[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2015/2016, grupa: Rzeszów II - Łańcut
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Jawornik Polski 26 62 19 5 2 73-25 10 1 2 46-16 9 4 0 27-9
2.  Grom Handzlówka 26 53 17 2 7 60-39 9 0 4 27-20 8 2 3 33-19
3.  Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 50 15 5 6 64-38 10 2 1 42-17 5 3 5 22-21
4.  Wola Dalsza 26 49 15 4 7 51-29 8 3 2 27-15 7 1 5 24-14
5.  Start Brzóza Stadnicka 26 44 14 2 10 55-41 6 2 5 23-19 8 0 5 32-22
6.  Błękit Żołynia 26 42 12 6 8 43-39 7 2 4 20-20 5 4 4 23-19 2 4 1 1 0 4-1
7.  Włókniarz Rakszawa 26 42 12 6 8 33-24 5 4 4 15-10 7 2 4 18-14 2 1 0 1 1 1-4
8.  Szarotka Rogóżno 26 38 11 5 10 52-37 7 2 4 34-19 4 3 6 18-18
9.  Start Borek Stary 26 37 11 4 11 37-45 7 2 4 23-17 4 2 7 14-28
10.  Tatyna Dylągówka 26 24 7 3 16 48-59 4 2 7 25-26 3 1 9 23-33 4 6 2 0 2 10-8
11.  ŁKS Łukawiec 26 24 8 0 18 48-79 5 0 8 31-37 3 0 10 17-42 4 6 2 0 2 11-10
12.  Leśna Wólka Podleśna 26 24 7 3 16 47-66 3 2 8 20-32 4 1 8 27-34 4 6 2 0 2 8-11
13.  Markovia Markowa 26 15 3 6 17 22-71 1 4 8 11-31 2 2 9 11-40 2 4 1 1 0 2-1
14.  Głuchowianka Głuchów 26 15 4 3 19 28-69 2 1 10 11-27 2 2 9 17-42 2 1 0 1 1 1-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Iskra Jawornik Polski    4-4 4-1 0-1 4-0 1-2 4-2 3-1 4-1 4-1 4-1 5-1 3-0 6-1 
 2 Grom Handzlówka0-3*     1-0 0-1 3-2 2-1 1-0 1-4 3-1 3-4 3-0 5-3 1-0 4-1 
 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka0-0 4-2     3-1 4-2 5-2 1-3 1-1 3-0* 3-2 5-2 3-2 5-0 5-0 
 4 Wola Dalsza2-2 0-4 4-2     0-1 3-2 3-0 2-0 1-1 3-2 4-0 0-0 2-0 3-1 
 5 Start Brzóza Stadnicka0-1 3-0 2-3 1-6     3-2 0-0 1-1 2-0 1-0 1-2 2-1 6-1 1-2 
 6 Błękit Żołynia1-3 2-7 0-0 1-0 1-0     3-0 1-0 2-3 2-4 2-1 3-2 0-0 2-0 
 7 Włókniarz Rakszawa0-2 0-0 0-0 1-2 0-1 1-1     1-0 1-1 2-1 2-0 3-0 3-0 1-2 
 8 Szarotka Rogóżno1-1 4-1 1-0 1-1 2-3 1-2 0-2     3-0* 4-2 8-0 1-5 3-1 5-1 
 9 Start Borek Stary1-1 1-3 2-0 2-0 2-5 0-0 0-1 3-0     3-1 2-1 4-1 1-3 2-1 
 10 Tatyna Dylągówka3-5 0-1 0-6 2-1 4-0 2-2 1-2 0-1 1-2     4-1 2-3 1-1 5-1 
 11 ŁKS Łukawiec0-1 1-3 2-3 0-6 1-6 0-6 0-1 1-3 5-1 4-1     4-1 9-2 4-3 
 12 Leśna Wólka Podleśna1-2 0-4 2-3 3-2 0-3 0-1 1-1 0-5 0-1 0-3 4-2     5-1 4-4 
 13 Markovia Markowa0-3 0-2 2-2 0-2 1-7 0-1 0-3 1-1 2-1 2-2 2-3 1-4     0-0 
 14 Głuchowianka Głuchów0-3 0-2 1-2 0-1 0-2 1-1 0-3 3-1 1-2 2-0 1-4 1-4 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Głuchowianka Głuchów 1-2 Markovia Markowa 15 sierpnia, 16:00
Leśna Wólka Podleśna 0-1 Start Borek Stary 15 sierpnia, 15:00
Grom Handzlówka 3-0 ŁKS Łukawiec 15 sierpnia, 14:30
Wola Dalsza 3-2 Tatyna Dylągówka 16 sierpnia, 17:00
Iskra Jawornik Polski 4-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 16 sierpnia, 17:00
Włókniarz Rakszawa 0-1 Start Brzóza Stadnicka 16 sierpnia, 16:00
Szarotka Rogóżno 1-2 Błękit Żołynia 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Markovia Markowa 0-1 Błękit Żołynia 23 sierpnia, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 1-1 Szarotka Rogóżno 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-3 Włókniarz Rakszawa 23 sierpnia, 14:00
ŁKS Łukawiec 0-6 Wola Dalsza 23 sierpnia, 14:00
Start Borek Stary 1-3 Grom Handzlówka 23 sierpnia, 14:00
Głuchowianka Głuchów 1-4 Leśna Wólka Podleśna 23 sierpnia, 12:00
Iskra Jawornik Polski 4-1 Tatyna Dylągówka 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Leśna Wólka Podleśna 5-1 Markovia Markowa 30 sierpnia, 17:00
Grom Handzlówka 4-1 Głuchowianka Głuchów 30 sierpnia, 14:00
Wola Dalsza 1-1 Start Borek Stary 30 sierpnia, 17:00
Włókniarz Rakszawa 2-1 Tatyna Dylągówka 30 sierpnia, 11:00
Szarotka Rogóżno 1-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 sierpnia, 11:00
Błękit Żołynia 1-0 Start Brzóza Stadnicka 30 sierpnia, 14:00
ŁKS Łukawiec 0-1 Iskra Jawornik Polski 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Markovia Markowa 1-7 Start Brzóza Stadnicka 6 września, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5-2 Błękit Żołynia 6 września, 14:00
Tatyna Dylągówka 0-1 Szarotka Rogóżno 6 września, 12:00
ŁKS Łukawiec 0-1 Włókniarz Rakszawa 6 września, 14:00
Start Borek Stary 1-1 Iskra Jawornik Polski 6 września, 16:00
Głuchowianka Głuchów 0-1 Wola Dalsza 6 września, 17:00
Leśna Wólka Podleśna 0-4 Grom Handzlówka 6 września, 14:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Grom Handzlówka 1-0 Markovia Markowa 13 września, 15:00
Wola Dalsza 0-0 Leśna Wólka Podleśna 13 września, 16:00
Iskra Jawornik Polski 6-1 Głuchowianka Głuchów 13 września, 17:00
Włókniarz Rakszawa 1-1 Start Borek Stary 13 września, 16:00
Szarotka Rogóżno 8-0 ŁKS Łukawiec 13 września, 11:00
Błękit Żołynia 2-4 Tatyna Dylągówka 13 września, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 2-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 13 września, 17:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Markovia Markowa 2-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 20 września, 16:00
Tatyna Dylągówka 4-0 Start Brzóza Stadnicka 20 września, 12:00
ŁKS Łukawiec 0-6 Błękit Żołynia 20 września, 14:00
Start Borek Stary 3-0 Szarotka Rogóżno 20 września, 14:00
Głuchowianka Głuchów 0-3 Włókniarz Rakszawa 20 września, 16:30
Leśna Wólka Podleśna 1-2 Iskra Jawornik Polski 20 września, 14:00
Grom Handzlówka 0-1 Wola Dalsza 20 września, 14:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Wola Dalsza 2-0 Markovia Markowa 27 września, 14:00
Iskra Jawornik Polski 4-4 Grom Handzlówka 27 września, 16:00
Włókniarz Rakszawa 3-0 Leśna Wólka Podleśna 27 września, 15:00
Szarotka Rogóżno 5-1 Głuchowianka Głuchów 27 września, 11:00
Błękit Żołynia 2-3 Start Borek Stary 27 września, 16:00
Start Brzóza Stadnicka 1-2 ŁKS Łukawiec 27 września, 13:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-2 Tatyna Dylągówka 27 września, 14:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Markovia Markowa 2-2 Tatyna Dylągówka 4 października, 15:00
ŁKS Łukawiec 2-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 października, 14:00
Start Borek Stary 2-5 Start Brzóza Stadnicka 4 października, 14:00
Głuchowianka Głuchów 1-1 Błękit Żołynia 4 października, 16:00
Leśna Wólka Podleśna 0-5 Szarotka Rogóżno 4 października, 11:00
Grom Handzlówka 1-0 Włókniarz Rakszawa 4 października, 15:00
Wola Dalsza 2-2 Iskra Jawornik Polski 4 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Iskra Jawornik Polski 3-0 Markovia Markowa 11 października, 15:00
Włókniarz Rakszawa 1-2 Wola Dalsza 11 października, 15:00
Szarotka Rogóżno 4-1 Grom Handzlówka 11 października, 11:00
Błękit Żołynia 3-2 Leśna Wólka Podleśna 11 października, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 1-2 Głuchowianka Głuchów 11 października, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-0 Start Borek Stary 11 października, 14:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Tatyna Dylągówka 4-1 ŁKS Łukawiec 11 października, 12:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Markovia Markowa 2-3 ŁKS Łukawiec 18 października, 15:00
Start Borek Stary 3-1 Tatyna Dylągówka 18 października, 14:00
Głuchowianka Głuchów 1-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 18 października, 15:00
Leśna Wólka Podleśna 0-3 Start Brzóza Stadnicka 18 października, 15:00
Grom Handzlówka 2-1 Błękit Żołynia 18 października, 13:00
Wola Dalsza 2-0 Szarotka Rogóżno 18 października, 14:00
Iskra Jawornik Polski 4-2 Włókniarz Rakszawa 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Włókniarz Rakszawa 3-0 Markovia Markowa 25 października, 14:00
Szarotka Rogóżno 1-1 Iskra Jawornik Polski 25 października, 11:00
Błękit Żołynia 1-0 Wola Dalsza 25 października, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 3-0 Grom Handzlówka 25 października, 14:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-2 Leśna Wólka Podleśna 25 października, 14:00
Tatyna Dylągówka 5-1 Głuchowianka Głuchów 25 października, 12:00
ŁKS Łukawiec 5-1 Start Borek Stary 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Markovia Markowa 2-1 Start Borek Stary 31 października, 14:00
Głuchowianka Głuchów 1-4 ŁKS Łukawiec 31 października, 14:00
Leśna Wólka Podleśna 0-3 Tatyna Dylągówka 31 października, 11:00
Grom Handzlówka 1-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 31 października, 11:00
Wola Dalsza 0-1 Start Brzóza Stadnicka 31 października, 14:00
Iskra Jawornik Polski 1-2 Błękit Żołynia 31 października, 14:00
Włókniarz Rakszawa 1-0 Szarotka Rogóżno 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Szarotka Rogóżno 3-1 Markovia Markowa 8 listopada, 11:00
Błękit Żołynia 3-0 Włókniarz Rakszawa 8 listopada, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 0-1 Iskra Jawornik Polski 8 listopada, 14:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-1 Wola Dalsza 8 listopada, 14:00
Tatyna Dylągówka 0-1 Grom Handzlówka 8 listopada, 12:00
ŁKS Łukawiec 4-1 Leśna Wólka Podleśna 8 listopada, 11:00
Start Borek Stary 2-1 Głuchowianka Głuchów 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Markovia Markowa 0-0 Głuchowianka Głuchów 3 kwietnia, 15:00
Start Borek Stary 4-1 Leśna Wólka Podleśna 3 kwietnia, 16:30
ŁKS Łukawiec 1-3 Grom Handzlówka 3 kwietnia, 14:00
Tatyna Dylągówka 2-1 Wola Dalsza 3 kwietnia, 12:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0 Iskra Jawornik Polski 3 kwietnia, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 0-0 Włókniarz Rakszawa 3 kwietnia, 15:30
Błękit Żołynia 1-0 Szarotka Rogóżno 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Tatyna Dylągówka 3-5 Iskra Jawornik Polski 10 kwietnia, 12:00
Błękit Żołynia 0-0 Markovia Markowa 9 kwietnia, 16:00
Szarotka Rogóżno 2-3 Start Brzóza Stadnicka 10 kwietnia, 11:00
Włókniarz Rakszawa 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 10 kwietnia, 15:00
Wola Dalsza 4-0 ŁKS Łukawiec 10 kwietnia, 16:00
Grom Handzlówka 3-1 Start Borek Stary 10 kwietnia, 14:00
Leśna Wólka Podleśna 4-4 Głuchowianka Głuchów 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Iskra Jawornik Polski 4-1 ŁKS Łukawiec 17 kwietnia, 16:00
Markovia Markowa 1-4 Leśna Wólka Podleśna 17 kwietnia, 15:00
Głuchowianka Głuchów 0-2 Grom Handzlówka 17 kwietnia, 17:00
Start Borek Stary 2-0 Wola Dalsza 17 kwietnia, 14:00
Tatyna Dylągówka 1-2 Włókniarz Rakszawa 17 kwietnia, 12:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1 Szarotka Rogóżno 17 kwietnia, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 3-2 Błękit Żołynia 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Start Brzóza Stadnicka 6-1 Markovia Markowa 24 kwietnia, 16:00
Błękit Żołynia 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 24 kwietnia, 14:00
Szarotka Rogóżno 4-2 Tatyna Dylągówka 24 kwietnia, 11:00
Włókniarz Rakszawa 2-0 ŁKS Łukawiec 24 kwietnia, 15:00
Iskra Jawornik Polski 4-1 Start Borek Stary 24 kwietnia, 16:00
Wola Dalsza 3-1 Głuchowianka Głuchów 24 kwietnia, 16:00
Grom Handzlówka 5-3 Leśna Wólka Podleśna 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Markovia Markowa 0-2 Grom Handzlówka 1 maja, 16:00
Leśna Wólka Podleśna 3-2 Wola Dalsza 1 maja, 14:00
Głuchowianka Głuchów 0-3 Iskra Jawornik Polski 1 maja, 11:00
Start Borek Stary 0-1 Włókniarz Rakszawa 1 maja, 14:00
ŁKS Łukawiec 1-3 Szarotka Rogóżno 1 maja, 14:00
Tatyna Dylągówka 2-2 Błękit Żołynia 1 maja, 12:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-2 Start Brzóza Stadnicka 1 maja, 14:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5-0 Markovia Markowa 8 maja, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 1-0 Tatyna Dylągówka 8 maja, 16:00
Błękit Żołynia 2-1 ŁKS Łukawiec 11 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (8 maja, 14:00) odwołany
Szarotka Rogóżno 3-0 Start Borek Stary 7 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
Włókniarz Rakszawa 1-2 Głuchowianka Głuchów 7 maja, 17:30
Iskra Jawornik Polski 5-1 Leśna Wólka Podleśna 8 maja, 16:00
Wola Dalsza 0-4 Grom Handzlówka 8 maja, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Markovia Markowa 0-2 Wola Dalsza 15 maja, 16:00
Grom Handzlówka 0-3 Iskra Jawornik Polski 15 maja, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
Leśna Wólka Podleśna 1-1 Włókniarz Rakszawa 15 maja, 15:00
Głuchowianka Głuchów 3-1 Szarotka Rogóżno 15 maja, 12:00
Start Borek Stary 0-0 Błękit Żołynia 15 maja, 14:00
ŁKS Łukawiec 1-6 Start Brzóza Stadnicka 14 maja, 17:00
Tatyna Dylągówka 0-6 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 15 maja, 12:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Tatyna Dylągówka 1-1 Markovia Markowa 22 maja, 12:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5-2 ŁKS Łukawiec 22 maja, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 2-0 Start Borek Stary 22 maja, 16:30
Błękit Żołynia 2-0 Głuchowianka Głuchów 22 maja, 14:00
Szarotka Rogóżno 1-5 Leśna Wólka Podleśna 22 maja, 12:00
Włókniarz Rakszawa 0-0 Grom Handzlówka 22 maja, 14:00
Iskra Jawornik Polski 0-1 Wola Dalsza 22 maja, 17:00

Kolejka 22 - 26 maja

Markovia Markowa 0-3 Iskra Jawornik Polski 26 maja, 16:00
Wola Dalsza 3-0 Włókniarz Rakszawa 26 maja, 16:00
Grom Handzlówka 1-4 Szarotka Rogóżno 26 maja, 16:00
Leśna Wólka Podleśna 0-1 Błękit Żołynia 26 maja, 17:30
Głuchowianka Głuchów 0-2 Start Brzóza Stadnicka 26 maja, 17:00
Start Borek Stary 2-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 maja, 14:00
ŁKS Łukawiec 4-1 Tatyna Dylągówka 26 maja, 11:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

ŁKS Łukawiec 9-2 Markovia Markowa 29 maja, 14:00
Tatyna Dylągówka 1-2 Start Borek Stary 29 maja, 12:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5-0 Głuchowianka Głuchów 29 maja, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 2-1 Leśna Wólka Podleśna 29 maja, 16:30
Błękit Żołynia 2-7 Grom Handzlówka 29 maja, 14:00
Szarotka Rogóżno 1-1 Wola Dalsza 3 maja, 15:00
Włókniarz Rakszawa 0-2 Iskra Jawornik Polski 29 maja, 15:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Markovia Markowa 0-3 Włókniarz Rakszawa 4 czerwca, 17:00
Iskra Jawornik Polski 3-1 Szarotka Rogóżno 5 czerwca, 16:00
Wola Dalsza 3-2 Błękit Żołynia 5 czerwca, 16:00
Grom Handzlówka 3-2 Start Brzóza Stadnicka 5 czerwca, 17:00
Leśna Wólka Podleśna 2-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5 czerwca, 16:00
Głuchowianka Głuchów 2-0 Tatyna Dylągówka 5 czerwca, 11:00
Start Borek Stary 2-1 ŁKS Łukawiec 5 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Start Borek Stary 1-3 Markovia Markowa 12 czerwca, 11:00
ŁKS Łukawiec 4-3 Głuchowianka Głuchów 12 czerwca, 11:00
Tatyna Dylągówka 2-3 Leśna Wólka Podleśna 12 czerwca, 11:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-2 Grom Handzlówka 12 czerwca, 11:00
Start Brzóza Stadnicka 1-6 Wola Dalsza 12 czerwca, 11:00
Błękit Żołynia 1-3 Iskra Jawornik Polski 12 czerwca, 11:00
Szarotka Rogóżno 0-2 Włókniarz Rakszawa 12 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Markovia Markowa 1-1 Szarotka Rogóżno 19 czerwca, 11:00
Włókniarz Rakszawa 1-1 Błękit Żołynia 19 czerwca, 11:00
Iskra Jawornik Polski 4-0 Start Brzóza Stadnicka 19 czerwca, 11:00
Wola Dalsza 4-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 19 czerwca, 11:00
Grom Handzlówka 3-4 Tatyna Dylągówka 19 czerwca, 11:00
Leśna Wólka Podleśna 4-2 ŁKS Łukawiec 19 czerwca, 11:00
Głuchowianka Głuchów 1-2 Start Borek Stary 19 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Rzeszów)

Klasa A 2015/2016 (Rzeszów I)
Klasa A 2015/2016 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2015/2016 (Rzeszów III - Łańcut)
Klasa B 2015/2016 (Rzeszów IV - Łańcut)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas