[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2014/2015, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadwiślan Rusocice 22 60 20 0 2 70-25 9 0 2 35-17 11 0 0 35-8
2.  Wiślanie II Jaśkowice 22 47 15 2 5 96-35 8 1 2 55-18 7 1 3 41-17
3.  Strzelcy Kraków 22 40 12 4 6 60-34 5 3 3 26-17 7 1 3 34-17
4.  Borkowianka Borek Szlachecki 22 39 12 3 7 73-52 7 0 4 44-29 5 3 3 29-23
5.  Sokół Rybna 22 36 12 0 10 56-46 8 0 3 33-14 4 0 7 23-32
6.  Błękitni Czułówek 22 32 9 5 8 63-63 5 1 5 33-32 4 4 3 30-31
7.  Piast II Wołowice 22 28 8 4 10 55-59 5 2 4 30-23 3 2 6 25-36
8.  Trzebol Wielkie Drogi 22 22 6 4 12 37-64 5 2 4 26-24 1 2 8 11-40
9.  KS Tyniec (Kraków) 22 21 6 3 13 43-65 3 3 5 23-30 3 0 8 20-35
10.  Płomień Kostrze (Kraków) 22 20 5 5 12 33-59 3 2 6 15-21 2 3 6 18-38 2 3 1 0 1 8-7
11.  Powiśle Ochodza 22 20 6 2 14 39-63 4 2 5 20-24 2 0 9 19-39 2 3 1 0 1 7-8
12.  Sparta Przeginia Duchowna 22 14 4 2 16 35-95 4 1 6 27-44 0 1 10 8-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Nadwiślan Rusocice    2-1 1-5 4-2 5-0 3-2 5-1 3-0 4-3 0-3* 3-0* 5-0 
 2 Wiślanie II Jaśkowice2-6     1-2 2-2 7-2 7-1 8-2 2-1 9-1 6-0 6-1 5-0 
 3 Strzelcy Kraków1-2 2-2     4-1 1-2 3-3 2-2 4-0 2-1 3-0 0-4 4-0 
 4 Borkowianka Borek Szlachecki1-4 1-7 2-4     3-1 4-1 6-3 8-1 3-4 4-1 6-0 6-3 
 5 Sokół Rybna1-2 2-0 4-1 1-3     1-3 3-1 6-2 3-1 5-0* 2-1 5-0 
 6 Błękitni Czułówek0-2 1-3 1-7 1-1 3-7     5-4 6-1 1-3 7-1 4-0 4-3 
 7 Piast II Wołowice1-2 2-4 2-2 4-2 5-3 4-4     1-2 1-0 1-3 3-0 6-1 
 8 Trzebol Wielkie Drogi1-2 2-5 2-1 3-3 0-3 3-4 2-0     5-2 2-2 2-1 4-1 
 9 KS Tyniec (Kraków)0-6 3-1 0-3 1-3 2-0 1-1 1-4 2-2     2-2 4-8 7-0 
 10 Płomień Kostrze (Kraków)1-3 0-3 0-5 1-3 2-3 0-0 1-2 4-1 2-0     4-1 0-0 
 11 Powiśle Ochodza0-5 1-2 1-0 1-2 2-1 1-4 1-1 1-1 1-4 6-4     5-0 
 12 Sparta Przeginia Duchowna0-1 1-13 3-4 1-7 2-1 4-7 2-5 3-0 4-1 2-2 5-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Wiślanie II Jaśkowice 6-1 Powiśle Ochodza 24 sierpnia, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 2-0 Piast II Wołowice 23 sierpnia, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 0-1 Nadwiślan Rusocice 24 sierpnia, 17:30
Sokół Rybna 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki 23 sierpnia, 17:30
Błękitni Czułówek 7-1 Płomień Kostrze (Kraków) 24 sierpnia, 12:30
KS Tyniec (Kraków) 0-3 Strzelcy Kraków 23 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Powiśle Ochodza 6-4 Płomień Kostrze (Kraków) 31 sierpnia, 17:30
Borkowianka Borek Szlachecki 4-1 Błękitni Czułówek 31 sierpnia, 10:30
Nadwiślan Rusocice 5-0 Sokół Rybna 31 sierpnia, 17:30
Piast II Wołowice 2-2 Strzelcy Kraków 31 sierpnia, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 2-1 Trzebol Wielkie Drogi 31 sierpnia, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 4-1 KS Tyniec (Kraków) 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Powiśle Ochodza 7 września, 17:30
Strzelcy Kraków 2-2 Wiślanie II Jaśkowice 6 września, 17:30
Sparta Przeginia Duchowna 2-5 Piast II Wołowice 7 września, 16:30
Sokół Rybna 3-1 KS Tyniec (Kraków) 6 września, 17:00
Błękitni Czułówek 0-2 Nadwiślan Rusocice 7 września, 13:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki 6 września, 17:30

Kolejka 4 - 13-14 września

Powiśle Ochodza 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki 14 września, 17:00
Nadwiślan Rusocice 0-3 Płomień Kostrze (Kraków) 14 września, 17:00
(wo)
nie odbył się - gospdodarze nie posiadali kart zdrowia
KS Tyniec (Kraków) 1-1 Błękitni Czułówek 13 września, 17:00
Piast II Wołowice 5-3 Sokół Rybna 14 września, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 5-0 Sparta Przeginia Duchowna 14 września, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Strzelcy Kraków 14 września, 17:00

Kolejka 5 - 20-21 września

Strzelcy Kraków 0-4 Powiśle Ochodza 20 września, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 3-0 Trzebol Wielkie Drogi 21 września, 16:30
Sokół Rybna 2-0 Wiślanie II Jaśkowice 20 września, 17:00
Błękitni Czułówek 5-4 Piast II Wołowice 21 września, 16:00
Płomień Kostrze (Kraków) 2-0 KS Tyniec (Kraków) 20 września, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 1-4 Nadwiślan Rusocice 21 września, 17:00

Kolejka 6 - 27-28 września

Powiśle Ochodza 0-5 Nadwiślan Rusocice 28 września, 16:30
KS Tyniec (Kraków) 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki 27 września, 16:30
Piast II Wołowice 1-3 Płomień Kostrze (Kraków) 28 września, 15:30
Wiślanie II Jaśkowice 7-1 Błękitni Czułówek 28 września, 14:30
Trzebol Wielkie Drogi 0-3 Sokół Rybna 28 września, 16:30
Strzelcy Kraków 4-0 Sparta Przeginia Duchowna 27 września, 16:00
na stadionie Korony

Kolejka 7 - 4-5 października

Sparta Przeginia Duchowna 5-3 Powiśle Ochodza 5 października, 15:00
Sokół Rybna 4-1 Strzelcy Kraków 4 października, 16:30
Błękitni Czułówek 6-1 Trzebol Wielkie Drogi 5 października, 12:30
Płomień Kostrze (Kraków) 0-3 Wiślanie II Jaśkowice 4 października, 16:30
Borkowianka Borek Szlachecki 6-3 Piast II Wołowice 5 października, 16:30
Nadwiślan Rusocice 4-3 KS Tyniec (Kraków) 5 października, 16:30

Kolejka 8 - 11-12 października

Piast II Wołowice 1-2 Nadwiślan Rusocice 12 października, 15:00
Wiślanie II Jaśkowice 2-2 Borkowianka Borek Szlachecki 12 października, 14:30
Trzebol Wielkie Drogi 2-2 Płomień Kostrze (Kraków) 12 października, 16:00
Strzelcy Kraków 3-3 Błękitni Czułówek 11 października, 16:00
na stadionie Korony
Sparta Przeginia Duchowna 2-1 Sokół Rybna 12 października, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 4-8 Powiśle Ochodza 11 października, 16:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Sokół Rybna 2-1 Powiśle Ochodza 18 października, 15:30
Błękitni Czułówek 4-3 Sparta Przeginia Duchowna 19 października, 12:30
Płomień Kostrze (Kraków) 0-5 Strzelcy Kraków 18 października, 15:30
Borkowianka Borek Szlachecki 8-1 Trzebol Wielkie Drogi 19 października, 15:30
Nadwiślan Rusocice 2-1 Wiślanie II Jaśkowice 18 października, 15:00
Piast II Wołowice 1-0 KS Tyniec (Kraków) 18 października, 15:30

Kolejka 10 - 25-26 października

Powiśle Ochodza 1-1 Piast II Wołowice 26 października, 14:30
w Krzęcinie
Wiślanie II Jaśkowice 9-1 KS Tyniec (Kraków) 26 października, 14:30
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 Nadwiślan Rusocice 26 października, 14:30
Strzelcy Kraków 4-1 Borkowianka Borek Szlachecki 25 października, 15:30
na stadionie Korony
Sparta Przeginia Duchowna 2-2 Płomień Kostrze (Kraków) 26 października, 14:30
Sokół Rybna 1-3 Błękitni Czułówek 25 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Błękitni Czułówek 4-0 Powiśle Ochodza 2 listopada, 12:30
Płomień Kostrze (Kraków) 2-3 Sokół Rybna 8 listopada, 13:30
w Sidzinie
Borkowianka Borek Szlachecki 6-3 Sparta Przeginia Duchowna 2 listopada, 14:00
Nadwiślan Rusocice 1-5 Strzelcy Kraków 9 listopada, 14:00
Piast II Wołowice 2-4 Wiślanie II Jaśkowice 2 listopada, 10:30
Trzebol Wielkie Drogi 5-2 KS Tyniec (Kraków) 9 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 kwietnia

Strzelcy Kraków 2-1 KS Tyniec (Kraków) 11 kwietnia, 17:00
na stadionie Korony
Powiśle Ochodza 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 12 kwietnia, 15:00
w Krzęcinie
Piast II Wołowice 1-2 Trzebol Wielkie Drogi 12 kwietnia, 17:00
Nadwiślan Rusocice 5-0 Sparta Przeginia Duchowna 12 kwietnia, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 3-1 Sokół Rybna 12 kwietnia, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 0-0 Błękitni Czułówek 11 kwietnia, 16:00
w Sidzinie

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

KS Tyniec (Kraków) 7-0 Sparta Przeginia Duchowna 18 kwietnia, 17:30
Płomień Kostrze (Kraków) 4-1 Powiśle Ochodza 19 kwietnia, 17:00
w Sidzinie
Błękitni Czułówek 1-1 Borkowianka Borek Szlachecki 19 kwietnia, 12:30
Sokół Rybna 1-2 Nadwiślan Rusocice 18 kwietnia, 15:00
Strzelcy Kraków 2-2 Piast II Wołowice 18 kwietnia, 17:30
na stadionie Korony
Trzebol Wielkie Drogi 2-5 Wiślanie II Jaśkowice 19 kwietnia, 15:30

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Powiśle Ochodza 1-1 Trzebol Wielkie Drogi 26 kwietnia, 16:30
w Krzęcinie
Wiślanie II Jaśkowice 1-2 Strzelcy Kraków 26 kwietnia, 16:00
Piast II Wołowice 6-1 Sparta Przeginia Duchowna 25 kwietnia, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 2-0 Sokół Rybna 25 kwietnia, 17:30
Nadwiślan Rusocice 3-2 Błękitni Czułówek 25 kwietnia, 13:00
Borkowianka Borek Szlachecki 4-1 Płomień Kostrze (Kraków) 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 1-3 maja

Borkowianka Borek Szlachecki 6-0 Powiśle Ochodza 3 maja, 17:30
Płomień Kostrze (Kraków) 1-3 Nadwiślan Rusocice 2 maja, 17:00
w Sidzinie
Błękitni Czułówek 1-3 KS Tyniec (Kraków) 3 maja, 12:30
Sokół Rybna 3-1 Piast II Wołowice 2 maja, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 1-13 Wiślanie II Jaśkowice 3 maja, 15:00
Strzelcy Kraków 4-0 Trzebol Wielkie Drogi 3 maja, 17:30
na stadionie Korony

Kolejka 16 - 9-10 maja

Powiśle Ochodza 1-0 Strzelcy Kraków 9 maja, 17:30
Trzebol Wielkie Drogi 4-1 Sparta Przeginia Duchowna 10 maja, 15:30
Wiślanie II Jaśkowice 7-2 Sokół Rybna 10 maja, 17:00
Piast II Wołowice 4-4 Błękitni Czułówek 9 maja, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 2-2 Płomień Kostrze (Kraków) 9 maja, 18:00
Nadwiślan Rusocice 4-2 Borkowianka Borek Szlachecki 10 maja, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 maja

Nadwiślan Rusocice 3-0 Powiśle Ochodza 17 maja, 16:00
(wo)
przerwany w 10. minucie przy stanie 1-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Borkowianka Borek Szlachecki 3-4 KS Tyniec (Kraków) 17 maja, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-2 Piast II Wołowice 16 maja, 17:00
Błękitni Czułówek 1-3 Wiślanie II Jaśkowice 16 maja, 16:00
Sokół Rybna 6-2 Trzebol Wielkie Drogi 16 maja, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 3-4 Strzelcy Kraków 17 maja, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 maja

Powiśle Ochodza 5-0 Sparta Przeginia Duchowna 23 maja, 17:30
Strzelcy Kraków 1-2 Sokół Rybna 23 maja, 18:00
Trzebol Wielkie Drogi 3-4 Błękitni Czułówek 24 maja, 15:30
Wiślanie II Jaśkowice 6-0 Płomień Kostrze (Kraków) 24 maja, 17:00
Piast II Wołowice 4-2 Borkowianka Borek Szlachecki 23 maja, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 0-6 Nadwiślan Rusocice 24 maja, 16:00

Kolejka 19 - 30-31 maja

Powiśle Ochodza 1-4 KS Tyniec (Kraków) 31 maja, 18:00
Nadwiślan Rusocice 5-1 Piast II Wołowice 31 maja, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 1-7 Wiślanie II Jaśkowice 31 maja, 18:00
Płomień Kostrze (Kraków) 4-1 Trzebol Wielkie Drogi 30 maja, 17:00
Błękitni Czułówek 1-7 Strzelcy Kraków 31 maja, 12:30
Sokół Rybna 5-0 Sparta Przeginia Duchowna 30 maja, 15:00

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

KS Tyniec (Kraków) 1-4 Piast II Wołowice 6 czerwca, 18:00
Powiśle Ochodza 2-1 Sokół Rybna 6 czerwca, 18:00
Sparta Przeginia Duchowna 4-7 Błękitni Czułówek 7 czerwca, 15:00
Strzelcy Kraków 3-0 Płomień Kostrze (Kraków) 6 czerwca, 18:30
Trzebol Wielkie Drogi 3-3 Borkowianka Borek Szlachecki 7 czerwca, 15:30
Wiślanie II Jaśkowice 2-6 Nadwiślan Rusocice 7 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Piast II Wołowice 3-0 Powiśle Ochodza 14 czerwca, 18:00
KS Tyniec (Kraków) 3-1 Wiślanie II Jaśkowice 13 czerwca, 16:00
Nadwiślan Rusocice 3-0 Trzebol Wielkie Drogi 13 czerwca, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 2-4 Strzelcy Kraków 14 czerwca, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 0-0 Sparta Przeginia Duchowna 13 czerwca, 17:00
Błękitni Czułówek 3-7 Sokół Rybna 13 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 20 czerwca

KS Tyniec (Kraków) 2-2 Trzebol Wielkie Drogi 20 czerwca, 17:00
Powiśle Ochodza 1-4 Błękitni Czułówek 20 czerwca, 14:30
Sokół Rybna 5-0 Płomień Kostrze (Kraków) 20 czerwca, 17:00
(wo)
Sparta Przeginia Duchowna 1-7 Borkowianka Borek Szlachecki 20 czerwca, 17:00
Strzelcy Kraków 1-2 Nadwiślan Rusocice 20 czerwca, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 8-2 Piast II Wołowice 20 czerwca, 17:00

Klasa A 2014/2015 (Kraków I)
Klasa A 2014/2015 (Kraków II)
Klasa A 2014/2015 (Kraków III)

Klasa B 2014/2015 (Kraków I)
Klasa B 2014/2015 (Kraków II)

Klasa C 2014/2015 (Kraków I)
Klasa C 2014/2015 (Kraków II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas