[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2014/2015, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKP Chełmża 20 57 19 0 1 63-9 10 0 0 42-4 9 0 1 21-5
2.  Gwiazda Toruń 19 41 13 2 4 44-19 8 0 1 24-7 5 2 3 20-12 2 4 1 1 0 4-1
3.  Mustang Wielgie 20 41 13 2 5 53-22 7 2 1 29-9 6 0 4 24-13 2 1 0 1 1 1-4
4.  Unifreeze II Górzno 20 37 12 1 7 50-28 7 1 2 28-11 5 0 5 22-17
5.  GOKSiR Start Pruszcz 20 36 11 3 6 42-31 5 2 3 16-12 6 1 3 26-19 2 4 1 1 0 5-3
6.  Spójnia Białe Błota 20 36 11 3 6 48-25 7 0 3 32-11 4 3 3 16-14 2 1 0 1 1 3-5
7.  Zjednoczeni Kaczory 19 25 8 1 10 34-42 5 0 5 25-19 3 1 5 9-23
8.  Viking Aleksandrów Kujawski 20 14 4 2 14 17-44 1 2 7 9-21 3 0 7 8-23
9.  WAP Włocławek 20 13 4 1 15 22-64 1 1 8 11-28 3 0 7 11-36
10.  Olimpia Grudziądz 20 12 3 3 14 29-54 2 1 7 10-21 1 2 7 19-33
11.  Wisła Pędzewo 20 5 1 2 17 4-68 1 1 8 3-34 0 1 9 1-34
Cergia Toruń wycofała się z rozgrywek po 6. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
Wisła Pędzewo wycofała się z rozgrywek po 13. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 KKP Chełmża    3-1 2-1 5-0 4-1 3-0 4-0 4-0 9-0 5-1 3-0* 
 2 Gwiazda Toruń1-4     3-0 3-1 3-0 2-0 1-0 4-0 4-1 3-1 
 3 Mustang Wielgie0-1 1-1     2-0 3-3 3-2 4-1 3-0 6-1 4-0 3-0* 
 4 Unifreeze II Górzno0-2 1-0 1-7     3-0* 0-0 5-1 4-1 2-0 3-0 9-0 
 5 GOKSiR Start Pruszcz2-0 1-2 0-3 1-0     2-2 1-1 2-0 2-3 2-1 3-0* 
 6 Spójnia Białe Błota1-2 5-1 1-0 1-4 1-3     2-0 5-1 6-0 7-0 3-0* 
 7 Zjednoczeni Kaczory0-3 0-2 1-3 3-0 3-5 1-2     2-1 5-3 7-0 3-0* 
 8 Viking Aleksandrów Kujawski0-2 0-0 2-4 2-3 0-3 1-5 1-3     0-1 0-0 3-0* 
 9 WAP Włocławek1-3 1-7 1-4 0-3 2-6 1-2 0-1 0-1     1-1 4-0 
 10 Olimpia Grudziądz0-1 0-3 0-1 0-8 0-2 1-3 6-1 1-2 2-0     0-0 
 11 Wisła Pędzewo0-3* 0-3* 2-1 0-3* 0-3 0-0 0-1 1-2 0-3* 0-15     

REKLAMA

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Mustang Wielgie - Cergia Toruń 30 sierpnia, 14:00
było 17-1, anulowany
WAP Włocławek 1-7 Gwiazda Toruń 30 sierpnia, 12:00
Viking Aleksandrów Kujawski 1-3 Zjednoczeni Kaczory 31 sierpnia, 11:30
KKP Chełmża 5-0 Unifreeze II Górzno 24 września, 17:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-2 Spójnia Białe Błota 22 listopada, 13:30
w Serocku
Olimpia Grudziądz 0-0 Wisła Pędzewo 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Spójnia Białe Błota 7-0 Olimpia Grudziądz 6 września, 10:00
Unifreeze II Górzno 3-0 GOKSiR Start Pruszcz 7 września, 16:00
(wo)
w Miesiączkowie / goście nie dojechali
Zjednoczeni Kaczory 0-3 KKP Chełmża 7 września, 14:00
Mustang Wielgie 6-1 WAP Włocławek 6 września, 13:00
Wisła Pędzewo - Cergia Toruń 7 września, 17:00
w Złejwsi Wielkiej, było 8-0, anulowany
Viking Aleksandrów Kujawski 0-0 Gwiazda Toruń 7 września, 11:00

Kolejka 3 - 13-14 września

WAP Włocławek - Cergia Toruń 14 września, 14:00
nie odbył się - goście nie mieli ważnych badań lekarskich, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Viking Aleksandrów Kujawski 2-4 Mustang Wielgie 14 września, 10:00
KKP Chełmża 3-1 Gwiazda Toruń 14 września, 14:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-1 Zjednoczeni Kaczory 13 września, 13:00
Olimpia Grudziądz 0-8 Unifreeze II Górzno 13 września, 12:00
Wisła Pędzewo 0-0 Spójnia Białe Błota 14 września, 14:00
w Złejwsi Wielkiej

Kolejka 4 - 20-21 września

Unifreeze II Górzno 9-0 Wisła Pędzewo 24 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 października, 16:30) goście nie dojechali
Zjednoczeni Kaczory 7-0 Olimpia Grudziądz 21 września, 14:00
Gwiazda Toruń 3-0 GOKSiR Start Pruszcz 21 września, 11:00
Mustang Wielgie 0-1 KKP Chełmża 21 września, 11:00
WAP Włocławek 0-1 Viking Aleksandrów Kujawski 21 września, 15:00
Spójnia Białe Błota - Cergia Toruń 21 września, 10:30
było 10-0, anulowany

Kolejka 5 - 27-28 września

Viking Aleksandrów Kujawski - Cergia Toruń 28 września, 10:00
nie odbył się
KKP Chełmża 9-0 WAP Włocławek 28 września, 16:00
GOKSiR Start Pruszcz 0-3 Mustang Wielgie 28 września, 11:00
Olimpia Grudziądz 0-3 Gwiazda Toruń 27 września, 10:00
Wisła Pędzewo 0-1 Zjednoczeni Kaczory 28 września, 14:00
w Złejwsi Wielkiej
Spójnia Białe Błota 1-4 Unifreeze II Górzno 28 września, 10:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Cergia Toruń - Unifreeze II Górzno 4 października, 13:15
nie odbył się
Zjednoczeni Kaczory 1-2 Spójnia Białe Błota 5 października, 14:00
Gwiazda Toruń 3-1 Wisła Pędzewo 5 października, 11:00
w Złotorii
Mustang Wielgie 4-0 Olimpia Grudziądz 5 października, 11:00
WAP Włocławek 2-6 GOKSiR Start Pruszcz 5 października, 12:00
Viking Aleksandrów Kujawski 0-2 KKP Chełmża 4 października, 10:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: KKP Chełmża.
 
GOKSiR Start Pruszcz 2-0 Viking Aleksandrów Kujawski 12 października, 11:00
Olimpia Grudziądz 2-0 WAP Włocławek 12 października, 10:00
Wisła Pędzewo 2-1 Mustang Wielgie 12 października, 14:00
w Złejwsi Wielkiej
Spójnia Białe Błota 5-1 Gwiazda Toruń 11 października, 10:00
Unifreeze II Górzno 5-1 Zjednoczeni Kaczory 12 października, 14:30
w Miesiączkowie

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
Gwiazda Toruń 3-1 Unifreeze II Górzno 19 października, 15:00
Mustang Wielgie 3-2 Spójnia Białe Błota 18 października, 11:00
WAP Włocławek 4-0 Wisła Pędzewo 19 października, 14:00
Viking Aleksandrów Kujawski 0-0 Olimpia Grudziądz 18 października, 10:00
KKP Chełmża 4-1 GOKSiR Start Pruszcz 19 października, 13:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: GOKSiR Start Pruszcz.
 
Olimpia Grudziądz 0-1 KKP Chełmża 26 października, 11:00
Wisła Pędzewo 1-2 Viking Aleksandrów Kujawski 26 października, 12:00
w Złejwsi Wielkiej
Spójnia Białe Błota 6-0 WAP Włocławek 25 października, 15:45
Unifreeze II Górzno 1-7 Mustang Wielgie 13 maja, 17:30
w Miesiączkowie / w pierwotnym (8 listopada, 10:00) i drugim terminie (21 marca, 11:00) odwołany
Zjednoczeni Kaczory 0-2 Gwiazda Toruń 25 października, 14:00
w pierwotnym terminie

Kolejka 10 - 8-9 listopada

Pauza: Gwiazda Toruń.
 
Mustang Wielgie 4-1 Zjednoczeni Kaczory 8 listopada, 12:00
WAP Włocławek 0-3 Unifreeze II Górzno 9 listopada, 15:00
Viking Aleksandrów Kujawski 1-5 Spójnia Białe Błota 8 listopada, 9:30
KKP Chełmża 3-0 Wisła Pędzewo 9 listopada, 13:00
(wo)
nie odbył się
GOKSiR Start Pruszcz 2-1 Olimpia Grudziądz 9 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 15-16 listopada

Pauza: Olimpia Grudziądz.
 
Wisła Pędzewo 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 16 listopada, 11:00
w Złejwsi Wielkiej
Spójnia Białe Błota 1-2 KKP Chełmża 15 listopada, 11:00
Unifreeze II Górzno 4-1 Viking Aleksandrów Kujawski 16 listopada, 13:30
w Miesiączkowie
Zjednoczeni Kaczory 5-3 WAP Włocławek 15 listopada, 13:00
Gwiazda Toruń 3-0 Mustang Wielgie 16 listopada, 10:15

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pauza: Mustang Wielgie.
 
Gwiazda Toruń 4-0 WAP Włocławek 29 marca, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Viking Aleksandrów Kujawski 29 marca, 15:00
Unifreeze II Górzno 0-2 KKP Chełmża 29 marca, 12:00
w Miesiączkowie
Spójnia Białe Błota 1-3 GOKSiR Start Pruszcz 28 marca, 10:00
Wisła Pędzewo 0-15 Olimpia Grudziądz 29 marca, 10:00
w Złejwsi Wielkiej

Kolejka 13 - 11-12 kwietnia

Pauza: Wisła Pędzewo.
 
Gwiazda Toruń 1-0 Viking Aleksandrów Kujawski 12 kwietnia, 11:15
Olimpia Grudziądz 1-3 Spójnia Białe Błota 11 kwietnia, 10:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-0 Unifreeze II Górzno 11 kwietnia, 13:30
KKP Chełmża 4-0 Zjednoczeni Kaczory 12 kwietnia, 14:00
WAP Włocławek 1-4 Mustang Wielgie 12 kwietnia, 10:00

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: WAP Włocławek.
 
Mustang Wielgie 3-0 Viking Aleksandrów Kujawski 18 kwietnia, 11:00
Gwiazda Toruń 1-4 KKP Chełmża 19 kwietnia, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 3-5 GOKSiR Start Pruszcz 19 kwietnia, 15:00
Unifreeze II Górzno 3-0 Olimpia Grudziądz 22 kwietnia, 17:00
Spójnia Białe Błota 3-0 Wisła Pędzewo
(wo)

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
Wisła Pędzewo 0-3 Unifreeze II Górzno
(wo)
Olimpia Grudziądz 6-1 Zjednoczeni Kaczory 25 kwietnia, 10:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-2 Gwiazda Toruń 25 kwietnia, 14:00
KKP Chełmża 2-1 Mustang Wielgie 26 kwietnia, 14:00
Viking Aleksandrów Kujawski 0-1 WAP Włocławek 25 kwietnia, 12:00

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Viking Aleksandrów Kujawski.
 
WAP Włocławek 1-3 KKP Chełmża 29 kwietnia, 18:00
Mustang Wielgie 3-3 GOKSiR Start Pruszcz 2 maja, 11:00
Gwiazda Toruń 4-1 Olimpia Grudziądz 2 maja, 15:15
Zjednoczeni Kaczory 3-0 Wisła Pędzewo
(wo)
Unifreeze II Górzno 0-0 Spójnia Białe Błota 10 czerwca, 17:30
w Miesiączkowie / w pierwotnym terminie (2 maja, 14:00) odwołany

Kolejka 17 - 9-10 maja

Pauza: Unifreeze II Górzno.
 
Spójnia Białe Błota 2-0 Zjednoczeni Kaczory 9 maja, 14:00
Wisła Pędzewo 0-3 Gwiazda Toruń
(wo)
Olimpia Grudziądz 0-1 Mustang Wielgie 9 maja, 12:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-3 WAP Włocławek 9 maja, 14:00
KKP Chełmża 4-0 Viking Aleksandrów Kujawski 10 maja, 14:00

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: KKP Chełmża.
 
Viking Aleksandrów Kujawski 0-3 GOKSiR Start Pruszcz 16 maja, 12:00
WAP Włocławek 1-1 Olimpia Grudziądz 15 maja, 18:00
Mustang Wielgie 3-0 Wisła Pędzewo
(wo)
Gwiazda Toruń 2-0 Spójnia Białe Błota 17 maja, 16:45
Zjednoczeni Kaczory 3-0 Unifreeze II Górzno 17 maja, 15:00

Kolejka 19 - 23-24 maja

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
Unifreeze II Górzno 1-0 Gwiazda Toruń 4 czerwca, 13:00
w Miesiączkowie
Spójnia Białe Błota 1-0 Mustang Wielgie 26 maja, 18:00
Wisła Pędzewo 0-3 WAP Włocławek
(wo)
Olimpia Grudziądz 1-2 Viking Aleksandrów Kujawski 20 maja, 17:30
GOKSiR Start Pruszcz 2-0 KKP Chełmża 23 maja, 15:00

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: GOKSiR Start Pruszcz.
 
KKP Chełmża 5-1 Olimpia Grudziądz 31 maja, 14:00
Viking Aleksandrów Kujawski 3-0 Wisła Pędzewo
(wo)
WAP Włocławek 1-2 Spójnia Białe Błota 30 maja, 12:00
Mustang Wielgie 2-0 Unifreeze II Górzno 30 maja, 11:00
Gwiazda Toruń - Zjednoczeni Kaczory 31 maja, 15:30
w Złotorii / goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Pauza: Gwiazda Toruń.
 
Zjednoczeni Kaczory 1-3 Mustang Wielgie 6 czerwca, 15:00
Unifreeze II Górzno 2-0 WAP Włocławek 7 czerwca, 11:00
w Miesiączkowie
Spójnia Białe Błota 5-1 Viking Aleksandrów Kujawski 7 czerwca, 10:00
Wisła Pędzewo 0-3 KKP Chełmża
(wo)
Olimpia Grudziądz 0-2 GOKSiR Start Pruszcz 6 czerwca, 10:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 14 czerwca

Pauza: Olimpia Grudziądz.
 
GOKSiR Start Pruszcz 3-0 Wisła Pędzewo
(wo)
KKP Chełmża 3-0 Spójnia Białe Błota 13 czerwca, 15:00
Viking Aleksandrów Kujawski 2-3 Unifreeze II Górzno 14 czerwca, 14:00
WAP Włocławek 0-1 Zjednoczeni Kaczory 14 czerwca, 14:00
Mustang Wielgie 1-1 Gwiazda Toruń 14 czerwca, 14:00

II liga kobiet 2014/2015 (wielkopolska)

III liga kobiet 2014/2015 (lubuska)
III liga kobiet 2014/2015 (pomorska)
III liga kobiet 2014/2015 (wielkopolska)
III liga kobiet 2014/2015 (zachodniopomorska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas