[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2015/2016, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jagiellonia Białystok 30 78 25 3 2 97-30 12 2 1 50-15 13 1 1 47-15
2.  Legia Warszawa 30 73 23 4 3 69-22 11 2 2 35-10 12 2 1 34-12
3.  UKS SMS Łódź 30 58 18 4 8 53-31 9 2 4 26-13 9 2 4 27-18
4.  Korona Kielce 30 52 14 10 6 41-30 5 6 4 19-12 9 4 2 22-18
5.  Wisła Kraków 30 48 12 12 6 46-30 6 6 3 22-14 6 6 3 24-16
6.  MKS Polonia Warszawa 30 47 14 5 11 61-49 7 2 6 32-28 7 3 5 29-21
7.  Cracovia 30 46 13 7 10 41-35 5 5 5 21-19 8 2 5 20-16
8.  Motor Lublin 30 45 13 6 11 48-46 6 3 6 28-21 7 3 5 20-25
9.  Stal Mielec 30 42 11 9 10 48-37 7 3 5 20-14 4 6 5 28-23
10.  ŁKS Łódź 30 38 11 5 14 37-45 7 2 6 19-17 4 3 8 18-28
11.  GKS Bełchatów 30 36 9 9 12 29-39 5 5 5 13-17 4 4 7 16-22
12.  TOP 54 Biała Podlaska 30 32 8 8 14 36-49 4 4 7 18-27 4 4 7 18-22
13.  Stal Rzeszów 30 24 7 3 20 34-48 5 2 8 21-19 2 1 12 13-29
14.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 20 4 8 18 28-57 2 5 8 17-32 2 3 10 11-25
15.  MKS Ełk 30 18 4 6 20 29-92 3 1 11 18-48 1 5 9 11-44
16.  Hutnik Nowa Huta (Kraków) 30 12 3 3 24 31-88 1 1 13 12-51 2 2 11 19-37
Płomień Ełk połączył się z Mazurem Ełk i występuje pod nazwą MKS Ełk.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jagiellonia Białystok    3-4 6-1 1-1 2-0 1-1 2-1 3-0 5-0 4-1 3-0 3-0 4-1 4-3 6-0 3-2 
 2 Legia Warszawa4-0     2-0 7-0 1-2 0-2 3-0 4-0 1-1 2-1 1-0 3-2 3-0 1-1 2-1 1-0 
 3 UKS SMS Łódź0-2 1-2     2-3 0-0 3-1 2-0 1-2 2-1 2-0 2-1 3-0 3-1 0-0 4-0 1-0 
 4 Korona Kielce1-2 0-1 0-0     1-1 0-2 1-0 0-0 3-1 6-0 1-1 0-0 1-0 3-0 1-1 1-3 
 5 Wisła Kraków0-0 1-1 1-2 1-2     1-1 2-1 1-2 1-1 2-1 0-0 0-0 1-0 2-0 7-2 2-1 
 6 MKS Polonia Warszawa3-7 0-2 1-2 0-1 0-2     1-2 3-3 3-1 1-1 2-1 3-2 4-1 2-1 2-0 7-2 
 7 Cracovia0-4 1-2 1-2 1-1 0-2 2-0     1-2 1-1 1-1 1-1 2-0 3-0 3-0 2-1 2-2 
 8 Motor Lublin1-2 2-3 1-2 1-1 2-0 3-1 1-2     2-1 2-2 0-1 1-2 2-0 1-1 5-1 4-2 
 9 Stal Mielec0-2 0-1 1-0 1-2 3-3 0-1 1-2 0-0     3-1 3-1 1-0 1-0 2-0 1-1 3-0 
 10 ŁKS Łódź0-2 1-2 0-3 0-2 0-0 3-1 0-2 4-0 0-2     3-1 0-0 1-0 2-1 3-0 2-1 
 11 GKS Bełchatów0-2 1-1 0-2 1-1 2-1 1-3 1-2 0-2 1-1 1-0     1-0 1-1 1-0 0-0 2-1 
 12 TOP 54 Biała Podlaska2-3 1-3 1-1 0-4 1-4 3-2 0-0 2-1 0-0 1-3 2-1     3-1 1-2 0-1 1-1 
 13 Stal Rzeszów1-3 1-0 3-1 0-1 0-1 1-3 0-2 2-3 0-1 0-1 1-1 1-1     2-1 8-0 1-0 
 14 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski1-5 0-4 1-3 1-2 2-2 1-1 2-2 0-1 2-2 0-2 0-2 0-4 1-0     0-0 6-2 
 15 MKS Ełk1-7 0-5 0-2 2-0 2-2 1-8 0-1 3-2 1-7 3-1 2-3 1-2 1-5 0-1     1-2 
 16 Hutnik Nowa Huta (Kraków)1-6 0-3 0-6 0-1 0-4 1-2 0-3 1-2 1-8 0-3 1-2 3-5 0-3 1-0 3-3     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Cracovia 3-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 sierpnia, 17:00
Marcin Szymczak 36, Bartłomiej Tymoszuk 83, Dawid Surma 90
MKS Polonia Warszawa 0-1 Korona Kielce 4 sierpnia, 16:00
Piotr Poński 23
na stadionie KS Ursus
UKS SMS Łódź 1-2 Motor Lublin 1 sierpnia, 13:00
Bartłomiej Sot 2 - Norbert Pioś 67, Jakub Bednara 86
Stal Mielec 3-1 GKS Bełchatów 2 sierpnia, 12:00 (100)
Patryk Wąs 59, Szymon Urbaniak 83, Przemysław Koszel 90 - Jacek Bloch 11
na bocznym boisku
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-3 Stal Rzeszów 2 sierpnia, 17:00
Jakub Sroka 29, Mateusz Prokop 67, Jakub Woźniak 80
MKS Ełk 3-1 ŁKS Łódź 1 sierpnia, 17:00
Mateusz Skonieczka 23, 77, Marcin Sirant 90 - Damian Henc 89
Jagiellonia Białystok 3-4 Legia Warszawa 19 sierpnia, 12:00
Dawid Polkowski 4, Mateusz Maliszewski 59, Marcin Pigiel 61 - Bartosz Skowron 2, 25, Michał Trąbka 43, Tomasz Nawotka 63
w Tykocinie
TOP 54 Biała Podlaska 1-4 Wisła Kraków 1 sierpnia, 11:00
Sebastian Czapski 73 - Arkadiusz Chlebowski 38, Grzegorz Kociołek 40, 86, Mateusz Zając 61

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Wisła Kraków 8 sierpnia, 17:00
Tomasz Stawiarski 41, Michał Ciepliński 90 - Bartosz Dyszy 5, Grzegorz Kociołek 45
Legia Warszawa 3-2 TOP 54 Biała Podlaska 9 sierpnia, 11:00 (70)
Tomasz Nawotka 2, Patryk Czarnowski 28, Mikołaj Napora 87 - Sebastian Czapski 42, Dawid Gregoruk 73
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-2 Jagiellonia Białystok 8 sierpnia, 10:30
Marcin Pigiel 30, Michał Domański 32
Stal Rzeszów 8-0 MKS Ełk 9 sierpnia, 12:00
Andrzej Trubeha 11, 28, 65, 75, Jakub Kloc 39 (k), 87 (k), Sławomir Wójcik 70, Mateusz Prokop 77
na bocznym boisku
GKS Bełchatów 2-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 9 sierpnia, 17:00
Jacek Bloch 26, Maciej Łabędzki 49 - Jakub Berliński 34
Motor Lublin 2-1 Stal Mielec 9 sierpnia, 12:00
Marcin Michota 31, Norbert Pioś 80 - Wojciech Byszewski 90
na bocznym boisku Areny Lublin
Korona Kielce 0-0 UKS SMS Łódź 12 sierpnia, 18:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Cracovia 2-0 MKS Polonia Warszawa 8 sierpnia, 16:00
Dawid Surma 12, Szymon Klebzak 79
w Wieliczce; na stadionie Górnika

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

MKS Polonia Warszawa 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 sierpnia, 16:00
Cezary Sauczek 29, Dawid Brzeski 74 - Patryk Osiak 51 (s)
na stadionie KS Ursus
UKS SMS Łódź 2-0 Cracovia 15 sierpnia, 10:30
Bartłomiej Maćczak 51, Patryk Miarka 76
Stal Mielec 1-2 Korona Kielce 16 sierpnia, 12:00
Grzegorz Płatek 45 - Michał Mokrzycki 27 (k), Kacper Chudecki 70
na bocznym boisku
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-2 Motor Lublin 16 sierpnia, 17:00
Łukasz Kędziora 30 - Szymon Kamiński 25, Maciej Welman 73
MKS Ełk 2-3 GKS Bełchatów 16 sierpnia, 17:00
Patryk Rosoliński 2, Mateusz Skonieczka 29 - Michał Lewandowski 68, 73, Hubert Berłowski 83
Jagiellonia Białystok 4-1 Stal Rzeszów 15 sierpnia, 10:00
Tomasz Zaręba 24, Mateusz Maliszewski 27, Paweł Kaczmarczyk 86 (k), 90 - Andrzej Trubeha 58
w Juchnowcu Dolnym
TOP 54 Biała Podlaska 1-3 ŁKS Łódź 16 sierpnia, 11:00
Marcin Wieliczuk 78 - Oskar Koprowski 16, Damian Henc 45, Maciej Oleszczuk 60 (s)
Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa 16 sierpnia, 11:00
Ernest Świętek 2 - Eryk Więdłocha 90
w Myślenicach

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-4 Legia Warszawa 16 września, 16:30
Mateusz Leleno 8, Mikołaj Napora 53, Eryk Więdłocha 89, Grzegorz Aftyka 90
w pierwotnym terminie (2 września, 17:00) odwołany
ŁKS Łódź 0-0 Wisła Kraków 22 sierpnia, 17:00
Stal Rzeszów 1-1 TOP 54 Biała Podlaska 22 sierpnia, 11:00
Kajetan Ochalik 88 - Kacper Stalewski 58
GKS Bełchatów 0-2 Jagiellonia Białystok 23 sierpnia, 11:00 (150)
Damian Toczydłowski 62, Kacper Piechniak 74
na bocznym boisku
Motor Lublin 5-1 MKS Ełk 23 sierpnia, 17:00
Michał Maliszewski 23, 38, Hubert Kalicki 36 (s), Jakub Bednara 58, Przemysław Ilczuk 88 - Mateusz Skonieczka 9
Korona Kielce 1-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 23 sierpnia, 12:00
Piotr Poński 21 - Sebastian Palonek 8, 71, 89
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Cracovia 1-1 Stal Mielec 22 sierpnia, 12:00
Dawid Surma 82 (k) - Szymon Urbaniak 64
w Wieliczce; na stadionie Górnika
MKS Polonia Warszawa 1-2 UKS SMS Łódź 22 sierpnia, 18:00
Dawid Brzeski 15 - Krzysztof Wojciechowski 34, Patryk Miarka 90
na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

UKS SMS Łódź 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 13:00
Stal Mielec 0-1 MKS Polonia Warszawa 29 sierpnia, 15:00
Mateusz Małek 54
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-3 Cracovia 30 sierpnia, 17:00
Dariusz Żaba 32, Dawid Surma 44, Grzegorz Gawle 81
MKS Ełk 2-0 Korona Kielce 30 sierpnia, 16:00
Mateusz Krysiński 36, 67
Jagiellonia Białystok 3-0 Motor Lublin 29 sierpnia, 12:00
Kacper Piechniak 16, Marcin Pigiel 23, Michał Domański 69
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 2-1 GKS Bełchatów 30 sierpnia, 15:00 (200)
Tomasz Andrzejuk 9, Marcin Wieliczuk 90 (k) - Hubert Berłowski 80
Wisła Kraków 1-0 Stal Rzeszów 29 sierpnia, 17:00
Filip Szczypkowski 32
w Myślenicach
Legia Warszawa 2-1 ŁKS Łódź 29 sierpnia, 17:00
Bartosz Skowron 32, Mikołaj Napora 45 - Jan Sobociński 46
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 5-6 września

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 ŁKS Łódź 6 września, 16:00
Adrian Ślężak 38, Przemysław Nawrocki 87
Stal Rzeszów 1-0 Legia Warszawa 6 września, 11:00
Jakub Woźniak 43
GKS Bełchatów 2-1 Wisła Kraków 6 września, 15:00
Grzegorz Kowalski 11, Piotr Góralczyk 36 - Bartłomiej Purcha 63
Motor Lublin 1-2 TOP 54 Biała Podlaska 5 września, 14:00
Marcin Michota 50 - Sebastian Gołębiowski 53 (s), Patryk Paszkiewicz 64
Cracovia 2-1 MKS Ełk 5 września, 15:00
Maciej Skiba 32, 83 - Mateusz Skonieczka 77
w Wieliczce; na stadionie Górnika
MKS Polonia Warszawa 7-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 5 września, 18:30
Mateusz Kijewski 5, Patryk Zych 14, Dawid Brzeski 20, Cezary Sauczek 24 (k), 45, 52, 65 - Bartosz Cieśla 37, Sebastian Dyląg 76
na stadionie OSiR Targówek
UKS SMS Łódź 2-1 Stal Mielec 5 września, 13:00
Karol Korski 74, Bartłomiej Sot 90 - Wojciech Byszewski 80 (k)
Jagiellonia Białystok 1-1 Korona Kielce 5 września, 11:00
Marcin Pigiel 90 - Piotr Poński 39
w Juchnowcu Dolnym

Kolejka 7 - 12-13 września

Stal Mielec 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 września, 12:00
Wojciech Byszewski 72, 89
na bocznym boisku
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-6 UKS SMS Łódź 13 września, 15:00
Karol Korski 5, 59, Bartłomiej Maćczak 13, Oktawian Obuchowski 61, Michał Góral 68, Rafał Biernat 90
MKS Ełk 1-8 MKS Polonia Warszawa 13 września, 15:00
Dawid Cwalina 39 - Cezary Sauczek 15, Mateusz Małek 18, 36, 63, 89, Sebastian Dudek 28, Dawid Brzeski 56, Mateusz Wielgat 71 (s)
Jagiellonia Białystok 2-1 Cracovia 12 września, 11:00
Patryk Niemczynowicz 12, Tomasz Zaręba 15 - Filip Sroka 86
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 0-4 Korona Kielce 12 września, 15:00
Łukasz Furga 1, Maciej Kolasa 70, Norbert Wołczyk 85, Norbert Korcz 90
Wisła Kraków 1-2 Motor Lublin 12 września, 16:30
Adrian Ryś 33 - Filip Szczypkowski 12 (s), Kacper Waniowski 90
Legia Warszawa 1-0 GKS Bełchatów 13 września, 16:00
Konrad Michalak 33
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 1-0 Stal Rzeszów 13 września, 14:00
Jan Sobociński 27

Kolejka 8 - 19-20 września

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Stal Rzeszów 20 września, 16:00
Kamil Wochniak 87
GKS Bełchatów 1-0 ŁKS Łódź 20 września, 13:00
Filip Przybylski 86
Motor Lublin 2-3 Legia Warszawa 19 września, 11:00
Szymon Kamiński 17, Michał Maliszewski 68 - Mikołaj Napora 24, Grzegorz Aftyka 53, Patryk Klimala 87
na Arenie Lublin
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków 19 września, 12:00
Piotr Poński 19 - Ernest Świętek 42
Cracovia 2-0 TOP 54 Biała Podlaska 19 września, 11:00
Bartosz Czarnecki 17, Grzegorz Gawle 84
w Wieliczce; na stadionie Górnika
MKS Polonia Warszawa 3-7 Jagiellonia Białystok 20 września, 14:30
Kacper Roszak-Kasza 26, Cezary Sauczek 45, Dawid Brzeski 62 - Kacper Piechniak 9, 15, 41, Paweł Olszewski 28, Dominik Prusaczyk 79, Michał Domański 89, Damian Toczydłowski 90
UKS SMS Łódź 4-0 MKS Ełk 19 września, 16:00
Adrian Marcioch 4, 43, Bartłomiej Sot 53, Przemysław Iwański 67
Stal Mielec 3-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 20 września, 12:00
Wojciech Byszewski 1, Patryk Wąs 55, Szymon Urbaniak 58
na bocznym boisku

Kolejka 9 - 26-27 września

Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 27 września, 16:00
Sebastian Palonek 26 (k)
MKS Ełk 1-7 Stal Mielec 25 września, 16:00
Arkadiusz Karbownik 13 (k) - Kamil Rokita 16, Grzegorz Płatek 17, 51, 53, Wojciech Byszewski 18, 29, Szymon Urbaniak 70
Jagiellonia Białystok 6-1 UKS SMS Łódź 26 września, 11:00
Dawid Polkowski 68, 76, Damian Toczydłowski 78, 85, 89 (k), 90 - Bartłomiej Sot 14
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 3-2 MKS Polonia Warszawa 26 września, 12:00
Tomasz Andrzejuk 31, Sebastian Czapski 58, Rafał Cąkała 86 - Dawid Brzeski 80, Igor Korczakowski 82
Wisła Kraków 2-1 Cracovia 26 września, 15:00
Kamil Szlachta 41, Krystian Kozieł 90 - Dawid Surma 29 (k)
w Myślenicach
Legia Warszawa 7-0 Korona Kielce 27 września, 14:00 (100)
Mikołaj Napora 15, 50, Miłosz Kozak 60, 73, 90, Eryk Więdłocha 70, 90
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 4-0 Motor Lublin 26 września, 12:00
Przemysław Nawrocki 42, 71, Michał Kowalczyk 52 (s), Damian Henc 85
Stal Rzeszów 1-1 GKS Bełchatów 27 września, 15:30
Andrzej Trubeha 70 - Bartłomiej Zieliński 23

Kolejka 10 - 3-4 października

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 GKS Bełchatów 4 października, 15:00
Jacek Bloch 68, 72
Motor Lublin 2-0 Stal Rzeszów 4 października, 16:00
Kacper Waniowski 24, Adrian Zieliński 85
Korona Kielce 6-0 ŁKS Łódź 3 października, 12:00
Arkadiusz Krzymieński 26, Michał Wawryszczuk 29, 51, Piotr Niestój 36, Piotr Poński 44, 49
Cracovia 1-2 Legia Warszawa 3 października, 15:00
Dawid Surma 36 - Aleksander Waniek 54, Miłosz Kozak 57
w Wieliczce; na stadionie Górnika
MKS Polonia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 4 października, 14:30
Filip Szczypkowski 27, 72
UKS SMS Łódź 3-0 TOP 54 Biała Podlaska 3 października, 13:00
Bartłomiej Maćczak 53, 70 (k), 90
Stal Mielec 0-2 Jagiellonia Białystok 4 października, 12:00
Marcin Pigiel 9, Kacper Piechniak 88 (k)
na bocznym boisku
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-3 MKS Ełk 4 października, 11:00
Sebastian Palonek 23, 38 (k), Piotr Filipek 33 - Mateusz Wielgat 52 (k), Mateusz Skonieczka 81, Arkadiusz Bogdaniuk 82

Kolejka 11 - 10-11 października

MKS Ełk 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 11 października, 12:00
Kamil Wochniak 45
Jagiellonia Białystok 3-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 10 października, 11:00
Mateusz Maliszewski 45, Kacper Piechniak 88 (k), Rafał Kiczuk 90 - Hubert Pachowicz 53, Sebastian Palonek 59
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 0-0 Stal Mielec 11 października, 15:00
Wisła Kraków 1-2 UKS SMS Łódź 11 października, 14:00
Mikołaj Tracz 32 - Bartłomiej Sot 36 (k), Bartłomiej Maćczak 66
Legia Warszawa 0-2 MKS Polonia Warszawa 11 października, 16:30
Patryk Zych 34, Kacper Roszak-Kasza 64
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-2 Cracovia 10 października, 12:00
Eryk Ceglarz 69, 90
Stal Rzeszów 0-1 Korona Kielce 7 października, 16:30
Norbert Korcz 8
GKS Bełchatów 0-2 Motor Lublin 11 października, 13:00
Kacper Waniowski 65, Marcin Czajka 90
na bocznym boisku nr 2

Kolejka 12 - 17-18 października

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Motor Lublin 18 października, 15:00
Kacper Waniowski 55 (k)
Korona Kielce 1-1 GKS Bełchatów 17 października, 12:00
Arkadiusz Krzymieński 58 - Jacek Bloch 82 (k)
Cracovia 3-0 Stal Rzeszów 18 października, 15:00
Daniel Najduch 11, Dawid Surma 59, 74
w Wieliczce; na stadionie Górnika
MKS Polonia Warszawa 1-1 ŁKS Łódź 17 października, 13:30
Cezary Sauczek 89 (k) - Przemysław Nawrocki 38 (k)
UKS SMS Łódź 1-2 Legia Warszawa 17 października, 13:00
Patryk Miarka 18 - Michał Trąbka 22, Grzegorz Aftyka 90 (k)
Stal Mielec 3-3 Wisła Kraków 18 października, 12:00
Szymon Urbaniak 15, Mateusz Herda 27, Kamil Rokita 69 - Mateusz Zając 54, Grzegorz Kociołek 78, Krzysztof Wydra 87
na bocznym boisku
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-5 TOP 54 Biała Podlaska 17 października, 11:00
Piotr Filipek 47, 54, Sebastian Jacak 90 - Kacper Chudowolski 59, Tomasz Andrzejuk 63, Patryk Paszkiewicz 68, Maciej Oleksiuk 73, Marcin Wieliczuk 90
MKS Ełk 1-7 Jagiellonia Białystok 18 października, 14:00
Mateusz Skonieczka 72 - Kacper Piechniak 6, 55 (k), Patryk Koncewicz 34, Paweł Kaczmarczyk 43, Dawid Polkowski 60, Damian Toczydłowski 80, Marcin Pigiel 85

Kolejka 13 - 24-25 października

Jagiellonia Białystok 4-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 24 października, 11:00
Kacper Piechniak 19, Tomasz Zaręba 45, Mateusz Ostaszewski 85, 90 - Patryk Baran 14, Mateusz Madej 62, Patryk Niziołek 90
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 0-1 MKS Ełk 24 października, 14:00
Arkadiusz Karbownik 68
Wisła Kraków 2-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 24 października, 11:00
Przemysław Porębski 35, Grzegorz Kociołek 89 - Bartosz Prochownik 46
na bocznym boisku
Legia Warszawa 1-1 Stal Mielec 24 października, 14:00
Patryk Czarnowski 8 - Mateusz Czyżycki 63
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-3 UKS SMS Łódź 24 października, 12:00
Bartłomiej Maćczak 34, Adrian Marcioch 43, Rafał Biernat 88
Stal Rzeszów 1-3 MKS Polonia Warszawa 25 października, 14:00
Andrzej Trubeha 66 - Dawid Rybak 43, Dawid Brzeski 47, Cezary Sauczek 87
GKS Bełchatów 1-2 Cracovia 25 października, 13:00
Jacek Bloch 29 - Dawid Pawlusiński 32, Marcin Szymczak 65 (k)
Motor Lublin 1-1 Korona Kielce 25 października, 12:00
Szymon Kamiński 90 - Łukasz Furga 4

Kolejka 14 - 31 października

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Korona Kielce 31 października, 12:00
Tomasz Woźniak 68 - Norbert Wołczyk 56, Piotr Poński 60
Cracovia 1-2 Motor Lublin 30 października, 14:00
Dariusz Żaba 61 - Maciej Welman 82, Szymon Kamiński 86
w Wieliczce
MKS Polonia Warszawa 2-1 GKS Bełchatów 29 października, 13:00
Dawid Rybak 23, Dawid Brzeski 75 - Jacek Bloch 72
UKS SMS Łódź 3-1 Stal Rzeszów 30 października, 13:30
Bartłomiej Sot 15, 44, Rafał Biernat 86 - Bartłomiej Rakowski 46 (s)
Stal Mielec 3-1 ŁKS Łódź 30 października, 11:00 (100)
Kamil Rokita 14, Wojciech Byszewski 35 (k), Grzegorz Płatek 78 (k) - Krzysztof Sut 84 (k)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-3 Legia Warszawa 30 października, 18:15
Michał Trąbka 43, Mikołaj Napora 77, Grzegorz Aftyka 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia
MKS Ełk 2-2 Wisła Kraków 31 października, 10:30
Marcin Sirant 85, Arkadiusz Karbownik 89 - Przemysław Porębski 45, 86
Jagiellonia Białystok 3-0 TOP 54 Biała Podlaska 30 października, 12:00
Paweł Kaczmarczyk 68, 72, Mateusz Prolejko 76
na bocznym boisku

Kolejka 15 - 7-8 listopada

TOP 54 Biała Podlaska 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 listopada, 13:00
Marcin Wieliczuk 54 (k) - Mateusz Madej 60, 65
Wisła Kraków 0-0 Jagiellonia Białystok 8 listopada, 11:00
na bocznym boisku
Legia Warszawa 2-1 MKS Ełk 7 listopada, 12:00
Mikołaj Napora 65, Patryk Klimala 87 - Dawid Grzybowski 2
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 2-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 8 listopada, 13:00
Łukasz Serafinowicz 1, Bartosz Placek 4 - Sebastian Palonek 33 (k)
Stal Rzeszów 0-1 Stal Mielec 8 listopada, 14:00
Wojciech Byszewski 61
GKS Bełchatów 0-2 UKS SMS Łódź 8 listopada, 13:00
Adrian Klepacz 81, Rafał Biernat 84
Motor Lublin 3-1 MKS Polonia Warszawa 8 listopada, 12:00
Kacper Waniowski 28, Dorian Goliszewski 73, Marcin Czajka 79 - Dawid Brzeski 4
na bocznym boisku Areny Lublin
Korona Kielce 1-0 Cracovia 8 listopada, 12:00
Piotr Poński 45
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 16 - 14-15 listopada

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Cracovia 15 listopada, 12:00
Patryk Niziołek 6, Bartłomiej Stefański 90 - Beniamin Jeż 20, Daniel Najduch 90
Korona Kielce 0-2 MKS Polonia Warszawa 15 listopada, 12:00
Patryk Zych 45, Mateusz Małek 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 1-2 UKS SMS Łódź 15 listopada, 12:00
Kacper Waniowski 46 - Adrian Marcioch 64, Patryk Miarka 90
na bocznym boisku Areny Lublin
GKS Bełchatów 1-1 Stal Mielec 15 listopada, 13:00
Jacek Bloch 90 - Szymon Urbaniak 42
Stal Rzeszów 1-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 14 listopada, 16:00
Bartosz Góra 75
ŁKS Łódź 3-0 MKS Ełk 14 listopada, 13:00
Przemysław Nawrocki 9 (k), Łukasz Serafinowicz 69, Damian Henc 75
Legia Warszawa 4-0 Jagiellonia Białystok 5 grudnia, 12:00
Mateusz Hołownia 28, Miłosz Szczepański 48, Grzegorz Aftyka 49, Piotr Cichocki 78
w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) na stadione KS Ursus odwołany z powodu zatrucia pokarmowego zawodników gości / w drugim terminie na bocznym boisku
Wisła Kraków 0-0 TOP 54 Biała Podlaska 15 listopada, 11:00
na stadionie Bronowianki

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Wisła Kraków 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 marca, 15:00
Przemysław Porębski 43, 90
w Myślenicach; na boisku Sport Myślenice / w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany - gospodarze nie przygotowali boiska do gry
TOP 54 Biała Podlaska 1-3 Legia Warszawa 21 listopada, 12:00
Adam Czemierowski 54 - Mateusz Hołownia 17, Adam Ryczkowski 45, Adrian Małachowski 50
Jagiellonia Białystok 4-1 ŁKS Łódź 21 listopada, 11:00
Paweł Kaczmarczyk 45 (k), 58, 80, Kacper Piechniak 47 - Michał Karlikowski 81
na bocznym boisku
MKS Ełk 1-5 Stal Rzeszów 21 listopada, 12:00
Mateusz Skonieczka 89 - Jakub Kloc 14, 20, Andrzej Trubeha 57 (k), 62, Sławomir Wójcik 81
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-2 GKS Bełchatów 22 listopada, 12:00
Sebastian Palonek 41 - Mateusz Ciesielski 51, Jacek Bloch 90
Stal Mielec 0-0 Motor Lublin 22 listopada, 12:00
UKS SMS Łódź 2-3 Korona Kielce 21 listopada, 12:00
Rafał Biernat 25, 47 - Piotr Poński 13, Adrian Olekszyk 18, 43
MKS Polonia Warszawa 1-2 Cracovia 21 listopada, 17:00
Cezary Sauczek 37 - Beniamin Jeż 63, Filip Sroka 81
na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 18 - 28-29 listopada

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 MKS Polonia Warszawa 28 listopada, 12:00
Mateusz Madej 33 - Patryk Zych 36
Cracovia 1-2 UKS SMS Łódź 16 marca, 14:00
Filip Sroka 58 - Bartłomiej Sot 13, Michał Wolinowski 63
na bocznym boisku Garbarni / w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Kielce 3-1 Stal Mielec 2 grudnia, 12:30
Piotr Poński 23, Adrian Olekszyk 24, Michał Mokrzycki 60 - Mateusz Czyżycki 33
na Stadionie Kusocińskiego / w pierwotnym terminie (28 listopada, 12:00) odwołany
Motor Lublin 4-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 28 listopada, 13:00
Norbert Pioś 14, Michał Maliszewski 36, Kacper Waniowski 80, Maciej Welman 83 - Sebastian Dyląg 43, Hubert Pachowicz 68
GKS Bełchatów 0-0 MKS Ełk 29 listopada, 13:00
Stal Rzeszów 1-3 Jagiellonia Białystok 28 listopada, 12:00
Andrzej Trubeha 80 - Michał Domański 66, Paweł Kaczmarczyk 74, Dominik Prusaczyk 81
ŁKS Łódź 0-0 TOP 54 Biała Podlaska 28 listopada, 12:00
Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 28 listopada, 11:00
Tomasz Nawotka 74 - Przemysław Porębski 34, 57
na bocznym boisku

Kolejka 19 - 5-6 marca

Legia Warszawa 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 marca, 17:00 (40)
Eryk Więdłocha 58 (k) - Tomasz Woźniak 28
na bocznym boisku
Wisła Kraków 2-1 ŁKS Łódź 5 marca, 13:00
Filip Szczypkowski 49, Przemysław Porębski 53 - Damian Henc 18
w Myślenicach
TOP 54 Biała Podlaska 3-1 Stal Rzeszów 6 kwietnia, 14:00
Marcin Wieliczuk 17, 43, Sebastian Czapski 44 - Jakub Kloc 81 (k)
w pierwotnym terminie (5 marca, 14:00) odwołany / w drugim terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jagiellonia Białystok 3-0 GKS Bełchatów 5 marca, 11:00
Mateusz Ostaszewski 40, 61, Dawid Polkowski 65 (k)
na bocznym boisku
MKS Ełk 3-2 Motor Lublin 6 marca, 12:00
Łukasz Wesołowski 2 (k), Kamil Stawiecki 28, Mateusz Skonieczka 55 - Jakub Bednara 17, Marcin Michota 83
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-1 Korona Kielce 5 marca, 11:00
Łukasz Furga 90
Stal Mielec 1-2 Cracovia 6 marca, 12:00 (100)
Grzegorz Płatek 71 - Filip Sroka 48, Daniel Najduch 90
na stadionie Gryfa
UKS SMS Łódź 3-1 MKS Polonia Warszawa 5 marca, 12:00
Dawid Węglowski 74, Patryk Miarka 77, Bartłomiej Maćczak 82 - Dawid Brzeski 26

Kolejka 20 - 12-13 marca

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 UKS SMS Łódź 10 marca, 15:00
Patryk Niziołek 77 - Bartłomiej Maćczak 27 (k), 29 (k), Patryk Miarka 48
na boisku przy ul. Kolejowej / w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany
MKS Polonia Warszawa 3-1 Stal Mielec 13 marca, 13:00
Cezary Sauczek 4, 41, Sebastian Dudek 86 - Grzegorz Płatek 52
na stadionie OSiR Targówek
Cracovia 2-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 13 marca, 12:00
Dariusz Żaba 53, Grzegorz Gawle 54 - Bartosz Żak 56, Sebastian Palonek 78
na bocznym boisku Garbarni
Korona Kielce 1-1 MKS Ełk 13 marca, 15:00
Kacper Wiecha 35 - Mateusz Skonieczka 28
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 1-2 Jagiellonia Białystok 13 marca, 12:00
Norbert Pioś 38 - Paweł Kaczmarczyk 12, Jakub Bednara 42 (s)
GKS Bełchatów 1-0 TOP 54 Biała Podlaska 13 marca, 14:00
Damian Michalski 48
Stal Rzeszów 0-1 Wisła Kraków 12 marca, 12:00
Filip Szczypkowski 16
ŁKS Łódź 1-2 Legia Warszawa 12 marca, 13:00
Przemysław Nawrocki 35 (k) - Aleksander Waniek 10, 84

Kolejka 21 - 19-20 marca

Korona Kielce 1-2 Jagiellonia Białystok 19 marca, 12:00
Maciej Kolasa 18 - Kacper Piechniak 12, Rafał Kiczuk 85
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
ŁKS Łódź 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 19 marca, 13:00
Łukasz Serafinowicz 27, 42 - Mateusz Nowakowski 32
Legia Warszawa 3-0 Stal Rzeszów 20 marca, 17:00 (30)
Aleksander Waniek 33, 41, 71
na bocznym boisku
Wisła Kraków 0-0 GKS Bełchatów 19 marca, 12:00
w Myślenicach; na boisku Sport Myślenice
TOP 54 Biała Podlaska 2-1 Motor Lublin 20 marca, 12:00
Kacper Stalewski 2, Sebastian Czapski 37 - Kacper Waniowski 7
MKS Ełk 0-1 Cracovia 20 marca, 14:00
Grzegorz Gawle 22
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-2 MKS Polonia Warszawa 20 marca, 15:00
Sebastian Palonek 36 (k) - Michał Kaput 19, Kacper Roszak-Kasza 87
Stal Mielec 1-0 UKS SMS Łódź 20 marca, 12:00
Szymon Urbaniak 27
na bocznym boisku

Kolejka 22 - 26 marca

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Stal Mielec 23 marca, 15:00
Kamil Niekurzak 48, Michał Ciepliński 63 - Grzegorz Płatek 61, 82 (k)
UKS SMS Łódź 1-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 25 marca, 14:00
Patryk Miarka 63
MKS Polonia Warszawa 2-0 MKS Ełk 26 marca, 13:20
Patryk Osiak 16, Dawid Brzeski 69
na stadionie OSiR Targówek / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Cracovia 0-4 Jagiellonia Białystok 13 kwietnia, 12:00
Kacper Piechniak 15, 31 (k), 35, 46
w Wieliczce; na stadionie Górnika / w pierwotnym terminie (26 marca, 12:00) odwołany z powodu powołania zawodników Jagiellonii do reprezentacji narodowych
Korona Kielce 0-0 TOP 54 Biała Podlaska 24 marca, 14:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 2-0 Wisła Kraków 24 marca, 15:00
Olaf Martynek 15, Piotr Chodziutko 19
na bocznym boisku Areny Lublin
GKS Bełchatów 1-1 Legia Warszawa 6 kwietnia, 16:00
Michał Lewandowski 51 (k) - Piotr Cichocki 12
w pierwotnym terminie (26 marca, 13:00) odwołany
Stal Rzeszów 0-1 ŁKS Łódź 24 marca, 11:45
Przemysław Nawrocki 35
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem

Kolejka 23 - 2-3 kwietnia

Stal Rzeszów 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 kwietnia, 12:00
Jakub Kloc 34, 37 - Kamil Niekurzak 22
ŁKS Łódź 3-1 GKS Bełchatów 2 kwietnia, 11:00
Jan Sobociński 54 (k), Piotr Pyrdoł 74, Mateusz Krysiński 77 - Oskar Mazerant 7
Legia Warszawa 4-0 Motor Lublin 2 kwietnia, 16:00 (100)
Grzegorz Aftyka 11, Mikołaj Napora 25, 30, 43
na bocznym boisku
Wisła Kraków 1-2 Korona Kielce 2 kwietnia, 12:10
Arkadiusz Chlebowski 37 - Piotr Poński 35, 52
na stadionie Orła Piaski Wielkie / bez udziału publiczności / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
TOP 54 Biała Podlaska 0-0 Cracovia 2 kwietnia, 11:00
Jagiellonia Białystok 1-1 MKS Polonia Warszawa 2 kwietnia, 11:30
Marcin Pigiel 72 - Cezary Sauczek 59
na bocznym boisku
MKS Ełk 0-2 UKS SMS Łódź 2 kwietnia, 15:00
Przemysław Jurków 78, Dawid Węglowski 81
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-8 Stal Mielec 3 kwietnia, 16:00
Bartosz Cieśla 76 - Miłosz Trytek 9, 18, Mateusz Czyżycki 17, 25, Marcel Stec 21, Grzegorz Płatek 68, 72, Mateusz Herda 79

Kolejka 24 - 9-10 kwietnia

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 9 kwietnia, 14:00
Kamil Jaskuła 29, Kamil Łokieć 40, 48, Patryk Niziołek 44, Mateusz Madej 52, Michał Ciepliński 78 - Jerzy Polański 27, Bartosz Prochownik 32
Stal Mielec 1-1 MKS Ełk 10 kwietnia, 12:00
Damian Bawor 90 - Mateusz Skonieczka 80
w Woli Chorzelowskiej
UKS SMS Łódź 0-2 Jagiellonia Białystok 9 kwietnia, 12:00
Patryk Koncewicz 10, Kacper Piechniak 42
MKS Polonia Warszawa 3-2 TOP 54 Biała Podlaska 9 kwietnia, 14:00
Cezary Sauczek 7, Kacper Dmitruk 16 (s), Jakub Śliwkowski 81 - Sebastian Czapski 82, Patryk Paszkiewicz 85
Cracovia 0-2 Wisła Kraków 9 kwietnia, 12:00
Bartłomiej Purcha 35, Mathieu Scalet 90
Korona Kielce 0-1 Legia Warszawa 13 kwietnia, 14:00
Mateusz Hołownia 60
na Stadionie Kusocińskiego / w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lublin 2-2 ŁKS Łódź 10 kwietnia, 12:00
Jakub Buczek 7, Sebastian Gołębiowski 78 (k) - Jan Sobociński 19 (k), 75 (k)
GKS Bełchatów 1-1 Stal Rzeszów 10 kwietnia, 16:30
Michał Lewandowski 26 - Arkadiusz Gil 43

Kolejka 25 - 16-17 kwietnia

GKS Bełchatów 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 kwietnia, 15:00
Bartosz Świderski 64
Stal Rzeszów 2-3 Motor Lublin 17 kwietnia, 12:00
Arkadiusz Gil 2, Mateusz Prokop 15 - Piotr Chodziutko 74, Olaf Martynek 76, 84
ŁKS Łódź 0-2 Korona Kielce 16 kwietnia, 13:00
Adrian Olekszyk 56, Arkadiusz Krzymieński 77
Legia Warszawa 3-0 Cracovia 16 kwietnia, 17:00
Grzegorz Aftyka 42, 55, Michał Trąbka 57
na bocznym boisku
Wisła Kraków 1-1 MKS Polonia Warszawa 27 kwietnia, 16:00
Grzegorz Kociołek 75 - Mateusz Kijewski 19
na stadionie Orła Piaski Wielkie / bez udziału publiczności
TOP 54 Biała Podlaska 1-1 UKS SMS Łódź 19 kwietnia, 11:00
Sebastian Czapski 71 - Michał Wolinowski 73
Jagiellonia Białystok 5-0 Stal Mielec 16 kwietnia, 11:00
Kacper Piechniak 28, 56, Marcin Pigiel 61, Rafał Kiczuk 70, Mateusz Prolejko 88
na bocznym boisku
MKS Ełk 1-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 17 kwietnia, 16:00
Mateusz Skonieczka 65 - Bartosz Prochownik 16, 57

Kolejka 26 - 23-24 kwietnia

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 MKS Ełk 24 kwietnia, 15:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-6 Jagiellonia Białystok 23 kwietnia, 12:00
Bartosz Prochownik 35 - Marcin Pigiel 10, 13, Dawid Polkowski 33, Mateusz Prolejko 77, 90, Paweł Olszewski 84
Stal Mielec 1-0 TOP 54 Biała Podlaska 23 kwietnia, 12:00
Mateusz Czyżycki 76
UKS SMS Łódź 0-0 Wisła Kraków 23 kwietnia, 15:00
MKS Polonia Warszawa 0-2 Legia Warszawa 23 kwietnia, 15:00
Grzegorz Aftyka 26, 41
Cracovia 1-1 ŁKS Łódź 24 kwietnia, 15:00
Dawid Surma 80 - Łukasz Serafinowicz 12
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Korona Kielce 1-0 Stal Rzeszów 23 kwietnia, 12:00
Adrian Olekszyk 52
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 0-1 GKS Bełchatów 24 kwietnia, 14:00
Tomasz Kolus 28
na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

Motor Lublin 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 kwietnia, 17:00
Patryk Mitura 90 - Michał Ciepliński 90
na bocznym boisku Areny Lublin / w pierwotnym terminie (1 maja, 12:00) odwołany
GKS Bełchatów 1-1 Korona Kielce 30 kwietnia, 15:00
Michał Lewandowski 87 - Krystian Sornat 5
Stal Rzeszów 0-2 Cracovia 1 maja, 12:00
Bartłomiej Tymoszuk 39, Patryk Zaucha 73
ŁKS Łódź 3-1 MKS Polonia Warszawa 30 kwietnia, 12:00
Mateusz Jaworski 9, 85, Mikołaj Maschera 88 - Jan Mater 18
Legia Warszawa 2-0 UKS SMS Łódź 1 maja, 12:00
Filip Karbowy 45 (k), Piotr Cichocki 74
na stadionie OSiR Targówek
Wisła Kraków 1-1 Stal Mielec 30 kwietnia, 12:00
Grzegorz Kociołek 57 - Radosław Samojeden 19
na stadionie Orła Piaski Wielkie / bez udziału publiczności
TOP 54 Biała Podlaska 1-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 30 kwietnia, 16:00
Adam Czemierowski 38 - Sebastian Palonek 75
Jagiellonia Białystok 6-0 MKS Ełk 30 kwietnia, 11:45
Mateusz Prolejko 11, Dawid Polkowski 24, 60, Kacper Piechniak 26, Dominik Prusaczyk 36, Patryk Niemczynowicz 40
na bocznym boisku / mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 28 - 7-8 maja

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-5 Jagiellonia Białystok 7 maja, 14:00
Patryk Nowak 24 - Kacper Piechniak 12, Dawid Polkowski 57, Jakub Tabor 59, Tomasz Zaręba 79, Mateusz Maliszewski 86
MKS Ełk 1-2 TOP 54 Biała Podlaska 8 maja, 17:00
Dawid Cwalina 50 - Hubert Kalicki 24 (s), Sebastian Czapski 33
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-4 Wisła Kraków 8 maja, 11:00
Przemysław Porębski 14, 22, Grzegorz Kociołek 39, Maciej Rogóż 79
Stal Mielec 0-1 Legia Warszawa 8 maja, 12:00
Wiktor Sobczyk 69
w Woli Chorzelowskiej
UKS SMS Łódź 2-0 ŁKS Łódź 7 maja, 13:00
Karol Korski 5, 67
MKS Polonia Warszawa 4-1 Stal Rzeszów 8 maja, 17:00
Bartosz Zakrzewski 6, Dawid Brzeski 9, Cezary Sauczek 10, Mikołaj Bolmowski 68 - Fabian Bober 36
na stadionie OSiR Targówek
Cracovia 1-1 GKS Bełchatów 8 maja, 14:00
Dominik Pieprzyca 11 - Wojciech Byszewski 45
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Korona Kielce 0-0 Motor Lublin 7 maja, 13:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 29 - 14-15 maja

Korona Kielce 3-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 maja, 13:00
Arkadiusz Krzymieński 50, Łukasz Furga 54, 85 (k)
na Stadionie Kusocińskiego
Motor Lublin 1-2 Cracovia 14 maja, 13:00
Olaf Martynek 87 - Mikołaj Ogonowski 73, Bartłomiej Tymoszuk 84
GKS Bełchatów 1-3 MKS Polonia Warszawa 14 maja, 13:00
Jacek Kucharski 90 (s) - Jan Mater 5 (k), 45, Cezary Sauczek 83
Stal Rzeszów 3-1 UKS SMS Łódź 14 maja, 13:00
Arkadiusz Gil 63, 90, Sebastian Motyl 67 - Bartłomiej Sot 18
ŁKS Łódź 0-2 Stal Mielec 14 maja, 13:00
Szymon Urbaniak 72, Marcel Stec 90
na stadionie Kolejarza
Legia Warszawa 1-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 14 maja, 13:00 (30)
Mikołaj Napora 82
na bocznym boisku
Wisła Kraków 7-2 MKS Ełk 14 maja, 13:00
Arkadiusz Chlebowski 4, Grzegorz Kociołek 8, 63, 70, Maciej Pawlik 75, Krzysztof Wydra 79, Łukasz Skrzypek 89 - Mateusz Skonieczka 40, Maciej Zieniewicz 49
na stadionie Orła Piaski Wielkie / bez udziału publiczności
TOP 54 Biała Podlaska 2-3 Jagiellonia Białystok 14 maja, 13:00
Sebastian Czapski 11, Maciej Oleszczuk 60 - Sebastian Czapski 16 (s), Paweł Kaczmarczyk 30, Artur Renkowski 76

Kolejka 30 - 21-22 maja

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-4 TOP 54 Biała Podlaska 21 maja, 13:00
Sebastian Czapski 12, 22, Tomasz Andrzejuk 23, Adrian Kowalewski 43
na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego przy ul. Kolejowej
Jagiellonia Białystok 2-0 Wisła Kraków 21 maja, 13:00
Kacper Piechniak 8, Marcin Pigiel 88
na bocznym boisku
MKS Ełk 0-5 Legia Warszawa 21 maja, 13:00
Wiktor Sobczyk 1, Aleksander Waniek 20, Grzegorz Aftyka 30, Mikołaj Napora 74, 89
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-3 ŁKS Łódź 21 maja, 13:00
Mateusz Jaworski 15, Łukasz Serafinowicz 54, Michał Karlikowski 60
Stal Mielec 1-0 Stal Rzeszów 21 maja, 13:20
Marcel Stec 20
w Woli Chorzelowskiej / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
UKS SMS Łódź 2-1 GKS Bełchatów 21 maja, 13:00
Oktawian Obuchowski 48, Bartłomiej Sot 80 - Filip Przybylski 82
MKS Polonia Warszawa 3-3 Motor Lublin 21 maja, 13:00
Dawid Brzeski 28, Jan Mater 44, Konrad Sikora 67 - Maciej Welman 25 (k), 33, 90
Cracovia 1-1 Korona Kielce 21 maja, 13:00
Bartosz Czarnecki 43 - Piotr Pierzchała 90
w Wieliczce; na stadionie Górnika

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów

Centralna Liga Juniorów 2015/2016

Centralna Liga Juniorów 2015/2016 (zachodnia)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas