[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza Piekary 26 59 19 2 5 67-28 10 2 1 37-12 9 0 4 30-16
2.  Radziszowianka Radziszów 26 57 17 6 3 86-24 12 1 0 58-9 5 5 3 28-15
3.  Lot Balice 26 52 16 4 6 61-32 8 2 3 32-18 8 2 3 29-14
4.  Wisła Jeziorzany 26 46 14 4 8 50-31 8 1 4 31-13 6 3 4 19-18 2 6 2 0 0 5-0
5.  Gajowianka Gaj 26 46 14 4 8 40-40 9 1 3 24-16 5 3 5 16-24 2 0 0 0 2 0-5
6.  Strażak Rączna 26 36 10 6 10 51-59 6 4 3 27-25 4 2 7 24-34
7.  Iskra Czułów 26 34 10 4 12 48-62 9 1 3 34-22 1 3 9 14-40
8.  Cedronka Wola Radziszowska 26 33 9 6 11 42-44 6 4 3 27-15 3 2 8 15-29
9.  LKS Libertów 26 30 8 6 12 35-41 7 2 4 25-15 1 4 8 10-26
10.  Iskra Krzęcin 26 29 8 5 13 45-61 6 2 5 24-23 2 3 8 21-38 2 4 1 1 0 9-6
11.  Rzozovia Rzozów 26 29 8 5 13 41-56 5 5 3 24-20 3 0 10 17-36 2 1 0 1 1 6-9
12.  Krakus Swoszowice (Kraków) 26 27 9 0 17 63-79 7 0 6 40-35 2 0 11 23-44
13.  Podgórze II Kraków 26 22 6 4 16 43-72 5 3 5 26-22 1 1 11 17-50
14.  Pychowianka Kraków 26 17 5 2 19 36-79 2 1 10 19-35 3 1 9 17-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tęcza Piekary    1-1 0-0 2-1 0-1 3-0 6-1 3-0* 4-1 4-2 1-0 4-1 4-1 5-3 
 2 Radziszowianka Radziszów2-0     1-1 5-1 3-0 4-1 1-0 5-0 4-2 3-0 6-2 5-1 12-1 7-0 
 3 Lot Balice1-3 0-2     1-1 5-1 5-0 6-2 3-0 0-0 4-2 2-1 1-4 3-2 1-0 
 4 Wisła Jeziorzany3-0 0-0 0-5     3-0 0-1 3-1 0-1 1-0 0-1 3-0 3-2 9-2 6-0 
 5 Gajowianka Gaj1-0 1-0 0-3 0-2     1-2 2-2 5-1 3-2 2-0 2-1 2-1 2-1 3-1 
 6 Strażak Rączna1-4 0-4 5-3 0-0 0-0     2-2 4-3 3-1 5-1 2-1 3-2 2-2 0-2 
 7 Iskra Czułów2-5 1-0 1-5 4-1 3-0 5-2     3-2 0-0 3-2 1-3 5-1 1-0 5-1 
 8 Cedronka Wola Radziszowska0-2 4-1 2-0 0-0 0-2 3-3 3-0*     1-1 2-2 3-0 6-0 0-3 3-1 
 9 LKS Libertów0-3 0-0 1-0 1-3 1-3 1-0 2-2 0-1     4-0 5-1 4-1 1-0 5-1 
 10 Iskra Krzęcin2-1 1-3 1-3 1-3 0-3 3-2 2-0 1-1 0-0     6-3 2-1 4-1 1-2 
 11 Rzozovia Rzozów1-2 1-1 0-2 0-2 2-2 3-3 1-0 2-0 3-0* 3-3     3-1 3-2 2-2 
 12 Krakus Swoszowice (Kraków)0-4 3-9 2-3 3-0 5-1 3-5 4-1 2-1 3-1 2-4 1-2     6-1 6-3 
 13 Podgórze II Kraków2-4 2-2 1-3 0-2 0-0 3-1 7-0* 0-4 3-0 2-2 3-1 3-2     0-1 
 14 Pychowianka Kraków1-2 1-5 0-1 1-3 2-3 0-4 1-3 1-1 1-2 4-2 1-2 3-6 3-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Wisła Jeziorzany 0-1 Cedronka Wola Radziszowska 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Piekary 0-0 Lot Balice 24 sierpnia, 17:00
Iskra Krzęcin 2-0 Iskra Czułów 24 sierpnia, 17:30
Rzozovia Rzozów 3-3 Strażak Rączna 23 sierpnia, 17:00
Radziszowianka Radziszów 5-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 24 sierpnia, 17:00
Pychowianka Kraków 3-1 Podgórze II Kraków 24 sierpnia, 17:30
w Skotnikach
LKS Libertów 1-3 Gajowianka Gaj 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Cedronka Wola Radziszowska 0-2 Gajowianka Gaj 31 sierpnia, 17:00
Podgórze II Kraków 3-0 LKS Libertów 31 sierpnia, 17:00
Strażak Rączna 0-4 Radziszowianka Radziszów 31 sierpnia, 17:00
Iskra Czułów 1-3 Rzozovia Rzozów 31 sierpnia, 17:00
Lot Balice 4-2 Iskra Krzęcin 31 sierpnia, 17:00
w Szczyglicach
Wisła Jeziorzany 3-0 Tęcza Piekary 31 sierpnia, 17:00
Pychowianka Kraków 3-6 Krakus Swoszowice (Kraków) 31 sierpnia, 17:30
w Skotnikach

Kolejka 3 - 6-7 września

Tęcza Piekary 3-0 Cedronka Wola Radziszowska 7 września, 16:30
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości od 72. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Iskra Krzęcin 1-3 Wisła Jeziorzany 7 września, 17:00
Rzozovia Rzozów 0-2 Lot Balice 6 września, 17:00
Radziszowianka Radziszów 1-0 Iskra Czułów 7 września, 17:00
Pychowianka Kraków 0-4 Strażak Rączna 7 września, 17:30
LKS Libertów 4-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 7 września, 16:00
Gajowianka Gaj 2-1 Podgórze II Kraków 7 września, 17:00

Kolejka 4 - 10 września

Cedronka Wola Radziszowska 0-3 Podgórze II Kraków 10 września, 17:00
Strażak Rączna 3-1 LKS Libertów 10 września, 17:00
Iskra Czułów 5-1 Pychowianka Kraków 10 września, 17:00
Lot Balice 0-2 Radziszowianka Radziszów 11 września, 17:00
w Szczyglicach
Wisła Jeziorzany 3-0 Rzozovia Rzozów 10 września, 17:00
Tęcza Piekary 4-2 Iskra Krzęcin 10 września, 17:00
Gajowianka Gaj 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 24 września, 16:30

Kolejka 5 - 13-14 września

Iskra Krzęcin 1-1 Cedronka Wola Radziszowska 14 września, 17:00
Rzozovia Rzozów 1-2 Tęcza Piekary 13 września, 17:00
Radziszowianka Radziszów 5-1 Wisła Jeziorzany 14 września, 17:00 (150)
Pychowianka Kraków 0-1 Lot Balice 14 września, 17:00
w Skotnikach
LKS Libertów 2-2 Iskra Czułów 14 września, 16:00
Gajowianka Gaj 1-2 Strażak Rączna 17 września, 17:00
Podgórze II Kraków 3-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 13 września, 17:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Cedronka Wola Radziszowska 6-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 21 września, 15:00
Strażak Rączna 2-2 Podgórze II Kraków 20 września, 16:30
Iskra Czułów 3-0 Gajowianka Gaj 20 września, 16:30
Lot Balice 0-0 LKS Libertów 21 września, 15:00
w Szczyglicach
Wisła Jeziorzany 6-0 Pychowianka Kraków 21 września, 15:00
Tęcza Piekary 1-1 Radziszowianka Radziszów 21 września, 16:00
Iskra Krzęcin 6-3 Rzozovia Rzozów 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Rzozovia Rzozów 2-0 Cedronka Wola Radziszowska 27 września, 16:30
Radziszowianka Radziszów 3-0 Iskra Krzęcin 28 września, 16:00
Pychowianka Kraków 1-2 Tęcza Piekary 28 września, 16:30
w Skotnikach
LKS Libertów 1-3 Wisła Jeziorzany 28 września, 15:00
Gajowianka Gaj 0-3 Lot Balice 27 września, 16:00
Podgórze II Kraków 7-0 Iskra Czułów 16 listopada, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 września, 16:00) goście nie dojechali / w drugim terminie przerwany w 73. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; utrzymano wynik z boiska
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-5 Strażak Rączna 27 września, 16:30

Kolejka 8 - 4-5 października

Cedronka Wola Radziszowska 3-3 Strażak Rączna 5 października, 15:30
Iskra Czułów 5-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 4 października, 16:00
Lot Balice 3-2 Podgórze II Kraków 4 października, 16:00
w Szczyglicach
Wisła Jeziorzany 3-0 Gajowianka Gaj 5 października, 16:00
Tęcza Piekary 4-1 LKS Libertów 4 października, 16:00
Iskra Krzęcin 1-2 Pychowianka Kraków 4 października, 10:00
Rzozovia Rzozów 1-1 Radziszowianka Radziszów 4 października, 16:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Radziszowianka Radziszów 5-0 Cedronka Wola Radziszowska 12 października, 16:00
Pychowianka Kraków 1-2 Rzozovia Rzozów 12 października, 16:00
w Skotnikach
LKS Libertów 4-0 Iskra Krzęcin 12 października, 16:00
Gajowianka Gaj 1-0 Tęcza Piekary 11 października, 15:00
Podgórze II Kraków 0-2 Wisła Jeziorzany 11 października, 15:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-3 Lot Balice 11 października, 16:00
Strażak Rączna 2-2 Iskra Czułów 12 października, 16:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Cedronka Wola Radziszowska 3-0 Iskra Czułów 19 października, 16:00
(wo)
przerwany w 83. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Lot Balice 5-0 Strażak Rączna 18 października, 12:00
w Szczyglicach
Wisła Jeziorzany 3-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 19 października, 16:00
Tęcza Piekary 4-1 Podgórze II Kraków 18 października, 16:00
Iskra Krzęcin 0-3 Gajowianka Gaj 19 października, 16:00
Rzozovia Rzozów 3-0 LKS Libertów 18 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Radziszowianka Radziszów 7-0 Pychowianka Kraków 19 października, 16:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pychowianka Kraków 1-1 Cedronka Wola Radziszowska 26 października, 14:00
w Skotnikach
LKS Libertów 0-0 Radziszowianka Radziszów 11 listopada, 14:00
Gajowianka Gaj 2-1 Rzozovia Rzozów 25 października, 15:00
Podgórze II Kraków 2-2 Iskra Krzęcin 26 października, 14:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-4 Tęcza Piekary 26 października, 14:30
Strażak Rączna 0-0 Wisła Jeziorzany 26 października, 14:30
Iskra Czułów 1-5 Lot Balice 25 października, 15:30

Kolejka 12 - 2 listopada

Cedronka Wola Radziszowska 2-0 Lot Balice 2 listopada, 11:00
Wisła Jeziorzany 3-1 Iskra Czułów 2 listopada, 14:00
Tęcza Piekary 3-0 Strażak Rączna 2 listopada, 14:30
Iskra Krzęcin 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 2 listopada, 14:30
Rzozovia Rzozów 3-2 Podgórze II Kraków 2 listopada, 14:30
Radziszowianka Radziszów 3-0 Gajowianka Gaj 2 listopada, 14:00
Pychowianka Kraków 1-2 LKS Libertów 2 listopada, 14:30
w Skotnikach

Kolejka 13 - 8-9 listopada

LKS Libertów 0-1 Cedronka Wola Radziszowska 9 listopada, 14:00
Gajowianka Gaj 3-1 Pychowianka Kraków 9 listopada, 13:00
Podgórze II Kraków 2-2 Radziszowianka Radziszów 9 listopada, 13:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-2 Rzozovia Rzozów 9 listopada, 14:00
Strażak Rączna 5-1 Iskra Krzęcin 9 listopada, 14:00
Iskra Czułów 2-5 Tęcza Piekary 8 listopada, 14:00
Lot Balice 1-1 Wisła Jeziorzany 9 listopada, 11:00
w Szczyglicach

Kolejka 14 - 28-29 marca

Cedronka Wola Radziszowska 0-0 Wisła Jeziorzany 29 marca, 15:30
Lot Balice 1-3 Tęcza Piekary 29 marca, 12:00
w Szczyglicach
Iskra Czułów 3-2 Iskra Krzęcin 28 marca, 16:00
Strażak Rączna 2-1 Rzozovia Rzozów 29 marca, 15:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-9 Radziszowianka Radziszów 28 marca, 16:00
na boisku Nadwiślana Kraków
Podgórze II Kraków 0-1 Pychowianka Kraków 28 marca, 16:00
Gajowianka Gaj 3-2 LKS Libertów 28 marca, 16:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Krakus Swoszowice (Kraków) 6-3 Pychowianka Kraków 2 kwietnia, 17:00
na stadionie Nadwiślana
Gajowianka Gaj 5-1 Cedronka Wola Radziszowska 4 kwietnia, 14:00
LKS Libertów 1-0 Podgórze II Kraków 4 kwietnia, 12:00
w Krakowie; na boisku J&J Sport Center
Radziszowianka Radziszów 4-1 Strażak Rączna 4 kwietnia, 12:00
Rzozovia Rzozów 1-0 Iskra Czułów 6 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Krzęcin 1-3 Lot Balice 3 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Piekary 2-1 Wisła Jeziorzany 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Cedronka Wola Radziszowska 0-2 Tęcza Piekary 12 kwietnia, 16:30
Wisła Jeziorzany 0-1 Iskra Krzęcin 11 kwietnia, 11:00
Lot Balice 2-1 Rzozovia Rzozów 12 kwietnia, 13:00
w Szczyglicach
Iskra Czułów 1-0 Radziszowianka Radziszów 12 kwietnia, 16:00
Strażak Rączna 0-2 Pychowianka Kraków 11 kwietnia, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-1 LKS Libertów 11 kwietnia, 17:00
na stadionie Nadwiślana
Podgórze II Kraków 0-0 Gajowianka Gaj 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Krakus Swoszowice (Kraków) 5-1 Gajowianka Gaj 18 kwietnia, 17:30
Podgórze II Kraków 0-4 Cedronka Wola Radziszowska 18 kwietnia, 11:00
LKS Libertów 1-0 Strażak Rączna 19 kwietnia, 17:30
Pychowianka Kraków 1-3 Iskra Czułów 18 kwietnia, 19:00
na stadionie J&J Sport Center
Radziszowianka Radziszów 1-1 Lot Balice 19 kwietnia, 13:00
Rzozovia Rzozów 0-2 Wisła Jeziorzany 18 kwietnia, 17:30
Iskra Krzęcin 2-1 Tęcza Piekary 19 kwietnia, 17:30

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Iskra Krzęcin 26 kwietnia, 17:00
Tęcza Piekary 1-0 Rzozovia Rzozów 25 kwietnia, 17:30
Wisła Jeziorzany 0-0 Radziszowianka Radziszów 26 kwietnia, 17:00 (100)
Lot Balice 1-0 Pychowianka Kraków 25 kwietnia, 15:00
w Szczyglicach
Iskra Czułów 0-0 LKS Libertów 26 kwietnia, 16:00
Strażak Rączna 0-0 Gajowianka Gaj 26 kwietnia, 14:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 6-1 Podgórze II Kraków 25 kwietnia, 18:00
na stadionie Nadwiślana

Kolejka 19 - 1-3 maja

Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 1 maja, 17:30
na stadionie Nadwiślana
Podgórze II Kraków 3-1 Strażak Rączna 1 maja, 14:00
Gajowianka Gaj 2-2 Iskra Czułów 3 maja, 17:00
LKS Libertów 1-0 Lot Balice 3 maja, 17:30
Pychowianka Kraków 1-3 Wisła Jeziorzany 1 maja, 17:00
na stadionie J&J Sport Center
Radziszowianka Radziszów 2-0 Tęcza Piekary 3 maja, 17:00
Rzozovia Rzozów 3-3 Iskra Krzęcin 2 maja, 17:30

Kolejka 20 - 9-10 maja

Cedronka Wola Radziszowska 3-0 Rzozovia Rzozów 10 maja, 17:00
Iskra Krzęcin 1-3 Radziszowianka Radziszów 10 maja, 18:00
Tęcza Piekary 5-3 Pychowianka Kraków 9 maja, 18:00
Wisła Jeziorzany 1-0 LKS Libertów 9 maja, 17:00
Lot Balice 5-1 Gajowianka Gaj 10 maja, 16:00
Iskra Czułów 1-0 Podgórze II Kraków 9 maja, 18:00
Strażak Rączna 3-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 10 maja, 18:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Strażak Rączna 4-3 Cedronka Wola Radziszowska 17 maja, 18:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-1 Iskra Czułów 17 maja, 14:00
Podgórze II Kraków 1-3 Lot Balice 16 maja, 11:00
Gajowianka Gaj 0-2 Wisła Jeziorzany 17 maja, 17:00
LKS Libertów 0-3 Tęcza Piekary 17 maja, 18:00
Pychowianka Kraków 4-2 Iskra Krzęcin 16 maja, 18:00
Radziszowianka Radziszów 6-2 Rzozovia Rzozów 17 maja, 18:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Cedronka Wola Radziszowska 4-1 Radziszowianka Radziszów 24 maja, 17:00
Rzozovia Rzozów 2-2 Pychowianka Kraków 23 maja, 18:00
Iskra Krzęcin 0-0 LKS Libertów 24 maja, 18:00
Tęcza Piekary 0-1 Gajowianka Gaj 23 maja, 18:00
Wisła Jeziorzany 9-2 Podgórze II Kraków 23 maja, 16:00
Lot Balice 1-4 Krakus Swoszowice (Kraków) 23 maja, 11:00
Iskra Czułów 5-2 Strażak Rączna 23 maja, 18:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Iskra Czułów 3-2 Cedronka Wola Radziszowska 30 maja, 18:30
Strażak Rączna 5-3 Lot Balice 30 maja, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-0 Wisła Jeziorzany 31 maja, 18:30
Podgórze II Kraków 2-4 Tęcza Piekary 30 maja, 11:00
Gajowianka Gaj 2-0 Iskra Krzęcin 30 maja, 17:00
LKS Libertów 5-1 Rzozovia Rzozów 31 maja, 18:30
Pychowianka Kraków 1-5 Radziszowianka Radziszów 30 maja, 19:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Pychowianka Kraków 6 czerwca, 17:00
Radziszowianka Radziszów 4-2 LKS Libertów 7 czerwca, 18:00
Rzozovia Rzozów 2-2 Gajowianka Gaj 6 czerwca, 18:00
Iskra Krzęcin 4-1 Podgórze II Kraków 7 czerwca, 18:00
Tęcza Piekary 4-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 7 czerwca, 17:30
Wisła Jeziorzany 0-1 Strażak Rączna 7 czerwca, 18:00
Lot Balice 6-2 Iskra Czułów 6 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Lot Balice 3-0 Cedronka Wola Radziszowska 14 czerwca, 11:00
Iskra Czułów 4-1 Wisła Jeziorzany 13 czerwca, 18:30
Strażak Rączna 1-4 Tęcza Piekary 14 czerwca, 18:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-4 Iskra Krzęcin 13 czerwca, 17:00
Podgórze II Kraków 3-1 Rzozovia Rzozów 14 czerwca, 17:00
Gajowianka Gaj 1-0 Radziszowianka Radziszów 14 czerwca, 17:00
LKS Libertów 5-1 Pychowianka Kraków 14 czerwca, 18:30

Kolejka 26 - 20 czerwca

Cedronka Wola Radziszowska 1-1 LKS Libertów 20 czerwca, 18:30
Pychowianka Kraków 2-3 Gajowianka Gaj 20 czerwca, 18:30
Radziszowianka Radziszów 12-1 Podgórze II Kraków 20 czerwca, 18:30
Rzozovia Rzozów 3-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 20 czerwca, 18:30
Iskra Krzęcin 3-2 Strażak Rączna 20 czerwca, 18:30
Tęcza Piekary 6-1 Iskra Czułów 20 czerwca, 18:30
Wisła Jeziorzany 0-5 Lot Balice 20 czerwca, 18:30

Liga okręgowa 2014/2015 (Kraków I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Kraków II)

Klasa A 2014/2015 (Kraków I)
Klasa A 2014/2015 (Kraków II)
Klasa A 2014/2015 (Olkusz)

Klasa B 2014/2015 (Kraków I)
Klasa B 2014/2015 (Kraków II)
Klasa B 2014/2015 (Kraków III)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas