[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2014/2015, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Raszyn 20 50 16 2 2 75-19 7 1 2 36-13 9 1 0 39-6
2.  Pelikan Łowicz 20 47 15 2 3 57-16 8 0 2 27-6 7 2 1 30-10
3.  Piastovia Piastów 20 43 14 1 5 66-30 8 0 2 32-13 6 1 3 34-17
4.  Promień Mońki 20 40 12 4 4 62-35 7 2 1 34-15 5 2 3 28-20
5.  KS Teresin 20 39 12 3 5 54-31 7 2 1 28-9 5 1 4 26-22
6.  KU-AZS UW Warszawa 20 37 12 1 7 47-28 7 1 2 28-12 5 0 5 19-16
7.  UMKS Zgierz 20 22 7 1 12 45-54 4 0 6 23-28 3 1 6 22-26
8.  Stal Radomsko 20 16 5 1 14 38-58 4 1 5 28-21 1 0 9 10-37
9.  Jantar Ostrołęka 20 13 4 1 15 53-92 3 1 6 30-43 1 0 9 23-49
10.  DAF Płońsk 20 12 4 0 16 29-80 3 0 7 18-33 1 0 9 11-47
11.  Wissa Szczuczyn 20 3 1 0 19 6-89 1 0 9 4-51 0 0 10 2-38
Wissa Szczuczyn została wycofana z rozgrywek po 16. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 KS Raszyn    1-2 1-2 3-3 4-2 3-0 4-1 5-1 5-1 5-0 5-1 
 2 Pelikan Łowicz0-2     3-0 1-2 2-1 3-1 3-0 5-0 5-0 2-0 3-0* 
 3 Piastovia Piastów0-3 0-3     5-2 5-1 2-0 4-2 4-1 6-1 3-0* 3-0* 
 4 Promień Mońki1-3 2-2 2-2     2-0 3-1 6-0 3-2 8-3 3-1 4-1 
 5 KS Teresin1-1 1-1 2-0 5-2     2-1 3-0 1-3 4-0 3-1 6-0 
 6 KU-AZS UW Warszawa0-3 0-1 2-1 2-0 3-3     2-0 2-0 3-2 9-2 5-0 
 7 UMKS Zgierz0-3 1-4 0-6 0-4 3-4 0-3     2-1 4-1 10-2 3-0* 
 8 Stal Radomsko1-3 3-1 1-3 1-4 2-4 0-3 2-2     8-1 7-0 3-0* 
 9 Jantar Ostrołęka2-7 1-8 4-6 2-2 1-4 2-5 2-8 8-1     5-2 3-0* 
 10 DAF Płońsk0-5 1-4 2-5 1-6 0-3 1-2 0-5 4-1 6-2     3-0* 
 11 Wissa Szczuczyn1-9 0-4 0-9 0-3* 0-4 0-3* 0-4 3-0* 0-12 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: UMKS Zgierz.
 
KU-AZS UW Warszawa 9-2 DAF Płońsk 16 sierpnia, 14:00
na stadionie Drukarza
Jantar Ostrołęka 1-8 Pelikan Łowicz 17 sierpnia, 16:00
Promień Mońki 3-2 Stal Radomsko 16 sierpnia, 11:00
Piastovia Piastów 0-3 KS Raszyn 9 listopada, 13:00
KS Teresin 6-0 Wissa Szczuczyn 16 sierpnia, 17:00
w Sochaczewie

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
KS Raszyn 4-2 KS Teresin 24 sierpnia, 16:00
Stal Radomsko 1-3 Piastovia Piastów 24 sierpnia, 14:00
Pelikan Łowicz 1-2 Promień Mońki 24 sierpnia, 11:15
DAF Płońsk 6-2 Jantar Ostrołęka 20 sierpnia, 17:00
UMKS Zgierz 0-3 KU-AZS UW Warszawa 8 listopada, 11:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
Jantar Ostrołęka 2-8 UMKS Zgierz 31 sierpnia, 16:00
Promień Mońki 3-1 DAF Płońsk 30 sierpnia, 11:00
Piastovia Piastów 0-3 Pelikan Łowicz 31 sierpnia, 15:00
KS Teresin 1-3 Stal Radomsko 30 sierpnia, 17:30
w Sochaczewie
Wissa Szczuczyn 1-9 KS Raszyn 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: KS Raszyn.
 
Stal Radomsko 3-0 Wissa Szczuczyn 8 listopada, 13:30
(wo)
w pierwotnym terminie (6 września, 11:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pelikan Łowicz 2-1 KS Teresin 7 września, 11:15
DAF Płońsk 2-5 Piastovia Piastów 6 września, 11:00
UMKS Zgierz 0-4 Promień Mońki 6 września, 17:00
KU-AZS UW Warszawa 3-2 Jantar Ostrołęka 7 września, 14:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Jantar Ostrołęka.
 
Promień Mońki 3-1 KU-AZS UW Warszawa 13 września, 14:00
Piastovia Piastów 4-2 UMKS Zgierz 14 września, 15:00
KS Teresin 3-1 DAF Płońsk 14 września, 16:00
w Nowej Suchej
Wissa Szczuczyn 0-4 Pelikan Łowicz 13 września, 16:00
KS Raszyn 5-1 Stal Radomsko 13 września, 11:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Stal Radomsko.
 
Pelikan Łowicz 0-2 KS Raszyn 21 września, 11:15
DAF Płońsk 3-0 Wissa Szczuczyn 20 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
UMKS Zgierz 3-4 KS Teresin 20 września, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 2-1 Piastovia Piastów 16 listopada, 13:00
na stadionie Drukarza / w pierwotnym terminie (21 września, 14:00) odwołany
Jantar Ostrołęka 2-2 Promień Mońki 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Promień Mońki.
 
Piastovia Piastów 6-1 Jantar Ostrołęka 28 września, 15:00
KS Teresin 2-1 KU-AZS UW Warszawa 27 września, 10:00
w Nowej Suchej
Wissa Szczuczyn 0-4 UMKS Zgierz 27 września, 16:00
KS Raszyn 5-0 DAF Płońsk 27 września, 16:00
Stal Radomsko 3-1 Pelikan Łowicz 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Pelikan Łowicz.
 
DAF Płońsk 4-1 Stal Radomsko 4 października, 16:00
UMKS Zgierz 0-3 KS Raszyn 4 października, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 5-0 Wissa Szczuczyn 5 października, 14:00
na stadionie Drukarza
Jantar Ostrołęka 1-4 KS Teresin 5 października, 15:00
Promień Mońki 2-2 Piastovia Piastów 4 października, 12:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Piastovia Piastów.
 
Wissa Szczuczyn 0-12 Jantar Ostrołęka 11 października, 15:00
KS Raszyn 3-0 KU-AZS UW Warszawa 11 października, 11:00
Stal Radomsko 2-2 UMKS Zgierz 11 października, 11:00
Pelikan Łowicz 2-0 DAF Płońsk 12 października, 11:15
Promień Mońki 2-0 KS Teresin 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: DAF Płońsk.
 
UMKS Zgierz 1-4 Pelikan Łowicz 18 października, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 2-0 Stal Radomsko 19 października, 14:00
na stadionie Drukarza
Jantar Ostrołęka 2-7 KS Raszyn 19 października, 15:00
Promień Mońki 4-1 Wissa Szczuczyn 18 października, 11:00
Piastovia Piastów 5-1 KS Teresin 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: KS Teresin.
 
Wissa Szczuczyn 0-9 Piastovia Piastów 26 października, 13:00
KS Raszyn 3-3 Promień Mońki 26 października, 13:00
Stal Radomsko 8-1 Jantar Ostrołęka 26 października, 11:00
Pelikan Łowicz 3-1 KU-AZS UW Warszawa 26 października, 14:45
DAF Płońsk 0-5 UMKS Zgierz 25 października, 11:00

Kolejka 12 - 4 kwietnia

Pauza: UMKS Zgierz.
 
DAF Płońsk 1-2 KU-AZS UW Warszawa 4 kwietnia, 10:00
Pelikan Łowicz 5-0 Jantar Ostrołęka 29 marca, 15:30
Stal Radomsko 1-4 Promień Mońki 4 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Raszyn 1-2 Piastovia Piastów 3 kwietnia, 16:00
Wissa Szczuczyn 0-4 KS Teresin 29 marca, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 kwietnia

Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
KS Teresin 1-1 KS Raszyn 11 kwietnia, 16:00
w Nowej Suchej
Piastovia Piastów 4-1 Stal Radomsko 11 kwietnia, 16:00
Promień Mońki 2-2 Pelikan Łowicz 11 kwietnia, 14:00
Jantar Ostrołęka 5-2 DAF Płońsk 12 kwietnia, 15:00
KU-AZS UW Warszawa 2-0 UMKS Zgierz 12 kwietnia, 14:00
na stadionie Hutnika

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
UMKS Zgierz 4-1 Jantar Ostrołęka 18 kwietnia, 16:00
DAF Płońsk 1-6 Promień Mońki 19 kwietnia, 11:00
Pelikan Łowicz 3-0 Piastovia Piastów 19 kwietnia, 15:30
Stal Radomsko 2-4 KS Teresin 19 kwietnia, 13:30
KS Raszyn 5-1 Wissa Szczuczyn 18 kwietnia, 13:30

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Pauza: KS Raszyn.
 
Wissa Szczuczyn 3-0 Stal Radomsko 25 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Teresin 1-1 Pelikan Łowicz 25 kwietnia, 16:00
Piastovia Piastów 3-0 DAF Płońsk 25 kwietnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Promień Mońki 6-0 UMKS Zgierz 25 kwietnia, 13:00
Jantar Ostrołęka 2-5 KU-AZS UW Warszawa 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Jantar Ostrołęka.
 
KU-AZS UW Warszawa 2-0 Promień Mońki 1 maja, 11:00
na stadionie Drukarza
UMKS Zgierz 0-6 Piastovia Piastów 1 maja, 12:00
DAF Płońsk 0-3 KS Teresin 3 maja, 11:00
Pelikan Łowicz 3-0 Wissa Szczuczyn 3 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Stal Radomsko 1-3 KS Raszyn 28 marca, 11:00

Kolejka 17 - 9-10 maja

Pauza: Stal Radomsko.
 
KS Raszyn 1-2 Pelikan Łowicz 10 maja, 16:00
Wissa Szczuczyn 0-3 DAF Płońsk
(wo)
KS Teresin 3-0 UMKS Zgierz 10 maja, 16:00
Piastovia Piastów 2-0 KU-AZS UW Warszawa 9 maja, 17:30
Promień Mońki 8-3 Jantar Ostrołęka 9 maja, 13:00

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: Promień Mońki.
 
Jantar Ostrołęka 4-6 Piastovia Piastów 17 maja, 15:00
KU-AZS UW Warszawa 3-3 KS Teresin 17 maja, 14:00
UMKS Zgierz 3-0 Wissa Szczuczyn
(wo)
DAF Płońsk 0-5 KS Raszyn 17 maja, 11:00
Pelikan Łowicz 5-0 Stal Radomsko 17 maja, 15:00

Kolejka 19 - 23-24 maja

Pauza: Pelikan Łowicz.
 
Stal Radomsko 7-0 DAF Płońsk 23 maja, 13:30
KS Raszyn 4-1 UMKS Zgierz 24 maja, 11:00
Wissa Szczuczyn 0-3 KU-AZS UW Warszawa
(wo)
KS Teresin 4-0 Jantar Ostrołęka 23 maja, 16:00
Piastovia Piastów 5-2 Promień Mońki 23 maja, 16:30

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: Piastovia Piastów.
 
KS Teresin 5-2 Promień Mońki 30 maja, 14:00
Jantar Ostrołęka 3-0 Wissa Szczuczyn
(wo)
KU-AZS UW Warszawa 0-3 KS Raszyn 31 maja, 14:00
na stadionie Drukarza
UMKS Zgierz 2-1 Stal Radomsko 30 maja, 16:00
DAF Płońsk 1-4 Pelikan Łowicz 31 maja, 11:00

Kolejka 21 - 7 czerwca

Pauza: DAF Płońsk.
 
Pelikan Łowicz 3-0 UMKS Zgierz 7 czerwca, 16:00
Stal Radomsko 0-3 KU-AZS UW Warszawa 7 czerwca, 16:00
KS Raszyn 5-1 Jantar Ostrołęka 7 czerwca, 16:00
Wissa Szczuczyn 0-3 Promień Mońki
(wo)
KS Teresin 2-0 Piastovia Piastów 7 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 14 czerwca

Pauza: KS Teresin.
 
Piastovia Piastów 3-0 Wissa Szczuczyn
(wo)
Promień Mońki 1-3 KS Raszyn 14 czerwca, 11:00
Jantar Ostrołęka 8-1 Stal Radomsko 14 czerwca, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 0-1 Pelikan Łowicz 14 czerwca, 15:00
na stadionie Drukarza
UMKS Zgierz 10-2 DAF Płońsk 14 czerwca, 16:00

I liga kobiet 2014/2015 (północna)

II liga kobiet 2014/2015 (wielkopolska)

III liga kobiet 2014/2015 (łódzka)
III liga kobiet 2014/2015 (mazowiecka)
III liga kobiet 2014/2015 (podlaska)
III liga kobiet 2014/2015 (warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas