[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Zielona Góra I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mewa Cigacice 24 53 16 5 3 105-42 10 1 1 61-11 6 4 2 44-31
2.  Sokół Dąbrówka Wielkopolska 24 46 14 4 6 69-46 8 3 1 41-21 6 1 5 28-25
3.  Klon Babimost 24 45 13 6 5 77-39 9 2 1 51-16 4 4 4 26-23 2 3 1 0 1 8-6
4.  Spartak Budachów 24 45 14 3 7 79-79 7 2 3 44-35 7 1 4 35-44 2 3 1 0 1 6-8
5.  Błękitni Toporów 24 39 11 6 7 66-42 5 3 4 30-23 6 3 3 36-19
6.  Medyk Cibórz 24 36 10 6 8 62-58 5 5 2 31-19 5 1 6 31-39
7.  Woga Chociule 24 33 10 3 11 54-51 8 0 4 39-27 2 3 7 15-24
8.  Bizon Wilkowo 24 31 9 4 11 84-68 7 2 3 58-37 2 2 8 26-31 2 2 0 2 0 4-4
9.  Zorza Mostki 24 31 9 4 11 58-59 6 2 4 31-27 3 2 7 27-32 2 2 0 2 0 4-4
10.  Sokół Rozłogi 24 29 9 2 13 73-81 5 0 7 39-43 4 2 6 34-38
11.  Zenit Ługów 24 23 6 5 13 34-53 3 4 5 12-19 3 1 8 22-34
12.  Błyskawica Lubinicko 24 20 6 2 16 46-101 3 0 9 27-48 3 2 7 19-53
13.  Jedność Podmokle 24 11 3 2 19 32-120 3 2 7 18-31 0 0 12 14-89

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Mewa Cigacice    4-1 2-2 16-0 2-1 1-2 3-1 2-0 3-2 5-1 2-0 7-0 14-1 
 2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska5-2     2-2 3-1 4-3 0-1 2-2 3-0 2-2 6-5 5-1 5-0 4-2 
 3 Klon Babimost3-3 2-0     4-1 1-3 5-0 3-0 5-2 5-0 5-4 0-0 11-1 7-2 
 4 Spartak Budachów6-3 0-4 5-4     2-1 3-8 2-2 2-1 5-3 3-3 4-1 0-3* 12-2 
 5 Błękitni Toporów2-2 2-0 0-0 2-5     6-1 2-3 2-2 2-4 1-5 3-0* 5-1 3-0* 
 6 Medyk Cibórz2-2 3-1 2-1 4-4 1-1     0-0 2-0 1-4 2-4 3-1 1-1 10-0 
 7 Woga Chociule0-2 4-3 0-2 2-5 1-6 4-3     3-2 6-3 3-0 3-1 7-0 6-0 
 8 Bizon Wilkowo2-4 3-5 7-3 6-1 4-10 2-1 3-2     2-2 2-2 9-4 9-1 9-2 
 9 Zorza Mostki3-4 1-3 1-0 1-3 1-1 5-2 2-1 2-2     7-4 0-3 3-2 5-2 
 10 Sokół Rozłogi4-7 4-5 1-5 3-4 2-3 5-7 2-0 4-3 2-1     3-2 3-4 6-2 
 11 Zenit Ługów0-0 1-1 1-1 1-2 0-0 0-3 1-0 0-6 2-0 0-1     0-4 6-1 
 12 Błyskawica Lubinicko0-10 1-3 2-5 2-8 1-4 5-0 1-3 4-7 2-1 1-3 1-4     7-0 
 13 Jedność Podmokle4-5 0-2 0-1 0-1 0-3 3-3 3-1 2-1 0-5 3-2 1-5 2-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Spartak Budachów.
 
Błękitni Toporów 2-2 Mewa Cigacice 23 sierpnia, 16:00
Zorza Mostki 2-2 Bizon Wilkowo 23 sierpnia, 17:00
Sokół Rozłogi 3-2 Zenit Ługów 23 sierpnia, 16:00
Woga Chociule 6-0 Jedność Podmokle 23 sierpnia, 16:00
Błyskawica Lubinicko 5-0 Medyk Cibórz 22 sierpnia, 16:00
Klon Babimost 2-0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Mewa Cigacice.
 
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-1 Spartak Budachów 30 sierpnia, 17:00
Medyk Cibórz 2-1 Klon Babimost 29 sierpnia, 17:00
Jedność Podmokle 2-2 Błyskawica Lubinicko 30 sierpnia, 15:00
Zenit Ługów 1-0 Woga Chociule 29 sierpnia, 16:00
w Świebodzinie
Bizon Wilkowo 2-2 Sokół Rozłogi 29 sierpnia, 17:00
Błękitni Toporów 2-4 Zorza Mostki 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Sokół Dąbrówka Wielkopolska.
 
Zorza Mostki 3-4 Mewa Cigacice 6 września, 16:00
Sokół Rozłogi 2-3 Błękitni Toporów 6 września, 16:00
Woga Chociule 3-2 Bizon Wilkowo 6 września, 16:00
Błyskawica Lubinicko 1-4 Zenit Ługów 5 września, 16:00
Klon Babimost 7-2 Jedność Podmokle 6 września, 17:00
Spartak Budachów 3-8 Medyk Cibórz 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Medyk Cibórz.
 
Mewa Cigacice 4-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 12 września, 16:00
Jedność Podmokle 0-1 Spartak Budachów 13 września, 15:00
Zenit Ługów 1-1 Klon Babimost 12 września, 15:00
w Świebodzinie
Bizon Wilkowo 9-1 Błyskawica Lubinicko 12 września, 16:00
Błękitni Toporów 2-3 Woga Chociule 13 września, 15:00
Zorza Mostki 7-4 Sokół Rozłogi 13 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Jedność Podmokle.
 
Sokół Rozłogi 4-7 Mewa Cigacice 20 września, 15:00
Woga Chociule 6-3 Zorza Mostki 19 września, 16:00
Błyskawica Lubinicko 1-4 Błękitni Toporów 19 września, 16:00
Klon Babimost 5-2 Bizon Wilkowo 20 września, 15:00
Spartak Budachów 4-1 Zenit Ługów 19 września, 16:00
Medyk Cibórz 3-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Zenit Ługów.
 
Mewa Cigacice 1-2 Medyk Cibórz 26 września, 15:00
Jedność Podmokle 0-2 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 27 września, 14:00
Bizon Wilkowo 6-1 Spartak Budachów 26 września, 16:00
Błękitni Toporów 0-0 Klon Babimost 27 września, 15:00
Zorza Mostki 3-2 Błyskawica Lubinicko 27 września, 14:00
Sokół Rozłogi 2-0 Woga Chociule 27 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Bizon Wilkowo.
 
Woga Chociule 0-2 Mewa Cigacice 3 października, 15:00
Błyskawica Lubinicko 1-3 Sokół Rozłogi 3 października, 15:00
Klon Babimost 5-0 Zorza Mostki 4 października, 15:00
Spartak Budachów 2-1 Błękitni Toporów 4 października, 14:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 5-1 Zenit Ługów 4 października, 16:00
Medyk Cibórz 10-0 Jedność Podmokle 3 października, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Błękitni Toporów.
 
Mewa Cigacice 14-1 Jedność Podmokle 10 października, 15:00
Zenit Ługów 0-3 Medyk Cibórz 11 października, 15:00
w Świebodzinie
Bizon Wilkowo 3-5 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 10 października, 15:00
Zorza Mostki 1-3 Spartak Budachów 11 października, 14:00
Sokół Rozłogi 1-5 Klon Babimost 11 października, 14:00
Woga Chociule 7-0 Błyskawica Lubinicko 11 października, 14:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Zorza Mostki.
 
Błyskawica Lubinicko 0-10 Mewa Cigacice 17 października, 15:00
Klon Babimost 3-0 Woga Chociule 18 października, 15:00
Spartak Budachów 3-3 Sokół Rozłogi 18 października, 14:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4-3 Błękitni Toporów 18 października, 15:00
Medyk Cibórz 2-0 Bizon Wilkowo 17 października, 15:00
Jedność Podmokle 1-5 Zenit Ługów 18 października, 14:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Sokół Rozłogi.
 
Mewa Cigacice 2-0 Zenit Ługów 24 października, 15:00
Bizon Wilkowo 9-2 Jedność Podmokle 24 października, 15:00
Błękitni Toporów 6-1 Medyk Cibórz 25 października, 14:00
Zorza Mostki 1-3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 25 października, 14:00
Woga Chociule 2-5 Spartak Budachów 25 października, 14:00
Błyskawica Lubinicko 2-5 Klon Babimost 24 października, 14:00

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: Woga Chociule.
 
Klon Babimost 3-3 Mewa Cigacice 31 października, 14:00
Spartak Budachów 0-3 Błyskawica Lubinicko 31 października, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 1-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 6-5 Sokół Rozłogi 31 października, 14:00
Medyk Cibórz 1-4 Zorza Mostki 31 października, 14:00
Jedność Podmokle 0-3 Błękitni Toporów 31 października, 14:00
Zenit Ługów 0-6 Bizon Wilkowo 31 października, 14:00
w Świebodzinie

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Błyskawica Lubinicko.
 
Mewa Cigacice 2-0 Bizon Wilkowo 7 listopada, 11:00
Błękitni Toporów 3-0 Zenit Ługów 8 listopada, 13:00
(wo)
Zorza Mostki 5-2 Jedność Podmokle 8 listopada, 13:00
Sokół Rozłogi 5-7 Medyk Cibórz 8 listopada, 13:00
Woga Chociule 4-3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 8 listopada, 13:00
Klon Babimost 4-1 Spartak Budachów 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Klon Babimost.
 
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 5-0 Błyskawica Lubinicko 11 listopada, 14:00
Medyk Cibórz 0-0 Woga Chociule 11 listopada, 11:00
Jedność Podmokle 3-2 Sokół Rozłogi 11 listopada, 14:00
Zenit Ługów 2-0 Zorza Mostki 11 listopada, 14:00
w Świebodzinie
Bizon Wilkowo 4-10 Błękitni Toporów 11 listopada, 13:00
Mewa Cigacice 16-0 Spartak Budachów 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Pauza: Spartak Budachów.
 
Mewa Cigacice 2-1 Błękitni Toporów 19 marca, 14:00
Bizon Wilkowo 2-2 Zorza Mostki 19 marca, 14:00
Zenit Ługów 0-1 Sokół Rozłogi 20 marca, 15:00
w Świebodzinie
Jedność Podmokle 3-1 Woga Chociule 20 marca, 14:00
Medyk Cibórz 1-1 Błyskawica Lubinicko 20 marca, 12:30
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2-2 Klon Babimost 20 marca, 15:00

Kolejka 15 - 26 marca

Pauza: Mewa Cigacice.
 
Spartak Budachów 0-4 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 26 marca, 14:00
Klon Babimost 5-0 Medyk Cibórz 26 marca, 14:00
Błyskawica Lubinicko 7-0 Jedność Podmokle 26 marca, 14:00
Woga Chociule 3-1 Zenit Ługów 26 marca, 15:00
Sokół Rozłogi 4-3 Bizon Wilkowo 26 marca, 14:00
Zorza Mostki 1-1 Błękitni Toporów 26 marca, 15:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Pauza: Sokół Dąbrówka Wielkopolska.
 
Mewa Cigacice 3-2 Zorza Mostki 2 kwietnia, 15:00
Błękitni Toporów 1-5 Sokół Rozłogi 3 kwietnia, 14:00
Bizon Wilkowo 3-2 Woga Chociule 2 kwietnia, 13:30
Zenit Ługów 0-4 Błyskawica Lubinicko 3 kwietnia, 15:00
w Świebodzinie
Jedność Podmokle 0-1 Klon Babimost 3 kwietnia, 15:00
Medyk Cibórz 4-4 Spartak Budachów 3 kwietnia, 12:30

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Pauza: Medyk Cibórz.
 
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 5-2 Mewa Cigacice 10 kwietnia, 16:00
Spartak Budachów 12-2 Jedność Podmokle 10 kwietnia, 14:00
Klon Babimost 0-0 Zenit Ługów 10 kwietnia, 15:00
Błyskawica Lubinicko 4-7 Bizon Wilkowo 9 kwietnia, 15:00
Woga Chociule 1-6 Błękitni Toporów 10 kwietnia, 15:00
Sokół Rozłogi 2-1 Zorza Mostki 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Pauza: Jedność Podmokle.
 
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 0-1 Medyk Cibórz 16 kwietnia, 15:00
Mewa Cigacice 5-1 Sokół Rozłogi 16 kwietnia, 15:00
Zorza Mostki 2-1 Woga Chociule 16 kwietnia, 17:00
Błękitni Toporów 5-1 Błyskawica Lubinicko 17 kwietnia, 15:00
Bizon Wilkowo 7-3 Klon Babimost 16 kwietnia, 15:00
Zenit Ługów 1-2 Spartak Budachów 17 kwietnia, 15:00
w Świebodzinie

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Pauza: Zenit Ługów.
 
Medyk Cibórz 2-2 Mewa Cigacice 24 kwietnia, 13:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 4-2 Jedność Podmokle 24 kwietnia, 16:00
Spartak Budachów 2-1 Bizon Wilkowo 24 kwietnia, 15:00
Klon Babimost 1-3 Błękitni Toporów 24 kwietnia, 15:00
Błyskawica Lubinicko 2-1 Zorza Mostki 23 kwietnia, 15:00
Woga Chociule 3-0 Sokół Rozłogi 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Bizon Wilkowo.
 
Mewa Cigacice 3-1 Woga Chociule 30 kwietnia, 15:00
Sokół Rozłogi 3-4 Błyskawica Lubinicko 1 maja, 15:00
Zorza Mostki 1-0 Klon Babimost 30 kwietnia, 11:00
Błękitni Toporów 2-5 Spartak Budachów 1 maja, 15:00
Zenit Ługów 1-1 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 1 maja, 15:00
w Świebodzinie
Jedność Podmokle 3-3 Medyk Cibórz 1 maja, 15:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Pauza: Błękitni Toporów.
 
Jedność Podmokle 4-5 Mewa Cigacice 8 maja, 15:00
Medyk Cibórz 3-1 Zenit Ługów 7 maja, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 3-0 Bizon Wilkowo 8 maja, 17:00
Spartak Budachów 5-3 Zorza Mostki 8 maja, 16:00
Klon Babimost 5-4 Sokół Rozłogi 8 maja, 15:00
Błyskawica Lubinicko 1-3 Woga Chociule 7 maja, 15:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Pauza: Zorza Mostki.
 
Mewa Cigacice 7-0 Błyskawica Lubinicko 14 maja, 16:00
Woga Chociule 0-2 Klon Babimost 15 maja, 16:00
Sokół Rozłogi 3-4 Spartak Budachów 15 maja, 16:00
Błękitni Toporów 2-0 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 15 maja, 16:00
Bizon Wilkowo 2-1 Medyk Cibórz 14 maja, 17:00
Zenit Ługów 6-1 Jedność Podmokle 15 maja, 16:00
w Świebodzinie

Kolejka 23 - 21-22 maja

Pauza: Sokół Rozłogi.
 
Zenit Ługów 0-0 Mewa Cigacice 22 maja, 16:00
w Świebodzinie
Jedność Podmokle 2-1 Bizon Wilkowo 22 maja, 16:00
Medyk Cibórz 1-1 Błękitni Toporów 21 maja, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2-2 Zorza Mostki 22 maja, 17:00
Spartak Budachów 2-2 Woga Chociule 22 maja, 16:00
Klon Babimost 11-1 Błyskawica Lubinicko 22 maja, 15:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Pauza: Woga Chociule.
 
Mewa Cigacice 2-2 Klon Babimost 28 maja, 16:00
Błyskawica Lubinicko 2-8 Spartak Budachów 28 maja, 16:00
Sokół Rozłogi 4-5 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 29 maja, 16:00
Zorza Mostki 5-2 Medyk Cibórz 29 maja, 18:00
Błękitni Toporów 3-0 Jedność Podmokle 29 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Bizon Wilkowo 9-4 Zenit Ługów 28 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Pauza: Błyskawica Lubinicko.
 
Bizon Wilkowo 2-4 Mewa Cigacice 5 czerwca, 17:00
Zenit Ługów 0-0 Błękitni Toporów 5 czerwca, 17:00
Jedność Podmokle 0-5 Zorza Mostki 5 czerwca, 17:00
Medyk Cibórz 2-4 Sokół Rozłogi 5 czerwca, 17:00
Sokół Dąbrówka Wielkopolska 2-2 Woga Chociule 5 czerwca, 17:00
Spartak Budachów 5-4 Klon Babimost 5 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Pauza: Klon Babimost.
 
Spartak Budachów 6-3 Mewa Cigacice 12 czerwca, 14:30
Błyskawica Lubinicko 1-3 Sokół Dąbrówka Wielkopolska 12 czerwca, 14:30
Woga Chociule 4-3 Medyk Cibórz 12 czerwca, 14:30
Sokół Rozłogi 6-2 Jedność Podmokle 12 czerwca, 14:30
Zorza Mostki 0-3 Zenit Ługów 12 czerwca, 14:30
Błękitni Toporów 2-2 Bizon Wilkowo 12 czerwca, 14:30

Klasa okręgowa 2015/2016 (Zielona Góra)

Klasa A 2015/2016 (Zielona Góra II)
Klasa A 2015/2016 (Zielona Góra III)
Klasa A 2015/2016 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2015/2016 (Zielona Góra)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas