[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amator Rudziniec 26 62 20 2 4 93-32 10 2 1 47-7 10 0 3 46-25 2 3 1 0 1 4-4
2.  Olimpia Pławniowice 26 62 19 5 2 81-31 11 2 0 52-17 8 3 2 29-14 2 3 1 0 1 4-4
3.  Burza Borowa Wieś (Mikołów) 26 55 18 1 7 106-43 11 0 2 57-13 7 1 5 49-30
4.  Start Sierakowice 26 44 13 5 8 59-40 8 3 2 39-20 5 2 6 20-20 2 3 1 0 1 5-3
5.  Start Kleszczów 26 44 14 2 10 69-65 9 1 3 35-24 5 1 7 34-41 2 3 1 0 1 3-5
6.  LKS 45 Bujaków 26 42 13 3 10 52-55 5 2 6 21-35 8 1 4 31-20
7.  Naprzód Świbie 26 40 11 7 8 54-45 6 3 4 24-17 5 4 4 30-28
8.  Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 26 36 11 3 12 65-53 7 0 6 41-29 4 3 6 24-24
9.  Pogoń Ziemięcice 26 35 11 2 13 55-61 8 0 5 31-18 3 2 8 24-43
10.  Concordia II Knurów 26 33 9 6 11 69-56 5 3 5 41-31 4 3 6 28-25
11.  Ruch II Kozłów 26 30 9 3 14 44-77 5 3 5 26-29 4 0 9 18-48
12.  Leśnik Łącza 26 24 7 3 16 37-71 5 1 7 18-34 2 2 9 19-37
13.  Victoria Pilchowice 26 6 1 3 22 34-131 0 3 10 20-65 1 0 12 14-66
14.  KS Bojków (Gliwice) 26 10 3 1 22 26-84 2 0 11 14-39 1 1 11 12-45
Przyszłość II Ciochowice wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
KS Bojków wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Amator Rudziniec    2-1 4-1 3-0 5-1 1-2 1-1 4-0 1-0 1-1 10-0 5-0 7-0 3-0* 
 2 Olimpia Pławniowice3-2     2-0 2-2 5-1 3-1 3-1 2-1 4-0 4-4 7-1 4-3 10-1 3-0 
 3 Burza Borowa Wieś (Mikołów)8-2 6-0     4-0 2-1 0-3* 6-1 0-3* 10-0 3-2 7-0 5-1 3-0* 3-0* 
 4 Start Sierakowice2-1 0-0 2-5     5-2 2-1 4-4 2-2 2-4 1-0 4-0 2-1 9-0 4-0 
 5 Start Kleszczów3-4 1-1 4-3 1-0     3-1 1-6 2-0 5-3 4-2 0-2 3-0 5-2 3-0* 
 6 LKS 45 Bujaków1-5 1-4 2-8 2-5 3-1     0-0 0-5 3-1 0-3 3-1 1-0 3-0* 2-2 
 7 Naprzód Świbie0-3* 1-1 5-3 0-1 3-3 1-2     2-0 1-1 3-0 1-3 1-0 3-0 3-0* 
 8 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)2-4 1-3 1-5 0-1 6-1 0-2 6-2     7-4 3-2 4-0 0-2 7-0 4-3 
 9 Pogoń Ziemięcice1-3 1-2 0-1 2-0 6-1 2-5 2-3 2-0     1-0 3-0 4-1 4-2 3-0* 
 10 Concordia II Knurów1-2 0-4 3-3 3-2 0-4 0-3* 1-1 4-4 5-0     6-1 3-6 5-1 10-0 
 11 Ruch II Kozłów2-6 0-2 2-1 1-0 0-6 1-1 3-0* 1-1 1-2 3-5     2-2 7-3 3-0* 
 12 Leśnik Łącza0-4 0-5 2-7 0-4 2-3 4-2 1-2 2-1 0-0 0-4 1-0     3-2 3-0* 
 13 Victoria Pilchowice1-5 1-3 1-9 2-2 4-7 3-5 0-7 3-4 0-7 2-2 0-5* 2-2     1-7 
 14 KS Bojków (Gliwice)1-5 0-3* 2-3 0-3* 0-3 0-3* 0-2 0-3* 4-2 0-3* 2-5 5-1 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Olimpia Pławniowice 3-2 Amator Rudziniec 2 września, 17:30
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 17:00) odwołany
Leśnik Łącza 1-0 Ruch II Kozłów 22 sierpnia, 17:00
Victoria Pilchowice 3-5 LKS 45 Bujaków 22 sierpnia, 17:00
KS Bojków (Gliwice) 2-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 23 sierpnia, 17:00
Pogoń Ziemięcice 1-0 Concordia II Knurów 22 sierpnia, 17:00
Start Sierakowice 4-4 Naprzód Świbie 22 sierpnia, 17:00
Start Kleszczów 2-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Amator Rudziniec 4-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 29 sierpnia, 17:00
Naprzód Świbie 3-3 Start Kleszczów 30 sierpnia, 17:00
Concordia II Knurów 3-2 Start Sierakowice 30 sierpnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 10-0 Pogoń Ziemięcice 29 sierpnia, 17:00
LKS 45 Bujaków 2-2 KS Bojków (Gliwice) 29 sierpnia, 17:00
Ruch II Kozłów 7-3 Victoria Pilchowice 30 sierpnia, 17:00
Olimpia Pławniowice 4-3 Leśnik Łącza 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Leśnik Łącza 0-4 Amator Rudziniec 6 września, 16:00
Victoria Pilchowice 1-3 Olimpia Pławniowice 6 września, 16:00
KS Bojków (Gliwice) 2-5 Ruch II Kozłów 6 września, 16:00
Pogoń Ziemięcice 2-5 LKS 45 Bujaków 6 września, 16:00
Start Sierakowice 2-5 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 5 września, 16:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 6-2 Naprzód Świbie 5 września, 16:00
Concordia II Knurów 0-4 Start Kleszczów 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Amator Rudziniec 1-1 Naprzód Świbie 12 września, 16:00
Concordia II Knurów 4-4 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 13 września, 11:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-1 Start Kleszczów 12 września, 16:00
LKS 45 Bujaków 2-5 Start Sierakowice 13 września, 16:00
Ruch II Kozłów 1-2 Pogoń Ziemięcice 13 września, 11:00
Olimpia Pławniowice 3-0 KS Bojków (Gliwice) 13 września, 16:00
Leśnik Łącza 3-2 Victoria Pilchowice 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Victoria Pilchowice 1-5 Amator Rudziniec 19 września, 16:00
KS Bojków (Gliwice) 5-1 Leśnik Łącza 19 września, 16:00
Pogoń Ziemięcice 1-2 Olimpia Pławniowice 20 września, 16:00
Start Sierakowice 4-0 Ruch II Kozłów 19 września, 16:00
Start Kleszczów 3-1 LKS 45 Bujaków 20 września, 16:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 1-5 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 20 września, 16:00
Naprzód Świbie 3-0 Concordia II Knurów 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Amator Rudziniec 1-1 Concordia II Knurów 26 września, 15:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 6-1 Naprzód Świbie 26 września, 15:00
LKS 45 Bujaków 0-5 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 26 września, 15:00
Ruch II Kozłów 0-6 Start Kleszczów 27 września, 11:00
Olimpia Pławniowice 2-2 Start Sierakowice 27 września, 15:00
Leśnik Łącza 0-0 Pogoń Ziemięcice 26 września, 16:00
Victoria Pilchowice 1-7 KS Bojków (Gliwice) 26 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

KS Bojków (Gliwice) 1-5 Amator Rudziniec 4 października, 15:00
Pogoń Ziemięcice 4-2 Victoria Pilchowice 4 października, 15:00
Start Sierakowice 2-1 Leśnik Łącza 3 października, 15:00
Start Kleszczów 1-1 Olimpia Pławniowice 4 października, 15:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 4-0 Ruch II Kozłów 3 października, 15:00
Naprzód Świbie 1-2 LKS 45 Bujaków 4 października, 15:00
Concordia II Knurów 3-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 4 października, 11:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Amator Rudziniec 4-1 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 10 października, 15:00
LKS 45 Bujaków 0-3 Concordia II Knurów 10 października, 15:00
Ruch II Kozłów 3-0 Naprzód Świbie 11 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-5 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Olimpia Pławniowice 2-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 11 października, 15:00
Leśnik Łącza 2-3 Start Kleszczów 11 października, 15:00
Victoria Pilchowice 2-2 Start Sierakowice 10 października, 15:00
KS Bojków (Gliwice) 4-2 Pogoń Ziemięcice 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pogoń Ziemięcice 1-3 Amator Rudziniec 30 września, 16:15
Start Sierakowice 4-0 KS Bojków (Gliwice) 17 października, 15:00
Start Kleszczów 5-2 Victoria Pilchowice 18 października, 15:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 0-2 Leśnik Łącza 17 października, 15:00
Naprzód Świbie 1-1 Olimpia Pławniowice 18 października, 15:00
Concordia II Knurów 6-1 Ruch II Kozłów 18 października, 11:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 0-3 LKS 45 Bujaków 17 października, 11:00
(wo)
na boisku 5-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 10 - 24-25 października

Amator Rudziniec 1-2 LKS 45 Bujaków 24 października, 14:00
Ruch II Kozłów 2-1 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 25 października, 11:00
Olimpia Pławniowice 4-4 Concordia II Knurów 24 października, 14:00
Leśnik Łącza 1-2 Naprzód Świbie 25 października, 14:00
Victoria Pilchowice 3-4 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 24 października, 14:00
KS Bojków (Gliwice) 0-3 Start Kleszczów 25 października, 14:00
Pogoń Ziemięcice 2-0 Start Sierakowice 25 października, 14:00

Kolejka 11 - 31 października

Start Sierakowice 2-1 Amator Rudziniec 31 października, 14:00
Start Kleszczów 5-3 Pogoń Ziemięcice 31 października, 11:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 4-3 KS Bojków (Gliwice) 31 października, 11:00
Naprzód Świbie 3-0 Victoria Pilchowice 31 października, 11:00
Concordia II Knurów 3-6 Leśnik Łącza 31 października, 11:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 6-0 Olimpia Pławniowice 31 października, 11:00
LKS 45 Bujaków 3-1 Ruch II Kozłów 31 października, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Amator Rudziniec 10-0 Ruch II Kozłów 7 listopada, 13:00
Olimpia Pławniowice 3-1 LKS 45 Bujaków 8 listopada, 13:00
Leśnik Łącza 2-7 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 8 listopada, 13:00
Victoria Pilchowice 2-2 Concordia II Knurów 7 listopada, 13:00
KS Bojków (Gliwice) 0-2 Naprzód Świbie 8 listopada, 13:00
Pogoń Ziemięcice 2-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 8 listopada, 13:00
Start Sierakowice 5-2 Start Kleszczów 7 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Start Kleszczów 3-4 Amator Rudziniec 15 listopada, 13:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 0-1 Start Sierakowice 14 listopada, 13:00
Naprzód Świbie 1-1 Pogoń Ziemięcice 15 listopada, 13:00
Concordia II Knurów 10-0 KS Bojków (Gliwice) 15 listopada, 11:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-0 Victoria Pilchowice 14 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS 45 Bujaków 1-0 Leśnik Łącza 14 listopada, 13:00
Ruch II Kozłów 0-2 Olimpia Pławniowice 15 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Amator Rudziniec 2-1 Olimpia Pławniowice 19 marca, 15:00
Ruch II Kozłów 2-2 Leśnik Łącza 19 marca, 15:00
LKS 45 Bujaków 3-0 Victoria Pilchowice 20 marca, 11:30
(wo)
goście nie dojechali
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-0 KS Bojków (Gliwice)
(wo)
Concordia II Knurów 5-0 Pogoń Ziemięcice 20 marca, 15:00
Naprzód Świbie 0-1 Start Sierakowice 20 marca, 15:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 6-1 Start Kleszczów 19 marca, 15:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 2-4 Amator Rudziniec 2 kwietnia, 16:00
Start Kleszczów 1-6 Naprzód Świbie 3 kwietnia, 16:00
Start Sierakowice 1-0 Concordia II Knurów 2 kwietnia, 16:00
Pogoń Ziemięcice 0-1 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3 kwietnia, 16:00
KS Bojków (Gliwice) 0-3 LKS 45 Bujaków
(wo)
Victoria Pilchowice 0-5 Ruch II Kozłów 2 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-5 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Leśnik Łącza 0-5 Olimpia Pławniowice 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Start Kleszczów 4-2 Concordia II Knurów 9 kwietnia, 16:00
Amator Rudziniec 5-0 Leśnik Łącza 9 kwietnia, 16:00
Olimpia Pławniowice 10-1 Victoria Pilchowice 10 kwietnia, 16:00
Ruch II Kozłów 3-0 KS Bojków (Gliwice)
(wo)
LKS 45 Bujaków 3-1 Pogoń Ziemięcice 10 kwietnia, 11:30
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 4-0 Start Sierakowice 9 kwietnia, 16:00
Naprzód Świbie 2-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Naprzód Świbie 0-3 Amator Rudziniec 17 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-2 Concordia II Knurów 16 kwietnia, 16:00
Start Kleszczów 4-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 16 kwietnia, 16:00
Start Sierakowice 2-1 LKS 45 Bujaków 16 kwietnia, 16:00
Pogoń Ziemięcice 3-0 Ruch II Kozłów 17 kwietnia, 16:00
KS Bojków (Gliwice) 0-3 Olimpia Pławniowice
(wo)
Victoria Pilchowice 2-2 Leśnik Łącza 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Amator Rudziniec 7-0 Victoria Pilchowice 23 kwietnia, 17:00
Leśnik Łącza 3-0 KS Bojków (Gliwice)
(wo)
Olimpia Pławniowice 4-0 Pogoń Ziemięcice 24 kwietnia, 17:00
Ruch II Kozłów 1-0 Start Sierakowice 24 kwietnia, 11:00
LKS 45 Bujaków 3-1 Start Kleszczów 24 kwietnia, 11:30
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 0-3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 23 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Concordia II Knurów 1-1 Naprzód Świbie 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Concordia II Knurów 1-2 Amator Rudziniec 1 maja, 17:00
Naprzód Świbie 5-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 1 maja, 17:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 0-2 LKS 45 Bujaków 30 kwietnia, 17:00
Start Kleszczów 0-2 Ruch II Kozłów 30 kwietnia, 11:30
Start Sierakowice 0-0 Olimpia Pławniowice 1 maja, 16:00
Pogoń Ziemięcice 4-1 Leśnik Łącza 1 maja, 17:00
KS Bojków (Gliwice) 0-3 Victoria Pilchowice
(wo)

Kolejka 20 - 7-8 maja

Amator Rudziniec 3-0 KS Bojków (Gliwice)
(wo)
Victoria Pilchowice 0-7 Pogoń Ziemięcice 7 maja, 17:00
Leśnik Łącza 0-4 Start Sierakowice 8 maja, 17:00
Olimpia Pławniowice 5-1 Start Kleszczów 8 maja, 17:00
Ruch II Kozłów 1-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 8 maja, 11:00
LKS 45 Bujaków 0-0 Naprzód Świbie 7 maja, 16:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-2 Concordia II Knurów 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Burza Borowa Wieś (Mikołów) 8-2 Amator Rudziniec 14 maja, 11:00
Concordia II Knurów 0-3 LKS 45 Bujaków 15 maja, 17:00
(wo)
na boisku 6-1
Naprzód Świbie 1-3 Ruch II Kozłów 15 maja, 17:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 1-3 Olimpia Pławniowice 14 maja, 17:00
Start Kleszczów 3-0 Leśnik Łącza 14 maja, 16:00
Start Sierakowice 9-0 Victoria Pilchowice 13 maja, 18:00
Pogoń Ziemięcice 3-0 KS Bojków (Gliwice)
(wo)

Kolejka 22 - 21-22 maja

Amator Rudziniec 1-0 Pogoń Ziemięcice 21 maja, 17:00
KS Bojków (Gliwice) 0-3 Start Sierakowice
(wo)
Victoria Pilchowice 4-7 Start Kleszczów 21 maja, 17:00
Leśnik Łącza 2-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 22 maja, 17:00
Olimpia Pławniowice 3-1 Naprzód Świbie 22 maja, 17:00
Ruch II Kozłów 3-5 Concordia II Knurów 22 maja, 11:00
LKS 45 Bujaków 2-8 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 22 maja, 11:30

Kolejka 23 - 25 maja

LKS 45 Bujaków 1-5 Amator Rudziniec 25 maja, 18:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 7-0 Ruch II Kozłów 25 maja, 18:00
Concordia II Knurów 0-4 Olimpia Pławniowice 25 maja, 18:00
Naprzód Świbie 1-0 Leśnik Łącza 25 maja, 18:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 7-0 Victoria Pilchowice 25 maja, 18:00
Start Kleszczów 3-0 KS Bojków (Gliwice)
(wo)
Start Sierakowice 2-4 Pogoń Ziemięcice 25 maja, 18:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Amator Rudziniec 3-0 Start Sierakowice 28 maja, 17:00
Pogoń Ziemięcice 6-1 Start Kleszczów 29 maja, 17:00
KS Bojków (Gliwice) 0-3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
(wo)
Victoria Pilchowice 0-7 Naprzód Świbie 28 maja, 17:00
Leśnik Łącza 0-4 Concordia II Knurów 29 maja, 17:00
Olimpia Pławniowice 2-0 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 29 maja, 17:00
Ruch II Kozłów 1-1 LKS 45 Bujaków 29 maja, 11:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Ruch II Kozłów 2-6 Amator Rudziniec 5 czerwca, 17:00
LKS 45 Bujaków 1-4 Olimpia Pławniowice 5 czerwca, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 5-1 Leśnik Łącza 5 czerwca, 17:00
Concordia II Knurów 5-1 Victoria Pilchowice 5 czerwca, 17:00
Naprzód Świbie 3-0 KS Bojków (Gliwice)
(wo)
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 7-4 Pogoń Ziemięcice 5 czerwca, 17:00
Start Kleszczów 1-0 Start Sierakowice 5 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Amator Rudziniec 5-1 Start Kleszczów 8 czerwca, 18:00
Start Sierakowice 2-2 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 11 czerwca, 17:00
Pogoń Ziemięcice 2-3 Naprzód Świbie 11 czerwca, 17:00
KS Bojków (Gliwice) 0-3 Concordia II Knurów
(wo)
Victoria Pilchowice 1-9 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 11 czerwca, 17:00
Leśnik Łącza 4-2 LKS 45 Bujaków 11 czerwca, 17:00
Olimpia Pławniowice 7-1 Ruch II Kozłów 11 czerwca, 17:00

Klasa A 2015/2016 (Zabrze)

Klasa C 2015/2016 (Zabrze)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas