[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2014/2015, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS SMS II Łódź 18 44 14 2 2 104-17 8 1 0 57-3 6 1 2 47-14
2.  Wojownik Skierniewice 18 40 13 1 4 53-33 7 0 2 29-19 6 1 2 24-14
3.  MOSiR Sieradz 18 39 13 0 5 83-18 7 0 2 48-11 6 0 3 35-7
4.  MUKS II Tomaszów Mazowiecki 18 30 9 3 6 61-28 5 0 4 30-17 4 3 2 31-11 2 3 1 0 1 5-4
5.  Pisia Zygry 18 30 10 0 8 56-34 5 0 4 30-19 5 0 4 26-15 2 3 1 0 1 4-5
6.  Kotan Ozorków 18 27 8 3 7 45-35 6 2 1 32-11 2 1 6 13-24
7.  PTC Pabianice 18 22 7 1 10 35-42 4 1 4 20-11 3 0 6 15-31 2 6 2 0 0 6-0
8.  Pogoń Zduńska Wola 18 22 7 1 10 35-44 4 1 4 20-15 3 0 6 15-29 2 0 0 0 2 0-6
9.  UKS SMS III Łódź 18 7 2 1 15 14-80 1 1 7 9-28 1 0 8 5-52
10.  Błękitni Dmosin 18 3 1 0 17 5-160 0 0 9 2-80 1 0 8 3-80
Ner Łódzki Łódź wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 UKS SMS II Łódź    8-0 1-0 0-0 2-1 4-2 6-0 11-0 9-0 16-0 
 2 Wojownik Skierniewice0-10     3-1 3-0* 2-5 4-1 3-1 3-0 3-1 8-0 
 3 MOSiR Sieradz0-5 2-0     3-1 1-2 9-1 3-0 5-1 15-1 10-0 
 4 MUKS II Tomaszów Mazowiecki1-0 0-3* 0-7     1-3 3-0* 11-1 1-3 3-0 10-0 
 5 Pisia Zygry2-6 2-3 1-4 1-4     2-0 2-1 2-1 6-0 12-0 
 6 Kotan Ozorków0-7 1-1 2-1 2-2 1-0     6-0 2-0 6-0 12-0 
 7 PTC Pabianice1-1 0-2 0-1 0-2 4-0 0-4     4-0 5-1 6-0 
 8 Pogoń Zduńska Wola2-5 1-2 0-4 2-2 4-0 1-0 0-2     4-0 6-0 
 9 UKS SMS III Łódź8-0 0-3 0-3 0-5 0-6 0-0 0-3 1-5     0-3 
 10 Błękitni Dmosin0-13 0-10 0-14 0-15 0-9 1-5 0-7 0-5 1-2     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pogoń Zduńska Wola 0-4 MOSiR Sieradz 31 sierpnia, 17:00
UKS SMS II Łódź 8-0 Wojownik Skierniewice 30 sierpnia, 13:30
Pisia Zygry 1-4 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 30 sierpnia, 15:00
PTC Pabianice 5-1 UKS SMS III Łódź 30 sierpnia, 14:00
Błękitni Dmosin 1-5 Kotan Ozorków 23 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (21 września, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 2 - 6-7 września

MOSiR Sieradz 9-1 Kotan Ozorków 7 września, 11:00
UKS SMS III Łódź 0-3 Błękitni Dmosin 6 września, 13:30
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 11-1 PTC Pabianice 7 września, 15:00
Wojownik Skierniewice 2-5 Pisia Zygry 7 września, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 2-5 UKS SMS II Łódź 7 września, 17:00

Kolejka 3 - 13-14 września

UKS SMS II Łódź 1-0 MOSiR Sieradz 12 września, 17:30
Pisia Zygry 2-1 Pogoń Zduńska Wola 14 września, 13:00
PTC Pabianice 0-2 Wojownik Skierniewice 14 września, 17:00
Błękitni Dmosin 0-15 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 14 września, 11:00
Kotan Ozorków 6-0 UKS SMS III Łódź 14 września, 17:30

Kolejka 4 - 17 września

MOSiR Sieradz 15-1 UKS SMS III Łódź 16 września, 17:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 3-0 Kotan Ozorków 17 września, 16:00
(wo)
Wojownik Skierniewice 8-0 Błękitni Dmosin 17 września, 16:30
Pogoń Zduńska Wola 0-2 PTC Pabianice 17 września, 16:30
UKS SMS II Łódź 2-1 Pisia Zygry 17 września, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pisia Zygry 1-4 MOSiR Sieradz 28 września, 14:00
PTC Pabianice 1-1 UKS SMS II Łódź 27 września, 11:00
Błękitni Dmosin 0-5 Pogoń Zduńska Wola 28 września, 11:00
Kotan Ozorków 1-1 Wojownik Skierniewice 28 września, 17:00
UKS SMS III Łódź 0-5 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 27 września, 13:30

Kolejka 6 - 1 października

MOSiR Sieradz 3-1 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 1 października, 16:30
Wojownik Skierniewice 3-1 UKS SMS III Łódź 1 października, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 1-0 Kotan Ozorków 5 października, 16:00
UKS SMS II Łódź 16-0 Błękitni Dmosin 1 października, 16:00
Pisia Zygry 2-1 PTC Pabianice 1 października, 17:00

Kolejka 7 - 11-12 października

PTC Pabianice 0-1 MOSiR Sieradz 12 października, 14:00
Błękitni Dmosin 0-9 Pisia Zygry 12 października, 11:00
Kotan Ozorków 0-7 UKS SMS II Łódź 12 października, 16:00
UKS SMS III Łódź 1-5 Pogoń Zduńska Wola 8 listopada, 11:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 0-3 Wojownik Skierniewice 12 października, 13:00
(wo)
na boisku 4-1

Kolejka 8 - 18-19 października

MOSiR Sieradz 2-0 Wojownik Skierniewice 18 października, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 2-2 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 19 października, 15:00
UKS SMS II Łódź 9-0 UKS SMS III Łódź 18 października, 11:00
Pisia Zygry 2-0 Kotan Ozorków 18 października, 17:30
w Byczynie
PTC Pabianice 6-0 Błękitni Dmosin 18 października, 14:00

Kolejka 9 - 29 października

Błękitni Dmosin 0-14 MOSiR Sieradz 29 października, 15:00
Kotan Ozorków 6-0 PTC Pabianice 29 października, 15:00
UKS SMS III Łódź 0-6 Pisia Zygry 29 października, 16:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 1-0 UKS SMS II Łódź 29 października, 14:00
Wojownik Skierniewice 3-0 Pogoń Zduńska Wola 29 października, 16:00

Kolejka 10 - 11-12 kwietnia

MOSiR Sieradz 5-1 Pogoń Zduńska Wola 11 kwietnia, 13:00
Wojownik Skierniewice 0-10 UKS SMS II Łódź 12 kwietnia, 15:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 1-3 Pisia Zygry 12 kwietnia, 17:00
UKS SMS III Łódź 0-3 PTC Pabianice 12 kwietnia, 14:00
Kotan Ozorków 12-0 Błękitni Dmosin 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

Kotan Ozorków 2-1 MOSiR Sieradz 19 kwietnia, 11:00
Błękitni Dmosin 1-2 UKS SMS III Łódź 19 kwietnia, 13:00
PTC Pabianice 0-2 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 19 kwietnia, 11:00
Pisia Zygry 2-3 Wojownik Skierniewice 19 kwietnia, 15:00
UKS SMS II Łódź 11-0 Pogoń Zduńska Wola 18 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 2-3 maja

MOSiR Sieradz 0-5 UKS SMS II Łódź 3 maja, 13:00
Pogoń Zduńska Wola 4-0 Pisia Zygry 2 maja, 17:00
Wojownik Skierniewice 3-1 PTC Pabianice 3 maja, 14:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 10-0 Błękitni Dmosin 3 maja, 17:00
UKS SMS III Łódź 0-0 Kotan Ozorków 2 maja, 14:00

Kolejka 13 - 6 maja

UKS SMS III Łódź 0-3 MOSiR Sieradz 6 maja, 16:00
Kotan Ozorków 2-2 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 10 maja, 12:00
Błękitni Dmosin 0-10 Wojownik Skierniewice 6 maja, 17:00
PTC Pabianice 4-0 Pogoń Zduńska Wola 6 maja, 17:00
Pisia Zygry 2-6 UKS SMS II Łódź 6 maja, 16:30

Kolejka 14 - 16-17 maja

MOSiR Sieradz 1-2 Pisia Zygry 16 maja, 13:00
UKS SMS II Łódź 6-0 PTC Pabianice 16 maja, 14:00
Pogoń Zduńska Wola 6-0 Błękitni Dmosin 17 maja, 17:00
Wojownik Skierniewice 4-1 Kotan Ozorków 16 maja, 14:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 3-0 UKS SMS III Łódź 17 maja, 15:00

Kolejka 15 - 30-31 maja

MUKS II Tomaszów Mazowiecki 0-7 MOSiR Sieradz 30 maja, 13:00
UKS SMS III Łódź 0-3 Wojownik Skierniewice 30 maja, 11:00
Kotan Ozorków 2-0 Pogoń Zduńska Wola 31 maja, 11:00
Błękitni Dmosin 0-13 UKS SMS II Łódź 31 maja, 13:00
PTC Pabianice 4-0 Pisia Zygry 31 maja, 11:00

Kolejka 16 - 6-7 czerwca

MOSiR Sieradz 3-0 PTC Pabianice 6 czerwca, 13:00
Pisia Zygry 12-0 Błękitni Dmosin 7 czerwca, 16:00
UKS SMS II Łódź 4-2 Kotan Ozorków 7 czerwca, 14:00
Pogoń Zduńska Wola 4-0 UKS SMS III Łódź 8 czerwca, 18:00
Wojownik Skierniewice 3-0 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 7 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 17 - 13-14 czerwca

Wojownik Skierniewice 3-1 MOSiR Sieradz 13 czerwca, 11:00
MUKS II Tomaszów Mazowiecki 1-3 Pogoń Zduńska Wola 14 czerwca, 14:00
UKS SMS III Łódź 8-0 UKS SMS II Łódź 11 czerwca, 18:00
Kotan Ozorków 1-0 Pisia Zygry 14 czerwca, 17:00
Błękitni Dmosin 0-7 PTC Pabianice 14 czerwca, 15:00

Kolejka 18 - 20-21 czerwca

MOSiR Sieradz 10-0 Błękitni Dmosin 20 czerwca, 16:00
PTC Pabianice 0-4 Kotan Ozorków 20 czerwca, 16:00
Pisia Zygry 6-0 UKS SMS III Łódź 17 czerwca, 17:00
UKS SMS II Łódź 0-0 MUKS II Tomaszów Mazowiecki 20 czerwca, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 1-2 Wojownik Skierniewice 20 czerwca, 16:00

II liga kobiet 2014/2015 (mazowiecka)

III liga kobiet 2014/2015 (mazowiecka)
III liga kobiet 2014/2015 (podlaska)
III liga kobiet 2014/2015 (warmińsko-mazurska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas