[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

Runda wstępna - 14 sierpnia

Las Zalesie 1-4 Błażowianka Błażowa 15 sierpnia, 12:00
Dominik Komaniecki 58 (k) - Hubert Serwatka 17 (k), Paweł Sieńko 30, Marcin Sieczka 50, Rafał Kanach 88 (k)
RKS Rzeszów 0-7 GKS Niebylec 14 sierpnia, 20:00
Świlczanka Świlcza 0-2 Trzcianka Trzciana 14 sierpnia, 17:30
pd.
Marek Pyziak 113, Miłek 119
Junak Słocina (Rzeszów) 1-4 Strug Tyczyn 14 sierpnia, 17:30
Karol Duda 18 - Adrian Szydełko 2, 9, Dawid Sitek 19, Dominik Ferenc 51
LZS Mała 4-8 Brzostowianka Brzostek 14 sierpnia, 17:30
Jarosław Surczyński ?, Chmura ?, ?, Dariusz Knot ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Czarnovia II Czarna 6-2 Baszta Zawada 15 sierpnia, 11:00
LKS Jodłowa 3-4 Kamieniarz Golemki 14 sierpnia, 17:30
pd.
Mariusz Wal ?, ?, Dawid Kurek ? - Zawiślak ?, Kędzior ?, ?, Błaszczyk ?
Sokół Siedliska Bogusz 2-1 Inter Gnojnica 14 sierpnia, 17:30
Mariusz Potyrała 30, Józef Zieliński 63 - Łukasz Chudyba 21
Orły Ruda 1-3 Piast Wadowice Górne 14 sierpnia, 17:30
Kamil Szkutnik 23 - Tomasz Kiełbasa 11, Piotr Kopacz 56, Dominik Midura 81
Złotniczanka Złotniki 4-0 Jutrzenka Ławnica 14 sierpnia, 17:30
Jakub Ciejka ?, ?, Waldemar Krupa ?, Wojciech Paszyński ?
Werynianka Werynia 1-2 Włókniarz Rakszawa 14 sierpnia, 17:30
Serafin ? - Marcin Dziełak ?, ?
Sokis Chorzelów 3-7 Kolorado Wola Chorzelowska 14 sierpnia, 17:30
Piotr Gamracy ?, Damian Rzepecki ?, Marcin Trela ? - Andrzej Jaskot ?, ? (k), Andrzej Bajorek ?, Artur Rado ?, ?, Kamil Rado ?, ?

I runda - 3 września

Błażowianka Błażowa 0-4 Jawor Krzemienica 3 września, 17:00
Wojciech Leja 7, Kamil Gwizdak 15, Mateusz Morycz 65, Grzegorz Woźniak 88
GKS Niebylec 3-1 KP Zabajka 3 września, 17:00
Wojciech Smalarz ?, Wojciech Feret ?, Mateusz Telesz ? - Łukasz Głuch ?
Trzcianka Trzciana 1-2 Galicja Chmielnik 3 września, 17:00
Jan Miłek 86 - Dominik Borys 55, Rafał Kusz 80
Bodzos Podgrodzie 1-3 Lechia Sędziszów Małopolski 3 września, 17:00
Kamieniarz Golemki 2-1 Brzostowianka Brzostek 10 września, 17:00
Strug Tyczyn 1-0 Dynovia Dynów 3 września, 17:00
Marek Pączek 65
Czarnovia II Czarna 3-0 Borowiec Straszęcin 3 września, 17:00
Dariusz Rogus 20, 23, Tryba 29
Sokół Siedliska Bogusz 3-2 Wisłok Strzyżów 3 września, 17:00
Klaudiusz Bielecki ?, Józef Zieliński ?, Kamil Gąsior ? - Patryk Oliwa ?, Artur Szaro ?
Piast Wadowice Górne 2-7 Start Wola Mielecka 3 września, 17:00
Paweł Kukla ?, Janeczko ? - Sławomir Foltak ?, ?, ?, ?, ?, Łuklasz Rynio ?, Jacek Siembab ?
Złotniczanka Złotniki 1-3 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3 września, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 4-6 Radomyślanka Radomyśl Wielki 9 września, 17:00
Włókniarz Rakszawa 1-7 Stal II Rzeszów 3 września, 17:00
Damian Maciuła 58 - Łukasz Szczoczarz 15, 24, 65, Karol Wójcik 29, 54 (k), 87, Marek Antkiewicz 75
KS Dąbrówki 1-4 Astra Medynia Głogowska 3 września, 17:00
Arkadiusz Babka ? - Bartłomiej Prucnal ?, Grzegorz Bułaś ?, Michał Syrda ?, Dariusz Szeliga ?
KS Stobierna 3-4 Resovia II 3 września, 17:00
Krzysztof Furdak ?, ?, Damian Uram ? - Andrzej Zuchowski ?, ?, Mirosław Kmiotek ?, Mateusz Różak ?
Bratek Bratkowice 2-1 Jedność Niechobrz 3 września, 17:00
pd.
Kamil Kurowski 32, Rafał Łoboda 94 - Damian Rak 24
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7-1 Sokół Sokołów Małopolski 3 września, 17:00
Arkadiusz Szylar ?, ?, Mateusz Rzeszutek ?, Michał Bąba ?, Paweł Jurek ?, Szymon Matuła ?, Mateusz Frączek ? - Bartosz Mika ?
Start Brzóza Stadnicka 4-5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 września, 17:00
Piotr Panek ?, ?, Tomasz Buszta ?, Kamil Babiarz ? - Marcin Szmuc ?, ?, Arkadiusz Duda ?, Paweł Kędzierski ?, Robert Leja ?
Zryw Dzikowiec 5-0 Wilga Widełka 3 września, 17:00
Kłos Kawęczyn 1-2 Błękitni Ropczyce 3 września, 17:00
Czarni Trześń 2-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 września, 17:00
Paweł Filar ?, ? - Dawid Maziarz 15, Dawid Chodorowski 50, Tomasz Selwa 70
Monis Bielowy 1-5 Igloopol Dębica 3 września, 17:00
Mateusz Maduzia ? - Piotr Syguła 52, Rafał Więcek 62, Bartosz Draguła 68, Konrad Lamparty 81, Paweł Micek 86 (k)

II runda - 17 września

GKS Niebylec 0-1 Izolator Boguchwała 17 września, 16:00
Konrad Cupryś 35
Jawor Krzemienica 3-4 Sawa Sonina 17 września, 16:00
Grzegorz Woźniak 51, Wojciech Leja 56, Arkadiusz Burak 69 - Damian Graczyk 30, 48 (k), Przemysław Nycz 61, Albert Szpunar 75
Galicja Chmielnik 0-1 Resovia 17 września, 16:00
Ołeh Tabaka 90
Sokół Siedliska Bogusz 0-6 Wisłok Wiśniowa 24 września, 16:00
Damian Wolański ?, ?, ?, Kamil Czech ?, ?, Sławomir Niemiec ?
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany
Kamieniarz Golemki 1-3 Wisłoka Dębica 24 września, 16:00
Piotr Sambora ? - Kamil Oślizło ?, ?, Tomasz Barycza ?
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 września, 16:00
Kamil Adamczak 75
Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Zryw Dzikowiec 17 września, 16:00
Start Wola Mielecka 0-10 Igloopol Dębica 17 września, 16:00
Paweł Micek 2 (k), Dawid Łapa 21, 52, 90, Adrian Brzostowski 47, 70, 78, 80, Marcin Mitęga 60, Konrad Lamparty 85
Strug Tyczyn 2-2 Crasnovia Krasne 17 września, 16:00
pd. k. 4-1
Dawid Sitek 19, Adrian Wrona 88 - Krzysztof Majda 2 (k), 50 (k)
Czarnovia II Czarna 2-4 Rzemieślnik Pilzno 17 września, 16:00
nieznany ?, ? - Robert Gawęda ?, Arkadiusz Czekaj ?, Kamil Pydych ? (k), Paweł Pisarczyk ?
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 września, 16:00
pd.
Mateusz Serafin ?, Mateusz Rzeszutek ?, Szymon Matuła ? - nieznany ?, ?
Bratek Bratkowice 0-9 Błękitni Ropczyce 17 września, 16:00
Krzysztof Zawiślak ?, ?, ?, Mateusz Kasprzyk ?, Piotr Kozioł ?, nieznany ? (s), ? (s), Michał Kukla ?, Grzegorz Bryk ?
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-3 Stal Rzeszów 17 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Astra Medynia Głogowska 0-4 Pogoń Leżajsk 17 września, 16:00
Krystian Lebioda ?, Piotr Gilar ?, Daniel Kusy ?, Wojciech Fabianowski ? (k)
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Stal II Rzeszów 24 września, 19:00
Marek Antkiewicz 78, Karol Wójcik 89
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany; w Rzeszowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego; Lechia gospodarzem
Resovia II 3-1 Strumyk Malawa 17 września, 16:00
Mirosław Kmiotek ?, Dawid Pałys 63, Hubert Put 67 - nieznany ?

III runda - 8 października

Wisłok Wiśniowa 1-3 Izolator Boguchwała 8 października, 15:00
Marcin Borowczyk ? - Jacek Tyburczy ?, Michał Bereś ?, Paweł Rzeźnik ?
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-1 Sawa Sonina 8 października, 15:00 (70)
Mateusz Walkowicz 24
Zryw Dzikowiec 1-3 Resovia II 8 października, 15:00
Mateusz Płaza ? - Dawid Pałys ?, Mirosław Kmiotek ?, Wojciech Grygiel ?
Pogoń Leżajsk 2-3 Resovia 7 października, 15:00
Krystian Lebioda 21, Daniel Kusy 25 - Karol Skuba 43, Szymon Kaliniec 48, Konrad Domoń 58
Igloopol Dębica 7-6 Stal II Rzeszów 8 października, 15:00
pd.
Adrian Brzostowski 14, Dawid Łapa 65, 80, 87, 96, 115, Łuksz Stefanik 90 - Łukasz Szczoczarz ?, ?, Sebastian Motyl ?, ?, Piotr Kitor ?, ?
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-3 Wisłoka Dębica 8 października, 15:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Strug Tyczyn 0-2 Błękitni Ropczyce 8 października, 15:00 (50)
Rafał Kubik 16, Michał Kukla 88
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Stal Rzeszów 8 października, 15:00 (100)
pd.
Józef Mazela 31, Dominik Bednarczyk 104 (s) - Sebastian Brocki 50

1/4 finału - 22 października

Igloopol Dębica 3-1 Izolator Boguchwała 29 października, 14:00
pd.
Piotr Syguła ?, Sebastian Pisarek ?, Łukasz Sędłak 80 - Adrian Burak 65
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Resovia 28 października, 14:30
Kamil Kłos 88 - Radosław Adamski 10, Sebastian Dziedzic 82
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany
Resovia II 3-5 Błękitni Ropczyce 29 października, 15:00
pd.
Dawid Pałys-Rydzik 2, Przemysław Wisz 72, Arkadiusz Cichocki 88 - Mirosław Pokrywka 9, Miłosz Kowalski 16 (s), Dariusz Kosiba 42 (k), Krzysztof Zawiślak 97, Tobiasz Kipa 112
w pierwotnym terminie (22 października, 15:00) odwołany
Sawa Sonina 1-0 Wisłoka Dębica 22 października, 15:00
pd.
Mateusz Walkowicz 91

1/2 finału - 21 kwietnia

Igloopol Dębica 0-3 Resovia 21 kwietnia, 16:30
Bartłomiej Makowski 29, 69, Patryk Róg 77
w Rzeszowie; Igloopol gospodarzem
Błękitni Ropczyce 2-3 Sawa Sonina 22 kwietnia, 16:30
Cezary Cesarz 15, Michał Kukla 65 - Grzegorz Lekki 47, Tomasz Walas 75 (k), Mateusz Kurzeja 82

Finał - 6 maja

Sawa Sonina 2-5 Resovia 6 maja, 17:00 (150)
Ołeh Tabaka 35 (s), Mateusz Kurzeja 61 - Szymon Kaliniec 52, Kacper Rop 63, 69, 73, Sebastian Dziedzic 76
w Soninie

Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas