[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2014/2015, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia II Szczecin 14 36 12 0 2 57-10 7 0 0 30-3 5 0 2 27-7
2.  Pomorzanin Nowogard 14 32 10 2 2 44-10 7 0 0 27-2 3 2 2 17-8
3.  Zalew Stepnica 14 28 9 1 4 36-23 4 1 2 25-11 5 0 2 11-12
4.  Orzeł Wałcz 14 23 7 2 5 36-28 4 1 2 19-10 3 1 3 17-18
5.  Fala Międzyzdroje 14 19 5 4 5 29-13 1 3 3 13-9 4 1 2 16-4
6.  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 14 13 4 1 9 21-24 2 0 5 10-9 2 1 4 11-15
7.  LUKS Przecław 14 6 2 0 12 7-59 1 0 6 2-27 1 0 6 5-32 2 3 1 0 1 3-2
8.  AP Kotwica Kołobrzeg 14 6 2 0 12 4-67 0 0 7 1-36 2 0 5 3-31 2 3 1 0 1 2-3
Błękitni II Stargard Szczeciński wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Olimpia II Szczecin    3-0 8-0 6-2 2-1 6-0 3-0* 2-0 
 2 Pomorzanin Nowogard4-1     3-0 7-0 1-0 5-0 5-1 2-0 
 3 Zalew Stepnica0-5 3-3     2-1 0-1 3-1 3-0 14-0 
 4 Orzeł Wałcz2-5 2-1 0-3     1-1 1-0 7-0 6-0 
 5 Fala Międzyzdroje0-1 0-0 1-4 2-2     0-0 10-0 0-2 
 6 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)0-3 0-1 0-1 0-1 0-2     3-1 7-0 
 7 LUKS Przecław1-0 0-6 0-2 1-5 0-7 0-6     0-1 
 8 AP Kotwica Kołobrzeg0-12 0-6 0-1 0-6 0-4 0-4 1-3     

Kolejka 1 - 6-7 września

Zalew Stepnica 0-1 Fala Międzyzdroje 6 września, 11:00
LUKS Przecław 0-6 Pomorzanin Nowogard 7 września, 16:00
Orzeł Wałcz 1-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 7 września, 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg 0-12 Olimpia II Szczecin 6 września, 15:30

Kolejka 2 - 13-14 września

Fala Międzyzdroje 0-1 Olimpia II Szczecin 26 października, 12:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 7-0 AP Kotwica Kołobrzeg 14 września, 14:00
Pomorzanin Nowogard 7-0 Orzeł Wałcz 13 września, 13:00
Zalew Stepnica 3-0 LUKS Przecław 13 września, 15:00

Kolejka 3 - 27-28 września

LUKS Przecław 0-7 Fala Międzyzdroje 28 września, 14:00
Orzeł Wałcz 0-3 Zalew Stepnica 27 września, 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg 0-6 Pomorzanin Nowogard 29 września, 18:30
Olimpia II Szczecin 6-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 27 września, 14:30

Kolejka 4 - 11-12 października

Fala Międzyzdroje 0-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 12 października, 12:00
Pomorzanin Nowogard 4-1 Olimpia II Szczecin 11 października, 12:00
Zalew Stepnica 14-0 AP Kotwica Kołobrzeg 11 października, 12:00
LUKS Przecław 1-5 Orzeł Wałcz 12 października, 15:00

Kolejka 5 - 18-19 października

Orzeł Wałcz 1-1 Fala Międzyzdroje 29 marca, 16:30
w pierwotnym terminie (18 października, 12:00) odwołany
AP Kotwica Kołobrzeg 1-3 LUKS Przecław 19 października, 15:00
Olimpia II Szczecin 8-0 Zalew Stepnica 19 października, 11:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Pomorzanin Nowogard 19 października, 14:30

Kolejka 6 - 8-9 listopada

Fala Międzyzdroje 0-0 Pomorzanin Nowogard 9 listopada, 12:00
Zalew Stepnica 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 8 listopada, 14:00
LUKS Przecław 1-0 Olimpia II Szczecin 9 listopada, 11:00
Orzeł Wałcz 6-0 AP Kotwica Kołobrzeg 9 listopada, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 listopada

AP Kotwica Kołobrzeg 0-4 Fala Międzyzdroje 15 listopada, 11:00
Olimpia II Szczecin 6-2 Orzeł Wałcz 13 marca, 17:30
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-1 LUKS Przecław 16 listopada, 12:00
Pomorzanin Nowogard 3-0 Zalew Stepnica 28 marca, 13:00

Kolejka 8 - 11 kwietnia

Fala Międzyzdroje 1-4 Zalew Stepnica 12 kwietnia, 13:00
Pomorzanin Nowogard 5-1 LUKS Przecław 11 kwietnia, 13:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Orzeł Wałcz 12 kwietnia, 12:00
Olimpia II Szczecin 2-0 AP Kotwica Kołobrzeg 12 kwietnia, 13:00

Kolejka 9 - 18 kwietnia

Olimpia II Szczecin 2-1 Fala Międzyzdroje 19 kwietnia, 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg 0-4 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 19 kwietnia, 17:00
Orzeł Wałcz 2-1 Pomorzanin Nowogard 19 kwietnia, 16:00
LUKS Przecław 0-2 Zalew Stepnica 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 10 - 25-26 kwietnia

Fala Międzyzdroje 10-0 LUKS Przecław 26 kwietnia, 13:00
Zalew Stepnica 2-1 Orzeł Wałcz 25 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Nowogard 2-0 AP Kotwica Kołobrzeg 25 kwietnia, 13:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-3 Olimpia II Szczecin 26 kwietnia, 12:00

Kolejka 11 - 2 maja

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-2 Fala Międzyzdroje 3 maja, 16:00
Olimpia II Szczecin 3-0 Pomorzanin Nowogard 3 maja, 11:00
AP Kotwica Kołobrzeg 0-1 Zalew Stepnica 1 maja, 11:00
Orzeł Wałcz 7-0 LUKS Przecław 9 maja, 13:00

Kolejka 12 - 16 maja

Fala Międzyzdroje 2-2 Orzeł Wałcz 17 maja, 15:00
LUKS Przecław 0-1 AP Kotwica Kołobrzeg 16 maja, 16:00
Zalew Stepnica 0-5 Olimpia II Szczecin 16 maja, 11:00
Pomorzanin Nowogard 5-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 17 maja, 12:00

Kolejka 13 - 30 maja

Pomorzanin Nowogard 1-0 Fala Międzyzdroje 31 maja, 17:30
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Zalew Stepnica 31 maja, 16:00
Olimpia II Szczecin 3-0 LUKS Przecław 31 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
AP Kotwica Kołobrzeg 0-6 Orzeł Wałcz 31 maja, 15:00

Kolejka 14 - 6 czerwca

Fala Międzyzdroje 0-2 AP Kotwica Kołobrzeg 7 czerwca, 16:00
Orzeł Wałcz 2-5 Olimpia II Szczecin 7 czerwca, 16:00
LUKS Przecław 0-6 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 7 czerwca, 16:00
Zalew Stepnica 3-3 Pomorzanin Nowogard 7 czerwca, 16:00

II liga kobiet 2014/2015 (wielkopolska)

III liga kobiet 2014/2015 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2014/2015 (lubuska)
III liga kobiet 2014/2015 (pomorska)
III liga kobiet 2014/2015 (wielkopolska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas