[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2015/2016, grupa: zachodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 30 75 23 6 1 90-27 14 1 0 58-15 9 5 1 32-12
2.  Pogoń Szczecin 30 71 22 5 3 83-30 12 2 1 53-11 10 3 2 30-19
3.  Zagłębie Lubin 30 55 17 4 9 56-37 10 2 3 40-14 7 2 6 16-23
4.  FC Wrocław Academy Wrocław 30 49 13 10 7 56-34 8 4 3 30-14 5 6 4 26-20
5.  Bałtyk Koszalin 30 47 13 8 9 55-43 6 5 4 27-20 7 3 5 28-23
6.  Arka Gdynia 30 42 13 3 14 45-47 8 1 6 23-17 5 2 8 22-30 4 7 2 1 1 4-5
7.  Warta Poznań 30 42 11 9 10 48-35 6 4 5 23-17 5 5 5 25-18 4 6 2 0 2 10-4
8.  Lechia Gdańsk 30 42 11 9 10 48-41 4 6 5 26-22 7 3 5 22-19 4 4 1 1 2 3-8
9.  Śląsk Wrocław 30 39 11 6 13 46-56 8 2 5 28-22 3 4 8 18-34
10.  Górnik Zabrze 30 38 10 8 12 37-37 5 5 5 17-16 5 3 7 20-21
11.  Falubaz Zielona Góra 30 37 8 13 9 29-34 3 8 4 15-12 5 5 5 14-22 2 4 1 1 0 2-1
12.  Gwarek Zabrze 30 37 10 7 13 47-50 8 2 5 33-22 2 5 8 14-28 2 1 0 1 1 1-2
13.  Ruch Chorzów 30 35 9 8 13 45-48 3 6 6 20-22 6 2 7 25-26
14.  Zawisza Bydgoszcz 30 24 7 3 20 33-60 6 0 9 20-24 1 3 11 13-36 2 6 2 0 0 5-0
15.  Pomologia Prószków 30 24 6 6 18 26-58 3 4 8 17-26 3 2 10 9-32 2 0 0 0 2 0-5
16.  Arka Nowa Sól 30 10 3 1 26 16-123 3 1 11 11-45 0 0 15 5-78

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lech Poznań    6-3 2-1 3-1 4-2 3-1 3-0 1-1 7-2 3-0 7-1 3-2 3-1 5-0 1-0 7-0 
 2 Pogoń Szczecin0-0     5-0 2-1 3-1 6-2 4-2 1-0 5-1 5-2 0-0 6-0 0-2 3-0 4-0 9-0 
 3 Zagłębie Lubin0-1 4-1     1-3 2-1 2-0 1-1 1-2 4-0 3-3 2-0 2-0 3-0 4-1 5-0 6-1 
 4 FC Wrocław Academy Wrocław1-3 2-3 2-0     2-1 3-0 2-0 2-2 2-0 2-2 2-0 0-0 0-1 1-1 3-1 6-0 
 5 Bałtyk Koszalin2-5 0-1 0-0 1-1     1-0 2-2 3-0 2-2 1-0 3-1 0-0 2-4 6-2 0-2 4-0 
 6 Arka Gdynia2-1 0-1 3-1 0-2 1-2     0-4 1-0 4-1 0-1 0-1 4-1 1-1 2-1 3-0 2-0 
 7 Warta Poznań0-0 2-2 1-2 0-2 4-1 0-2     1-2 0-0 1-0 1-1 3-0 2-4 2-1 3-0 3-0 
 8 Lechia Gdańsk0-0 1-3 2-2 3-0 1-1 1-1 0-5     1-1 0-2 1-2 0-0 5-1 1-0 1-3 9-1 
 9 Śląsk Wrocław0-4 0-2 2-0 0-4 2-2 4-2 1-1 2-3     1-0 2-0 4-0 0-4 3-0 3-0 4-0 
 10 Górnik Zabrze1-3 1-1 0-1 1-1 0-2 2-0 1-1 3-0 0-1     3-3 2-1 0-1 1-0 0-0 2-1 
 11 Falubaz Zielona Góra2-2 0-1 0-1 2-2 0-1 1-1 0-0 1-1 0-2 0-0     0-0 0-0 3-0 3-0 3-1 
 12 Gwarek Zabrze1-1 0-1 2-0 2-2 1-4 0-2 2-1 1-0 3-1 1-3 1-2     3-2 3-2 4-1 9-0 
 13 Ruch Chorzów0-1 0-2 2-3 1-1 3-3 1-2 1-5 0-2 2-1 1-0 0-0 1-1     1-1 0-0 7-0 
 14 Zawisza Bydgoszcz1-2 1-2 0-1 3-2 0-2 3-4 0-2 1-2 0-3 2-0 0-2 3-2 1-0     2-0 3-0 
 15 Pomologia Prószków2-4 2-2 1-2 1-1 0-1 3-2 0-1 0-3 1-1 1-2 0-0 0-2 2-1 0-3     4-1 
 16 Arka Nowa Sól0-5 0-5 1-2 0-3 0-4 0-3 1-0 1-4 3-2 0-5 0-1 0-5 4-3 1-1 0-2     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

FC Wrocław Academy Wrocław 3-0 Arka Gdynia 1 sierpnia, 12:00
Patryk Szczebelski 21, 32, 37
Gwarek Zabrze 1-3 Górnik Zabrze 12 sierpnia, 17:00
Bartosz Winczek 58 - Bartosz Pikul 68, 74, 85 (k)
Warta Poznań 2-4 Ruch Chorzów 2 sierpnia, 12:00
Adrian Szynka 48, 87 (k) - Jakub Sołdecki 12, Jakub Żmuda 56 (k), Klaudiusz Szymura 60, Damian Starowicz 90
Bałtyk Koszalin 0-1 Pogoń Szczecin 2 września, 13:00
Marcin Listkowski 90
Arka Nowa Sól 1-4 Lechia Gdańsk 2 sierpnia, 12:00
Bartłomiej Sznajder 7 - Arkadiusz Korpalski 10, Dawid Karczewski 28, 43, Jakub Kostyrka 47
Falubaz Zielona Góra 2-2 Lech Poznań 19 sierpnia, 17:00
Radosław Żebrowski 20, Szymon Kobusiński 68 - Dawid Kurminowski 74, Paweł Tomczyk 90
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Śląsk Wrocław 1 sierpnia, 11:00
Artur Łuczkiewicz 2 (k), Mariusz Idzik 32, Mikołaj Kotfas 83
Zagłębie Lubin 5-0 Pomologia Prószków 1 sierpnia, 13:00
Mateusz Piotrowski 15, Dawid Pakulski 37, Damian Oko 47, Łukasz Soszyński 50, Olaf Nowak 67

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Arka Gdynia 4-1 Śląsk Wrocław 8 sierpnia, 11:00
Adam Wolak 31, Maksymilian Hebel 33, 75, Andrzej Łyszyk 55 - Mariusz Idzik 20
na Narodowym Stadionie Rugby
Zagłębie Lubin 4-1 Zawisza Bydgoszcz 8 sierpnia, 16:00
Łukasz Soszyński 6, 63, Adrian Nowacki 44, Jakub Ostrowski 57 - Daniel Włosiński 77
na Stadionie Górniczym
Lech Poznań 1-0 Pomologia Prószków 26 sierpnia, 17:00
Robert Gumny 5
we Wronkach
Lechia Gdańsk 1-2 Falubaz Zielona Góra 8 sierpnia, 11:00
Kacper Szreder 40 - Radosław Żebrowski 21, Kamil Konopski 53
na Stadionie Miejskim
Pogoń Szczecin 9-0 Arka Nowa Sól 9 sierpnia, 14:00
Sebastian Kowalczyk 37, 45, Gracjan Jaroch 40, 55, Rafał Maćkowski 45, 48, 75, Szymon Waleński 78, Aron Stasiak 81
Ruch Chorzów 3-3 Bałtyk Koszalin 8 sierpnia, 11:00
Jakub Żmuda 44, Patryk Jachemek 79 (s), Damian Starowicz 90 - Adrian Kwiatkowski 45, Maciej Andrzejczak 75, Wiktor Naworski 88 (k)
na boisku przy ul. Pokoju
Górnik Zabrze 1-1 Warta Poznań 8 sierpnia, 12:00
Filip Żagiel 35 - Adrian Chopcia 59
na stadionie MOSiR-u Sparta
FC Wrocław Academy Wrocław 0-0 Gwarek Zabrze 8 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Gwarek Zabrze 0-2 Arka Gdynia 15 sierpnia, 12:00
Jakub Bach 22, Mateusz Węsierski 61
Warta Poznań 0-2 FC Wrocław Academy Wrocław 26 sierpnia, 17:00
Patryk Caliński 32, Patryk Szczebelski 68
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bałtyk Koszalin 1-0 Górnik Zabrze 15 sierpnia, 11:00
Filip Karmański 76
Arka Nowa Sól 4-3 Ruch Chorzów 16 sierpnia, 11:00
Bartosz Żurawski 6, 51, Patryk Zawojek 42, 74 - Michał Bobryk 53, Jakub Sołdecki 75, Simon Rytwiński 90 (s)
Falubaz Zielona Góra 0-1 Pogoń Szczecin 15 sierpnia, 12:00
Gracjan Kuśmiarek 63
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Lech Poznań 16 sierpnia, 13:00
Oskar Andrzejewski 30 - Tymoteusz Puchacz 45, Marek Mróz 82 (k)
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin 15 sierpnia, 16:00
Mateusz Stempin 26, Mikołaj Kotfas 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Lechia Gdańsk 1-3 Pomologia Prószków 16 sierpnia, 13:00
Juliusz Letniowski 27 - Krzysztof Kwiatkowski 36, Sebastian Kuchta 51, Patryk Wojtasik 90
na Stadionie Miejskim

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Arka Gdynia 3-1 Zagłębie Lubin 23 sierpnia, 13:00
Mateusz Węsierski 3, Jakub Kłosowski 35, Jakub Wawszczyk 79 - Dawid Pakulski 89 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 7-2 Śląsk Wrocław 23 sierpnia, 12:00
Marek Mróz 9 (k), 17, 51, Paweł Tomczyk 30, 76 (k), 84, 90 - Artur Łuczkiewicz 16 (k), 45
we Wronkach
Lechia Gdańsk 1-0 Zawisza Bydgoszcz 23 sierpnia, 13:00
Artur Stawikowski 52 (k)
na Stadionie Miejskim
Pogoń Szczecin 4-0 Pomologia Prószków 23 sierpnia, 16:00
Rafał Maćkowski 44, 79, Fabian Pach 68, Sebastian Kowalczyk 76
Ruch Chorzów 0-0 Falubaz Zielona Góra 23 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy
Górnik Zabrze 2-1 Arka Nowa Sól 23 sierpnia, 12:00
Bartosz Pikul 12, 15 - Bartosz Żurawski 56
na stadionie MOSiR-u Sparta
FC Wrocław Academy Wrocław 2-1 Bałtyk Koszalin 22 sierpnia, 10:30
Rafał Potocki 10, Adrian Tabaka 30 - Maciej Andrzejczak 27
na stadionie Ślęzy
Gwarek Zabrze 2-1 Warta Poznań 22 sierpnia, 12:00
Andrzej Wąsik 63, Filip Poklek 79 - Piotr Kalak 70

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Warta Poznań 0-2 Arka Gdynia 30 sierpnia, 14:00
Jakub Stepnowski 45, Mateusz Węsierski 71
Bałtyk Koszalin 0-0 Gwarek Zabrze 29 sierpnia, 11:00
Arka Nowa Sól 0-3 FC Wrocław Academy Wrocław 30 sierpnia, 12:00
Jakub Kierkiewicz 26, Paweł Kucharczyk 75, Szymon Kuśnierz 81
Falubaz Zielona Góra 0-0 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 12:00
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Pogoń Szczecin 29 sierpnia, 13:00
Jakub Kuzko 87 (s) - Szymon Waleński 35, Jakub Kuzko 62
Śląsk Wrocław 2-3 Lechia Gdańsk 30 sierpnia, 11:00
Mateusz Stempin 15, Mariusz Idzik 26 - Oskar Paprzycki 39, Dawid Karczewski 64, 69
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 0-1 Lech Poznań 29 sierpnia, 13:00
Dawid Kurminowski 8
na Stadionie Górniczym
Ruch Chorzów 0-0 Pomologia Prószków 30 sierpnia, 12:00
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy

Kolejka 6 - 5-6 września

Arka Gdynia 2-1 Lech Poznań 16 września, 12:00
Jakub Kłosowski 44, Jakub Wawszczyk 51 - Paweł Tomczyk 86
na Narodowym Stadionie Rugby / w pierwotnym terminie (6 września, 13:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do drużyn narodowych
Lechia Gdańsk 2-2 Zagłębie Lubin 6 września, 13:00
Igor Michalski 16, Dawid Karczewski 85 - Mateusz Piotrowski 12, Adrian Nowacki 89
na Stadionie Miejskim
Pogoń Szczecin 5-1 Śląsk Wrocław 6 września, 11:00
Sebastian Kowalczyk 12 (k), Krystian Peda 59, Marcin Listkowski 68 (k), Gracjan Kuśmierek 88, Rafał Maćkowski 90 - Mariusz Idzik 85
Ruch Chorzów 1-1 Zawisza Bydgoszcz 6 września, 11:00
Michał Bobryk 18 - Michał Wawrzyniak 87
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy
Górnik Zabrze 0-0 Pomologia Prószków 5 września, 15:00
na stadionie MOSiR-u Sparta
FC Wrocław Academy Wrocław 2-0 Falubaz Zielona Góra 5 września, 12:00
Patryk Szczebelski 59, Piotr Kucharczyk 62
na stadionie Ślęzy
Gwarek Zabrze 9-0 Arka Nowa Sól 5 września, 11:00
Dominik Lasik 2, Andrzej Wąsik 13, 22, 27, 44, 64, 68, Filip Poklek 14, 54
Warta Poznań 4-1 Bałtyk Koszalin 6 września, 11:00
Mateusz Wypych ?, ?, ?, Patryk Kieliba ? - Maciej Gregorek ?

Kolejka 7 - 12-13 września

Bałtyk Koszalin 1-0 Arka Gdynia 12 września, 12:00
Filip Tylczyński 63
Arka Nowa Sól 1-0 Warta Poznań 13 września, 12:00
Mateusz Leśniewski 28
Falubaz Zielona Góra 0-0 Gwarek Zabrze 12 września, 14:00
Pomologia Prószków 1-1 FC Wrocław Academy Wrocław 12 września, 13:00
Sebastian Kuchta 75 - Szymon Kuśnierz 60
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Górnik Zabrze 12 września, 13:00
Oskar Repka 45 (k), Oskar Andrzejewski 47
Śląsk Wrocław 0-4 Ruch Chorzów 12 września, 12:00
Jakub Sołdecki 49, 77 (k), Dominik Lewandowski 78, Mikołaj Kawecki 85
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 4-1 Pogoń Szczecin 12 września, 16:00
Patryk Jarantowicz 13, 39, Mateusz Piotrowski 30, Adrian Nowacki 49 - Mateusz Bochnak 64
na Stadionie Górniczym
Lech Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 12 września, 12:00
Benjamin Bednarz 31 - Michał Żebrakowski 66
we Wronkach

Kolejka 8 - 19-20 września

Arka Gdynia 1-0 Lechia Gdańsk 20 września, 13:00
Patryk Regulski 31
Pogoń Szczecin 0-0 Lech Poznań 20 września, 16:30
Ruch Chorzów 2-3 Zagłębie Lubin 20 września, 12:00
Jakub Sołdecki 1, Mateusz Lajblich 9 - Patryk Mucha 2, Mateusz Piotrowski 36, Dawid Pakulski 56
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy
Górnik Zabrze 0-1 Śląsk Wrocław 19 września, 15:00
Kamil Majgier 6
na stadionie MOSiR-u Sparta
FC Wrocław Academy Wrocław 1-1 Zawisza Bydgoszcz 19 września, 12:00
Paweł Kucharczyk 44 (k) - Oskar Repka 62 (k)
Gwarek Zabrze 4-1 Pomologia Prószków 19 września, 12:00
Dominik Lasik 5, 11, Dominik Strączek 45, Andrzej Wąsik 53 - Przemysław Jakwert 71
Warta Poznań 1-1 Falubaz Zielona Góra 20 września, 12:00
Adrian Szynka 5 - Piotr Kosicki 57
Bałtyk Koszalin 4-0 Arka Nowa Sól 20 września, 12:00
Bartosz Żurawski 41 (s), Bartosz Jachemek 72, Bartłomiej Sznajder 84 (s), Marcin Budnik 86

Kolejka 9 - 26-27 września

Arka Nowa Sól 0-3 Arka Gdynia 27 września, 12:00
Jakub Kłosowski 38, 70, 85
Falubaz Zielona Góra 0-1 Bałtyk Koszalin 26 września, 12:00
Filip Tylczyński 72
Pomologia Prószków 0-1 Warta Poznań 27 września, 16:00
Adrian Chopcia 82
Zawisza Bydgoszcz 3-2 Gwarek Zabrze 26 września, 11:00
Oskar Andrzejewski 12, Tomasz Żyliński 42, Oskar Repka 83 (k) - Szymon Żurkowski 17, Andrzej Wąsik 45
Śląsk Wrocław 0-4 FC Wrocław Academy Wrocław 26 września, 15:30
Patryk Szczebelski 3, Patryk Caliński 37, 41, Kacper Dobrowolski 89
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 3-3 Górnik Zabrze 26 września, 14:00
Dawid Pakulski 61, Mateusz Piotrowski 90, Paweł Witsanko 90 - Bartosz Pikul 17 (k), Filip Żagiel 32, 47
Lech Poznań 3-1 Ruch Chorzów 27 września, 12:00
Paweł Tomczyk 13, Kacper Chodyna 40, 46 - Kamil Lewandowski 65
we Wronkach
Lechia Gdańsk 1-3 Pogoń Szczecin 27 września, 13:00
Juliusz Letniowski 62 (k) - Jakub Bartosik 33, Krystian Peda 40, Mateusz Bochnak 90
na Stadionie Miejskim

Kolejka 10 - 3-4 października

Arka Gdynia 0-1 Pogoń Szczecin 4 października, 13:00
Paweł Marczuk 29
na Narodowym Stadionie Rugby
Ruch Chorzów 0-2 Lechia Gdańsk 3 października, 11:00
Tomasz Makowski 18, Przemysław Macierzyński 20
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy
Górnik Zabrze 1-3 Lech Poznań 3 października, 15:00
Michael Zuzel 53 - Kacper Chodyna 35, Paweł Tomczyk 66, 83
FC Wrocław Academy Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin 3 października, 12:00
Adrian Łyszczarz 70, Patryk Szczebelski 84
Gwarek Zabrze 3-1 Śląsk Wrocław 3 października, 12:00
Andrzej Wąsik 3, Dominik Lasik 32 (k), Szymon Żurkowski 64 - Mikołaj Kotfas 83
Warta Poznań 2-1 Zawisza Bydgoszcz 4 października, 12:00
Patryk Zandecki 12, Oskar Kozłowski 41 - Daniel Włosiński 35
Bałtyk Koszalin 0-2 Pomologia Prószków 3 października, 12:00
Michał Boratyn 63, Kacper Kamiński 87
Arka Nowa Sól 0-1 Falubaz Zielona Góra 4 października, 12:00
Szymon Kobusiński 85

Kolejka 11 - 10-11 października

Falubaz Zielona Góra 1-1 Arka Gdynia 10 października, 12:00
Szymon Kobusiński 90 - Patryk Nidecki 34 (s)
Pomologia Prószków 4-1 Arka Nowa Sól 11 października, 13:00
Patryk Wojtasik 35, Kacper Kamiński 60, Dawid Kubicz 69, Dawid Rudnik 90 - Adrian Graczyk 4
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Bałtyk Koszalin 10 października, 13:00
Marcin Budnik 18, Jakub Forczmański 44
Śląsk Wrocław 1-1 Warta Poznań 11 października, 12:00
Artur Łuczkiewicz 65 - Adrian Szynka 43
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 2-0 Gwarek Zabrze 10 października, 14:00
Karol Kondrat 60, Adrian Nowacki 90
na Stadionie Górniczym
Lech Poznań 3-1 FC Wrocław Academy Wrocław 10 października, 12:00
Paweł Tomczyk 34, 39, Mateusz Spychała 72 - Paweł Kucharczyk 90 (k)
we Wronkach
Lechia Gdańsk 0-2 Górnik Zabrze 11 października, 11:00
Łukasz Saborowski 50, Michael Zuzel 57
na Stadionie Miejskim
Pogoń Szczecin 0-2 Ruch Chorzów 9 października, 11:00
Dominik Szol 40, Jakub Sołdecki 53
na bocznym boisku nr 2

Kolejka 12 - 17-18 października

Arka Gdynia 1-1 Ruch Chorzów 18 października, 11:00
Mikołaj Gabor 53 - Jakub Sołdecki 64
na Narodowym Stadionie Rugby
Górnik Zabrze 1-1 Pogoń Szczecin 17 października, 11:00
Michał Chmurczyk 6 - Gracjan Jaroch 54
na stadionie MOSiR-u Sparta
FC Wrocław Academy Wrocław 2-2 Lechia Gdańsk 17 października, 12:00
Patryk Szczebelski 33, Rafał Potocki 69 - Marcin Karniluk 67, Dawid Karczewski 70
Gwarek Zabrze 1-1 Lech Poznań 17 października, 11:00
Szymon Mandrela 31 - Damian Sierant 18
Warta Poznań 1-2 Zagłębie Lubin 18 października, 12:00
Piotr Gąska 14 - Patryk Mucha 22, Artur Siemaszko 29
Bałtyk Koszalin 2-2 Śląsk Wrocław 17 października, 11:00
Filip Karmański 34, Filip Tylczyński 58 - Mateusz Stempin 38, Grzegorz Kotowicz 81
Arka Nowa Sól 1-1 Zawisza Bydgoszcz 18 października, 13:00
Krystian Kutnik 72 - Kamil Zieliński 37
Falubaz Zielona Góra 3-0 Pomologia Prószków 18 października, 15:00
Radosław Żebrowski 25, Filip Żurawski 28 (s), Szymon Kobusiński 35

Kolejka 13 - 24-25 października

Pomologia Prószków 3-2 Arka Gdynia 25 października, 11:00
Kacper Kamiński 7, Patryk Wojtasik 24, 58 - Jakub Kłosowski 21, Karol Siejak 75
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Falubaz Zielona Góra 24 października, 13:00
Szymon Kobusiński 62, Jan Izdebski 90
Śląsk Wrocław 4-0 Arka Nowa Sól 24 października, 15:00
Mateusz Stempin 23, 54, Mateusz Czerwiński 62, Maciej Pałaszewski 78
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 2-1 Bałtyk Koszalin 24 października, 11:00
Patryk Jarantowicz 27, Kacper Szymankiewicz 66 - Szymon Siarnecki 90
na Stadionie Górniczym
Lech Poznań 3-0 Warta Poznań 4 listopada, 12:00
Robert Gumny 6, Maciej Spychała 25, Paweł Tomczyk 90
w pierwotnym terminie (25 października, 12:00) odwołany
Lechia Gdańsk 0-0 Gwarek Zabrze 25 października, 11:00
Pogoń Szczecin 2-1 FC Wrocław Academy Wrocław 24 października, 14:45
Sebastian Kowalczyk 64 (k), Krystian Peda 75 - Patryk Szczebelski 33
Ruch Chorzów 1-0 Górnik Zabrze 24 października, 11:00
Kamil Lewandowski 44 (k)
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy

Kolejka 14 - 31 października

Arka Gdynia 0-1 Górnik Zabrze 30 października, 12:00
Michael Zuzel 16
na Narodowym Stadionie Rugby
FC Wrocław Academy Wrocław 0-1 Ruch Chorzów 31 października, 12:00
Sebastian Żyłka 6
Gwarek Zabrze 0-1 Pogoń Szczecin 30 października, 11:00
Rafał Maćkowski 2
Warta Poznań 1-2 Lechia Gdańsk 28 października, 14:30
Patryk Kieliba 16 - Michał Żebrakowski 19, 57
Bałtyk Koszalin 2-5 Lech Poznań 29 października, 12:00
Maciej Andrzejczak 28, Kamil Szczepanik 86 - Marek Mróz 14, 19, Dawid Kurminowski 31, 39, 60
Arka Nowa Sól 1-2 Zagłębie Lubin 30 października, 15:00
Bartosz Żurawski 47 - Mateusz Piotrowski 24, Łukasz Soszyński 30
Falubaz Zielona Góra 0-2 Śląsk Wrocław 30 października, 12:00
Kamil Majgier 13, 59
Pomologia Prószków 0-3 Zawisza Bydgoszcz 31 października, 13:00
Tomasz Żyliński 6, Paweł Osiński 25, Oskar Furst 73

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Zawisza Bydgoszcz 3-4 Arka Gdynia 7 listopada, 13:00
Kamil Zieliński 22, Tomasz Żyliński 83, 89 - Michał Wawrzyniak 6 (s), Jakub Kłosowski 47, Jakub Stepnowski 60, Szymon Nowicki 81
Śląsk Wrocław 3-0 Pomologia Prószków 8 listopada, 12:00
Sebastian Bergier 26 (k), Mikołaj Kotfas 85, Piotr Szermach 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 2-0 Falubaz Zielona Góra 7 listopada, 11:00
Mateusz Piotrowski 25, Damian Maślej 70
na Stadionie Górniczym
Lech Poznań 7-0 Arka Nowa Sól 8 listopada, 12:00
Tomasz Kaczmarek 8, 26, Dawid Kurminowski 14, 43, Kacper Chodyna 30, 45, Marek Mróz 40 (k)
we Wronkach
Lechia Gdańsk 1-1 Bałtyk Koszalin 7 listopada, 13:00
Kacper Dubanowski 90 - Filip Tylczyński 63
na Stadionie Miejskim
Pogoń Szczecin 4-2 Warta Poznań 8 listopada, 14:00
Rafał Maćkowski 26, 61, Jakub Bartosik 34, Aron Stasiak 90 - Adrian Chopcia 57, Patryk Pawłowski 73
Ruch Chorzów 1-1 Gwarek Zabrze 7 listopada, 11:00
Jakub Sołdecki 21 - Dominik Lasik 33 (k)
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy
Górnik Zabrze 1-1 FC Wrocław Academy Wrocław 7 listopada, 13:00
Filip Żagiel 56 - Paweł Kucharczyk 64
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Pomologia Prószków 1-2 Zagłębie Lubin 14 listopada, 13:00
Przemysław Tramsz 84 - Artur Siemaszko 15 (k), 59
Arka Gdynia 0-2 FC Wrocław Academy Wrocław 15 listopada, 13:00
Adrian Tabaka 44, Marcin Mirzyński 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Górnik Zabrze 2-1 Gwarek Zabrze 14 listopada, 11:00
Szymon Rutkowski 52, Rafał Lewandowski 72 - Dominik Lasik 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Ruch Chorzów 1-5 Warta Poznań 15 listopada, 12:00
Kamil Lewandowski 59 - Adrian Chopcia 14, Adrian Szynka 18, 68, Piotr Gąska 71, Oskar Kozłowski 85
Pogoń Szczecin 3-1 Bałtyk Koszalin 17 listopada, 14:00
Rafał Maćkowski 28, 34, Fabian Pach 44 - Marcin Budnik 56
na boisku przy ul. Witkiewicza
Lechia Gdańsk 9-1 Arka Nowa Sól 15 listopada, 13:00
Bartłomiej Danowski 11, Simon Rytwiński 21 (s), Dawid Karczewski 35, 46, Albin Teresiński 48, 63, 68 (k), Igor Michalski 61, Tomasz Makowski 84 - Krystian Kutnik 50
Lech Poznań 7-1 Falubaz Zielona Góra 14 listopada, 12:00
Dawid Kurminowski 11, Jan Andrzejewski 31, Marek Mróz 37, Tymoteusz Puchacz 48, 90, Paweł Tomczyk 55, 80 - Rafał Rogalski 70 (k)
we Wronkach
Śląsk Wrocław 3-0 Zawisza Bydgoszcz 14 listopada, 14:00
Mateusz Stempin 69, Mateusz Czerwiński 72, Adrian Sobczak 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Śląsk Wrocław 4-2 Arka Gdynia 21 listopada, 11:00
Sebastian Bergier 35, 47, Adrian Sobczak 38, Kamil Majgier 49 - Jakub Kłosowski 82, 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Zagłębie Lubin 20 listopada, 17:00
Dawid Pakulski 45
Pomologia Prószków 2-4 Lech Poznań 22 listopada, 12:00
Patryk Wojtasik 50, Sebastian Kuchta 57 - Paweł Tomczyk 35, 90, Marek Mróz 59, Tymoteusz Puchacz 67
Falubaz Zielona Góra 1-1 Lechia Gdańsk 21 listopada, 12:00
Rafał Rogalski 6 (k) - Dawid Karczewski 62
Arka Nowa Sól 0-5 Pogoń Szczecin 22 listopada, 13:00
Damian Pawłowski 1, 82, Mateusz Bochnak 35, Błażej Starzycki 90, Aron Stasiak 90
Bałtyk Koszalin 2-4 Ruch Chorzów 22 listopada, 12:00
Marcin Budnik 58, Maciej Andrzejczak 87 - Bartosz Gęsior 41, Sebastian Żyłka 53, Daniel Skalski 73, Przemysław Bargiel 75
Warta Poznań 1-0 Górnik Zabrze 24 listopada, 13:00
Adrian Szynka 73
w pierwotnym terminie (21 listopada, 12:00) odwołany
Gwarek Zabrze 2-2 FC Wrocław Academy Wrocław 21 listopada, 12:00
Bartosz Niziński 7, Dominik Lasik 53 (k) - Patryk Caliński 31, Paweł Kucharczyk 39 (k)

Kolejka 18 - 28-29 listopada

Pomologia Prószków 0-3 Lechia Gdańsk 28 listopada, 14:00
Bartłomiej Danowski 12, Maciej Bubiec 80, Przemysław Macierzyński 83
Arka Gdynia 4-1 Gwarek Zabrze 26 listopada, 11:00
Jakub Kłosowski 6, Karol Siejak 33, Maksymilian Hebel 87, Szymon Nowicki 90 - Dominik Lasik 89 (k)
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (29 listopada, 13:00) odwołany
FC Wrocław Academy Wrocław 2-0 Warta Poznań 28 listopada, 12:00
Rafał Potocki 29, Patryk Szczebelski 80
na stadionie Ślęzy
Górnik Zabrze 0-2 Bałtyk Koszalin 28 listopada, 11:00
Filip Tylczyński 54 (k), Szymon Siarnecki 67
na stadionie Walki Makoszowy
Ruch Chorzów 7-0 Arka Nowa Sól 28 listopada, 13:00
Sebastian Żyłka 23, Jakub Żmuda 30, Kamil Lewandowski 37, Bartosz Gęsior 44, Marcin Milota 46, 48, 75
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Pogoń Szczecin 0-0 Falubaz Zielona Góra 29 listopada, 13:00
na boisku przy ul. Witkiewicza
Lech Poznań 5-0 Zawisza Bydgoszcz 28 listopada, 18:00
Dawid Kurminowski 41, 47, Kacper Friska 59, Mateusz Oczkowski 72 (s), Jakub Pawlicki 76 (k)
we Wronkach
Zagłębie Lubin 4-0 Śląsk Wrocław 28 listopada, 11:00
Aleksander Maślej 55, Patryk Mucha 59, Bartosz Ciesielski 70, Olaf Nowak 71
na Stadionie Górniczym

Kolejka 19 - 5-6 marca

Zagłębie Lubin 2-0 Arka Gdynia 5 marca, 11:00
Filip Jagiełło 72 (k), 84
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 0-4 Lech Poznań 5 marca, 12:00
Tomasz Kaczmarek 50, Filip Nawrocki 55, Paweł Tomczyk 66, Marek Mróz 71
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Lechia Gdańsk 5 marca, 12:00
Kamil Zieliński 78 - Maciej Bubiec 52, Arkadiusz Korpalski 79
Pomologia Prószków 2-2 Pogoń Szczecin 5 marca, 12:00
Patryk Wojtasik 49, Krzysztof Kwiatkowski 68 - Rafał Maćkowski 20, Szymon Waleński 90
Falubaz Zielona Góra 0-0 Ruch Chorzów 5 marca, 12:00
Arka Nowa Sól 0-5 Górnik Zabrze 6 marca, 12:00
Paweł Dryk 40, Szymon Weber 47, Rafał Lewandowski 54, Mateusz Kulanek 66, Dariusz Pawłowski 72
Bałtyk Koszalin 1-1 FC Wrocław Academy Wrocław 5 marca, 12:00
Filip Tylczyński 80 - Marcin Wrotkowski 90
Warta Poznań 3-0 Gwarek Zabrze 5 marca, 11:00
Jan Paczyński 20, Adrian Kruszyński 39, Patryk Zandecki 81

Kolejka 20 - 12-13 marca

Pomologia Prószków 2-1 Ruch Chorzów 13 marca, 12:00
Dawid Rudnik 77, Mateusz Suchodolski 85 - Kamil Lewandowski 72 (k)
Arka Gdynia 0-4 Warta Poznań 13 marca, 14:00
Jan Paczyński 15, 66, Adrian Szynka 21, Patryk Pawłowski 54
na Narodowym Stadionie Rugby
Gwarek Zabrze 1-4 Bałtyk Koszalin 12 marca, 11:00
Dominik Lasik 5 - Maciej Gregorek 12, 49, Adrian Kwiatkowski 88, Jakub Forczmański 90
FC Wrocław Academy Wrocław 6-0 Arka Nowa Sól 12 marca, 15:00
Patryk Caliński 28, Jakub Kierkiewicz 37, 40, 67, Adrian Łyszczarz 45, Mateusz Fiks 90
Górnik Zabrze 3-3 Falubaz Zielona Góra 12 marca, 14:00
Dominik Mąka 16 (k), Dominik Konieczny 19, Paweł Dryk 33 (k) - Radosław Żebrowski 28, Jakub Dyląg 47 (s), Ireneusz Butowicz 52
na stadionie Walki Makoszowy
Pogoń Szczecin 3-0 Zawisza Bydgoszcz 12 marca, 14:00
Gracjan Jaroch 36, Jakub Kuzko 60, Michał Górzyński 75
na boisku przy ul. Witkiewicza
Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław 12 marca, 13:00
Oskar Rynkowski 23 - Michał Kuriata 2
na Stadionie Miejskim
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Lubin 12 marca, 16:00
Tomasz Kaczmarek 15, Jakub Moder 57 - Damian Oko 42
we Wronkach

Kolejka 21 - 19-20 marca

Lech Poznań 3-1 Arka Gdynia 19 marca, 14:30
Tymoteusz Puchacz 17, Dawid Kurminowski 57, Jakub Moder 90 - Jakub Stepnowski 71
we Wronkach
Zagłębie Lubin 1-2 Lechia Gdańsk 19 marca, 11:00
Mateusz Piotrowski 90 - Maciej Bubiec 33, Marcin Karniluk 58
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 0-2 Pogoń Szczecin 20 marca, 12:00
Sebastian Kowalczyk 56 (k), Mateusz Bochnak 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Ruch Chorzów 19 marca, 11:00
Damian Michalski 41
Pomologia Prószków 1-2 Górnik Zabrze 20 marca, 12:00
Mateusz Pałach 39 - Remigiusz Hojka 55, Łukasz Saborowski 90
Falubaz Zielona Góra 2-2 FC Wrocław Academy Wrocław 19 marca, 12:00
Patryk Nidecki 80, Rafał Rogalski 89 - Piotr Kucharczyk 14, Mateusz Fiks 82
Arka Nowa Sól 0-5 Gwarek Zabrze 20 marca, 14:00
Andrzej Wąsik 37, Szymon Żurowski 44, 45, Mateusz Malik 52, Dominik Lasik 89
Bałtyk Koszalin 2-2 Warta Poznań 19 marca, 12:00
Maciej Gregorek 24, Filip Tylczyński 76 - Jan Paczyński 36, Adrian Szynka 69

Kolejka 22 - 26 marca

Arka Gdynia 1-2 Bałtyk Koszalin 24 marca, 11:00
Mateusz Węsierski 6 - Adrian Kwiatkowski 27, 36
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Poznań 3-0 Arka Nowa Sól 25 marca, 15:00
Jan Paczyński 35, Mateusz Wypych 79, Witold Walkowiak 82
Gwarek Zabrze 1-2 Falubaz Zielona Góra 24 marca, 12:00
Andrzej Wąsik 80 - Patryk Nidecki 14, 88
FC Wrocław Academy Wrocław 3-1 Pomologia Prószków 25 marca, 16:00
Patryk Caliński 4, Paweł Kucharczyk 40 (k), Szymon Kuśnierz 90 - Kacper Kamiński 55
Górnik Zabrze 1-0 Zawisza Bydgoszcz 24 marca, 16:00
Dominik Konieczny 19
na stadionie Walki Makoszowy
Ruch Chorzów 2-1 Śląsk Wrocław 24 marca, 12:00
Michał Szpakowski 53, 67 - Tobiasz Jarczak 40
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Pogoń Szczecin 5-0 Zagłębie Lubin 24 marca, 14:00
Damian Pawłowski 44, 59, Sebastian Kowalczyk 50 (k), Michał Walski 53 (k), Gracjan Jaroch 72
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk 0-0 Lech Poznań 23 marca, 12:00
na Stadionie Miejskim

Kolejka 23 - 2-3 kwietnia

Lechia Gdańsk 1-1 Arka Gdynia 3 kwietnia, 12:00
Jakub Kostyrka 15 - Jakub Bach 90
na Stadionie Miejskim
Lech Poznań 6-3 Pogoń Szczecin 3 kwietnia, 12:00
Dawid Kurminowski 19, 30, 62, 81, 83, Marek Mróz 63 - Gracjan Jaroch 9, 34, Mateusz Bochnak 86
we Wronkach
Zagłębie Lubin 3-0 Ruch Chorzów 2 kwietnia, 13:00
Dawid Pakulski 3, Mateusz Piotrowski 54, Olaf Nowak 78
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 1-0 Górnik Zabrze 3 kwietnia, 12:00
Sebastian Bergier 55
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zawisza Bydgoszcz 3-2 FC Wrocław Academy Wrocław 2 kwietnia, 12:00
Kamil Zieliński 48, Arkadiusz Gajewski 60, Tomasz Żyliński 84 - Patryk Szczebelski 66, 80
Pomologia Prószków 0-2 Gwarek Zabrze 2 kwietnia, 12:00
Andrzej Wąsik 19, 34
Falubaz Zielona Góra 0-0 Warta Poznań 2 kwietnia, 12:00
Arka Nowa Sól 0-4 Bałtyk Koszalin 3 kwietnia, 13:00
Adrian Kwiatkowski 28, Patryk Jachemek 45, Wiktor Naworski 51, Jakub Forczmański 56

Kolejka 24 - 9-10 kwietnia

Arka Gdynia 2-0 Arka Nowa Sól 10 kwietnia, 13:00
Mikołaj Gabor 12, Jakub Kłosowski 85
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 3-1 Falubaz Zielona Góra 9 kwietnia, 11:00
Wiktor Naworski 18, Adrian Kwiatkowski 58, Michał Lampa 64 - Ireneusz Butowicz 28
Warta Poznań 3-0 Pomologia Prószków 10 kwietnia, 14:00
Witold Walkowiak 20, Piotr Trinczek 46 (s), Adrian Szynka 75 (k)
Gwarek Zabrze 3-2 Zawisza Bydgoszcz 9 kwietnia, 11:00
Andrzej Wąsik 21, Dominik Strączek 52, Szymon Żurkowski 74 - Kamil Zieliński 2, Aleks Sieradzki 3
FC Wrocław Academy Wrocław 2-0 Śląsk Wrocław 9 kwietnia, 12:00
Adrian Łyszczarz 58, 70
na stadionie Ślęzy
Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Lubin 9 kwietnia, 12:00
Jakub Ostrowski 22
na stadionie MOSiR-u Sparta
Ruch Chorzów 0-1 Lech Poznań 10 kwietnia, 12:00
Paweł Tomczyk 45
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Pogoń Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk 10 kwietnia, 15:00
Gracjan Jaroch 34
na bocznym boisku

Kolejka 25 - 16-17 kwietnia

Pogoń Szczecin 6-2 Arka Gdynia 16 kwietnia, 14:00
Damian Pawłowski 10, Gracjan Jaroch 17, 48, Sebastian Kowalczyk 30, Krystian Peda 62, Tomasz Borucki 90 - Damian Gębiś 33, Szymon Nowicki 90
na bocznym boisku nr 2
Lechia Gdańsk 5-1 Ruch Chorzów 16 kwietnia, 13:00
Cezary Głon 45, Igor Michalski 53, 86, Adam Gołuński 59, Dawid Karczewski 78 - Marcin Milota 35
na Stadionie Miejskim
Lech Poznań 3-0 Górnik Zabrze 20 kwietnia, 12:00
Maciej Spychała 49, Dawid Kurminowski 58, Kamil Szubertowski 86
we Wronkach
Zagłębie Lubin 1-3 FC Wrocław Academy Wrocław 16 kwietnia, 11:00
Patryk Mucha 58 (k) - Patryk Caliński 4, Adrian Łyszczarz 46, Jakub Kierkiewicz 53
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 4-0 Gwarek Zabrze 16 kwietnia, 12:00
Mariusz Idzik 7, 78, Mateusz Stempin 61, Mateusz Czerwiński 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Warta Poznań 17 kwietnia, 14:15
Norbert Czachorowski 22 (s), Jan Paczyński 56
Pomologia Prószków 0-1 Bałtyk Koszalin 16 kwietnia, 11:00
Adrian Kwiatkowski 32
Falubaz Zielona Góra 3-1 Arka Nowa Sól 16 kwietnia, 12:00
Piotr Kosicki 9, Patryk Nidecki 36, Dawid Kędziora 87 - Sebastian Kieroński 51

Kolejka 26 - 23-24 kwietnia

Arka Gdynia 0-1 Falubaz Zielona Góra 23 kwietnia, 11:00
Ireneusz Butowicz 54
na Narodowym Stadionie Rugby
Arka Nowa Sól 0-2 Pomologia Prószków 27 kwietnia, 16:00
Kacper Kamiński 16, Patryk Wojtasik 53 (k)
w pierwotnym terminie (24 kwietnia, 13:00) odwołany
Bałtyk Koszalin 6-2 Zawisza Bydgoszcz 23 kwietnia, 12:00
Michał Lampa 10, 43, Maciej Gregorek 17, Wiktor Naworski 32, Maciej Andrzejczak 52, Jakub Forczmański 58 - Kamil Zieliński 38, Michał Wawrzyniak 41
Warta Poznań 0-0 Śląsk Wrocław 24 kwietnia, 12:00
Gwarek Zabrze 2-0 Zagłębie Lubin 23 kwietnia, 14:00
Andrzej Wąsik 6, Szymon Żurkowski 85
FC Wrocław Academy Wrocław 1-3 Lech Poznań 24 kwietnia, 11:00
Mateusz Fiks 88 - Serafin Szota 25, Dawid Kurminowski 72, Damian Sierant 90
na stadionie Ślęzy
Górnik Zabrze 3-0 Lechia Gdańsk 23 kwietnia, 12:00
Arkadiusz Korpalski 11 (s), Filip Żagiel 33, Paweł Dryk 45
na stadionie Walki Makoszowy
Ruch Chorzów 0-2 Pogoń Szczecin 24 kwietnia, 12:00
Gracjan Jaroch 48, Sebastian Kowalczyk 70
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

Ruch Chorzów 1-2 Arka Gdynia 1 maja, 12:00
Kamil Lewandowski 17 (k) - Mateusz Węsierski 61, Jakub Bach 64
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy
Pogoń Szczecin 5-2 Górnik Zabrze 30 kwietnia, 14:00
Michał Górzyński 1, 12, 15, 26, 64 - Remigiusz Hojka 68, Filip Żagiel 75
na bocznym boisku nr 2
Lechia Gdańsk 3-0 FC Wrocław Academy Wrocław 30 kwietnia, 13:00
Dawid Karczewski 52, 62, Marcin Karniluk 87
na Stadionie Miejskim
Lech Poznań 3-2 Gwarek Zabrze 30 kwietnia, 12:00
Damian Sierant 2, Maciej Spychała 20, Kacper Chodyna 35 - Andrzej Wąsik 33, Szymon Mandrela 68
we Wronkach
Zagłębie Lubin 1-1 Warta Poznań 30 kwietnia, 14:00
Mateusz Piotrowski 71 - Jędrzej Kujawa 10
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 2-2 Bałtyk Koszalin 28 kwietnia, 11:00
Tobiasz Jarczak 22, Mateusz Czerwiński 85 - Maciej Gregorek 23, Filip Karmański 26
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Arka Nowa Sól 1 maja, 14:00
Tomasz Żyliński 9, 79, Aleks Sieradzki 88
Pomologia Prószków 0-0 Falubaz Zielona Góra 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 28 - 7-8 maja

Arka Gdynia 3-0 Pomologia Prószków 8 maja, 11:00
Adam Wolak 27, Norbert Hołtyn 43, Piotr Trinczek 55 (s)
na Narodowym Stadionie Rugby
Falubaz Zielona Góra 3-0 Zawisza Bydgoszcz 7 maja, 12:00
Ireneusz Butowicz 44, Szymon Kobusiński 63, Kacper Kochanowski 68
Arka Nowa Sól 3-2 Śląsk Wrocław 8 maja, 13:00
Patryk Zawojek 64 (k), 67, Mateusz Leśniewski 87 - Miłosz Kubacki 25, Mateusz Czerwiński 88
Bałtyk Koszalin 0-0 Zagłębie Lubin 7 maja, 12:00
Warta Poznań 0-0 Lech Poznań 8 maja, 11:00
Gwarek Zabrze 1-0 Lechia Gdańsk 7 maja, 11:00
Dominik Lasik 56
FC Wrocław Academy Wrocław 2-3 Pogoń Szczecin 7 maja, 11:00
Patryk Szczebelski 86, Mikołaj Łazarowicz 88 - Jakub Kuzko 45, Sebastian Kowalczyk 57, Gracjan Jaroch 82
na stadionie Ślęzy
Górnik Zabrze 0-1 Ruch Chorzów 7 maja, 11:00
Kacper Czajkowski 3
na stadionie Walki Makoszowy

Kolejka 29 - 14-15 maja

Górnik Zabrze 2-0 Arka Gdynia 14 maja, 13:00
Filip Żagiel 42, 79
na stadionie Walki Makoszowy
Ruch Chorzów 1-1 FC Wrocław Academy Wrocław 14 maja, 13:00
Dawid Szczepanik 12 - Patryk Szczebelski 47
na bocznym boisku
Pogoń Szczecin 6-0 Gwarek Zabrze 14 maja, 13:00
Mateusz Bochnak 21, 54, Krystian Peda 41, Mateusz Bartolewski 45, Jakub Kuzko 70, Gracjan Jaroch 77
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk 0-5 Warta Poznań 14 maja, 13:00
Adrian Szynka 12, 62, Patryk Kieliba 16, Patryk Zandecki 85, Jakub Szymanowski 90 (k)
na Stadionie Miejskim
Lech Poznań 4-2 Bałtyk Koszalin 14 maja, 13:10
Paweł Tomczyk 13, 45 (k), Kacper Chodyna 54, Tomasz Kaczmarek 60 - Filip Karmański 8, Adrian Kwiatkowski 10
we Wronkach / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Zagłębie Lubin 6-1 Arka Nowa Sól 13 maja, 17:00
Mateusz Piotrowski 9, 43, 45, Marcin Gołębiowski 37, Jakub Babij 76 (s), Damian Maślej 90 - Krystian Romek 74
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 2-0 Falubaz Zielona Góra 14 maja, 13:00
Mateusz Stempin 39, 71
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Pomologia Prószków 14 maja, 13:00
Michał Wawrzyniak 9, Przemysław Tramsz 75 (s)

Kolejka 30 - 21-22 maja

Arka Gdynia 2-1 Zawisza Bydgoszcz 21 maja, 13:00
Jakub Kłosowski 34, Kamil Wośk 48 - Tomasz Żyliński 89
w Gdyńskim Centrum Sportu
Pomologia Prószków 1-1 Śląsk Wrocław 21 maja, 13:00
Patryk Wojtasik 43 - Michał Kuriata 87
Falubaz Zielona Góra 0-1 Zagłębie Lubin 21 maja, 13:00
Bartosz Ciesielski 14
Arka Nowa Sól 0-5 Lech Poznań 21 maja, 13:00
Kacper Wojdak 3, Paweł Tomczyk 21, Dawid Kurminowski 60, 77, Marcin Banaszak 84
Bałtyk Koszalin 3-0 Lechia Gdańsk 21 maja, 13:00
Maciej Andrzejczak 26, Adrian Kwiatkowski 59, Jakub Drozdowski 80 (k)
Warta Poznań 2-2 Pogoń Szczecin 21 maja, 13:15
Witold Walkowiak 77, Patryk Kieliba 90 - Marcin Listkowski 55, Gracjan Kuśmierek 86
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Gwarek Zabrze 3-2 Ruch Chorzów 21 maja, 13:00
Dariusz Kamiński 25, Dominik Lasik 29 (k), Szymon Żurkowski 78 - Łukasz Siedlik 52, Jakub Żmuda 55
FC Wrocław Academy Wrocław 2-2 Górnik Zabrze 21 maja, 13:00
Mateusz Fiks 13, Mikołaj Łazarowicz 37 - Filip Żagiel 54, Łukasz Saborowski 83
na stadionie Ślęzy

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów

Centralna Liga Juniorów 2015/2016

Centralna Liga Juniorów 2015/2016 (wschodnia)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas