[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 27 sierpnia
Polonia Przemyśl, JKS 1909 Jarosław, Wólczanka Wólka Pełkińska, Orzeł Przeworsk, Sokół Sieniawa - wolny los

Czarni Oleszyce 1-1 KS Wiązownica 27 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-3
Roztocze Narol 1-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 27 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
Szkło Młyny 1-4 MKS Radymno 27 sierpnia, 17:00
Wisznia Nienowice 3-4 LKS Skołoszów 27 sierpnia, 17:00
Zorza Zarzecze 1-3 MKS Kańczuga 27 sierpnia, 17:00
Santos Piwoda 1-3 Płomień Morawsko 27 sierpnia, 17:00
Huragan Gniewczyna 3-1 Błękitni Grzęska 27 sierpnia, 17:00
Motor Grochowce 3-0 Czuwaj Przemyśl 27 sierpnia, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 2-2 Start Pruchnik 27 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Jawor Nehrybka 1-6 Granica Stubno 27 sierpnia, 17:00
Sanoczanka Święte 0-0 Piast Tuczempy 26 sierpnia, 17:00
pd. k. 5-3

II runda - 17 września

MKS Kańczuga 5-3 Start Pruchnik 14 września, 15:30
pd.
Marek Florek 14, 97, 112, Grzegorz Podstolak 35 (k), Artur Grzebyk 102 - Jakub Wojtowicz 18, Waldemar Znamieńczyków 82, 114
jednocześnie mecz 6. kolejki klasy okręgowej Jarosław
Czarni Oleszyce 0-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 września, 16:00
Adrian Bednarz 49 (k), Krzysztof Pietluch 58, Jacek Groch 80 (k), Hubert Bober 90 (k)
Płomień Morawsko 0-2 JKS 1909 Jarosław 17 września, 16:00
Damian Kania 4, Mateusz Świst 26
MKS Radymno 1-2 Granica Stubno 17 września, 16:00
Michał Mielniczek 65 - Tomasz Harłacz 4, Mateusz Kalawski 72
Huragan Gniewczyna 5-0 Orzeł Przeworsk 17 września, 16:00
Jakub Hanejko 11, 56, Krzysztof Mirek 59, 80, Tomasz Wojtas 81
Motor Grochowce 2-0 LKS Skołoszów 17 września, 16:00
Grzegorz Hajduk ?, Kamil Folwarski ?
Sanoczanka Święte 0-3 Polonia Przemyśl 17 września, 16:00
Paweł Sedlaczek ?, Kamil Kocur ?, Mateusz Wanat ?
Roztocze Narol 2-3 Sokół Sieniawa 17 września, 16:00
Łukasz Mruk ?, ? - Mateusz Jędryas ?, ?, Sebastian Padiasek ?

III runda - 1 października

MKS Kańczuga 1-6 JKS 1909 Jarosław 1 października, 15:30
Jakub Krupa 37 - Mateusz Świst 27, 67, 77, Damian Kania 46, 57, 88
Huragan Gniewczyna 3-5 Wólczanka Wólka Pełkińska 1 października, 16:00
pd.
Artur Chruściel 31, Mateusz Gurak 65, Łukasz Gurak 112 (k) - Tomasz Pietrasiewicz 78, 88, 118, Krzysztof Pietluch 96, 107
Motor Grochowce 0-5 Polonia Przemyśl 1 października, 15:30
Mateusz Wanat ?, ?, Damian Barszczak ?, ?, Marcin Gagat ?
Granica Stubno 1-2 Sokół Sieniawa 8 października, 15:30
Tomasz Harłacz 53 - Sebastian Padiasek 73, Paweł Hass 90

1/2 finału - 8 kwietnia

Polonia Przemyśl 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 kwietnia, 16:00 (100)
pd.
Mateusz Wanat 5, Paweł Sedlaczek 101 - Krzysztof Pietluch 58
Sokół Sieniawa 0-1 JKS 1909 Jarosław 8 kwietnia, 16:00 (150)
Artur Bańka 46
w Wiązownicy

Finał - 22 kwietnia, 6 maja

Polonia Przemyśl 1-0 JKS 1909 Jarosław 22 kwietnia, 16:30 (250)
Arkadiusz Gosa 75 (k)

JKS 1909 Jarosław 2-1 Polonia Przemyśl 6 maja, 17:00 (500)
Mateusz Jurczak 22, Michał Puńko 79 - Paweł Sedlaczek 70 (k)

Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas