[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Rzeszów III - Mielec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Podleszany 26 61 19 4 3 65-23 9 3 1 32-12 10 1 2 33-11
2.  Team Przecław 26 60 19 3 4 82-29 11 1 1 45-14 8 2 3 37-15
3.  Kolorado Wola Chorzelowska 26 58 19 1 6 102-44 11 0 2 63-20 8 1 4 39-24
4.  Złotniczanka Złotniki 26 51 15 6 5 62-40 9 3 1 37-19 6 3 4 25-21
5.  Pitmark Jaślany 26 36 11 3 12 58-57 6 2 5 33-28 5 1 7 25-29
6.  Smoczanka Mielec 26 35 11 2 13 56-61 7 0 6 31-29 4 2 7 25-32 2 6 2 0 0 6-2
7.  Piast Wadowice Górne 26 35 11 2 13 46-53 6 0 7 22-27 5 2 6 24-26 2 0 0 0 2 2-6
8.  Tuszymka Tuszyma 26 33 10 3 13 50-55 8 1 4 32-18 2 2 9 18-37
9.  Jamnica Dulcza Wielka 26 32 10 2 14 53-65 5 1 7 23-29 5 1 7 30-36
10.  Dromader Chrząstów 26 30 9 3 14 46-73 4 3 6 26-31 5 0 8 20-42 2 6 2 0 0 7-1
11.  Start Wola Mielecka 26 30 8 6 12 50-55 4 4 5 27-29 4 2 7 23-26 2 0 0 0 2 1-7
12.  Tempo Cmolas 26 29 7 8 11 39-49 4 5 4 24-18 3 3 7 15-31
13.  Werynianka Werynia 26 17 5 2 19 37-76 4 1 8 20-35 1 1 11 17-41
14.  Gryf Mielec 26 15 4 3 19 29-95 3 0 10 15-36 1 3 9 14-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Podleszany    3-2 1-2 2-0 1-0 1-1 1-0 2-0 4-4 4-0 2-1 1-1 2-0 8-1 
 2 Team Przecław2-1     4-3 1-0 2-1 1-3 3-2 4-0 8-0 6-0 6-2 0-0 3-1 5-1 
 3 Kolorado Wola Chorzelowska3-4 3-2     4-1 2-1 7-1 7-3 6-1 2-1 7-0 1-3 7-1 5-2 9-0 
 4 Złotniczanka Złotniki0-0 1-0 1-3     3-2 2-1 3-3 3-0 4-3 4-0 2-2 2-1 7-2 5-2 
 5 Pitmark Jaślany0-2 2-7 2-3 3-3     2-4 1-1 6-1 3-0 1-4 2-1 3-0 2-0 6-2 
 6 Smoczanka Mielec1-3 0-4 0-5 2-3 6-2     3-2 1-2 4-1 2-0 1-3 3-2 3-1 5-1 
 7 Piast Wadowice Górne0-2 0-4 0-4* 0-2 2-1 0-3     5-4 0-3* 2-1 1-3 3-0 2-0 7-0 
 8 Tuszymka Tuszyma1-0 0-5 2-1 1-4 2-3 2-2 4-0     0-3 9-0 2-0 4-0 2-0 3-0* 
 9 Jamnica Dulcza Wielka0-3* 1-1 3-0* 1-4 0-1 4-3 0-3 2-1     3-5 0-4 0-2 3-1 6-1 
 10 Dromader Chrząstów2-5 0-3 2-2 0-2 3-6 6-1 1-3 1-1 2-1     3-1 1-3 4-2 1-1 
 11 Start Wola Mielecka0-2 1-1 3-6 2-2 3-4 2-0 3-0 2-1 1-4 0-4     2-2 6-1 2-2 
 12 Tempo Cmolas1-2 2-3 4-0 2-2 1-1 1-0 0-3 1-1 6-0* 1-0 2-2     2-2 1-2 
 13 Werynianka Werynia0-5 2-4 1-8 3-0 3-0* 1-4 0-1 1-4 2-4 1-3 2-1 3-0*     1-1 
 14 Gryf Mielec1-4 0-1 1-2 0-2 1-3 3-2 0-3 3-2 0-6 2-3 2-0 2-3 0-5     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Smoczanka Mielec 3-2 Tempo Cmolas 16 sierpnia, 16:00
Werynianka Werynia 3-0 Pitmark Jaślany 16 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-4
Gryf Mielec 1-2 Kolorado Wola Chorzelowska 16 sierpnia, 16:00
Piast Wadowice Górne 1-3 Start Wola Mielecka 15 sierpnia, 16:00
LKS Podleszany 2-0 Tuszymka Tuszyma 16 sierpnia, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 1-4 Złotniczanka Złotniki 16 sierpnia, 16:00
Team Przecław 6-0 Dromader Chrząstów 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Tempo Cmolas 1-0 Dromader Chrząstów 23 sierpnia, 16:00
Złotniczanka Złotniki 1-0 Team Przecław 23 sierpnia, 11:00
Tuszymka Tuszyma 0-3 Jamnica Dulcza Wielka 23 sierpnia, 11:00
Start Wola Mielecka 0-2 LKS Podleszany 23 sierpnia, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 7-3 Piast Wadowice Górne 23 sierpnia, 14:00
Pitmark Jaślany 6-2 Gryf Mielec 23 sierpnia, 16:00
Smoczanka Mielec 3-1 Werynianka Werynia 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Werynianka Werynia 3-0 Tempo Cmolas 30 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-4
Gryf Mielec 3-2 Smoczanka Mielec 30 sierpnia, 11:00
Piast Wadowice Górne 2-1 Pitmark Jaślany 30 sierpnia, 11:00
LKS Podleszany 1-2 Kolorado Wola Chorzelowska 30 sierpnia, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 0-4 Start Wola Mielecka 30 sierpnia, 11:00
Team Przecław 4-0 Tuszymka Tuszyma 30 sierpnia, 11:00
Dromader Chrząstów 0-2 Złotniczanka Złotniki 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Tempo Cmolas 2-2 Złotniczanka Złotniki 6 września, 16:00
Tuszymka Tuszyma 9-0 Dromader Chrząstów 6 września, 11:00
Start Wola Mielecka 1-1 Team Przecław 6 września, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-1 Jamnica Dulcza Wielka 6 września, 14:00
Pitmark Jaślany 0-2 LKS Podleszany 6 września, 16:00
Smoczanka Mielec 3-2 Piast Wadowice Górne 6 września, 16:00
Werynianka Werynia 1-1 Gryf Mielec 6 września, 14:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Gryf Mielec 2-3 Tempo Cmolas 13 września, 16:00
Piast Wadowice Górne 2-0 Werynianka Werynia 13 września, 14:00
LKS Podleszany 1-1 Smoczanka Mielec 13 września, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 0-1 Pitmark Jaślany 13 września, 16:00
Team Przecław 4-3 Kolorado Wola Chorzelowska 13 września, 11:00
Dromader Chrząstów 3-1 Start Wola Mielecka 13 września, 11:00
Złotniczanka Złotniki 3-0 Tuszymka Tuszyma 13 września, 11:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Tempo Cmolas 1-1 Tuszymka Tuszyma 20 września, 16:00
Start Wola Mielecka 2-2 Złotniczanka Złotniki 20 września, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 7-0 Dromader Chrząstów 20 września, 14:00
Pitmark Jaślany 2-7 Team Przecław 20 września, 14:00
Smoczanka Mielec 4-1 Jamnica Dulcza Wielka 20 września, 16:00
Gryf Mielec 0-3 Piast Wadowice Górne 20 września, 16:00
LKS Podleszany 2-0 Werynianka Werynia 20 września, 11:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Piast Wadowice Górne 3-0 Tempo Cmolas 27 września, 14:00
LKS Podleszany 8-1 Gryf Mielec 27 września, 16:00
Jamnica Dulcza Wielka 3-1 Werynianka Werynia 27 września, 16:00
Team Przecław 1-3 Smoczanka Mielec 15 listopada, 11:00
w pierwotnym (27 września, 11:00) i drugim terminie (30 września, 16:00) odwołany
Dromader Chrząstów 3-6 Pitmark Jaślany 27 września, 11:00
Złotniczanka Złotniki 1-3 Kolorado Wola Chorzelowska 27 września, 11:00
Tuszymka Tuszyma 2-0 Start Wola Mielecka 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Tempo Cmolas 2-2 Start Wola Mielecka 4 października, 16:00
Kolorado Wola Chorzelowska 6-1 Tuszymka Tuszyma 4 października, 14:00
Pitmark Jaślany 3-3 Złotniczanka Złotniki 4 października, 14:00
Smoczanka Mielec 2-0 Dromader Chrząstów 4 października, 16:00
Werynianka Werynia 2-4 Team Przecław 4 października, 14:00
Gryf Mielec 0-6 Jamnica Dulcza Wielka 4 października, 16:00
Piast Wadowice Górne 0-2 LKS Podleszany 4 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

LKS Podleszany 1-1 Tempo Cmolas 11 października, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 0-3 Piast Wadowice Górne 11 października, 14:00
Team Przecław 5-1 Gryf Mielec 11 października, 11:00
Dromader Chrząstów 4-2 Werynianka Werynia 11 października, 11:00
Złotniczanka Złotniki 2-1 Smoczanka Mielec 11 października, 11:00
Tuszymka Tuszyma 2-3 Pitmark Jaślany 11 października, 11:00
Start Wola Mielecka 3-6 Kolorado Wola Chorzelowska 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Tempo Cmolas 4-0 Kolorado Wola Chorzelowska 18 października, 15:30
Pitmark Jaślany 2-1 Start Wola Mielecka 18 października, 14:00
Smoczanka Mielec 1-2 Tuszymka Tuszyma 18 października, 16:00
Werynianka Werynia 3-0 Złotniczanka Złotniki 18 października, 14:00
Gryf Mielec 2-3 Dromader Chrząstów 18 października, 16:00
Piast Wadowice Górne 0-4 Team Przecław 18 października, 14:00
LKS Podleszany 4-4 Jamnica Dulcza Wielka 18 października, 11:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Jamnica Dulcza Wielka 0-2 Tempo Cmolas 25 października, 14:00
Team Przecław 2-1 LKS Podleszany 15 października, 16:00
Dromader Chrząstów 1-3 Piast Wadowice Górne 25 października, 11:00
Złotniczanka Złotniki 5-2 Gryf Mielec 25 października, 11:00
Tuszymka Tuszyma 2-0 Werynianka Werynia 25 października, 11:00
Start Wola Mielecka 2-0 Smoczanka Mielec 25 października, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-1 Pitmark Jaślany 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Tempo Cmolas 1-1 Pitmark Jaślany 31 października, 12:00
Smoczanka Mielec 0-5 Kolorado Wola Chorzelowska 31 października, 14:00
Werynianka Werynia 2-1 Start Wola Mielecka 31 października, 14:00
Gryf Mielec 3-2 Tuszymka Tuszyma 31 października, 11:00
Piast Wadowice Górne 0-2 Złotniczanka Złotniki 31 października, 14:00
LKS Podleszany 4-0 Dromader Chrząstów 31 października, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 1-1 Team Przecław 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Team Przecław 0-0 Tempo Cmolas 8 listopada, 11:00
Dromader Chrząstów 2-1 Jamnica Dulcza Wielka 8 listopada, 11:00
Złotniczanka Złotniki 0-0 LKS Podleszany 8 listopada, 11:00
Tuszymka Tuszyma 4-0 Piast Wadowice Górne 8 listopada, 11:00
Start Wola Mielecka 2-2 Gryf Mielec 8 listopada, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 5-2 Werynianka Werynia 8 listopada, 14:00
Pitmark Jaślany 2-4 Smoczanka Mielec 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Tempo Cmolas 1-0 Smoczanka Mielec 3 kwietnia, 14:00
Pitmark Jaślany 2-0 Werynianka Werynia 3 kwietnia, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 9-0 Gryf Mielec 3 kwietnia, 14:30
Start Wola Mielecka 3-0 Piast Wadowice Górne 3 kwietnia, 12:00
Tuszymka Tuszyma 1-0 LKS Podleszany 3 kwietnia, 11:00
Złotniczanka Złotniki 4-3 Jamnica Dulcza Wielka 3 kwietnia, 11:00
Dromader Chrząstów 0-3 Team Przecław 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Dromader Chrząstów 1-3 Tempo Cmolas 10 kwietnia, 11:00
w Woli Chorzelowskiej
Team Przecław 1-0 Złotniczanka Złotniki 10 kwietnia, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 2-1 Tuszymka Tuszyma 10 kwietnia, 16:00
LKS Podleszany 2-1 Start Wola Mielecka 10 kwietnia, 11:00
Piast Wadowice Górne 0-4 Kolorado Wola Chorzelowska 10 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-4
Gryf Mielec 1-3 Pitmark Jaślany 10 kwietnia, 11:00
Werynianka Werynia 1-4 Smoczanka Mielec 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Tempo Cmolas 2-2 Werynianka Werynia 17 kwietnia, 14:00
Smoczanka Mielec 5-1 Gryf Mielec 17 kwietnia, 16:00
Pitmark Jaślany 1-1 Piast Wadowice Górne 17 kwietnia, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 3-4 LKS Podleszany 17 kwietnia, 14:00
Start Wola Mielecka 1-4 Jamnica Dulcza Wielka 17 kwietnia, 12:00
Tuszymka Tuszyma 0-5 Team Przecław 17 kwietnia, 14:00
Złotniczanka Złotniki 4-0 Dromader Chrząstów 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Złotniczanka Złotniki 2-1 Tempo Cmolas 24 kwietnia, 11:00
Dromader Chrząstów 1-1 Tuszymka Tuszyma 24 kwietnia, 11:00
Team Przecław 6-2 Start Wola Mielecka 24 kwietnia, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 3-0 Kolorado Wola Chorzelowska 24 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
LKS Podleszany 1-0 Pitmark Jaślany 24 kwietnia, 11:00
Piast Wadowice Górne 0-3 Smoczanka Mielec 24 kwietnia, 14:00
Gryf Mielec 0-5 Werynianka Werynia 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Tempo Cmolas 1-2 Gryf Mielec 1 maja, 14:00
Werynianka Werynia 0-1 Piast Wadowice Górne 1 maja, 14:00
Smoczanka Mielec 1-3 LKS Podleszany 1 maja, 16:00
Pitmark Jaślany 3-0 Jamnica Dulcza Wielka 1 maja, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 3-2 Team Przecław 1 maja, 14:00
Start Wola Mielecka 0-4 Dromader Chrząstów 1 maja, 12:00
Tuszymka Tuszyma 1-4 Złotniczanka Złotniki 1 maja, 11:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Werynianka Werynia 0-5 LKS Podleszany 8 maja, 14:00
Tuszymka Tuszyma 4-0 Tempo Cmolas 8 maja, 11:00
Złotniczanka Złotniki 2-2 Start Wola Mielecka 7 maja, 16:00
Dromader Chrząstów 2-2 Kolorado Wola Chorzelowska 8 maja, 11:00
Team Przecław 2-1 Pitmark Jaślany 8 maja, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 4-3 Smoczanka Mielec 8 maja, 16:00
Piast Wadowice Górne 7-0 Gryf Mielec 8 maja, 14:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Tempo Cmolas 0-3 Piast Wadowice Górne 14 maja, 17:00
Gryf Mielec 1-4 LKS Podleszany 15 maja, 11:00
Werynianka Werynia 2-4 Jamnica Dulcza Wielka 15 maja, 14:00
Smoczanka Mielec 0-4 Team Przecław 15 maja, 16:00
Pitmark Jaślany 1-4 Dromader Chrząstów 15 maja, 14:00
Kolorado Wola Chorzelowska 4-1 Złotniczanka Złotniki 14 maja, 16:00
Start Wola Mielecka 2-1 Tuszymka Tuszyma 15 maja, 12:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Start Wola Mielecka 2-2 Tempo Cmolas 22 maja, 12:00
Tuszymka Tuszyma 2-1 Kolorado Wola Chorzelowska 22 maja, 11:00
Złotniczanka Złotniki 3-2 Pitmark Jaślany 22 maja, 11:00
Dromader Chrząstów 6-1 Smoczanka Mielec 22 maja, 11:00
Team Przecław 3-1 Werynianka Werynia 22 maja, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 6-1 Gryf Mielec 22 maja, 16:00
LKS Podleszany 1-0 Piast Wadowice Górne 22 maja, 11:00

Kolejka 22 - 26 maja

Tempo Cmolas 1-2 LKS Podleszany 26 maja, 16:00
Piast Wadowice Górne 0-3 Jamnica Dulcza Wielka 26 maja, 14:00
(wo)
na boisku 4-1
Gryf Mielec 0-1 Team Przecław 25 maja, 17:00
Werynianka Werynia 1-3 Dromader Chrząstów 26 maja, 14:00
Smoczanka Mielec 2-3 Złotniczanka Złotniki 26 maja, 16:00
Pitmark Jaślany 6-1 Tuszymka Tuszyma 26 maja, 16:00
Kolorado Wola Chorzelowska 1-3 Start Wola Mielecka 26 maja, 14:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Kolorado Wola Chorzelowska 7-1 Tempo Cmolas 29 maja, 14:00
Start Wola Mielecka 3-4 Pitmark Jaślany 29 maja, 12:00
Tuszymka Tuszyma 2-2 Smoczanka Mielec 29 maja, 11:00
Złotniczanka Złotniki 7-2 Werynianka Werynia 29 maja, 11:00
Dromader Chrząstów 1-1 Gryf Mielec 29 maja, 11:00
Team Przecław 3-2 Piast Wadowice Górne 29 maja, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 0-3 LKS Podleszany 29 maja, 16:00
(wo)
na boisku 4-0

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Tempo Cmolas 6-0 Jamnica Dulcza Wielka 5 czerwca, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 82. minucie przy stanie 6-2 - goście zeszli z boiska
LKS Podleszany 3-2 Team Przecław 5 czerwca, 11:00
Piast Wadowice Górne 2-1 Dromader Chrząstów 5 czerwca, 14:00
Gryf Mielec 0-2 Złotniczanka Złotniki 5 czerwca, 11:00
Werynianka Werynia 1-4 Tuszymka Tuszyma 5 czerwca, 14:00
Smoczanka Mielec 1-3 Start Wola Mielecka 5 czerwca, 16:00
Pitmark Jaślany 2-3 Kolorado Wola Chorzelowska 5 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Pitmark Jaślany 3-0 Tempo Cmolas 12 czerwca, 11:00
Kolorado Wola Chorzelowska 7-1 Smoczanka Mielec 12 czerwca, 11:00
Start Wola Mielecka 6-1 Werynianka Werynia 12 czerwca, 11:00
Tuszymka Tuszyma 3-0 Gryf Mielec 12 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
Złotniczanka Złotniki 3-3 Piast Wadowice Górne 12 czerwca, 11:00
Dromader Chrząstów 2-5 LKS Podleszany 12 czerwca, 11:00
Team Przecław 8-0 Jamnica Dulcza Wielka 12 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Tempo Cmolas 2-3 Team Przecław 19 czerwca, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 3-5 Dromader Chrząstów 19 czerwca, 11:00
LKS Podleszany 2-0 Złotniczanka Złotniki 19 czerwca, 11:00
Piast Wadowice Górne 5-4 Tuszymka Tuszyma 19 czerwca, 11:00
Gryf Mielec 2-0 Start Wola Mielecka 19 czerwca, 11:00
Werynianka Werynia 1-8 Kolorado Wola Chorzelowska 19 czerwca, 11:00
Smoczanka Mielec 6-2 Pitmark Jaślany 19 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Rzeszów)

Klasa A 2015/2016 (Rzeszów I)
Klasa A 2015/2016 (Rzeszów II - Łańcut)

Klasa B 2015/2016 (Rzeszów V - Mielec)
Klasa B 2015/2016 (Rzeszów VI - Kolbuszowa)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas