[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rodło Kwidzyn 30 78 25 3 2 108-32 14 0 1 61-14 11 3 1 47-18
2.  Wierzyca Pelplin 30 64 19 7 4 100-28 12 2 1 62-11 7 5 3 38-17
3.  Czarni Pruszcz Gdański 30 60 19 3 8 100-56 13 0 2 64-21 6 3 6 36-35
4.  Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 57 17 6 7 71-41 10 2 3 37-19 7 4 4 34-22
5.  Borowiak Czersk 30 53 16 5 9 51-39 11 1 3 35-19 5 4 6 16-20
6.  Powiśle Stary Targ 30 41 12 5 13 44-59 6 3 6 18-21 6 2 7 26-38
7.  LKS Waplewo Wielkie 30 40 12 4 14 45-62 6 1 8 21-33 6 3 6 24-29
8.  Sokół Zblewo 30 37 10 7 13 35-50 4 5 6 18-22 6 2 7 17-28
9.  Kolejarz Chojnice 30 36 10 6 14 51-65 7 6 2 35-24 3 0 12 16-41
10.  Pogoń Prabuty 30 35 10 5 15 43-56 6 2 7 20-21 4 3 8 23-35
11.  Brzoza Kleszczewo 30 32 8 8 14 32-54 5 2 8 19-29 3 6 6 13-25 4 6 2 0 2 5-5
12.  Pogoń Smętowo 30 32 10 2 18 46-69 8 1 6 35-32 2 1 12 11-37 4 6 2 0 2 8-8
13.  Tęcza Brusy 30 32 9 5 16 44-84 5 5 5 20-24 4 0 11 24-60 4 6 2 0 2 8-8
14.  Subkowia Subkowy 30 27 7 6 17 54-83 2 4 9 28-44 5 2 8 26-39 2 6 2 0 0 9-5
15.  Wietcisa Skarszewy 30 27 7 6 17 38-69 5 4 6 21-27 2 2 11 17-42 2 0 0 0 2 5-9
16.  Agra Ostrowite 30 24 6 6 18 39-60 3 4 8 20-29 3 2 10 19-31
Grom Kleszczewo zmienił nazwę na Brzoza Kleszczewo.
Polanka Rokocin połączyła się z Sokołem Zblewo.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Rodło Kwidzyn    1-3 5-0 2-0 3-1 5-2 3-1 4-1 6-2 2-1 2-0 5-0 4-1 8-0 7-1 4-1 
 2 Wierzyca Pelplin2-2     5-1 2-0 4-0 9-2 3-1 0-1 4-1 4-0 1-1 6-0 10-1 3-1 4-0 5-0 
 3 Czarni Pruszcz Gdański1-5 2-1     2-3 2-0 3-1 3-1 4-1 9-1 2-1 3-0 2-1 13-0 5-2 7-2 6-2 
 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański0-1 2-1 2-3     0-3 4-0 5-2 1-1 3-0* 3-2 3-1 5-2 3-0* 1-1 2-0 3-2 
 5 Borowiak Czersk3-2 3-1 1-3 2-1     2-0 1-2 1-3 1-0 3-0 3-3 2-1 6-1 2-1 2-0 3-1 
 6 Powiśle Stary Targ2-2 0-4 0-3 2-1 1-1     1-3 0-1 1-0 2-3 1-1 3-0* 2-0 1-2 1-0 1-0 
 7 LKS Waplewo Wielkie0-1 0-8 2-1 4-5 0-1 1-2     3-0* 3-2 3-2 0-0 1-0 3-2 1-2 0-3 0-4 
 8 Sokół Zblewo1-2 1-1 2-1 1-2 0-1 1-1 1-1     2-1 1-1 3-0* 0-0 1-2 1-4 3-1 0-4 
 9 Kolejarz Chojnice1-4 0-1 0-0 1-1 2-2 5-3 3-0 5-2     2-2 4-1 2-0 4-3 4-4 1-1 1-0 
 10 Pogoń Prabuty0-3* 0-3 1-1 2-2 2-1 0-2 1-2 1-2 2-0     0-1 2-0 3-1 4-0 0-3 2-0 
 11 Brzoza Kleszczewo2-5 0-3 2-2 0-4 2-0 2-2 0-3 0-1 3-0* 1-2     0-2 3-0 2-1 *** 2-1 
 12 Pogoń Smętowo0-4 2-2 5-1 0-6 1-3 0-1 4-0 2-0 2-4 4-2 1-2     5-3 2-1 4-1 3-2 
 13 Tęcza Brusy1-3 0-4 3-6 0-0 0-0 1-3 2-2 1-0 3-1 0-2 2-0 3-0     2-1 2-2 0-0 
 14 Subkowia Subkowy4-5 2-2 2-8 2-3 0-0 1-2 0-2 2-2 0-3* 6-2 1-1 1-3 2-7     5-3 0-1 
 15 Wietcisa Skarszewy0-7 2-2 1-4 2-2 1-0 3-1 1-1 3-0 2-0 1-2 0-1 1-0 1-2 2-4     1-1 
 16 Agra Ostrowite1-1 2-2 4-2 0-4 2-3 1-4 1-3 1-2 0-1 1-1 1-1 4-2 0-1 1-2 1-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Tęcza Brusy 1-3 Rodło Kwidzyn
LKS Waplewo Wielkie 2-1 Czarni Pruszcz Gdański
Agra Ostrowite 0-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Brzoza Kleszczewo 0-1 Sokół Zblewo
Powiśle Stary Targ 3-0 Pogoń Smętowo
(wo)
na boisku 2-1
Wietcisa Skarszewy 1-0 Borowiak Czersk
Subkowia Subkowy 2-2 Wierzyca Pelplin
Kolejarz Chojnice 2-2 Pogoń Prabuty

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Rodło Kwidzyn 2-1 Pogoń Prabuty
Wierzyca Pelplin 4-1 Kolejarz Chojnice
Borowiak Czersk 2-1 Subkowia Subkowy
Pogoń Smętowo 4-1 Wietcisa Skarszewy
Sokół Zblewo 1-1 Powiśle Stary Targ
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-1 Brzoza Kleszczewo
Czarni Pruszcz Gdański 6-2 Agra Ostrowite
Tęcza Brusy 2-2 LKS Waplewo Wielkie

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

LKS Waplewo Wielkie 0-1 Rodło Kwidzyn
Agra Ostrowite 0-1 Tęcza Brusy
Brzoza Kleszczewo 2-2 Czarni Pruszcz Gdański
Powiśle Stary Targ 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wietcisa Skarszewy 3-0 Sokół Zblewo
Subkowia Subkowy 1-3 Pogoń Smętowo
Kolejarz Chojnice 2-2 Borowiak Czersk
Pogoń Prabuty 0-3 Wierzyca Pelplin

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Rodło Kwidzyn 1-3 Wierzyca Pelplin
Borowiak Czersk 3-0 Pogoń Prabuty
Pogoń Smętowo 2-4 Kolejarz Chojnice
Sokół Zblewo 1-4 Subkowia Subkowy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-0 Wietcisa Skarszewy
Czarni Pruszcz Gdański 3-1 Powiśle Stary Targ
Tęcza Brusy 2-0 Brzoza Kleszczewo
LKS Waplewo Wielkie 0-4 Agra Ostrowite

Kolejka 5 - 6-7 września

Agra Ostrowite 1-1 Rodło Kwidzyn
Brzoza Kleszczewo 0-3 LKS Waplewo Wielkie
Powiśle Stary Targ 2-0 Tęcza Brusy
Wietcisa Skarszewy 1-4 Czarni Pruszcz Gdański
Subkowia Subkowy 2-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejarz Chojnice 5-2 Sokół Zblewo
Pogoń Prabuty 2-0 Pogoń Smętowo
Wierzyca Pelplin 4-0 Borowiak Czersk

Kolejka 6 - 13-14 września

Rodło Kwidzyn 3-1 Borowiak Czersk
Pogoń Smętowo 2-2 Wierzyca Pelplin
Sokół Zblewo 1-1 Pogoń Prabuty
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0 Kolejarz Chojnice
(wo)
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 3-2
Czarni Pruszcz Gdański 5-2 Subkowia Subkowy
Tęcza Brusy 2-2 Wietcisa Skarszewy
LKS Waplewo Wielkie 1-2 Powiśle Stary Targ
Agra Ostrowite 1-1 Brzoza Kleszczewo

Kolejka 7 - 20-21 września

Brzoza Kleszczewo 2-5 Rodło Kwidzyn
Powiśle Stary Targ 1-0 Agra Ostrowite
Wietcisa Skarszewy 1-1 LKS Waplewo Wielkie
Subkowia Subkowy 2-7 Tęcza Brusy
Kolejarz Chojnice 0-0 Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Prabuty 2-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wierzyca Pelplin 0-1 Sokół Zblewo
Borowiak Czersk 2-1 Pogoń Smętowo

Kolejka 8 - 27-28 września

Rodło Kwidzyn 5-0 Pogoń Smętowo
Sokół Zblewo 0-1 Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1 Wierzyca Pelplin
powtórzony, w pierwotnym terminie było 2-1 (?) termin nieznany
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Pogoń Prabuty
Tęcza Brusy 3-1 Kolejarz Chojnice
LKS Waplewo Wielkie 1-2 Subkowia Subkowy
Agra Ostrowite 1-0 Wietcisa Skarszewy
Brzoza Kleszczewo 2-2 Powiśle Stary Targ

Kolejka 9 - 4-5 października

Powiśle Stary Targ 2-2 Rodło Kwidzyn
Wietcisa Skarszewy 0-1 Brzoza Kleszczewo
Subkowia Subkowy 0-1 Agra Ostrowite
Kolejarz Chojnice 3-0 LKS Waplewo Wielkie
Pogoń Prabuty 3-1 Tęcza Brusy
Wierzyca Pelplin 5-1 Czarni Pruszcz Gdański
Borowiak Czersk 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Smętowo 2-0 Sokół Zblewo

Kolejka 10 - 11-12 października

Rodło Kwidzyn 4-1 Sokół Zblewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-2 Pogoń Smętowo
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Borowiak Czersk
Tęcza Brusy 0-4 Wierzyca Pelplin
LKS Waplewo Wielkie 3-2 Pogoń Prabuty
Agra Ostrowite 0-1 Kolejarz Chojnice
Brzoza Kleszczewo 2-1 Subkowia Subkowy
Powiśle Stary Targ 1-0 Wietcisa Skarszewy

Kolejka 11 - 18-19 października

Wietcisa Skarszewy 0-7 Rodło Kwidzyn
Subkowia Subkowy 1-2 Powiśle Stary Targ
Kolejarz Chojnice 4-1 Brzoza Kleszczewo
Pogoń Prabuty 2-0 Agra Ostrowite
Wierzyca Pelplin 3-1 LKS Waplewo Wielkie
Borowiak Czersk 6-1 Tęcza Brusy
Pogoń Smętowo 5-1 Czarni Pruszcz Gdański
Sokół Zblewo 1-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański

Kolejka 12 - 25-26 października

Rodło Kwidzyn 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Sokół Zblewo
Tęcza Brusy 3-0 Pogoń Smętowo
LKS Waplewo Wielkie 0-1 Borowiak Czersk
Agra Ostrowite 2-2 Wierzyca Pelplin
Brzoza Kleszczewo 1-2 Pogoń Prabuty
Powiśle Stary Targ 1-0 Kolejarz Chojnice
Wietcisa Skarszewy 2-4 Subkowia Subkowy

Kolejka 13 - 2 listopada

Subkowia Subkowy 4-5 Rodło Kwidzyn
Kolejarz Chojnice 1-1 Wietcisa Skarszewy
Pogoń Prabuty 0-2 Powiśle Stary Targ
Wierzyca Pelplin 1-1 Brzoza Kleszczewo
Borowiak Czersk 3-1 Agra Ostrowite
Pogoń Smętowo 4-0 LKS Waplewo Wielkie
Sokół Zblewo 1-2 Tęcza Brusy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-3 Czarni Pruszcz Gdański

Kolejka 14 - 8 listopada

Rodło Kwidzyn 5-0 Czarni Pruszcz Gdański
Tęcza Brusy 0-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
LKS Waplewo Wielkie 3-0 Sokół Zblewo
(wo)
Na boisku 3-2
Agra Ostrowite 4-2 Pogoń Smętowo
Brzoza Kleszczewo 2-0 Borowiak Czersk
Powiśle Stary Targ 0-4 Wierzyca Pelplin
Wietcisa Skarszewy 1-2 Pogoń Prabuty
Subkowia Subkowy 0-3 Kolejarz Chojnice
(wo)
Na boisku 3-1

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Kolejarz Chojnice 1-4 Rodło Kwidzyn
Pogoń Prabuty 4-0 Subkowia Subkowy
Wierzyca Pelplin 4-0 Wietcisa Skarszewy
Borowiak Czersk 2-0 Powiśle Stary Targ
Pogoń Smętowo 1-2 Brzoza Kleszczewo
Sokół Zblewo 0-4 Agra Ostrowite
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-2 LKS Waplewo Wielkie
Czarni Pruszcz Gdański 13-0 Tęcza Brusy

Kolejka 16 - 20-21 marca

Rodło Kwidzyn 4-1 Tęcza Brusy
Czarni Pruszcz Gdański 3-1 LKS Waplewo Wielkie
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-2 Agra Ostrowite
Sokół Zblewo 3-0 Brzoza Kleszczewo
(wo)
na boisku 0-1
Pogoń Smętowo 0-1 Powiśle Stary Targ
Borowiak Czersk 2-0 Wietcisa Skarszewy
Wierzyca Pelplin 3-1 Subkowia Subkowy
Pogoń Prabuty 2-0 Kolejarz Chojnice

Kolejka 17 - 27-28 marca

Pogoń Prabuty 0-3 Rodło Kwidzyn
(wo)
na boisku 1-1
Kolejarz Chojnice 0-1 Wierzyca Pelplin
Subkowia Subkowy 0-0 Borowiak Czersk
Wietcisa Skarszewy 1-0 Pogoń Smętowo
Powiśle Stary Targ 0-1 Sokół Zblewo
Brzoza Kleszczewo 0-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Agra Ostrowite 4-2 Czarni Pruszcz Gdański
LKS Waplewo Wielkie 3-2 Tęcza Brusy 19 maja

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Rodło Kwidzyn 3-1 LKS Waplewo Wielkie
Tęcza Brusy 0-0 Agra Ostrowite
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Brzoza Kleszczewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-0 Powiśle Stary Targ
Sokół Zblewo 3-1 Wietcisa Skarszewy
Pogoń Smętowo 2-1 Subkowia Subkowy
Borowiak Czersk 1-0 Kolejarz Chojnice
Wierzyca Pelplin 4-0 Pogoń Prabuty

Kolejka 19 - 17-18 kwietnia

Wierzyca Pelplin 2-2 Rodło Kwidzyn
Pogoń Prabuty 2-1 Borowiak Czersk
Kolejarz Chojnice 2-0 Pogoń Smętowo
Subkowia Subkowy 2-2 Sokół Zblewo
Wietcisa Skarszewy 2-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powiśle Stary Targ 0-3 Czarni Pruszcz Gdański
Brzoza Kleszczewo 3-0 Tęcza Brusy
Agra Ostrowite 1-3 LKS Waplewo Wielkie

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Rodło Kwidzyn 4-1 Agra Ostrowite
LKS Waplewo Wielkie 0-0 Brzoza Kleszczewo
Tęcza Brusy 1-3 Powiśle Stary Targ
Czarni Pruszcz Gdański 7-2 Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 Subkowia Subkowy
Sokół Zblewo 2-1 Kolejarz Chojnice
Pogoń Smętowo 4-2 Pogoń Prabuty
Borowiak Czersk 3-1 Wierzyca Pelplin

Kolejka 21 - 30 kwietnia

Borowiak Czersk 3-2 Rodło Kwidzyn
Wierzyca Pelplin 6-0 Pogoń Smętowo
Pogoń Prabuty 1-2 Sokół Zblewo
Kolejarz Chojnice 1-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Subkowia Subkowy 2-8 Czarni Pruszcz Gdański
Wietcisa Skarszewy 1-2 Tęcza Brusy
Powiśle Stary Targ 1-3 LKS Waplewo Wielkie
Brzoza Kleszczewo 2-1 Agra Ostrowite

Kolejka 22 - 3 maja

Rodło Kwidzyn 2-0 Brzoza Kleszczewo
Agra Ostrowite 1-4 Powiśle Stary Targ
LKS Waplewo Wielkie 0-3 Wietcisa Skarszewy
Tęcza Brusy 2-1 Subkowia Subkowy
Czarni Pruszcz Gdański 9-1 Kolejarz Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-2 Pogoń Prabuty
Sokół Zblewo 1-1 Wierzyca Pelplin
Pogoń Smętowo 1-3 Borowiak Czersk

Kolejka 23 - 8-9 maja

Pogoń Smętowo 0-4 Rodło Kwidzyn
Borowiak Czersk 1-3 Sokół Zblewo
Wierzyca Pelplin 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Prabuty 1-1 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejarz Chojnice 4-3 Tęcza Brusy
Subkowia Subkowy 0-2 LKS Waplewo Wielkie
Wietcisa Skarszewy 1-1 Agra Ostrowite
Powiśle Stary Targ 1-1 Brzoza Kleszczewo

Kolejka 24 - 15-16 maja

Rodło Kwidzyn 5-2 Powiśle Stary Targ
Brzoza Kleszczewo - Wietcisa Skarszewy
(wo)
na boisku 0-1, w obu drużynach grali nieuprawnieni zawodnicy
Agra Ostrowite 1-2 Subkowia Subkowy
LKS Waplewo Wielkie 3-2 Kolejarz Chojnice
Tęcza Brusy 0-2 Pogoń Prabuty
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Wierzyca Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-3 Borowiak Czersk 2 czerwca
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył ze względu na zły stan boiska; termin niepewny
Sokół Zblewo 0-0 Pogoń Smętowo

Kolejka 25 - 22-23 maja

Sokół Zblewo 1-2 Rodło Kwidzyn
Pogoń Smętowo 0-6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Borowiak Czersk 1-3 Czarni Pruszcz Gdański
Wierzyca Pelplin 10-1 Tęcza Brusy
Pogoń Prabuty 1-2 LKS Waplewo Wielkie
Kolejarz Chojnice 1-0 Agra Ostrowite
Subkowia Subkowy 1-1 Brzoza Kleszczewo
Wietcisa Skarszewy 3-1 Powiśle Stary Targ

Kolejka 26 - 29-30 maja

Rodło Kwidzyn 7-1 Wietcisa Skarszewy
Powiśle Stary Targ 1-2 Subkowia Subkowy
Brzoza Kleszczewo 3-0 Kolejarz Chojnice
(wo)
nie odbył się - goście dojechali zbyt późno
Agra Ostrowite 1-1 Pogoń Prabuty
LKS Waplewo Wielkie 0-8 Wierzyca Pelplin
Tęcza Brusy 0-0 Borowiak Czersk
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Pogoń Smętowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 Sokół Zblewo

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-1 Rodło Kwidzyn
Sokół Zblewo 2-1 Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Smętowo 5-3 Tęcza Brusy
Borowiak Czersk 1-2 LKS Waplewo Wielkie
Wierzyca Pelplin 5-0 Agra Ostrowite
Pogoń Prabuty 0-1 Brzoza Kleszczewo
Kolejarz Chojnice 5-3 Powiśle Stary Targ
Subkowia Subkowy 5-3 Wietcisa Skarszewy

Kolejka 28 - 10 czerwca

Rodło Kwidzyn 8-0 Subkowia Subkowy
Wietcisa Skarszewy 2-0 Kolejarz Chojnice
Powiśle Stary Targ 2-3 Pogoń Prabuty
Brzoza Kleszczewo 0-3 Wierzyca Pelplin
Agra Ostrowite 2-3 Borowiak Czersk
LKS Waplewo Wielkie 1-0 Pogoń Smętowo
Tęcza Brusy 1-0 Sokół Zblewo
Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański

Kolejka 29 - 13 czerwca

Czarni Pruszcz Gdański 1-5 Rodło Kwidzyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0 Tęcza Brusy
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Zblewo 1-1 LKS Waplewo Wielkie
Pogoń Smętowo 3-2 Agra Ostrowite
Borowiak Czersk 3-3 Brzoza Kleszczewo
Wierzyca Pelplin 9-2 Powiśle Stary Targ
Pogoń Prabuty 0-3 Wietcisa Skarszewy
Kolejarz Chojnice 4-4 Subkowia Subkowy

Kolejka 30 - 19 czerwca

Rodło Kwidzyn 6-2 Kolejarz Chojnice
Subkowia Subkowy 6-2 Pogoń Prabuty
Wietcisa Skarszewy 2-2 Wierzyca Pelplin
Powiśle Stary Targ 1-1 Borowiak Czersk
Brzoza Kleszczewo 0-2 Pogoń Smętowo
Agra Ostrowite 1-2 Sokół Zblewo
LKS Waplewo Wielkie 4-5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Tęcza Brusy 3-6 Czarni Pruszcz Gdański

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)
Baraże o udział w Klasie okręgowej (Gdańsk)

IV liga 2003/2004 (pomorska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Słupsk)

Klasa A 2003/2004 (Gdańsk I)
Klasa A 2003/2004 (Gdańsk II)
Klasa A 2003/2004 (Gdańsk III)
Klasa A 2003/2004 (Gdańsk IV)

Autor: Igor Rudziński
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas