[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2014/2015, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Sianów 18 48 15 3 0 69-8 8 1 0 34-3 7 2 0 35-5
2.  Polonia Środa Wielkopolska 18 45 14 3 1 73-20 7 2 0 48-9 7 1 1 25-11
3.  Górnicza Konin 18 32 10 2 6 52-25 6 1 2 28-6 4 1 4 24-19
4.  Olimp Gościno 18 31 10 1 7 42-38 7 0 2 30-15 3 1 5 12-23
5.  ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 18 27 8 3 7 29-26 6 1 2 18-9 2 2 5 11-17
6.  Noteć Inowrocław 18 23 7 2 9 33-39 5 2 2 18-16 2 0 7 15-23
7.  KKP II Bydgoszcz 18 20 6 2 10 23-41 4 1 4 11-15 2 1 6 12-26
8.  GSS Grodzisk Wielkopolski 18 19 5 4 9 27-46 4 1 4 15-21 1 3 5 12-25
9.  Tucholanka Tuchola 18 8 2 2 14 18-74 1 2 6 13-36 1 0 8 5-38
10.  GOSRiT Luzino 18 5 1 2 15 15-64 1 1 7 8-28 0 1 8 7-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Victoria Sianów    0-0 2-1 3-0 3-0 2-0 3-2 4-0 11-0 6-0 
 2 Polonia Środa Wielkopolska2-2     7-1 7-1 1-1 6-1 5-0 3-0 4-2 13-1 
 3 Górnicza Konin0-2 0-1     3-1 2-2 2-0 5-0 6-0 7-0 3-0* 
 4 Olimp Gościno0-4 5-2 1-3     4-1 3-2 3-0* 4-1 5-0 5-2 
 5 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski1-2 0-2 1-1 4-1     2-1 3-0* 3-2 2-0 2-0 
 6 Noteć Inowrocław1-1 2-6 2-1 3-0 1-4     2-1 2-2 3-0* 2-1 
 7 KKP II Bydgoszcz0-4 0-2 2-4 0-1 2-0 1-0     2-2 2-1 2-1 
 8 GSS Grodzisk Wielkopolski1-10 1-3 3-1 1-2 1-0 4-1 0-3     3-0 1-1 
 9 Tucholanka Tuchola0-3 3-6 0-9 2-6 1-2 2-6 3-3 0-0     2-1 
 10 GOSRiT Luzino0-7 0-3 1-3 0-0 2-1 1-4 2-3 1-5 1-2     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Noteć Inowrocław 2-1 GOSRiT Luzino 31 sierpnia, 17:00
Górnicza Konin 2-2 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 31 sierpnia, 16:00
Olimp Gościno 4-1 GSS Grodzisk Wielkopolski 30 sierpnia, 13:00
KKP II Bydgoszcz 2-1 Tucholanka Tuchola 31 sierpnia, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Victoria Sianów 31 sierpnia, 15:00
w Warszawie

Kolejka 2 - 6-7 września

GOSRiT Luzino 0-7 Victoria Sianów 6 września, 13:00
Tucholanka Tuchola 3-6 Polonia Środa Wielkopolska 7 września, 15:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 0-3 KKP II Bydgoszcz 6 września, 15:00
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 4-1 Olimp Gościno 7 września, 16:00
Noteć Inowrocław 2-1 Górnicza Konin 7 września, 12:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Górnicza Konin 3-0 GOSRiT Luzino 13 września, 14:00
(wo)
Olimp Gościno 3-2 Noteć Inowrocław 13 września, 14:00
KKP II Bydgoszcz 2-0 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 14 września, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 14 września, 15:00
Victoria Sianów 11-0 Tucholanka Tuchola 13 września, 15:30

Kolejka 4 - 20-21 września

GOSRiT Luzino 1-2 Tucholanka Tuchola 20 września, 13:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 1-10 Victoria Sianów 21 września, 15:00
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 21 września, 16:00
Noteć Inowrocław 2-1 KKP II Bydgoszcz 9 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (21 września, 11:00) odwołany na wniosek gospodarzy
Górnicza Konin 3-1 Olimp Gościno 29 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (20 września, 14:00) odwołany / w drugim terminie (22 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 5 - 27-28 września

Olimp Gościno 5-2 GOSRiT Luzino 27 września, 12:00
KKP II Bydgoszcz 2-4 Górnicza Konin 28 września, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 6-1 Noteć Inowrocław 28 września, 15:00
Victoria Sianów 3-0 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 27 września, 15:30
Tucholanka Tuchola 0-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 28 września, 15:00

Kolejka 6 - 4-5 października

GOSRiT Luzino 1-5 GSS Grodzisk Wielkopolski 4 października, 13:00
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 2-0 Tucholanka Tuchola 5 października, 16:00
Noteć Inowrocław 1-1 Victoria Sianów 2 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (5 października, 15:00) odwołany
Górnicza Konin 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 5 października, 14:00
Olimp Gościno 3-0 KKP II Bydgoszcz 10 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (4 października, 11:00) odwołany z powodu zgrupowań kadr wojewódzkich / w drugim terminie nie odbył się

Kolejka 7 - 11-12 października

KKP II Bydgoszcz 2-1 GOSRiT Luzino 22 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (12 października, 11:00) nie odbył się z powodu braku gości / w drugim terminie (22 listopada, 12:00) odwołany
Polonia Środa Wielkopolska 7-1 Olimp Gościno 12 października, 13:00
Victoria Sianów 2-1 Górnicza Konin 11 października, 15:30
Tucholanka Tuchola 2-6 Noteć Inowrocław 12 października, 12:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 1-0 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 18-19 października

GOSRiT Luzino 2-1 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 18 października, 13:00
Noteć Inowrocław 2-2 GSS Grodzisk Wielkopolski 19 października, 15:00
Górnicza Konin 7-0 Tucholanka Tuchola 18 października, 13:00
Olimp Gościno 0-4 Victoria Sianów 18 października, 11:00
KKP II Bydgoszcz 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 19 października, 11:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Polonia Środa Wielkopolska 13-1 GOSRiT Luzino 26 października, 15:00
Victoria Sianów 3-2 KKP II Bydgoszcz 25 października, 12:00
Tucholanka Tuchola 2-6 Olimp Gościno 2 listopada, 14:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 3-1 Górnicza Konin 26 października, 14:00
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 2-1 Noteć Inowrocław 26 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 kwietnia

GOSRiT Luzino 1-4 Noteć Inowrocław 12 kwietnia, 13:00
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 1-1 Górnicza Konin 11 kwietnia, 13:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 1-2 Olimp Gościno 12 kwietnia, 14:00
Tucholanka Tuchola 3-3 KKP II Bydgoszcz 12 kwietnia, 11:00
Victoria Sianów 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 11 kwietnia, 12:00

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

Victoria Sianów 6-0 GOSRiT Luzino 18 kwietnia, 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-2 Tucholanka Tuchola 19 kwietnia, 15:00
KKP II Bydgoszcz 2-2 GSS Grodzisk Wielkopolski 19 kwietnia, 14:00
Olimp Gościno 4-1 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 18 kwietnia, 13:00
Górnicza Konin 2-0 Noteć Inowrocław 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 25-26 kwietnia

GOSRiT Luzino 1-3 Górnicza Konin 26 kwietnia, 13:00
Noteć Inowrocław 3-0 Olimp Gościno 26 kwietnia, 15:00
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 3-0 KKP II Bydgoszcz 26 kwietnia, 14:00
(wo)
nie odbył się
GSS Grodzisk Wielkopolski 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 26 kwietnia, 15:00
Tucholanka Tuchola 0-3 Victoria Sianów 26 kwietnia, 14:30

Kolejka 13 - 2-3 maja

Tucholanka Tuchola 2-1 GOSRiT Luzino 3 maja, 14:30
Victoria Sianów 4-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 2 maja, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 1 maja, 12:00
KKP II Bydgoszcz 1-0 Noteć Inowrocław 3 maja, 14:00
Olimp Gościno 1-3 Górnicza Konin 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 maja

GOSRiT Luzino 0-0 Olimp Gościno 7 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (10 maja, 13:00) odwołany z powodu zgrupowań kadr wojewódzkich
Górnicza Konin 5-0 KKP II Bydgoszcz 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (9 maja, 10:00) odwołany
Noteć Inowrocław 2-6 Polonia Środa Wielkopolska 7 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (10 maja, 15:30) odwołany
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 1-2 Victoria Sianów 10 maja, 15:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 3-0 Tucholanka Tuchola 10 maja, 15:00

Kolejka 15 - 16-17 maja

GSS Grodzisk Wielkopolski 1-1 GOSRiT Luzino 17 maja, 15:00
Tucholanka Tuchola 1-2 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 16 maja, 14:30
Victoria Sianów 2-0 Noteć Inowrocław 16 maja, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 7-1 Górnicza Konin 17 maja, 14:00
KKP II Bydgoszcz 0-1 Olimp Gościno 16 maja, 14:00

Kolejka 16 - 23-24 maja

GOSRiT Luzino 2-3 KKP II Bydgoszcz 23 maja, 13:00
Olimp Gościno 5-2 Polonia Środa Wielkopolska 4 czerwca, 13:00
Górnicza Konin 0-2 Victoria Sianów 23 maja, 13:30
Noteć Inowrocław 3-0 Tucholanka Tuchola
(wo)
w pierwotnym terminie (24 maja, 11:00) odwołany z powodu powołań do juniorskich kadr wojewódzkich
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 3-2 GSS Grodzisk Wielkopolski 23 maja, 14:00

Kolejka 17 - 30-31 maja

ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 2-0 GOSRiT Luzino 31 maja, 14:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 4-1 Noteć Inowrocław 29 maja, 17:30
Tucholanka Tuchola 0-9 Górnicza Konin 31 maja, 14:30
Victoria Sianów 3-0 Olimp Gościno 30 maja, 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 KKP II Bydgoszcz 31 maja, 13:00

Kolejka 18 - 14 czerwca

GOSRiT Luzino 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 14 czerwca, 14:00
KKP II Bydgoszcz 0-4 Victoria Sianów 14 czerwca, 14:00
Olimp Gościno 5-0 Tucholanka Tuchola 14 czerwca, 14:00
Górnicza Konin 6-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 14 czerwca, 14:00
Noteć Inowrocław 1-4 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 14 czerwca, 14:00

I liga kobiet 2014/2015 (północna)

II liga kobiet 2014/2015 (mazowiecka)

III liga kobiet 2014/2015 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2014/2015 (lubuska)
III liga kobiet 2014/2015 (pomorska)
III liga kobiet 2014/2015 (wielkopolska)
III liga kobiet 2014/2015 (zachodniopomorska)

Autor: Damian Gnutek

 

Napisz do nas