[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2014/2015, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sztorm II Gdańsk 14 34 11 1 2 67-12 5 1 1 36-4 6 0 1 31-8
2.  Lechia Gdańsk 14 33 11 0 3 67-15 6 0 1 34-5 5 0 2 33-10
3.  Olimpico Malbork 14 28 9 1 4 51-25 5 0 2 22-13 4 1 2 29-12
4.  TKKF Checz Gdynia 14 25 8 1 5 54-19 5 0 2 30-10 3 1 3 24-9
5.  Canicuła Bytów 14 21 6 3 5 50-29 3 2 2 26-15 3 1 3 24-14
6.  GKS Żukowo 14 12 4 0 10 41-73 2 0 5 24-36 2 0 5 17-37
7.  Centrum Pelplin 14 6 2 0 12 13-109 1 0 6 9-45 1 0 6 4-64
8.  Unia Korzybie 14 6 2 0 12 9-70 1 0 6 5-38 1 0 6 4-32
Unia Korzybie została wycofana z rozgrywek po 13. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Sztorm II Gdańsk    2-1 3-0 4-0 0-0 7-0 20-0 0-3* 
 2 Lechia Gdańsk1-3     2-0 4-0 4-2 10-0 10-0 3-0* 
 3 Olimpico Malbork0-8 1-4     1-0 2-0 7-1 8-0 3-0* 
 4 TKKF Checz Gdynia0-2 6-3 0-3     6-0 4-1 11-1 3-0* 
 5 Canicuła Bytów1-4 0-5 4-4 0-0     7-2 7-0 7-0 
 6 GKS Żukowo1-11 1-9 2-5 0-6 0-5     8-0 12-0 
 7 Centrum Pelplin2-3 0-8 0-11 0-8 2-8 1-6     4-1 
 8 Unia Korzybie3-0* 0-3 1-6 0-10 0-9 1-7 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 września

Unia Korzybie 0-9 Canicuła Bytów 6 września, 11:00
Sztorm II Gdańsk 20-0 Centrum Pelplin 6 września, 16:00
Olimpico Malbork 1-0 TKKF Checz Gdynia 7 września, 14:00
Lechia Gdańsk 10-0 GKS Żukowo 7 września, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 września

Canicuła Bytów 7-2 GKS Żukowo 14 września, 15:00
TKKF Checz Gdynia 6-3 Lechia Gdańsk 13 września, 13:00
Centrum Pelplin 0-11 Olimpico Malbork 14 września, 14:30
Unia Korzybie 3-0 Sztorm II Gdańsk 13 września, 11:00
(wo)
na boisku 0-23

Kolejka 3 - 27-28 września

Sztorm II Gdańsk 0-0 Canicuła Bytów 27 września, 11:00
Olimpico Malbork 3-0 Unia Korzybie 28 września, 14:00
(wo)
Lechia Gdańsk 10-0 Centrum Pelplin 28 września, 11:00
GKS Żukowo 0-6 TKKF Checz Gdynia 27 września, 14:00

Kolejka 4 - 11-12 października

Canicuła Bytów 0-0 TKKF Checz Gdynia 12 października, 15:00
Centrum Pelplin 1-6 GKS Żukowo 12 października, 11:00
Unia Korzybie 0-3 Lechia Gdańsk 11 października, 11:00
Sztorm II Gdańsk 3-0 Olimpico Malbork 11 października, 11:00

Kolejka 5 - 18-19 października

Olimpico Malbork 2-0 Canicuła Bytów 19 października, 14:00
Lechia Gdańsk 1-3 Sztorm II Gdańsk 18 października, 17:30
GKS Żukowo 12-0 Unia Korzybie 18 października, 14:00
TKKF Checz Gdynia 11-1 Centrum Pelplin 18 października, 13:00

Kolejka 6 - 25-26 października

Canicuła Bytów 7-0 Centrum Pelplin 26 października, 13:30
Unia Korzybie 0-10 TKKF Checz Gdynia 2 listopada, 11:00
Sztorm II Gdańsk 7-0 GKS Żukowo 2 listopada, 11:00
Olimpico Malbork 1-4 Lechia Gdańsk 2 listopada, 14:00

Kolejka 7 - 8 listopada

Lechia Gdańsk 4-2 Canicuła Bytów 8 listopada, 17:00
GKS Żukowo 2-5 Olimpico Malbork 8 listopada, 12:30
TKKF Checz Gdynia 0-2 Sztorm II Gdańsk 8 listopada, 13:00
Centrum Pelplin 4-1 Unia Korzybie 9 listopada, 14:30

Kolejka 8 - 11-12 kwietnia

Canicuła Bytów 7-0 Unia Korzybie 12 kwietnia, 11:00
Centrum Pelplin 2-3 Sztorm II Gdańsk 12 kwietnia, 12:00
TKKF Checz Gdynia 0-3 Olimpico Malbork 11 kwietnia, 11:00
GKS Żukowo 1-9 Lechia Gdańsk 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 9 - 18-19 kwietnia

GKS Żukowo 0-5 Canicuła Bytów 19 kwietnia, 15:00
Lechia Gdańsk 4-0 TKKF Checz Gdynia 18 kwietnia, 15:30
Olimpico Malbork 8-0 Centrum Pelplin 18 kwietnia, 14:00
Sztorm II Gdańsk 0-3 Unia Korzybie 18 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 28-0; w drużynie gospodarzy zagrała nieuprawniona zawodniczka

Kolejka 10 - 25-26 kwietnia

Canicuła Bytów 1-4 Sztorm II Gdańsk 26 kwietnia, 15:00
Unia Korzybie 1-6 Olimpico Malbork 25 kwietnia, 12:00
Centrum Pelplin 0-8 Lechia Gdańsk 26 kwietnia, 15:00
TKKF Checz Gdynia 4-1 GKS Żukowo 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 2-3 maja

TKKF Checz Gdynia 6-0 Canicuła Bytów 2 maja, 15:00
GKS Żukowo 8-0 Centrum Pelplin 3 maja, 16:00
Lechia Gdańsk 3-0 Unia Korzybie 2 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Olimpico Malbork 0-8 Sztorm II Gdańsk 3 maja, 14:00

Kolejka 12 - 16-17 maja

Canicuła Bytów 4-4 Olimpico Malbork 16 maja, 11:30
Sztorm II Gdańsk 2-1 Lechia Gdańsk 17 maja, 17:00
w Gdyni
Unia Korzybie 1-7 GKS Żukowo 16 maja, 12:00
Centrum Pelplin 0-8 TKKF Checz Gdynia 17 maja, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 maja

Centrum Pelplin 2-8 Canicuła Bytów 31 maja, 14:00
TKKF Checz Gdynia 3-0 Unia Korzybie 30 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Żukowo 1-11 Sztorm II Gdańsk 30 maja, 17:30
Lechia Gdańsk 2-0 Olimpico Malbork 31 maja, 11:00

REKLAMA

Kolejka 14 - 7 czerwca

Canicuła Bytów 0-5 Lechia Gdańsk 7 czerwca, 14:00
Olimpico Malbork 7-1 GKS Żukowo 7 czerwca, 14:00
Sztorm II Gdańsk 4-0 TKKF Checz Gdynia 7 czerwca, 14:00
Unia Korzybie 0-3 Centrum Pelplin
(wo)

II liga kobiet 2014/2015 (wielkopolska)

III liga kobiet 2014/2015 (kujawsko-pomorska)
III liga kobiet 2014/2015 (lubuska)
III liga kobiet 2014/2015 (wielkopolska)
III liga kobiet 2014/2015 (zachodniopomorska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas