[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gaudium Łężyny 30 64 19 7 4 85-33 10 3 2 47-17 9 4 2 38-16
2.  Markiewicza Krosno 30 59 18 5 7 76-37 12 2 1 49-14 6 3 6 27-23
3.  Sobniów Jasło 30 55 16 7 7 59-33 13 1 1 40-12 3 6 6 19-21 2 4 1 1 0 2-1
4.  Wisłoka Nowy Żmigród 30 55 17 4 9 79-57 10 2 3 42-24 7 2 6 37-33 2 1 0 1 1 1-2
5.  Tempo Nienaszów 30 54 15 9 6 57-39 9 6 0 27-13 6 3 6 30-26 2 3 1 0 1 5-4
6.  Ostoja Kołaczyce 30 54 16 6 8 63-43 10 2 3 34-22 6 4 5 29-21 2 3 1 0 1 4-5
7.  Tęcza Zręcin 30 51 15 6 9 65-57 9 3 3 36-23 6 3 6 29-34
8.  Orzeł Lubla 30 44 13 5 12 65-44 8 5 2 37-14 5 0 10 28-30
9.  Polonia Kopytowa 30 41 12 5 13 72-70 8 1 6 35-31 4 4 7 37-39
10.  KS Zarzecze 30 37 11 4 15 39-51 8 2 5 28-21 3 2 10 11-30
11.  Burza Rogi 30 36 11 3 16 48-61 10 1 4 34-22 1 2 12 14-39
12.  LKS Moderówka 30 33 10 3 17 48-70 6 1 8 26-36 4 2 9 22-34
13.  LKS Osiek Jasielski 30 30 9 3 18 44-85 5 2 8 24-33 4 1 10 20-52
14.  Victoria Kobylany 30 28 7 7 16 47-61 3 5 7 22-32 4 2 9 25-29 2 3 1 0 1 4-2
15.  Zamczysko Odrzykoń 30 28 8 4 18 43-65 5 3 7 23-24 3 1 11 20-41 2 3 1 0 1 2-4
16.  LKS Głowienka 30 11 3 2 25 30-114 3 1 11 20-58 0 1 14 10-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gaudium Łężyny    2-1 4-2 1-2 1-1 3-4 6-1 4-1 2-2 5-0 3-0 0-0 6-2 3-0 3-1 4-0 
 2 Markiewicza Krosno1-1     2-1 3-0 1-1 2-0 7-1 3-2 2-0 1-2 2-0 4-2 8-1 5-2 3-1 5-0 
 3 Sobniów Jasło2-1 4-0     2-1 1-1 1-0 1-0 1-3 3-0 2-0 4-1 2-0 8-1 1-0 5-2 3-2 
 4 Wisłoka Nowy Żmigród3-1 3-4 0-0     3-1 2-1 4-0 3-2 5-3 2-0 2-4 3-2 2-1 0-2 3-3 7-0 
 5 Tempo Nienaszów1-1 0-0 0-0 3-0     2-0 4-4 3-2 3-3 0-0 1-0 1-0 3-1 1-0 2-1 3-1 
 6 Ostoja Kołaczyce1-1 0-3 2-1 4-5 4-3     1-5 1-0 3-0* 1-0 5-1 3-0* 4-1 2-2 2-0 1-0 
 7 Tęcza Zręcin4-5 1-1 3-1 1-0 2-0 2-2     3-1 1-5 1-0 2-0 1-4 5-1 1-1 4-2 5-0 
 8 Orzeł Lubla1-1 2-0 0-0 4-1 4-2 1-1 0-0     3-0 5-0 1-1 5-1 1-3 1-3 3-0 6-1 
 9 Polonia Kopytowa0-4 5-3 3-2 2-3 2-3 0-0 2-0 3-2     1-2 4-1 1-2 5-0 4-3 1-5 2-1 
 10 KS Zarzecze0-2 1-1 1-0 2-4 1-0 2-3 2-5 1-0 5-1     1-0 2-0 0-0 2-1 2-3 6-1 
 11 Burza Rogi0-3 1-4 2-3 3-3 3-1 2-1 4-1 4-0 3-2 2-1     0-2 2-0 4-1 2-0 2-0 
 12 LKS Moderówka0-6 2-1 2-2 1-4 0-3 1-5 0-4 2-1 1-3 0-3 4-1     1-3 3-0 5-0 4-0 
 13 LKS Osiek Jasielski0-3 0-1 1-2 1-6 1-4 1-2 0-1 1-3 3-3 2-0 2-2 3-2     2-1 3-0* 4-3 
 14 Victoria Kobylany0-1 0-5 0-0 2-2 1-2 1-4 2-2 1-4 0-3 2-2 2-1 5-2 5-2     1-2 0-0 
 15 Zamczysko Odrzykoń0-2 2-0 0-0 2-1 2-4 1-1 1-3 0-2 3-3 3-0 4-1 1-2 0-1 0-3     4-1 
 16 LKS Głowienka3-6 0-3 1-5 2-5 0-4 0-5 0-2 0-5 2-9 3-1 2-1 3-3 2-3 0-6 2-0     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

LKS Moderówka 1-4 Wisłoka Nowy Żmigród 10 sierpnia, 11:00
Gaudium Łężyny 2-1 Markiewicza Krosno 10 sierpnia, 16:30
Tempo Nienaszów 1-0 Burza Rogi 10 sierpnia, 16:30
LKS Głowienka 0-6 Victoria Kobylany 10 sierpnia, 16:30
LKS Osiek Jasielski 1-2 Ostoja Kołaczyce 10 sierpnia, 11:00
Orzeł Lubla 0-0 Sobniów Jasło 10 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 3-3 Polonia Kopytowa 10 sierpnia, 11:00
Tęcza Zręcin 1-0 KS Zarzecze 10 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wisłoka Nowy Żmigród 2-0 KS Zarzecze 15 sierpnia, 16:30
Polonia Kopytowa 2-0 Tęcza Zręcin 15 sierpnia, 13:00
Sobniów Jasło 5-2 Zamczysko Odrzykoń 27 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostoja Kołaczyce 1-0 Orzeł Lubla 13 sierpnia, 17:00
Victoria Kobylany 5-2 LKS Osiek Jasielski 15 sierpnia, 16:30
Burza Rogi 2-0 LKS Głowienka 15 sierpnia, 16:30
Markiewicza Krosno 1-1 Tempo Nienaszów 15 sierpnia, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
LKS Moderówka 0-6 Gaudium Łężyny 15 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Gaudium Łężyny 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród 17 sierpnia, 16:30
Tempo Nienaszów 1-0 LKS Moderówka 17 sierpnia, 16:30
LKS Głowienka 0-3 Markiewicza Krosno 17 sierpnia, 16:30
LKS Osiek Jasielski 2-2 Burza Rogi 17 sierpnia, 11:00
Orzeł Lubla 1-3 Victoria Kobylany 17 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-1 Ostoja Kołaczyce 17 sierpnia, 11:00
Tęcza Zręcin 3-1 Sobniów Jasło 17 sierpnia, 15:00
KS Zarzecze 5-1 Polonia Kopytowa 17 sierpnia, 17:00
w Dębowcu

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Wisłoka Nowy Żmigród 5-3 Polonia Kopytowa 24 sierpnia, 16:30
Sobniów Jasło 2-0 KS Zarzecze 3 września, 16:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostoja Kołaczyce 1-5 Tęcza Zręcin 24 sierpnia, 16:00
Victoria Kobylany 1-2 Zamczysko Odrzykoń 24 sierpnia, 16:30
Burza Rogi 4-0 Orzeł Lubla 24 sierpnia, 16:30
Markiewicza Krosno 8-1 LKS Osiek Jasielski 24 sierpnia, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
LKS Moderówka 4-0 LKS Głowienka 24 sierpnia, 11:00
Gaudium Łężyny 1-1 Tempo Nienaszów 24 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Tempo Nienaszów 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród 31 sierpnia, 16:30
LKS Głowienka 3-6 Gaudium Łężyny 31 sierpnia, 16:30
LKS Osiek Jasielski 3-2 LKS Moderówka 31 sierpnia, 11:00
Orzeł Lubla 2-0 Markiewicza Krosno 31 sierpnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 4-1 Burza Rogi 31 sierpnia, 11:00
Tęcza Zręcin 1-1 Victoria Kobylany 31 sierpnia, 13:00
KS Zarzecze 2-3 Ostoja Kołaczyce 31 sierpnia, 11:00
w Dębowcu
Polonia Kopytowa 3-2 Sobniów Jasło 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 7 września

Wisłoka Nowy Żmigród 0-0 Sobniów Jasło 7 września, 16:30
Ostoja Kołaczyce 3-0 Polonia Kopytowa 7 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; brak dokumentów tożsamości zawodników gości
Victoria Kobylany 2-2 KS Zarzecze 7 września, 16:30
Burza Rogi 4-1 Tęcza Zręcin 7 września, 16:30
Markiewicza Krosno 3-1 Zamczysko Odrzykoń 7 września, 11:00
na boisku przy ul.Bursaki
LKS Moderówka 2-1 Orzeł Lubla 7 września, 11:00
Gaudium Łężyny 6-2 LKS Osiek Jasielski 7 września, 16:30
Tempo Nienaszów 3-1 LKS Głowienka 7 września, 16:30

Kolejka 7 - 14 września

LKS Głowienka 2-5 Wisłoka Nowy Żmigród 14 września, 16:30
LKS Osiek Jasielski 1-4 Tempo Nienaszów 14 września, 11:00
Orzeł Lubla 1-1 Gaudium Łężyny 14 września, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-2 LKS Moderówka 14 września, 11:00
Tęcza Zręcin 1-1 Markiewicza Krosno 14 września, 15:00
KS Zarzecze 1-0 Burza Rogi 14 września, 11:00
w Dębowcu
Polonia Kopytowa 4-3 Victoria Kobylany 14 września, 13:00
Sobniów Jasło 1-0 Ostoja Kołaczyce 14 września, 11:00

Kolejka 8 - 21 września

Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 Ostoja Kołaczyce 21 września, 16:30
Victoria Kobylany 0-0 Sobniów Jasło 21 września, 16:30
Burza Rogi 3-2 Polonia Kopytowa 21 września, 16:30
Markiewicza Krosno 1-2 KS Zarzecze 21 września, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
LKS Moderówka 0-4 Tęcza Zręcin 21 września, 11:00
Gaudium Łężyny 3-1 Zamczysko Odrzykoń 21 września, 16:30
Tempo Nienaszów 3-2 Orzeł Lubla 21 września, 16:30
LKS Głowienka 2-3 LKS Osiek Jasielski 21 września, 16:30

Kolejka 9 - 28 września

LKS Osiek Jasielski 1-6 Wisłoka Nowy Żmigród 28 września, 11:00
Orzeł Lubla 6-1 LKS Głowienka 28 września, 15:30
Zamczysko Odrzykoń 2-4 Tempo Nienaszów 28 września, 11:00
Tęcza Zręcin 4-5 Gaudium Łężyny 28 września, 15:00
KS Zarzecze 2-0 LKS Moderówka 28 września, 11:00
w Dębowcu
Polonia Kopytowa 5-3 Markiewicza Krosno 28 września, 13:00
Sobniów Jasło 4-1 Burza Rogi 28 września, 11:00
Ostoja Kołaczyce 2-2 Victoria Kobylany 28 września, 15:30

Kolejka 10 - 5 października

Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Victoria Kobylany 5 października, 15:30
Burza Rogi 2-1 Ostoja Kołaczyce 5 października, 15:30
Markiewicza Krosno 2-1 Sobniów Jasło 5 października, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
LKS Moderówka 1-3 Polonia Kopytowa 5 października, 11:00
Gaudium Łężyny 5-0 KS Zarzecze 5 października, 15:30
Tempo Nienaszów 4-4 Tęcza Zręcin 5 października, 15:30
LKS Głowienka 2-0 Zamczysko Odrzykoń 5 października, 15:30
LKS Osiek Jasielski 1-3 Orzeł Lubla 5 października, 15:30

Kolejka 11 - 12 października

Orzeł Lubla 4-1 Wisłoka Nowy Żmigród 12 października, 15:30
Zamczysko Odrzykoń 0-1 LKS Osiek Jasielski 12 października, 11:00
Tęcza Zręcin 5-0 LKS Głowienka 12 października, 15:00
KS Zarzecze 1-0 Tempo Nienaszów 12 października, 11:00
w Dębowcu
Polonia Kopytowa 0-4 Gaudium Łężyny 12 października, 13:00
Sobniów Jasło 2-0 LKS Moderówka 12 października, 11:00
Ostoja Kołaczyce 0-3 Markiewicza Krosno 12 października, 15:30
Victoria Kobylany 2-1 Burza Rogi 12 października, 15:30

Kolejka 12 - 19 października

Wisłoka Nowy Żmigród 2-4 Burza Rogi 19 października, 14:30
Markiewicza Krosno 5-2 Victoria Kobylany 19 października, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
LKS Moderówka 1-5 Ostoja Kołaczyce 19 października, 11:00
Gaudium Łężyny 4-2 Sobniów Jasło 19 października, 14:30
Tempo Nienaszów 3-3 Polonia Kopytowa 19 października, 11:00
LKS Głowienka 3-1 KS Zarzecze 19 października, 14:30
LKS Osiek Jasielski 0-1 Tęcza Zręcin 19 października, 11:00
Orzeł Lubla 3-0 Zamczysko Odrzykoń 19 października, 14:30

Kolejka 13 - 26 października

Zamczysko Odrzykoń 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 26 października, 11:00
Tęcza Zręcin 3-1 Orzeł Lubla 26 października, 13:00
KS Zarzecze 0-0 LKS Osiek Jasielski 26 października, 11:00
w Dębowcu
Polonia Kopytowa 2-1 LKS Głowienka 26 października, 13:00
Sobniów Jasło 1-1 Tempo Nienaszów 26 października, 11:00
Ostoja Kołaczyce 1-1 Gaudium Łężyny 26 października, 13:00
Victoria Kobylany 5-2 LKS Moderówka 26 października, 13:00
Burza Rogi 1-4 Markiewicza Krosno 26 października, 13:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Wisłoka Nowy Żmigród 3-4 Markiewicza Krosno 2 listopada, 12:00
LKS Moderówka 4-1 Burza Rogi 2 listopada, 11:00
Gaudium Łężyny 3-0 Victoria Kobylany 2 listopada, 12:00
Tempo Nienaszów 2-0 Ostoja Kołaczyce 2 listopada, 12:00
LKS Głowienka 1-5 Sobniów Jasło 2 listopada, 12:00
LKS Osiek Jasielski 3-3 Polonia Kopytowa 2 listopada, 11:00
Orzeł Lubla 5-0 KS Zarzecze 2 listopada, 12:00
Zamczysko Odrzykoń 1-3 Tęcza Zręcin 2 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 9 listopada

Tęcza Zręcin 1-0 Wisłoka Nowy Żmigród 8 listopada, 14:00
KS Zarzecze 2-3 Zamczysko Odrzykoń 9 listopada, 11:00
Polonia Kopytowa 3-2 Orzeł Lubla 9 listopada, 12:00
Sobniów Jasło 8-1 LKS Osiek Jasielski 9 listopada, 11:00
Ostoja Kołaczyce 1-0 LKS Głowienka 8 listopada, 12:00
Victoria Kobylany 1-2 Tempo Nienaszów 9 listopada, 12:00
Burza Rogi 0-3 Gaudium Łężyny 8 listopada, 13:30
Markiewicza Krosno 4-2 LKS Moderówka 8 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 29 marca

Wisłoka Nowy Żmigród 3-2 LKS Moderówka 29 marca, 16:30
Markiewicza Krosno 1-1 Gaudium Łężyny 29 marca, 11:00
Burza Rogi 3-1 Tempo Nienaszów 29 marca, 16:30
Victoria Kobylany 0-0 LKS Głowienka 29 marca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 4-1 LKS Osiek Jasielski 29 marca, 16:00
Sobniów Jasło 1-3 Orzeł Lubla 29 marca, 11:00
Polonia Kopytowa 1-5 Zamczysko Odrzykoń 29 marca, 13:00
KS Zarzecze 2-5 Tęcza Zręcin 29 marca, 11:00

Kolejka 17 - 4 kwietnia

KS Zarzecze 2-4 Wisłoka Nowy Żmigród 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Zręcin 1-5 Polonia Kopytowa 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamczysko Odrzykoń 0-0 Sobniów Jasło 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Lubla 1-1 Ostoja Kołaczyce 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Osiek Jasielski 2-1 Victoria Kobylany 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Głowienka 2-1 Burza Rogi 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Nienaszów 0-0 Markiewicza Krosno 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gaudium Łężyny 0-0 LKS Moderówka 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 12 kwietnia

Wisłoka Nowy Żmigród 3-1 Gaudium Łężyny 12 kwietnia, 16:30
LKS Moderówka 0-3 Tempo Nienaszów 12 kwietnia, 11:00
Markiewicza Krosno 5-0 LKS Głowienka 12 kwietnia, 14:00
Burza Rogi 2-0 LKS Osiek Jasielski 12 kwietnia, 16:30
Victoria Kobylany 1-4 Orzeł Lubla 12 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 2-0 Zamczysko Odrzykoń 12 kwietnia, 16:00
Sobniów Jasło 1-0 Tęcza Zręcin 12 kwietnia, 11:00
Polonia Kopytowa 1-2 KS Zarzecze 12 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Polonia Kopytowa 2-3 Wisłoka Nowy Żmigród 19 kwietnia, 13:00
KS Zarzecze 1-0 Sobniów Jasło 19 kwietnia, 11:00
Tęcza Zręcin 2-2 Ostoja Kołaczyce 19 kwietnia, 15:00
Zamczysko Odrzykoń 0-3 Victoria Kobylany 19 kwietnia, 11:00
Orzeł Lubla 1-1 Burza Rogi 19 kwietnia, 11:00
LKS Osiek Jasielski 0-1 Markiewicza Krosno 19 kwietnia, 11:00
LKS Głowienka 3-3 LKS Moderówka 18 kwietnia, 16:00
Tempo Nienaszów 1-1 Gaudium Łężyny 19 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 26 kwietnia

Wisłoka Nowy Żmigród 3-1 Tempo Nienaszów 26 kwietnia, 11:00
Gaudium Łężyny 4-0 LKS Głowienka 26 kwietnia, 16:30
LKS Moderówka 1-3 LKS Osiek Jasielski 26 kwietnia, 11:00
Markiewicza Krosno 3-2 Orzeł Lubla 26 kwietnia, 16:30
Burza Rogi 2-0 Zamczysko Odrzykoń 26 kwietnia, 16:30
Victoria Kobylany 2-2 Tęcza Zręcin 26 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-0 KS Zarzecze 26 kwietnia, 16:00
Sobniów Jasło 3-0 Polonia Kopytowa 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 3 maja

Sobniów Jasło 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 3 maja, 11:00
Polonia Kopytowa 0-0 Ostoja Kołaczyce 3 maja, 13:00
KS Zarzecze 2-1 Victoria Kobylany 3 maja, 11:00
w Dębowcu
Tęcza Zręcin 2-0 Burza Rogi 3 maja, 15:00
Zamczysko Odrzykoń 2-0 Markiewicza Krosno 3 maja, 11:00
Orzeł Lubla 5-1 LKS Moderówka 3 maja, 16:30
LKS Osiek Jasielski 0-3 Gaudium Łężyny 3 maja, 11:00
LKS Głowienka 0-4 Tempo Nienaszów 3 maja, 16:30

Kolejka 22 - 10 maja

Wisłoka Nowy Żmigród 7-0 LKS Głowienka 10 maja, 16:30
Tempo Nienaszów 3-1 LKS Osiek Jasielski 10 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 4-1 Orzeł Lubla 10 maja, 16:30
LKS Moderówka 5-0 Zamczysko Odrzykoń 10 maja, 11:00
Markiewicza Krosno 7-1 Tęcza Zręcin 10 maja, 11:00
na boisku przy ul. Bursaki
Burza Rogi 2-1 KS Zarzecze 10 maja, 16:30
Victoria Kobylany 0-3 Polonia Kopytowa 9 maja, 16:00
Ostoja Kołaczyce 2-1 Sobniów Jasło 10 maja, 16:00

Kolejka 23 - 17 maja

Ostoja Kołaczyce 4-5 Wisłoka Nowy Żmigród 17 maja, 16:00
Sobniów Jasło 1-0 Victoria Kobylany 17 maja, 11:00
Polonia Kopytowa 4-1 Burza Rogi 17 maja, 13:00
KS Zarzecze 1-1 Markiewicza Krosno 17 maja, 14:00
Tęcza Zręcin 1-4 LKS Moderówka 17 maja, 15:00
w Dębowcu
Zamczysko Odrzykoń 0-2 Gaudium Łężyny 17 maja, 11:00
Orzeł Lubla 4-2 Tempo Nienaszów 17 maja, 16:30
LKS Osiek Jasielski 4-3 LKS Głowienka 17 maja, 11:00

Kolejka 24 - 24 maja

Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 LKS Osiek Jasielski 24 maja, 16:30
LKS Głowienka 0-5 Orzeł Lubla 24 maja, 16:30
Tempo Nienaszów 2-1 Zamczysko Odrzykoń 24 maja, 16:30
Gaudium Łężyny 6-1 Tęcza Zręcin 24 maja, 16:30
LKS Moderówka 0-3 KS Zarzecze 24 maja, 11:00
Markiewicza Krosno 2-0 Polonia Kopytowa 24 maja, 11:00
Burza Rogi 2-3 Sobniów Jasło 24 maja, 16:30
Victoria Kobylany 1-4 Ostoja Kołaczyce 24 maja, 16:30

Kolejka 25 - 31 maja

Victoria Kobylany 2-2 Wisłoka Nowy Żmigród 31 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 5-1 Burza Rogi 31 maja, 16:00
Sobniów Jasło 4-0 Markiewicza Krosno 31 maja, 11:00
Polonia Kopytowa 1-2 LKS Moderówka 31 maja, 13:00
KS Zarzecze 0-2 Gaudium Łężyny 31 maja, 11:00
w Dębowcu
Tęcza Zręcin 2-0 Tempo Nienaszów 31 maja, 15:00
Zamczysko Odrzykoń 4-1 LKS Głowienka 31 maja, 11:00
Orzeł Lubla 1-3 LKS Osiek Jasielski 31 maja, 16:30

Kolejka 26 - 4 czerwca

Wisłoka Nowy Żmigród 3-2 Orzeł Lubla 4 czerwca, 16:30
LKS Osiek Jasielski 3-0 Zamczysko Odrzykoń 4 czerwca, 16:30
(wo)
na boisku 2-7; zawodnik gości nie posiadał dokumentów tożsamości
LKS Głowienka 0-2 Tęcza Zręcin 4 czerwca, 16:30
Tempo Nienaszów 0-0 KS Zarzecze 4 czerwca, 14:00
Gaudium Łężyny 2-2 Polonia Kopytowa 4 czerwca, 16:30
LKS Moderówka 2-2 Sobniów Jasło 4 czerwca, 14:00
Markiewicza Krosno 2-0 Ostoja Kołaczyce 4 czerwca, 16:30
Burza Rogi 4-1 Victoria Kobylany 4 czerwca, 16:30

Kolejka 27 - 7 czerwca

Burza Rogi 3-3 Wisłoka Nowy Żmigród 7 czerwca, 16:30
Victoria Kobylany 0-5 Markiewicza Krosno 7 czerwca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 3-0 LKS Moderówka 7 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sobniów Jasło 2-1 Gaudium Łężyny 7 czerwca, 11:00
Polonia Kopytowa 2-3 Tempo Nienaszów 7 czerwca, 13:00
KS Zarzecze 6-1 LKS Głowienka 7 czerwca, 11:00
Tęcza Zręcin 5-1 LKS Osiek Jasielski 7 czerwca, 15:00
Zamczysko Odrzykoń 0-2 Orzeł Lubla 7 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 14 czerwca

Wisłoka Nowy Żmigród 3-3 Zamczysko Odrzykoń 14 czerwca, 16:30
Orzeł Lubla 0-0 Tęcza Zręcin 14 czerwca, 16:30
LKS Osiek Jasielski 2-0 KS Zarzecze 14 czerwca, 11:00
LKS Głowienka 2-9 Polonia Kopytowa 14 czerwca, 16:30
Tempo Nienaszów 0-0 Sobniów Jasło 14 czerwca, 11:00
Gaudium Łężyny 3-4 Ostoja Kołaczyce 14 czerwca, 16:30
LKS Moderówka 3-0 Victoria Kobylany 14 czerwca, 11:00
Markiewicza Krosno 2-0 Burza Rogi 14 czerwca, 10:00

Kolejka 29 - 21 czerwca

Markiewicza Krosno 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród 21 czerwca, 16:30
Burza Rogi 0-2 LKS Moderówka 21 czerwca, 16:30
Victoria Kobylany 0-1 Gaudium Łężyny 21 czerwca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 4-3 Tempo Nienaszów 21 czerwca, 16:30
Sobniów Jasło 3-2 LKS Głowienka 21 czerwca, 16:30
Polonia Kopytowa 5-0 LKS Osiek Jasielski 21 czerwca, 16:30
KS Zarzecze 1-0 Orzeł Lubla 21 czerwca, 16:30
Tęcza Zręcin 4-2 Zamczysko Odrzykoń 21 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 28 czerwca

Wisłoka Nowy Żmigród 4-0 Tęcza Zręcin 28 czerwca, 14:30
Zamczysko Odrzykoń 3-0 KS Zarzecze 28 czerwca, 16:30
Orzeł Lubla 3-0 Polonia Kopytowa 28 czerwca, 16:30
LKS Osiek Jasielski 1-2 Sobniów Jasło 28 czerwca, 16:30
LKS Głowienka 0-5 Ostoja Kołaczyce 28 czerwca, 16:30
Tempo Nienaszów 1-0 Victoria Kobylany 28 czerwca, 16:30
Gaudium Łężyny 3-0 Burza Rogi 28 czerwca, 16:30
LKS Moderówka 2-1 Markiewicza Krosno 28 czerwca, 16:30

Klasa okręgowa 2014/2015 (Krosno)

Klasa A 2014/2015 (Krosno I)

Klasa B 2014/2015 (Krosno I)
Klasa B 2014/2015 (Krosno II)
Klasa B 2014/2015 (Krosno III)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas