[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2015/2016, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Łany Wielkie 30 73 22 7 1 91-26 11 4 0 43-12 11 3 1 48-14
2.  Młodość Rudno 30 67 21 4 5 95-43 13 0 2 55-16 8 4 3 40-27
3.  Gwarek II Ornontowice 30 50 15 5 10 65-40 8 2 5 37-22 7 3 5 28-18
4.  Zaborze Zabrze 30 49 15 4 11 61-47 8 2 5 32-23 7 2 6 29-24
5.  Carbo Gliwice 30 46 14 4 12 79-66 6 3 6 41-40 8 1 6 38-26
6.  MOSiR Stal Zabrze 30 45 13 6 11 54-42 7 3 5 29-17 6 3 6 25-25
7.  Drama Kamieniec 30 44 13 5 12 56-62 8 3 4 29-21 5 2 8 27-41
8.  Naprzód Żernica 30 43 12 7 11 65-67 7 4 4 32-31 5 3 7 33-36
9.  Zamkowiec Toszek 30 39 11 6 13 54-56 6 2 7 30-31 5 4 6 24-25
10.  Tęcza Wielowieś 30 38 10 8 12 46-60 4 6 5 21-22 6 2 7 25-38 2 3 1 0 1 5-4
11.  Ruch Kozłów 30 38 11 5 14 52-62 7 2 6 29-30 4 3 8 23-32 2 3 1 0 1 4-5
12.  Jedność 32 II Przyszowice 30 37 12 1 17 61-75 8 0 7 37-35 4 1 10 24-40
13.  Gwiazda Chudów 30 34 9 7 14 57-58 5 2 8 37-32 4 5 6 20-26
14.  Społem Zabrze 30 32 9 5 16 36-71 7 4 4 25-23 2 1 12 11-48
15.  Piast Pawłów (Zabrze) 30 19 4 7 19 30-79 3 5 7 14-34 1 2 12 16-45
16.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 24 7 3 20 46-94 5 0 10 23-45 2 3 10 23-49
Orły Bojszów wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Walka Makoszowy wycofała się z rozgrywek po 25. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Łany Wielkie    1-1 3-0 2-0 4-0 3-1 8-1 5-1 2-1 4-2 2-1 3-3 1-1 2-0 0-0 3-0* 
 2 Młodość Rudno1-4     2-3 2-0 1-0 6-0 5-1 6-1 5-2 6-2 2-1 1-0 2-0 3-0 4-1 9-1 
 3 Gwarek II Ornontowice1-4 3-3     0-2 3-1 2-0 2-4 3-0 1-1 1-2 7-1 2-0 0-1 7-2 1-0 4-1 
 4 Zaborze Zabrze3-3 1-3 3-2     2-3 3-1 1-2 2-1 2-1 4-2 1-0 0-1 1-1 2-0 6-1 1-2 
 5 Carbo Gliwice1-4 1-5 1-1 3-5     0-3 2-2 5-2 1-3 1-4 1-1 5-2 4-2 5-0 5-2 6-4 
 6 MOSiR Stal Zabrze2-2 1-1 1-2 0-0 1-2     2-1 0-2 1-0 7-1 2-0 6-0 1-2 0-3* 2-1 3-0* 
 7 Drama Kamieniec1-4 2-3 1-0 3-1 1-3 2-2     1-1 0-3 4-0 3-2 4-0 0-0 1-0 4-1 2-1 
 8 Naprzód Żernica0-6 1-3 1-0 3-2 2-2 2-2 3-2     2-1 2-3 0-1 2-1 3-3 5-1 3-1 3-3 
 9 Zamkowiec Toszek1-0 1-3 1-3 3-2 1-3 3-1 2-3 2-2     0-1 3-2 5-0 1-1 4-0 1-5 2-5 
 10 Tęcza Wielowieś0-1 3-5 0-0 0-0 0-4 0-0 0-1 3-1 1-1     5-1 0-4 4-1 2-0 2-2 1-1 
 11 Ruch Kozłów1-3 2-1 0-1 3-1 0-6 0-2 3-1 2-6 1-1 3-0     3-1 0-2 2-2 5-0 4-3 
 12 Jedność 32 II Przyszowice1-5 2-3 0-5 1-3 1-0 1-3 6-2 2-1 8-4 3-1 1-2     3-1 1-2 3-2 4-1 
 13 Gwiazda Chudów1-3 2-2 2-0 1-5 3-4 1-2 3-1 1-2 1-2 1-2 3-3 4-5     7-1 4-0 3-0* 
 14 Społem Zabrze1-1 3-2 3-3 1-3 2-0 0-3* 4-3 2-2 0-1 1-1 1-3 1-0 2-1     1-0 3-0* 
 15 Piast Pawłów (Zabrze)0-7 2-1 0-5 1-2 3-1 0-4 0-0 1-6 0-0 1-1 1-1 0-4 0-1 4-0     1-1 
 16 Walka Makoszowy (Zabrze)0-1 2-4 0-3* 1-3 2-9 2-1 0-3* 1-5 0-3* 0-3* 0-4 4-3 4-3 3-0 4-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Ruch Kozłów 0-2 MOSiR Stal Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 3-2 Zaborze Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 3-3 Jedność 32 II Przyszowice 15 sierpnia, 17:00
Gwarek II Ornontowice 2-4 Drama Kamieniec 12 sierpnia, 18:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-0 Piast Pawłów (Zabrze) 15 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 1-2 Tęcza Wielowieś 15 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 4-0 Społem Zabrze 16 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 1-0 Carbo Gliwice 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

MOSiR Stal Zabrze 0-3 Społem Zabrze 19 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie zawiadomili o zmianie miejsca rozegrania meczu
Tęcza Wielowieś 1-1 Zamkowiec Toszek 19 sierpnia, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-1 Gwiazda Chudów 19 sierpnia, 17:00
Drama Kamieniec 2-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 19 sierpnia, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 0-5 Gwarek II Ornontowice 19 sierpnia, 17:00
Zaborze Zabrze 3-3 Sokół Łany Wielkie 19 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 6-1 Naprzód Żernica 19 sierpnia, 17:00
Ruch Kozłów 0-6 Carbo Gliwice 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Carbo Gliwice 0-3 MOSiR Stal Zabrze 22 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 0-1 Ruch Kozłów 22 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 1-1 Młodość Rudno 22 sierpnia, 17:00
Gwarek II Ornontowice 0-2 Zaborze Zabrze 23 sierpnia, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-3 Jedność 32 II Przyszowice 22 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 3-1 Drama Kamieniec 22 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 1-5 Piast Pawłów (Zabrze) 23 sierpnia, 17:00
Społem Zabrze 1-1 Tęcza Wielowieś 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

MOSiR Stal Zabrze 7-1 Tęcza Wielowieś 29 sierpnia, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 4-0 Społem Zabrze 29 sierpnia, 17:00
Drama Kamieniec 0-3 Zamkowiec Toszek 29 sierpnia, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 3-1 Gwiazda Chudów 30 sierpnia, 11:00
Zaborze Zabrze 1-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 29 sierpnia, 11:00
Młodość Rudno 2-3 Gwarek II Ornontowice 30 sierpnia, 17:00
Ruch Kozłów 1-3 Sokół Łany Wielkie 29 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 5-2 Naprzód Żernica 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Naprzód Żernica 2-2 MOSiR Stal Zabrze 5 września, 16:00
Sokół Łany Wielkie 4-0 Carbo Gliwice 5 września, 16:00
Gwarek II Ornontowice 7-1 Ruch Kozłów 6 września, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-4 Młodość Rudno 6 września, 13:00
Gwiazda Chudów 1-5 Zaborze Zabrze 5 września, 16:00
Zamkowiec Toszek 5-0 Jedność 32 II Przyszowice 5 września, 16:00
Tęcza Wielowieś 2-2 Piast Pawłów (Zabrze) 6 września, 16:00
Drama Kamieniec 1-0 Społem Zabrze 5 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

MOSiR Stal Zabrze 2-1 Piast Pawłów (Zabrze) 12 września, 16:00
Drama Kamieniec 4-0 Tęcza Wielowieś 12 września, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-2 Społem Zabrze 13 września, 15:00
Zaborze Zabrze 2-1 Zamkowiec Toszek 12 września, 16:00
Młodość Rudno 2-0 Gwiazda Chudów 12 września, 16:00
Ruch Kozłów 4-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 12 września, 16:00
Carbo Gliwice 1-1 Gwarek II Ornontowice 12 września, 16:00
Naprzód Żernica 0-6 Sokół Łany Wielkie 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Sokół Łany Wielkie 3-1 MOSiR Stal Zabrze 19 września, 16:00
Gwarek II Ornontowice 3-0 Naprzód Żernica 20 września, 11:00
Gwiazda Chudów 3-3 Ruch Kozłów 19 września, 16:00
Zamkowiec Toszek 1-3 Młodość Rudno 20 września, 16:00
Społem Zabrze 1-3 Zaborze Zabrze 20 września, 16:00
Tęcza Wielowieś 0-4 Jedność 32 II Przyszowice 20 września, 16:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-0 Drama Kamieniec 20 września, 16:00
Carbo Gliwice 6-4 Walka Makoszowy (Zabrze) 19 września, 11:00

Kolejka 8 - 26-27 września

MOSiR Stal Zabrze 2-1 Drama Kamieniec 26 września, 15:00
Jedność 32 II Przyszowice 3-2 Piast Pawłów (Zabrze) 27 września, 15:00
Zaborze Zabrze 4-2 Tęcza Wielowieś 27 września, 16:00
Młodość Rudno 3-0 Społem Zabrze 27 września, 15:00
Ruch Kozłów 1-1 Zamkowiec Toszek 26 września, 15:00
Carbo Gliwice 4-2 Gwiazda Chudów 26 września, 15:00
Naprzód Żernica 3-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 26 września, 15:00
Sokół Łany Wielkie 3-0 Gwarek II Ornontowice 26 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Gwarek II Ornontowice 2-0 MOSiR Stal Zabrze 4 października, 15:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-1 Sokół Łany Wielkie 3 października, 15:00
Gwiazda Chudów 1-2 Naprzód Żernica 3 października, 15:00
Zamkowiec Toszek 1-3 Carbo Gliwice 4 października, 15:00
Społem Zabrze 1-3 Ruch Kozłów 4 października, 15:00
Tęcza Wielowieś 3-5 Młodość Rudno 4 października, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 Zaborze Zabrze 3 października, 15:00
Drama Kamieniec 4-0 Jedność 32 II Przyszowice 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

MOSiR Stal Zabrze 6-0 Jedność 32 II Przyszowice 10 października, 15:00
Zaborze Zabrze 1-2 Drama Kamieniec 10 października, 15:00
Młodość Rudno 4-1 Piast Pawłów (Zabrze) 11 października, 15:00
Ruch Kozłów 3-0 Tęcza Wielowieś 10 października, 15:00
Carbo Gliwice 5-0 Społem Zabrze 11 października, 11:00
Naprzód Żernica 2-1 Zamkowiec Toszek 10 października, 15:00
Sokół Łany Wielkie 1-1 Gwiazda Chudów 10 października, 15:00
Gwarek II Ornontowice 4-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 11 października, 11:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 MOSiR Stal Zabrze 17 października, 15:00
Gwiazda Chudów 2-0 Gwarek II Ornontowice 17 października, 11:00
Zamkowiec Toszek 1-0 Sokół Łany Wielkie 18 października, 15:00
Społem Zabrze 2-2 Naprzód Żernica 18 października, 15:00
Tęcza Wielowieś 0-4 Carbo Gliwice 18 października, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-1 Ruch Kozłów 17 października, 15:00
Drama Kamieniec 2-3 Młodość Rudno 17 października, 15:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-3 Zaborze Zabrze 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Młodość Rudno 1-0 Jedność 32 II Przyszowice 24 października, 14:00
Ruch Kozłów 3-1 Drama Kamieniec 24 października, 14:00
Carbo Gliwice 5-2 Piast Pawłów (Zabrze) 24 października, 14:00
Naprzód Żernica 2-3 Tęcza Wielowieś 24 października, 14:00
Sokół Łany Wielkie 2-0 Społem Zabrze 24 października, 14:00
Gwarek II Ornontowice 1-1 Zamkowiec Toszek 24 października, 14:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-3 Gwiazda Chudów 24 października, 14:00
Zaborze Zabrze 3-1 MOSiR Stal Zabrze 24 października, 12:00

Kolejka 13 - 31 października

Gwiazda Chudów 1-2 MOSiR Stal Zabrze 31 października, 11:00
Zamkowiec Toszek 2-5 Walka Makoszowy (Zabrze) 31 października, 11:00
Społem Zabrze 3-3 Gwarek II Ornontowice 31 października, 11:00
Tęcza Wielowieś 0-1 Sokół Łany Wielkie 31 października, 11:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-6 Naprzód Żernica 31 października, 13:30
Drama Kamieniec 1-3 Carbo Gliwice 31 października, 14:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-2 Ruch Kozłów 31 października, 11:00
Zaborze Zabrze 1-3 Młodość Rudno 31 października, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

MOSiR Stal Zabrze 1-1 Młodość Rudno 7 listopada, 13:00
Ruch Kozłów 3-1 Zaborze Zabrze 7 listopada, 13:00
Carbo Gliwice 5-2 Jedność 32 II Przyszowice 7 listopada, 13:00
Naprzód Żernica 3-2 Drama Kamieniec 7 listopada, 13:00
Sokół Łany Wielkie 0-0 Piast Pawłów (Zabrze) 7 listopada, 13:00
Gwarek II Ornontowice 1-2 Tęcza Wielowieś 8 listopada, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 Społem Zabrze 7 listopada, 15:00
Gwiazda Chudów 1-2 Zamkowiec Toszek 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Zamkowiec Toszek 3-1 MOSiR Stal Zabrze 11 listopada, 11:00
Społem Zabrze 2-1 Gwiazda Chudów 11 listopada, 11:00
Tęcza Wielowieś 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 11 listopada, 11:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-5 Gwarek II Ornontowice 11 listopada, 11:00
Drama Kamieniec 1-4 Sokół Łany Wielkie 11 listopada, 11:00
Jedność 32 II Przyszowice 2-1 Naprzód Żernica 11 listopada, 13:00
Zaborze Zabrze 2-3 Carbo Gliwice 11 listopada, 11:00
Młodość Rudno 2-1 Ruch Kozłów 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Carbo Gliwice 1-5 Młodość Rudno 15 listopada, 13:00
MOSiR Stal Zabrze 2-0 Ruch Kozłów 14 listopada, 13:00
Zaborze Zabrze 2-1 Naprzód Żernica 14 listopada, 13:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-5 Sokół Łany Wielkie 15 listopada, 13:00
Drama Kamieniec 1-0 Gwarek II Ornontowice 14 listopada, 13:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 14 listopada, 11:00
Tęcza Wielowieś 4-1 Gwiazda Chudów 14 listopada, 13:00
Społem Zabrze 0-1 Zamkowiec Toszek 14 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Społem Zabrze 0-3 MOSiR Stal Zabrze 20 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zamkowiec Toszek 0-1 Tęcza Wielowieś 19 marca, 15:00
Gwiazda Chudów 4-0 Piast Pawłów (Zabrze) 19 marca, 15:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-3 Drama Kamieniec 19 marca, 15:00
(wo)
na boisku 2-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gwarek II Ornontowice 2-0 Jedność 32 II Przyszowice 20 marca, 11:00
Sokół Łany Wielkie 2-0 Zaborze Zabrze 19 marca, 15:00
Naprzód Żernica 1-3 Młodość Rudno 20 marca, 15:00
Carbo Gliwice 1-1 Ruch Kozłów 20 marca, 11:00

Kolejka 18 - 26 marca

MOSiR Stal Zabrze 1-2 Carbo Gliwice 26 marca, 11:00
Ruch Kozłów 2-6 Naprzód Żernica 26 marca, 11:00
Młodość Rudno 1-4 Sokół Łany Wielkie 26 marca, 13:00
Zaborze Zabrze 3-2 Gwarek II Ornontowice 26 marca, 11:00
Jedność 32 II Przyszowice 4-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 26 marca, 9:00
Drama Kamieniec 0-0 Gwiazda Chudów 26 marca, 11:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-0 Zamkowiec Toszek 26 marca, 11:00
Tęcza Wielowieś 2-0 Społem Zabrze 26 marca, 11:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Tęcza Wielowieś 0-0 MOSiR Stal Zabrze 3 kwietnia, 16:00
Społem Zabrze 1-0 Piast Pawłów (Zabrze) 3 kwietnia, 16:00
Zamkowiec Toszek 2-3 Drama Kamieniec 3 kwietnia, 16:00
Gwiazda Chudów 4-5 Jedność 32 II Przyszowice 2 kwietnia, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-3 Zaborze Zabrze 2 kwietnia, 16:00
Gwarek II Ornontowice 3-3 Młodość Rudno 3 kwietnia, 11:00
Sokół Łany Wielkie 2-1 Ruch Kozłów 2 kwietnia, 16:00
Naprzód Żernica 2-2 Carbo Gliwice 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Społem Zabrze 4-3 Drama Kamieniec 10 kwietnia, 16:00
MOSiR Stal Zabrze 0-2 Naprzód Żernica 9 kwietnia, 11:00
Carbo Gliwice 1-4 Sokół Łany Wielkie 9 kwietnia, 16:00
Ruch Kozłów 0-1 Gwarek II Ornontowice 9 kwietnia, 16:00
Młodość Rudno 9-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 10 kwietnia, 16:00
Zaborze Zabrze 1-1 Gwiazda Chudów 9 kwietnia, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 8-4 Zamkowiec Toszek 10 kwietnia, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-1 Tęcza Wielowieś 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Piast Pawłów (Zabrze) 0-4 MOSiR Stal Zabrze 16 kwietnia, 16:00
Tęcza Wielowieś 0-1 Drama Kamieniec 17 kwietnia, 16:00
Społem Zabrze 1-0 Jedność 32 II Przyszowice 17 kwietnia, 16:00
Zamkowiec Toszek 3-2 Zaborze Zabrze 17 kwietnia, 16:00
Gwiazda Chudów 2-2 Młodość Rudno 16 kwietnia, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-4 Ruch Kozłów 16 kwietnia, 16:00
Gwarek II Ornontowice 3-1 Carbo Gliwice 17 kwietnia, 11:00
Sokół Łany Wielkie 5-1 Naprzód Żernica 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Walka Makoszowy (Zabrze) 2-9 Carbo Gliwice 23 kwietnia, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 2-2 Sokół Łany Wielkie 23 kwietnia, 17:00
Naprzód Żernica 1-0 Gwarek II Ornontowice 24 kwietnia, 17:00
Ruch Kozłów 0-2 Gwiazda Chudów 23 kwietnia, 17:00
Młodość Rudno 5-2 Zamkowiec Toszek 24 kwietnia, 17:00
Zaborze Zabrze 2-0 Społem Zabrze 23 kwietnia, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 3-1 Tęcza Wielowieś 24 kwietnia, 15:00
Drama Kamieniec 4-1 Piast Pawłów (Zabrze) 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Drama Kamieniec 2-2 MOSiR Stal Zabrze 30 kwietnia, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-4 Jedność 32 II Przyszowice 30 kwietnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-0 Zaborze Zabrze 30 kwietnia, 17:00
Społem Zabrze 3-2 Młodość Rudno 30 kwietnia, 13:00
Zamkowiec Toszek 3-2 Ruch Kozłów 30 kwietnia, 17:00
Gwiazda Chudów 3-4 Carbo Gliwice 30 kwietnia, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-5 Naprzód Żernica 30 kwietnia, 17:00
Gwarek II Ornontowice 1-4 Sokół Łany Wielkie 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

MOSiR Stal Zabrze 1-2 Gwarek II Ornontowice 7 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 7 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Naprzód Żernica 3-3 Gwiazda Chudów 8 maja, 15:00
Carbo Gliwice 1-3 Zamkowiec Toszek 8 maja, 11:00
Ruch Kozłów 2-2 Społem Zabrze 7 maja, 17:00
Młodość Rudno 6-2 Tęcza Wielowieś 8 maja, 17:00
Zaborze Zabrze 6-1 Piast Pawłów (Zabrze) 7 maja, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 6-2 Drama Kamieniec 8 maja, 15:00

Kolejka 25 - 11 maja

Jedność 32 II Przyszowice 1-3 MOSiR Stal Zabrze 11 maja, 18:00
Drama Kamieniec 3-1 Zaborze Zabrze 11 maja, 18:00
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Młodość Rudno 11 maja, 18:00
Tęcza Wielowieś 5-1 Ruch Kozłów 11 maja, 18:00
Społem Zabrze 2-0 Carbo Gliwice 11 maja, 18:00
Zamkowiec Toszek 2-2 Naprzód Żernica 11 maja, 18:00
Gwiazda Chudów 1-3 Sokół Łany Wielkie 11 maja, 18:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-3 Gwarek II Ornontowice 11 maja, 18:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Kolejka 26 - 14-15 maja

MOSiR Stal Zabrze 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
(wo)
Gwarek II Ornontowice 0-1 Gwiazda Chudów 15 maja, 11:00
Sokół Łany Wielkie 2-1 Zamkowiec Toszek 14 maja, 17:00
Naprzód Żernica 5-1 Społem Zabrze 15 maja, 17:00
Carbo Gliwice 1-4 Tęcza Wielowieś 14 maja, 17:00
Ruch Kozłów 5-0 Piast Pawłów (Zabrze) 14 maja, 17:00
Młodość Rudno 5-1 Drama Kamieniec 15 maja, 17:00
Zaborze Zabrze 0-1 Jedność 32 II Przyszowice 15 maja, 11:00

Kolejka 27 - 21-22 maja

MOSiR Stal Zabrze 0-0 Zaborze Zabrze 21 maja, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 2-3 Młodość Rudno 22 maja, 15:00
Drama Kamieniec 3-2 Ruch Kozłów 21 maja, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 3-1 Carbo Gliwice 21 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 3-1 Naprzód Żernica 22 maja, 17:00
Społem Zabrze 1-1 Sokół Łany Wielkie 21 maja, 13:00
Zamkowiec Toszek 1-3 Gwarek II Ornontowice 21 maja, 17:00
Gwiazda Chudów 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
(wo)

Kolejka 28 - 28-29 maja

MOSiR Stal Zabrze 1-2 Gwiazda Chudów 28 maja, 11:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-3 Zamkowiec Toszek
(wo)
Gwarek II Ornontowice 7-2 Społem Zabrze 28 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 4-2 Tęcza Wielowieś 29 maja, 17:00
Naprzód Żernica 3-1 Piast Pawłów (Zabrze) 29 maja, 17:00
Carbo Gliwice 2-2 Drama Kamieniec 29 maja, 11:00
Ruch Kozłów 3-1 Jedność 32 II Przyszowice 28 maja, 17:00
Młodość Rudno 2-0 Zaborze Zabrze 29 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Młodość Rudno 6-0 MOSiR Stal Zabrze 5 czerwca, 17:00
Zaborze Zabrze 1-0 Ruch Kozłów 4 czerwca, 15:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-0 Carbo Gliwice 4 czerwca, 17:00
Drama Kamieniec 1-1 Naprzód Żernica 4 czerwca, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-7 Sokół Łany Wielkie 4 czerwca, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-0 Gwarek II Ornontowice 4 czerwca, 17:00
Społem Zabrze 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze)
(wo)
Zamkowiec Toszek 1-1 Gwiazda Chudów 4 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

MOSiR Stal Zabrze 1-0 Zamkowiec Toszek 12 czerwca, 15:00
Gwiazda Chudów 7-1 Społem Zabrze 12 czerwca, 15:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-3 Tęcza Wielowieś
(wo)
Gwarek II Ornontowice 1-0 Piast Pawłów (Zabrze) 12 czerwca, 14:30
Sokół Łany Wielkie 8-1 Drama Kamieniec 12 czerwca, 15:00
Naprzód Żernica 2-1 Jedność 32 II Przyszowice 12 czerwca, 15:00
Carbo Gliwice 3-5 Zaborze Zabrze 12 czerwca, 15:00
Ruch Kozłów 2-1 Młodość Rudno 12 czerwca, 15:00

Klasa B 2015/2016 (Zabrze)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas