kombornia 0-2 Wisłok Sieniawa 10 sierpnia, 15:00
Orion Pielnia 1-3 Wisłok Krościenko Wyżne 10 sierpnia, 13:00
LKS Izdebki 6-0 LKS Długie 10 sierpnia, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-1 Karpaty Klimkówka 10 sierpnia, 14:00
Pionier Średnia Wieś 1-1 Brzozovia Brzozów 10 sierpnia, 13:00
w Lesku

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Orzeł Bażanówka 0-0 Brzozovia Brzozów 15 sierpnia, 16:30
Karpaty Klimkówka 5-1 Pionier Średnia Wieś 15 sierpnia, 13:00
LKS Długie 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 15 sierpnia, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 2-0 LKS Izdebki 15 sierpnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 3-2 Orion Pielnia 15 sierpnia, 15:00
Płomień Zmiennica 6-1 LKS Kombornia 15 sierpnia, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-3 Zgoda Zarszyn 15 sierpnia, 13:00
Sanovia Lesko 3-4 Górnik Strachocina 15 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Górnik Strachocina 3-1 Orzeł Bażanówka 19 sierpnia, 17:30
Zgoda Zarszyn 2-0 Sanovia Lesko 17 sierpnia, 15:00
LKS Kombornia 3-3 Błękitni Jasienica Rosielna 17 sierpnia, 11:00
Orion Pielnia 3-0 Płomień Zmiennica 17 sierpnia, 13:00
LKS Izdebki 3-2 Wisłok Sieniawa 17 sierpnia, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 3-2 Wisłok Krościenko Wyżne 17 sierpnia, 14:00
Pionier Średnia Wieś 0-1 LKS Długie 17 sierpnia, 13:00
Brzozovia Brzozów 2-2 Karpaty Klimkówka 17 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Orzeł Bażanówka 2-5 Karpaty Klimkówka 24 sierpnia, 16:30
LKS Długie 3-3 Brzozovia Brzozów 24 sierpnia, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 5-3 Pionier Średnia Wieś 24 sierpnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 2-2 Lotniarz Bezmiechowa 24 sierpnia, 15:00
Płomień Zmiennica 6-0 LKS Izdebki 24 sierpnia, 16:30
Sanovia Lesko 10-1 LKS Kombornia 23 sierpnia, 16:30
Górnik Strachocina 0-3 Zgoda Zarszyn 24 sierpnia, 16:30
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orion Pielnia 5-0 Błękitni Jasienica Rosielna 24 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Zgoda Zarszyn 1-1 Orzeł Bażanówka 31 sierpnia, 15:00
LKS Kombornia 2-5 Górnik Strachocina 31 sierpnia, 15:00
Orion Pielnia 2-1 Sanovia Lesko 31 sierpnia, 13:00
LKS Izdebki 1-2 Błękitni Jasienica Rosielna 31 sierpnia, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-1 Płomień Zmiennica 31 sierpnia, 14:00
Pionier Średnia Wieś 2-3 Wisłok Sieniawa 31 sierpnia, 13:00
Brzozovia Brzozów 3-0 Wisłok Krościenko Wyżne 31 sierpnia, 16:30
Karpaty Klimkówka 1-4 LKS Długie 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 7 września

Orzeł Bażanówka 3-1 LKS Długie 7 września, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 3-1 Karpaty Klimkówka 7 września, 16:30
Wisłok Sieniawa 3-2 Brzozovia Brzozów 7 września, 15:00
Płomień Zmiennica 2-2 Pionier Średnia Wieś 7 września, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 7 września, 13:00
Sanovia Lesko 4-0 LKS Izdebki 6 września, 16:30
mecz przerwany w 22. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Górnik Strachocina 1-0 Orion Pielnia 7 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 4-2 LKS Kombornia 7 września, 15:00

Kolejka 7 - 14 września

LKS Kombornia 1-4 Orzeł Bażanówka 14 września, 15:00
Orion Pielnia 1-5 Zgoda Zarszyn 14 września, 11:30
LKS Izdebki 3-1 Górnik Strachocina 14 września, 14:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-0 Sanovia Lesko 14 września, 14:00
Pionier Średnia Wieś 1-2 Błękitni Jasienica Rosielna 14 września, 13:00
Brzozovia Brzozów 0-2 Płomień Zmiennica 14 września, 16:30
Karpaty Klimkówka 4-4 Wisłok Sieniawa 14 września, 13:00
LKS Długie 3-4 Wisłok Krościenko Wyżne 14 września, 16:30

Kolejka 8 - 21 września

Orzeł Bażanówka 2-1 Wisłok Krościenko Wyżne 21 września, 16:30
Wisłok Sieniawa 5-0 LKS Długie 21 września, 15:00
Płomień Zmiennica 1-5 Karpaty Klimkówka 21 września, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-5 Brzozovia Brzozów 21 września, 13:00
Sanovia Lesko 3-1 Pionier Średnia Wieś 20 września, 16:30
Górnik Strachocina 1-3 Lotniarz Bezmiechowa 21 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-2 LKS Izdebki 21 września, 15:00
LKS Kombornia 1-1 Orion Pielnia 21 września, 15:00

Kolejka 9 - 28 września

Orion Pielnia 4-2 Orzeł Bażanówka 28 września, 13:00
LKS Izdebki 2-0 LKS Kombornia 28 września, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 6-2 Zgoda Zarszyn 28 września, 14:00
Pionier Średnia Wieś 3-7 Górnik Strachocina 28 września, 13:00
Brzozovia Brzozów 2-2 Sanovia Lesko 28 września, 15:30
Karpaty Klimkówka 1-3 Błękitni Jasienica Rosielna 28 września, 13:00
LKS Długie 3-2 Płomień Zmiennica 28 września, 15:30
Wisłok Krościenko Wyżne 6-4 Wisłok Sieniawa 28 września, 15:30

Kolejka 10 - 5 października

Orzeł Bażanówka 2-2 Wisłok Sieniawa 5 października, 15:30
Płomień Zmiennica 1-0 Wisłok Krościenko Wyżne 5 października, 15:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-0 LKS Długie 5 października, 13:00
Sanovia Lesko 2-5 Karpaty Klimkówka 4 października, 15:30
Górnik Strachocina 0-1 Brzozovia Brzozów 5 października, 15:30
Zgoda Zarszyn 1-0 Pionier Średnia Wieś 5 października, 15:00
LKS Kombornia 1-5 Lotniarz Bezmiechowa 5 października, 15:00
Orion Pielnia 0-2 LKS Izdebki 5 października, 13:00

Kolejka 11 - 12 października

LKS Izdebki 4-4 Orzeł Bażanówka 12 października, 15:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-1 Orion Pielnia 12 października, 14:00
Pionier Średnia Wieś 1-1 LKS Kombornia 12 października, 13:00
Brzozovia Brzozów 0-0 Zgoda Zarszyn 12 października, 15:30
Karpaty Klimkówka 1-2 Górnik Strachocina 12 października, 13:00
LKS Długie 3-1 Sanovia Lesko 12 października, 15:30
Wisłok Krościenko Wyżne 0-2 Błękitni Jasienica Rosielna 12 października, 15:30
Wisłok Sieniawa 2-0 Płomień Zmiennica 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19 października

Orzeł Bażanówka 1-1 Płomień Zmiennica 19 października, 14:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-2 Wisłok Sieniawa 19 października, 13:00
Sanovia Lesko 2-3 Wisłok Krościenko Wyżne 18 października, 14:30
Górnik Strachocina 1-3 LKS Długie 19 października, 14:30
Zgoda Zarszyn 5-1 Karpaty Klimkówka 19 października, 14:30
LKS Kombornia 1-2 Brzozovia Brzozów 19 października, 14:30
Orion Pielnia 2-2 Pionier Średnia Wieś 19 października, 13:00
LKS Izdebki 2-1 Lotniarz Bezmiechowa 19 października, 14:30

Kolejka 13 - 26 października

Lotniarz Bezmiechowa 6-1 Orzeł Bażanówka 26 października, 13:00
Pionier Średnia Wieś 1-4 LKS Izdebki 26 października, 13:00
Brzozovia Brzozów 4-1 Orion Pielnia 26 października, 13:00
Karpaty Klimkówka 0-2 LKS Kombornia 26 października, 13:00
LKS Długie 4-0 Zgoda Zarszyn 26 października, 13:00
Wisłok Krościenko Wyżne 1-2 Górnik Strachocina 26 października, 13:00
Wisłok Sieniawa 2-1 Sanovia Lesko 26 października, 13:00
Płomień Zmiennica 0-2 Błękitni Jasienica Rosielna 26 października, 13:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Orzeł Bażanówka 1-2 Błękitni Jasienica Rosielna 2 listopada, 12:00
Sanovia Lesko 2-1 Płomień Zmiennica 2 listopada, 12:00
Górnik Strachocina 1-1 Wisłok Sieniawa 2 listopada, 12:00
Zgoda Zarszyn 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne 2 listopada, 12:00
LKS Kombornia 2-1 LKS Długie 2 listopada, 12:00
Orion Pielnia 0-1 Karpaty Klimkówka 2 listopada, 12:00
LKS Izdebki 4-2 Brzozovia Brzozów 2 listopada, 12:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-0 Pionier Średnia Wieś 2 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 9 listopada

Pionier Średnia Wieś 0-2 Orzeł Bażanówka 9 listopada, 12:00
Brzozovia Brzozów 3-2 Lotniarz Bezmiechowa 9 listopada, 12:00
Karpaty Klimkówka 2-1 LKS Izdebki 9 listopada, 12:00
LKS Długie 4-0 Orion Pielnia 9 listopada, 12:00
Wisłok Krościenko Wyżne 0-1 LKS Kombornia 9 listopada, 12:00
Wisłok Sieniawa 3-1 Zgoda Zarszyn 9 listopada, 12:00
Płomień Zmiennica 0-2 Górnik Strachocina 9 listopada, 11:00
Błękitni Jasienica Rosielna 4-4 Sanovia Lesko 9 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 29 marca

Orzeł Bażanówka 0-1 Sanovia Lesko 29 marca, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-2 Górnik Strachocina 29 marca, 13:00
Płomień Zmiennica 1-1 Zgoda Zarszyn 29 marca, 16:30
Wisłok Sieniawa 1-2 LKS Kombornia 29 marca, 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne 4-2 Orion Pielnia 29 marca, 16:30
LKS Długie 1-3 LKS Izdebki 29 marca, 16:30
Karpaty Klimkówka 0-3 Lotniarz Bezmiechowa 29 marca, 13:00
Brzozovia Brzozów 3-1 Pionier Średnia Wieś 29 marca, 16:30

Kolejka 17 - 4 kwietnia

Brzozovia Brzozów 1-2 Orzeł Bażanówka 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pionier Średnia Wieś 0-2 Karpaty Klimkówka 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lotniarz Bezmiechowa 0-0 LKS Długie 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Izdebki 6-0 Wisłok Krościenko Wyżne 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orion Pielnia 0-2 Wisłok Sieniawa 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kombornia 1-4 Płomień Zmiennica 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Zarszyn 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Strachocina 2-2 Sanovia Lesko 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

Orzeł Bażanówka 0-2 Górnik Strachocina 12 kwietnia, 16:30
Sanovia Lesko 0-1 Zgoda Zarszyn 11 kwietnia, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-1 LKS Kombornia 12 kwietnia, 13:00
Płomień Zmiennica 0-1 Orion Pielnia 12 kwietnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 2-2 LKS Izdebki 12 kwietnia, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 2-3 Lotniarz Bezmiechowa 12 kwietnia, 16:30
LKS Długie 3-1 Pionier Średnia Wieś 12 kwietnia, 16:30
Karpaty Klimkówka 1-2 Brzozovia Brzozów 11 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Błękitni Jasienica Rosielna 3-1 Orion Pielnia 19 kwietnia, 13:00
Karpaty Klimkówka 0-2 Orzeł Bażanówka 18 kwietnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 3-1 LKS Długie 19 kwietnia, 16:30
Pionier Średnia Wieś 1-0 Wisłok Krościenko Wyżne 19 kwietnia, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-1 Wisłok Sieniawa 19 kwietnia, 14:00
LKS Izdebki 2-1 Płomień Zmiennica 19 kwietnia, 15:00
LKS Kombornia 1-4 Sanovia Lesko 19 kwietnia, 15:00
Zgoda Zarszyn 2-1 Górnik Strachocina 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Orzeł Bażanówka 2-0 Zgoda Zarszyn 26 kwietnia, 16:30
Górnik Strachocina 1-0 LKS Kombornia 26 kwietnia, 16:30
Sanovia Lesko 9-1 Orion Pielnia 25 kwietnia, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 2-1 LKS Izdebki 26 kwietnia, 13:00
Płomień Zmiennica 1-2 Lotniarz Bezmiechowa 26 kwietnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 5-0 Pionier Średnia Wieś 26 kwietnia, 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne 3-0 Brzozovia Brzozów 26 kwietnia, 16:30
LKS Długie 0-2 Karpaty Klimkówka 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 3 maja

LKS Długie 3-1 Orzeł Bażanówka 3 maja, 16:30
Karpaty Klimkówka 1-3 Wisłok Krościenko Wyżne 3 maja, 16:30
Brzozovia Brzozów 1-1 Wisłok Sieniawa 3 maja, 16:30
Pionier Średnia Wieś 2-0 Płomień Zmiennica 3 maja, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 3-0 Błękitni Jasienica Rosielna 3 maja, 14:00
(wo)
na boisku 3-2
LKS Izdebki 2-3 Sanovia Lesko 3 maja, 15:00
Orion Pielnia 1-6 Górnik Strachocina 3 maja, 13:00
LKS Kombornia 3-0 Zgoda Zarszyn 3 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy

Kolejka 22 - 9-10 maja

Orzeł Bażanówka 2-1 LKS Kombornia 9 maja, 11:00
Zgoda Zarszyn 1-0 Orion Pielnia 10 maja, 15:00
Górnik Strachocina 1-0 LKS Izdebki 10 maja, 16:30
Sanovia Lesko 0-1 Lotniarz Bezmiechowa 9 maja, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 5-1 Pionier Średnia Wieś 10 maja, 13:00
Płomień Zmiennica 3-1 Brzozovia Brzozów 10 maja, 16:30
Wisłok Sieniawa 3-2 Karpaty Klimkówka 8 maja, 17:00
Wisłok Krościenko Wyżne 6-0 LKS Długie 10 maja, 16:30

Kolejka 23 - 17 maja

Wisłok Krościenko Wyżne 2-3 Orzeł Bażanówka 17 maja, 16:30
LKS Długie 0-2 Wisłok Sieniawa 17 maja, 16:30
Karpaty Klimkówka 0-0 Płomień Zmiennica 16 maja, 16:30
Brzozovia Brzozów 5-0 Błękitni Jasienica Rosielna 17 maja, 16:30
Pionier Średnia Wieś 2-4 Sanovia Lesko 17 maja, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 1-3 Górnik Strachocina 17 maja, 14:00
LKS Izdebki 3-5 Zgoda Zarszyn 17 maja, 15:00
Orion Pielnia 0-0 LKS Kombornia 17 maja, 13:00

Kolejka 24 - 23-24 maja

Orzeł Bażanówka 3-2 Orion Pielnia 24 maja, 16:30
LKS Kombornia 5-3 LKS Izdebki 24 maja, 15:00
Zgoda Zarszyn 5-0 Lotniarz Bezmiechowa 24 maja, 15:00
Górnik Strachocina 3-0 Pionier Średnia Wieś 24 maja, 16:30
Sanovia Lesko 3-1 Brzozovia Brzozów 23 maja, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-3 Karpaty Klimkówka 24 maja, 13:00
Płomień Zmiennica 2-1 LKS Długie 24 maja, 16:30
Wisłok Sieniawa 2-2 Wisłok Krościenko Wyżne 24 maja, 15:00

Kolejka 25 - 31 maja

Wisłok Sieniawa 6-0 Orzeł Bażanówka 31 maja, 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne 4-4 Płomień Zmiennica 31 maja, 16:30
LKS Długie 2-3 Błękitni Jasienica Rosielna 31 maja, 16:30
Karpaty Klimkówka 2-4 Sanovia Lesko 30 maja, 16:30
Brzozovia Brzozów 2-2 Górnik Strachocina 31 maja, 16:30
Pionier Średnia Wieś 0-6 Zgoda Zarszyn 31 maja, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 0-4 LKS Kombornia 31 maja, 14:00
LKS Izdebki 3-1 Orion Pielnia 31 maja, 15:00

Kolejka 26 - 4 czerwca

Orzeł Bażanówka 3-1 LKS Izdebki 4 czerwca, 16:30
Orion Pielnia 2-2 Lotniarz Bezmiechowa 4 czerwca, 13:00
LKS Kombornia 3-0 Pionier Średnia Wieś 4 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Zgoda Zarszyn 5-0 Brzozovia Brzozów 4 czerwca, 15:00
Górnik Strachocina 5-2 Karpaty Klimkówka 4 czerwca, 16:30
Sanovia Lesko 7-0 LKS Długie 4 czerwca, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-1 Wisłok Krościenko Wyżne 4 czerwca, 15:00
Płomień Zmiennica 2-1 Wisłok Sieniawa 4 czerwca, 16:30

Kolejka 27 - 7 czerwca

Płomień Zmiennica 3-0 Orzeł Bażanówka 7 czerwca, 16:30
Wisłok Sieniawa 3-3 Błękitni Jasienica Rosielna 7 czerwca, 15:00
Wisłok Krościenko Wyżne 3-0 Sanovia Lesko 7 czerwca, 16:30
LKS Długie 1-7 Górnik Strachocina 7 czerwca, 16:30
Karpaty Klimkówka 3-5 Zgoda Zarszyn 7 czerwca, 13:00
Brzozovia Brzozów 3-1 LKS Kombornia 7 czerwca, 16:30
Pionier Średnia Wieś 0-2 Orion Pielnia 7 czerwca, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 5-1 LKS Izdebki 7 czerwca, 14:00

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Orzeł Bażanówka 2-1 Lotniarz Bezmiechowa 14 czerwca, 16:30
LKS Izdebki 3-0 Pionier Średnia Wieś 14 czerwca, 15:00
Orion Pielnia 2-0 Brzozovia Brzozów 14 czerwca, 13:00
LKS Kombornia 1-2 Karpaty Klimkówka 14 czerwca, 13:00
Zgoda Zarszyn 1-3 LKS Długie 14 czerwca, 15:00
Górnik Strachocina 2-0 Wisłok Krościenko Wyżne 14 czerwca, 16:30
Sanovia Lesko 3-1 Wisłok Sieniawa 14 czerwca, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 2-0 Płomień Zmiennica 14 czerwca, 13:00

Kolejka 29 - 21 czerwca

Błękitni Jasienica Rosielna 3-1 Orzeł Bażanówka 21 czerwca, 16:30
Płomień Zmiennica 4-3 Sanovia Lesko 21 czerwca, 16:30
Wisłok Sieniawa 5-0 Górnik Strachocina 21 czerwca, 16:30
Wisłok Krościenko Wyżne 3-3 Zgoda Zarszyn 21 czerwca, 16:30
LKS Długie 1-2 LKS Kombornia 21 czerwca, 16:30
Karpaty Klimkówka 2-0 Orion Pielnia 21 czerwca, 16:30
Brzozovia Brzozów 6-3 LKS Izdebki 21 czerwca, 18:00
Pionier Średnia Wieś 1-2 Lotniarz Bezmiechowa 21 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 28 czerwca

Orzeł Bażanówka 2-0 Pionier Średnia Wieś 28 czerwca, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 8-0 Brzozovia Brzozów 28 czerwca, 16:30
LKS Izdebki 1-4 Karpaty Klimkówka 28 czerwca, 16:30
Orion Pielnia 2-6 LKS Długie 28 czerwca, 16:30
LKS Kombornia 2-6 Wisłok Krościenko Wyżne 28 czerwca, 16:30
Zgoda Zarszyn 3-0 Wisłok Sieniawa 28 czerwca, 16:30
Górnik Strachocina 2-2 Płomień Zmiennica 28 czerwca, 16:30
Sanovia Lesko 1-0 Błękitni Jasienica Rosielna 28 czerwca, 16:30

Klasa okręgowa 2014/2015 (Krosno)

Klasa A 2014/2015 (Krosno II)

Klasa B 2014/2015 (Krosno I)
Klasa B 2014/2015 (Krosno II)
Klasa B 2014/2015 (Krosno III)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas