[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Słupsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jantar Ustka 30 77 24 5 1 94-21 14 1 0 58-10 10 4 1 36-11
2.  Brda Przechlewo 30 71 23 2 5 90-38 13 1 1 52-11 10 1 4 38-27
3.  Bytovia Bytów 30 70 23 1 6 102-30 12 0 3 53-10 11 1 3 49-20
4.  Czarni Czarne 30 63 20 3 7 68-36 10 1 4 34-16 10 2 3 34-20
5.  Start Miastko 30 52 16 4 10 73-50 9 3 3 31-15 7 1 7 42-35
6.  Start Łeba 30 46 14 4 12 59-60 6 2 7 34-34 8 2 5 25-26
7.  Piast Człuchów 30 38 11 5 14 52-59 6 3 6 28-23 5 2 8 24-36
8.  Błękitni Główczyce 30 37 11 4 15 44-82 9 3 3 35-34 2 1 12 9-48 2 6 2 0 0 3-1
9.  Unia Korzybie 30 37 11 4 15 52-66 5 4 6 27-29 6 0 9 25-37 2 0 0 0 2 1-3
10.  GKS Pęplino 30 34 10 4 16 42-51 7 1 7 21-19 3 3 9 21-32 2 3 1 0 1 4-3
11.  Kaszubia Studzienice 30 34 10 4 16 43-59 8 2 5 29-25 2 2 11 14-34 2 3 1 0 1 3-4
12.  Myśliwiec Tuchomie 30 30 8 6 16 51-77 6 3 6 31-39 2 3 10 20-38
13.  Granit Kończewo 30 28 8 4 18 35-78 4 2 9 22-29 4 2 9 13-49
14.  Stal Jezierzyce 30 27 8 3 19 43-73 7 2 6 33-32 1 1 13 10-41
15.  GKS Kołczygłowy 30 25 7 4 19 51-79 4 1 10 23-38 3 3 9 28-41
16.  Garbarnia Kępice 30 20 5 5 20 32-72 4 2 9 19-37 1 3 11 13-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jantar Ustka    3-1 3-2 4-2 6-1 7-1 6-0 3-0 3-0 5-2 1-0 0-0 6-0 5-0 3-0 3-1 
 2 Brda Przechlewo3-2     3-1 1-1 2-1 1-0 4-0 4-0 3-0 1-2 6-1 4-2 8-0 2-0 8-1 2-0 
 3 Bytovia Bytów0-1 0-2     1-0 4-1 1-0 2-0 9-0 1-2 4-1 5-1 4-0 10-0 4-1 5-1 3-0 
 4 Czarni Czarne0-1 1-2 2-0     0-1 3-4 2-1 3-0 5-2 1-0 3-0 1-0 6-0 1-0 4-3 2-2 
 5 Start Miastko0-0 4-1 0-2 1-3     4-1 5-1 4-0 3-0 0-0 2-0 3-2 0-0 3-1 1-4 1-0 
 6 Start Łeba1-6 2-3 1-1 0-1 2-9     2-2 2-1 1-2 1-2 4-0 5-2 1-2 5-1 4-2 3-0 
 7 Piast Człuchów1-2 0-0 0-2 1-1 3-2 1-2     2-3 1-2 4-1 1-3 3-1 1-0 3-0 1-1 6-3 
 8 Błękitni Główczyce0-4 5-3 1-7 1-4 6-5 1-1 1-1     2-1 2-1 2-2 4-2 4-2 1-0 3-1 2-0 
 9 Unia Korzybie1-1 0-3 2-3 0-3 2-2 1-4 1-3 0-1     1-1 2-1 3-2 7-3 1-1 2-0 4-1 
 10 GKS Pęplino0-1 4-1 1-4 1-2 3-0* 0-1 0-4 2-0 2-0     2-0 3-3 0-1 2-1 1-0 0-1 
 11 Kaszubia Studzienice1-1 2-4 1-2 1-2 2-1 1-4 1-4 3-1 7-1 3-2     1-0 0-0 2-1 3-2 1-0 
 12 Myśliwiec Tuchomie1-1 0-5 1-5 1-6 1-3 0-3 2-1 3-1 2-4 3-2 2-1     5-1 5-1 3-3 2-2 
 13 Granit Kończewo0-5 1-2 1-3 5-3 3-4 1-1 0-1 5-0 1-2 1-0 2-1 0-2     0-1 1-3 1-1 
 14 Stal Jezierzyce1-3 0-2 2-7 2-3 1-4 5-1 5-1 4-0 3-2 3-0 1-1 2-2 1-0     0-5 3-1 
 15 GKS Kołczygłowy2-3 4-5 1-3 0-1 0-5 0-1 5-3 3-1 0-6 3-3 0-3 0-1 0-1 3-1     2-1 
 16 Garbarnia Kępice0-5 1-4 1-7 1-2 0-3 0-1 0-2 1-1 3-1 0-4 1-0 5-1 0-3 4-1 2-2     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

GKS Kołczygłowy 3-3 GKS Pęplino
Błękitni Główczyce 2-1 Unia Korzybie
Granit Kończewo 3-4 Start Miastko
Stal Jezierzyce 5-1 Start Łeba
Myśliwiec Tuchomie 1-1 Jantar Ustka
Brda Przechlewo 4-0 Piast Człuchów
Bytovia Bytów 5-1 Kaszubia Studzienice
Czarni Czarne 2-2 Garbarnia Kępice

Kolejka 2 - 14 sierpnia

GKS Pęplino 0-1 Garbarnia Kępice
Kaszubia Studzienice 1-2 Czarni Czarne
Piast Człuchów 0-2 Bytovia Bytów
Jantar Ustka 3-1 Brda Przechlewo
Start Łeba 5-2 Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko 3-1 Stal Jezierzyce
Unia Korzybie 7-3 Granit Kończewo
GKS Kołczygłowy 3-1 Błękitni Główczyce

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Błękitni Główczyce 2-1 GKS Pęplino
Granit Kończewo 1-3 GKS Kołczygłowy
Stal Jezierzyce 3-2 Unia Korzybie
Myśliwiec Tuchomie 1-3 Start Miastko
Brda Przechlewo 1-0 Start Łeba
Bytovia Bytów 0-1 Jantar Ustka
Czarni Czarne 2-1 Piast Człuchów 2 listopada, 14:00
Garbarnia Kępice 1-0 Kaszubia Studzienice

Kolejka 4 - 24 sierpnia

GKS Pęplino 2-0 Kaszubia Studzienice
Piast Człuchów 6-3 Garbarnia Kępice
Jantar Ustka 4-2 Czarni Czarne
Start Łeba 1-1 Bytovia Bytów
Start Miastko 4-1 Brda Przechlewo
Unia Korzybie 3-2 Myśliwiec Tuchomie
GKS Kołczygłowy 3-1 Stal Jezierzyce
Błękitni Główczyce 4-2 Granit Kończewo

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Granit Kończewo 1-0 GKS Pęplino
Stal Jezierzyce 4-0 Błękitni Główczyce
Myśliwiec Tuchomie 3-3 GKS Kołczygłowy
Brda Przechlewo 3-0 Unia Korzybie
Bytovia Bytów 4-1 Start Miastko
Czarni Czarne 3-4 Start Łeba
Garbarnia Kępice 0-5 Jantar Ustka
Kaszubia Studzienice 1-4 Piast Człuchów

Kolejka 6 - 7 września

GKS Pęplino 0-4 Piast Człuchów
Jantar Ustka 1-0 Kaszubia Studzienice
Start Łeba 3-0 Garbarnia Kępice
Start Miastko 1-3 Czarni Czarne
Unia Korzybie 2-3 Bytovia Bytów
GKS Kołczygłowy 4-5 Brda Przechlewo
Błękitni Główczyce 4-2 Myśliwiec Tuchomie
Granit Kończewo 0-1 Stal Jezierzyce

Kolejka 7 - 14 września

Stal Jezierzyce 3-0 GKS Pęplino
Myśliwiec Tuchomie 5-1 Granit Kończewo
Brda Przechlewo 4-0 Błękitni Główczyce
Bytovia Bytów 5-1 GKS Kołczygłowy
Czarni Czarne 5-2 Unia Korzybie
Garbarnia Kępice 0-3 Start Miastko
Kaszubia Studzienice 1-4 Start Łeba
Piast Człuchów 1-2 Jantar Ustka

Kolejka 8 - 21 września

GKS Pęplino 0-1 Jantar Ustka
Start Łeba 2-2 Piast Człuchów
Start Miastko 2-0 Kaszubia Studzienice
Unia Korzybie 4-1 Garbarnia Kępice
GKS Kołczygłowy 0-1 Czarni Czarne
Błękitni Główczyce 1-7 Bytovia Bytów
Granit Kończewo 1-2 Brda Przechlewo
Stal Jezierzyce 2-2 Myśliwiec Tuchomie

Kolejka 9 - 28 września

Myśliwiec Tuchomie 3-2 GKS Pęplino
Brda Przechlewo 2-0 Stal Jezierzyce
Bytovia Bytów 10-0 Granit Kończewo
Czarni Czarne 3-0 Błękitni Główczyce
Garbarnia Kępice 2-2 GKS Kołczygłowy
Kaszubia Studzienice 7-1 Unia Korzybie
Piast Człuchów 3-2 Start Miastko
Jantar Ustka 7-1 Start Łeba

Kolejka 10 - 5 października

GKS Pęplino 0-1 Start Łeba
Start Miastko 0-0 Jantar Ustka
Unia Korzybie 1-3 Piast Człuchów
GKS Kołczygłowy 0-3 Kaszubia Studzienice
Błękitni Główczyce 2-0 Garbarnia Kępice
Granit Kończewo 5-3 Czarni Czarne
Stal Jezierzyce 2-7 Bytovia Bytów
Myśliwiec Tuchomie 0-5 Brda Przechlewo

Kolejka 11 - 12 października

Brda Przechlewo 1-2 GKS Pęplino
Bytovia Bytów 4-0 Myśliwiec Tuchomie
Czarni Czarne 1-0 Stal Jezierzyce
Garbarnia Kępice 0-3 Granit Kończewo
Kaszubia Studzienice 3-1 Błękitni Główczyce
Piast Człuchów 1-1 GKS Kołczygłowy
Jantar Ustka 3-0 Unia Korzybie
Start Łeba 2-9 Start Miastko

Kolejka 12 - 19 października

GKS Pęplino 3-0 Start Miastko
(wo)
Na boisku 1-3. W drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik.
Unia Korzybie 1-4 Start Łeba
GKS Kołczygłowy 2-3 Jantar Ustka
Błękitni Główczyce 1-1 Piast Człuchów
Granit Kończewo 2-1 Kaszubia Studzienice
Stal Jezierzyce 3-1 Garbarnia Kępice
Myśliwiec Tuchomie 1-6 Czarni Czarne
Brda Przechlewo 3-1 Bytovia Bytów

Kolejka 13 - 26 października

Bytovia Bytów 4-1 GKS Pęplino
Czarni Czarne 1-2 Brda Przechlewo
Garbarnia Kępice 5-1 Myśliwiec Tuchomie
Kaszubia Studzienice 2-1 Stal Jezierzyce
Piast Człuchów 1-0 Granit Kończewo
Jantar Ustka 3-0 Błękitni Główczyce
Start Łeba 4-2 GKS Kołczygłowy
Start Miastko 3-0 Unia Korzybie

Kolejka 14 - 9 listopada

GKS Pęplino 2-0 Unia Korzybie
GKS Kołczygłowy 0-5 Start Miastko
Błękitni Główczyce 1-1 Start Łeba
Granit Kończewo 0-5 Jantar Ustka
Stal Jezierzyce 5-1 Piast Człuchów
Myśliwiec Tuchomie 2-1 Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo 2-0 Garbarnia Kępice
Bytovia Bytów 1-0 Czarni Czarne

Kolejka 15 - 16 listopada

Czarni Czarne 1-0 GKS Pęplino
Garbarnia Kępice 1-7 Bytovia Bytów
Kaszubia Studzienice 2-4 Brda Przechlewo
Piast Człuchów 3-1 Myśliwiec Tuchomie
Jantar Ustka 5-0 Stal Jezierzyce
Start Łeba 1-2 Granit Kończewo
Start Miastko 4-0 Błękitni Główczyce
Unia Korzybie 2-0 GKS Kołczygłowy

Kolejka 16 - 21 marca

GKS Pęplino 1-0 GKS Kołczygłowy
Unia Korzybie 0-1 Błękitni Główczyce
Start Miastko 0-0 Granit Kończewo
Start Łeba 5-1 Stal Jezierzyce
Jantar Ustka 0-0 Myśliwiec Tuchomie
Piast Człuchów 0-0 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice 1-2 Bytovia Bytów
Garbarnia Kępice 1-2 Czarni Czarne

Kolejka 17 - 28 marca

Garbarnia Kępice 0-4 GKS Pęplino
Czarni Czarne 3-0 Kaszubia Studzienice
Bytovia Bytów 2-0 Piast Człuchów
Brda Przechlewo 3-2 Jantar Ustka
Myśliwiec Tuchomie 0-3 Start Łeba
Stal Jezierzyce 1-4 Start Miastko
Granit Kończewo 1-2 Unia Korzybie
Błękitni Główczyce 3-1 GKS Kołczygłowy

Kolejka 18 - 4 kwietnia

GKS Pęplino 2-0 Błękitni Główczyce
GKS Kołczygłowy 0-1 Granit Kończewo
Unia Korzybie 1-1 Stal Jezierzyce
Start Miastko 3-2 Myśliwiec Tuchomie
Start Łeba 2-3 Brda Przechlewo
Jantar Ustka 3-2 Bytovia Bytów
Piast Człuchów 1-1 Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice 1-0 Garbarnia Kępice

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Kaszubia Studzienice 3-2 GKS Pęplino
Garbarnia Kępice 0-2 Piast Człuchów
Czarni Czarne 0-1 Jantar Ustka
Bytovia Bytów 1-0 Start Łeba
Brda Przechlewo 2-1 Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie 2-4 Unia Korzybie
Stal Jezierzyce 0-5 GKS Kołczygłowy
Granit Kończewo 5-0 Błękitni Główczyce

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

GKS Pęplino 0-1 Granit Kończewo
Błękitni Główczyce 1-0 Stal Jezierzyce
GKS Kołczygłowy 0-1 Myśliwiec Tuchomie
Unia Korzybie 0-3 Brda Przechlewo
Start Miastko 0-2 Bytovia Bytów 17 kwietnia
Start Łeba 0-1 Czarni Czarne
Jantar Ustka 3-1 Garbarnia Kępice
Piast Człuchów 1-3 Kaszubia Studzienice

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Piast Człuchów 4-1 GKS Pęplino
Kaszubia Studzienice 1-1 Jantar Ustka
Garbarnia Kępice 0-1 Start Łeba
Czarni Czarne 0-1 Start Miastko
Bytovia Bytów 1-2 Unia Korzybie
Brda Przechlewo 8-1 GKS Kołczygłowy
Myśliwiec Tuchomie 3-1 Błękitni Główczyce
Stal Jezierzyce 1-0 Granit Kończewo

Kolejka 22 - 2 maja

GKS Pęplino 2-1 Stal Jezierzyce
w Bruskowie Wielkim. Karol ukarany zakazem gry na własnym boisku przez trzy mecze
Granit Kończewo 0-2 Myśliwiec Tuchomie
Błękitni Główczyce 5-3 Brda Przechlewo
GKS Kołczygłowy 1-3 Bytovia Bytów
Unia Korzybie 0-3 Czarni Czarne
Start Miastko 1-0 Garbarnia Kępice
Start Łeba 4-0 Kaszubia Studzienice
Jantar Ustka 6-0 Piast Człuchów

Kolejka 23 - 9 maja

Jantar Ustka 5-2 GKS Pęplino
Piast Człuchów 1-2 Start Łeba
Kaszubia Studzienice 2-1 Start Miastko
Garbarnia Kępice 3-1 Unia Korzybie
Czarni Czarne 4-3 GKS Kołczygłowy
Bytovia Bytów 9-0 Błękitni Główczyce
Brda Przechlewo 8-0 Granit Kończewo
Myśliwiec Tuchomie 5-1 Stal Jezierzyce

Kolejka 24 - 16 maja

GKS Pęplino 3-3 Myśliwiec Tuchomie
Stal Jezierzyce 0-2 Brda Przechlewo
Granit Kończewo 1-3 Bytovia Bytów
Błękitni Główczyce 1-4 Czarni Czarne
GKS Kołczygłowy 2-1 Garbarnia Kępice
Unia Korzybie 2-1 Kaszubia Studzienice
Start Miastko 5-1 Piast Człuchów
Start Łeba 1-6 Jantar Ustka

Kolejka 25 - 23 maja

Start Łeba 1-2 GKS Pęplino
Jantar Ustka 6-1 Start Miastko
Piast Człuchów 1-2 Unia Korzybie
Kaszubia Studzienice 3-2 GKS Kołczygłowy
Garbarnia Kępice 1-1 Błękitni Główczyce
Czarni Czarne 6-0 Granit Kończewo
Bytovia Bytów 4-1 Stal Jezierzyce
Brda Przechlewo 4-2 Myśliwiec Tuchomie

Kolejka 26 - 30 maja

GKS Pęplino 4-1 Brda Przechlewo
Myśliwiec Tuchomie 1-5 Bytovia Bytów
Stal Jezierzyce 2-3 Czarni Czarne
Granit Kończewo 1-1 Garbarnia Kępice
Błękitni Główczyce 2-2 Kaszubia Studzienice
GKS Kołczygłowy 5-3 Piast Człuchów
Unia Korzybie 1-1 Jantar Ustka
Start Miastko 4-1 Start Łeba

Kolejka 27 - 6 czerwca

Start Miastko 0-0 GKS Pęplino
Start Łeba 1-2 Unia Korzybie
Jantar Ustka 3-0 GKS Kołczygłowy
Piast Człuchów 2-3 Błękitni Główczyce
Kaszubia Studzienice 0-0 Granit Kończewo
Garbarnia Kępice 4-1 Stal Jezierzyce
Czarni Czarne 1-0 Myśliwiec Tuchomie
Bytovia Bytów 0-2 Brda Przechlewo

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

GKS Pęplino 1-4 Bytovia Bytów
Brda Przechlewo 1-1 Czarni Czarne
Myśliwiec Tuchomie 2-2 Garbarnia Kępice
Stal Jezierzyce 1-1 Kaszubia Studzienice
Granit Kończewo 0-1 Piast Człuchów
Błękitni Główczyce 0-4 Jantar Ustka
GKS Kołczygłowy 0-1 Start Łeba
Unia Korzybie 2-2 Start Miastko 9 czerwca

Kolejka 29 - 13 czerwca

Unia Korzybie 1-1 GKS Pęplino
Start Miastko 1-4 GKS Kołczygłowy
Start Łeba 2-1 Błękitni Główczyce
Jantar Ustka 6-0 Granit Kończewo
Piast Człuchów 3-0 Stal Jezierzyce
Kaszubia Studzienice 1-0 Myśliwiec Tuchomie
Garbarnia Kępice 1-4 Brda Przechlewo
Czarni Czarne 2-0 Bytovia Bytów

Kolejka 30 - 20 czerwca

GKS Pęplino 1-2 Czarni Czarne
Bytovia Bytów 3-0 Garbarnia Kępice
Brda Przechlewo 6-1 Kaszubia Studzienice
Myśliwiec Tuchomie 2-1 Piast Człuchów
Stal Jezierzyce 1-3 Jantar Ustka
Granit Kończewo 1-1 Start Łeba
Błękitni Główczyce 6-5 Start Miastko
GKS Kołczygłowy 0-6 Unia Korzybie

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)
Baraże o udział w Klasie okręgowej (Słupsk)

IV liga 2003/2004 (pomorska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Gdańsk II)

Klasa A 2003/2004 (Słupsk I)
Klasa A 2003/2004 (Słupsk II)
Klasa A 2003/2004 (Słupsk III)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas