[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza Ochla 26 67 22 1 3 112-33 11 1 1 63-17 11 0 2 49-16
2.  Alfa Jaromirowice 26 62 20 2 4 109-43 12 0 1 51-14 8 2 3 58-29
3.  Hamar Górzyn 26 52 16 4 6 100-62 8 3 2 58-26 8 1 4 42-36
4.  Znicz Leśniów Wielki 26 47 15 2 9 80-59 8 1 4 43-23 7 1 5 37-36
5.  Budowlani II Lubsko 26 43 13 4 9 94-70 9 2 2 53-26 4 2 7 41-44
6.  Sparta Łężyca 26 42 13 3 10 77-55 7 1 5 44-29 6 2 5 33-26 2 3 1 0 1 5-5
7.  TKKF Chynowianka Zielona Góra 26 42 13 3 10 70-53 7 1 5 42-28 6 2 5 28-25 2 3 1 0 1 5-5
8.  Relaks Grabice 26 40 12 4 10 63-69 8 2 3 31-26 4 2 7 32-43
9.  Czarni Czarnowo 26 31 9 4 13 50-76 5 3 5 29-35 4 1 8 21-41
10.  Sparta Mierków 26 30 9 3 14 58-72 4 1 8 22-40 5 2 6 36-32
11.  Pogoń Wężyska 26 27 8 3 15 51-86 5 1 7 32-39 3 2 8 19-47
12.  Energetyk Dychów 26 22 7 1 18 32-74 4 1 8 20-34 3 0 10 12-40
13.  Perła Cybinka 26 14 3 5 18 45-105 1 3 9 23-51 2 2 9 22-54
14.  Żenisz Żenichów 26 6 1 3 22 32-116 1 1 11 16-58 0 2 11 16-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zorza Ochla    4-3 9-0 2-1 7-7 0-1 5-0 9-2 5-1 7-2 5-0 4-0 3-0* 3-0* 
 2 Alfa Jaromirowice0-2     4-1 8-1 4-2 4-1 2-1 2-0 7-2 4-1 4-1 4-1 3-0* 5-1 
 3 Hamar Górzyn1-2 1-1     3-6 2-1 6-2 4-4 3-3 2-0 5-2 8-2 1-0 13-2 9-1 
 4 Znicz Leśniów Wielki0-3 2-3 3-5     6-1 1-1 3-0 6-3 3-1 3-2 6-1 0-1 3-2 7-0 
 5 Budowlani II Lubsko5-1 9-1 2-2 4-2     0-7 0-3 3-1 9-2 3-2 5-0 7-1 3-3 3-1 
 6 Sparta Łężyca2-6 0-4 1-4 1-1 3-4     3-1 2-3 3-1 2-1 8-2 8-0 5-1 6-1 
 7 TKKF Chynowianka Zielona Góra1-2 0-5 1-2 3-1 2-4 4-2     3-2 1-2 2-2 3-0 5-1 8-3 9-2 
 8 Relaks Grabice1-5 3-1 0-6 4-2 3-2 4-2 0-0     1-3 2-2 5-2 1-0 5-0 2-1 
 9 Czarni Czarnowo0-7 3-3 7-3 1-5 3-2 1-0 1-3 0-4     1-3 1-1 4-0 4-1 3-3 
 10 Sparta Mierków2-6 0-4 1-4 1-4 4-3 2-2 0-2 2-1 2-3     0-2 0-3* 4-3 4-3 
 11 Pogoń Wężyska3-0* 3-8 1-2 3-4 5-1 0-1 1-4 4-7 2-0 2-7     3-1 2-2 3-2 
 12 Energetyk Dychów0-4 1-10 3-2 2-3 1-1 2-3 1-0 5-1 1-3 0-2 0-1     0-3 4-1 
 13 Perła Cybinka1-4 2-8 1-7 3-4 3-4 2-9 1-4 2-3 2-2 1-2 2-2 3-2     0-0 
 14 Żenisz Żenichów0-7 1-7 3-4 1-3 1-9 0-2 4-6 2-2 3-1 0-8 0-5 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Sparta Łężyca 3-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Wężyska 2-2 Perła Cybinka 23 sierpnia, 17:00
Żenisz Żenichów 2-2 Relaks Grabice 23 sierpnia, 17:00
Czarni Czarnowo 3-3 Alfa Jaromirowice 22 sierpnia, 15:00
Energetyk Dychów 3-2 Hamar Górzyn 23 sierpnia, 17:00
Zorza Ochla 2-1 Znicz Leśniów Wielki 22 sierpnia, 16:00
Sparta Mierków 4-3 Budowlani II Lubsko 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

TKKF Chynowianka Zielona Góra 2-4 Budowlani II Lubsko 29 sierpnia, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 3-2 Sparta Mierków 29 sierpnia, 17:00
Hamar Górzyn 1-2 Zorza Ochla 29 sierpnia, 17:00
Alfa Jaromirowice 4-1 Energetyk Dychów 30 sierpnia, 17:00
Relaks Grabice 1-3 Czarni Czarnowo 30 sierpnia, 17:00
Perła Cybinka 0-0 Żenisz Żenichów 29 sierpnia, 16:00
Sparta Łężyca 8-2 Pogoń Wężyska 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pogoń Wężyska 1-4 TKKF Chynowianka Zielona Góra 5 września, 16:00
Żenisz Żenichów 0-2 Sparta Łężyca 6 września, 16:00
Czarni Czarnowo 4-1 Perła Cybinka 6 września, 16:00
Energetyk Dychów 5-1 Relaks Grabice 6 września, 15:00
Zorza Ochla 4-3 Alfa Jaromirowice 5 września, 16:00
Sparta Mierków 1-4 Hamar Górzyn 5 września, 16:00
Budowlani II Lubsko 4-2 Znicz Leśniów Wielki 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-1 Znicz Leśniów Wielki 12 września, 16:00
Hamar Górzyn 2-1 Budowlani II Lubsko 12 września, 17:00
Alfa Jaromirowice 4-1 Sparta Mierków 13 września, 16:00
Relaks Grabice 1-5 Zorza Ochla 13 września, 17:00
Perła Cybinka 3-2 Energetyk Dychów 13 września, 14:00
Sparta Łężyca 3-1 Czarni Czarnowo 12 września, 17:00
Pogoń Wężyska 3-2 Żenisz Żenichów 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Żenisz Żenichów 4-6 TKKF Chynowianka Zielona Góra 19 września, 15:00
Czarni Czarnowo 1-1 Pogoń Wężyska 20 września, 15:00
Energetyk Dychów 2-3 Sparta Łężyca 19 września, 15:00
Zorza Ochla 3-0 Perła Cybinka 19 września, 15:00
(wo)
nie odbył się
Sparta Mierków 2-1 Relaks Grabice 19 września, 16:00
Budowlani II Lubsko 9-1 Alfa Jaromirowice 20 września, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 3-5 Hamar Górzyn 19 września, 17:00

Kolejka 6 - 26-27 września

TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-2 Hamar Górzyn 26 września, 16:00
Alfa Jaromirowice 8-1 Znicz Leśniów Wielki 27 września, 16:00
Relaks Grabice 3-2 Budowlani II Lubsko 26 września, 16:00
Perła Cybinka 1-2 Sparta Mierków 27 września, 14:00
Sparta Łężyca 2-6 Zorza Ochla 26 września, 17:00
Pogoń Wężyska 3-1 Energetyk Dychów 27 września, 15:00
Żenisz Żenichów 3-1 Czarni Czarnowo 27 września, 14:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Czarni Czarnowo 1-3 TKKF Chynowianka Zielona Góra 4 października, 14:00
Energetyk Dychów 4-1 Żenisz Żenichów 3 października, 15:00
Zorza Ochla 5-0 Pogoń Wężyska 3 października, 15:00
Sparta Mierków 2-2 Sparta Łężyca 3 października, 15:00
Budowlani II Lubsko 3-3 Perła Cybinka 4 października, 14:00
Znicz Leśniów Wielki 6-3 Relaks Grabice 3 października, 16:00
Hamar Górzyn 1-1 Alfa Jaromirowice 3 października, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 października

TKKF Chynowianka Zielona Góra 0-5 Alfa Jaromirowice 10 października, 16:00
Relaks Grabice 0-6 Hamar Górzyn 11 października, 15:00
Perła Cybinka 3-4 Znicz Leśniów Wielki 11 października, 14:00
Sparta Łężyca 3-4 Budowlani II Lubsko 10 października, 16:00
Pogoń Wężyska 2-7 Sparta Mierków 11 października, 15:00
Żenisz Żenichów 0-7 Zorza Ochla 11 października, 14:00
Czarni Czarnowo 4-0 Energetyk Dychów 11 października, 14:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Energetyk Dychów 1-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 17 października, 15:00
Zorza Ochla 5-1 Czarni Czarnowo 17 października, 14:00
Sparta Mierków 4-3 Żenisz Żenichów 17 października, 15:00
Budowlani II Lubsko 5-0 Pogoń Wężyska 17 października, 15:00
Znicz Leśniów Wielki 1-1 Sparta Łężyca 17 października, 16:00
Hamar Górzyn 13-2 Perła Cybinka 17 października, 15:00
Alfa Jaromirowice 2-0 Relaks Grabice 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-2 Relaks Grabice 24 października, 15:00
Perła Cybinka 2-8 Alfa Jaromirowice 25 października, 13:00
Sparta Łężyca 1-4 Hamar Górzyn 24 października, 15:00
Pogoń Wężyska 3-4 Znicz Leśniów Wielki 24 października, 15:00
Żenisz Żenichów 1-9 Budowlani II Lubsko 25 października, 14:00
Czarni Czarnowo 1-3 Sparta Mierków 25 października, 14:00
Energetyk Dychów 0-4 Zorza Ochla 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 31 października

Zorza Ochla 5-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 31 października, 14:00
Sparta Mierków 0-3 Energetyk Dychów 31 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Budowlani II Lubsko 9-2 Czarni Czarnowo 31 października, 14:00
Znicz Leśniów Wielki 7-0 Żenisz Żenichów 31 października, 14:00
Hamar Górzyn 8-2 Pogoń Wężyska 31 października, 14:00
Alfa Jaromirowice 4-1 Sparta Łężyca 31 października, 14:00
Relaks Grabice 5-0 Perła Cybinka 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

TKKF Chynowianka Zielona Góra 8-3 Perła Cybinka 7 listopada, 14:00
Sparta Łężyca 2-3 Relaks Grabice 7 listopada, 14:00
Pogoń Wężyska 3-8 Alfa Jaromirowice 8 listopada, 14:00
Żenisz Żenichów 3-4 Hamar Górzyn 8 listopada, 13:00
Czarni Czarnowo 1-5 Znicz Leśniów Wielki 8 listopada, 13:00
Energetyk Dychów 1-1 Budowlani II Lubsko 7 listopada, 14:00
Zorza Ochla 7-2 Sparta Mierków 7 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Sparta Mierków 0-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra 11 listopada, 14:00
Budowlani II Lubsko 5-1 Zorza Ochla 11 listopada, 14:00
Znicz Leśniów Wielki 0-1 Energetyk Dychów 11 listopada, 14:00
Hamar Górzyn 2-0 Czarni Czarnowo 11 listopada, 14:00
Alfa Jaromirowice 5-1 Żenisz Żenichów 11 listopada, 13:00
Relaks Grabice 5-2 Pogoń Wężyska 11 listopada, 13:00
Perła Cybinka 2-9 Sparta Łężyca 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

TKKF Chynowianka Zielona Góra 4-2 Sparta Łężyca 19 marca, 15:00
Perła Cybinka 2-2 Pogoń Wężyska 20 marca, 14:00
Relaks Grabice 2-1 Żenisz Żenichów 20 marca, 14:00
Alfa Jaromirowice 7-2 Czarni Czarnowo 20 marca, 14:00
Hamar Górzyn 1-0 Energetyk Dychów 19 marca, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 0-3 Zorza Ochla 19 marca, 15:00
Budowlani II Lubsko 3-2 Sparta Mierków 20 marca, 15:00

Kolejka 15 - 26 marca

Budowlani II Lubsko 0-3 TKKF Chynowianka Zielona Góra 26 marca, 16:00
Sparta Mierków 1-4 Znicz Leśniów Wielki 26 marca, 14:00
Zorza Ochla 9-0 Hamar Górzyn 26 marca, 14:00
Energetyk Dychów 1-10 Alfa Jaromirowice 26 marca, 14:00
Czarni Czarnowo 0-4 Relaks Grabice 26 marca, 14:00
Żenisz Żenichów 1-2 Perła Cybinka 26 marca, 15:00
Pogoń Wężyska 0-1 Sparta Łężyca 26 marca, 14:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

TKKF Chynowianka Zielona Góra 3-0 Pogoń Wężyska 2 kwietnia, 16:00
Sparta Łężyca 6-1 Żenisz Żenichów 2 kwietnia, 15:00
Perła Cybinka 2-2 Czarni Czarnowo 3 kwietnia, 14:00
Relaks Grabice 1-0 Energetyk Dychów 3 kwietnia, 14:00
Alfa Jaromirowice 0-2 Zorza Ochla 3 kwietnia, 16:00
Hamar Górzyn 5-2 Sparta Mierków 2 kwietnia, 16:00
Znicz Leśniów Wielki 6-1 Budowlani II Lubsko 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Znicz Leśniów Wielki 3-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 9 kwietnia, 16:00
Budowlani II Lubsko 2-2 Hamar Górzyn 10 kwietnia, 16:00
Sparta Mierków 0-4 Alfa Jaromirowice 9 kwietnia, 15:00
Zorza Ochla 9-2 Relaks Grabice 9 kwietnia, 14:00
Energetyk Dychów 0-3 Perła Cybinka 10 kwietnia, 15:00
Czarni Czarnowo 1-0 Sparta Łężyca 10 kwietnia, 14:00
Żenisz Żenichów 0-5 Pogoń Wężyska 26 maja, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

TKKF Chynowianka Zielona Góra 9-2 Żenisz Żenichów 16 kwietnia, 16:00
Pogoń Wężyska 2-0 Czarni Czarnowo 16 kwietnia, 16:00
Sparta Łężyca 8-0 Energetyk Dychów 16 kwietnia, 15:00
Perła Cybinka 1-4 Zorza Ochla 17 kwietnia, 14:00
Relaks Grabice 2-2 Sparta Mierków 17 kwietnia, 15:00
Alfa Jaromirowice 4-2 Budowlani II Lubsko 16 kwietnia, 16:00
Hamar Górzyn 3-6 Znicz Leśniów Wielki 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 16:00) odwołany

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Hamar Górzyn 4-4 TKKF Chynowianka Zielona Góra 23 kwietnia, 17:00
Znicz Leśniów Wielki 2-3 Alfa Jaromirowice 23 kwietnia, 16:00
Budowlani II Lubsko 3-1 Relaks Grabice 24 kwietnia, 16:00
Sparta Mierków 4-3 Perła Cybinka 23 kwietnia, 16:00
Zorza Ochla 0-1 Sparta Łężyca 23 kwietnia, 14:00
Energetyk Dychów 0-1 Pogoń Wężyska 23 kwietnia, 15:00
Czarni Czarnowo 3-3 Żenisz Żenichów 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-2 Czarni Czarnowo 30 kwietnia, 16:00
Żenisz Żenichów 0-2 Energetyk Dychów 1 maja, 15:00
Pogoń Wężyska 3-0 Zorza Ochla 30 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Sparta Łężyca 2-1 Sparta Mierków 30 kwietnia, 15:00
Perła Cybinka 3-4 Budowlani II Lubsko 1 maja, 14:00
Relaks Grabice 4-2 Znicz Leśniów Wielki 1 maja, 16:00
Alfa Jaromirowice 4-1 Hamar Górzyn 1 maja, 16:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Alfa Jaromirowice 2-1 TKKF Chynowianka Zielona Góra 8 maja, 17:00
Hamar Górzyn 3-3 Relaks Grabice 8 maja, 17:00
Znicz Leśniów Wielki 3-2 Perła Cybinka 7 maja, 16:00
Budowlani II Lubsko 0-7 Sparta Łężyca 8 maja, 16:00
Sparta Mierków 0-2 Pogoń Wężyska 7 maja, 17:00
Zorza Ochla 3-0 Żenisz Żenichów 7 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Energetyk Dychów 1-3 Czarni Czarnowo 7 maja, 15:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

TKKF Chynowianka Zielona Góra 5-1 Energetyk Dychów 14 maja, 16:00
Czarni Czarnowo 0-7 Zorza Ochla 15 maja, 16:00
Żenisz Żenichów 0-8 Sparta Mierków 15 maja, 15:00
Pogoń Wężyska 5-1 Budowlani II Lubsko 14 maja, 17:00
Sparta Łężyca 1-1 Znicz Leśniów Wielki 14 maja, 16:00
Perła Cybinka 1-7 Hamar Górzyn 15 maja, 14:00
Relaks Grabice 3-1 Alfa Jaromirowice 15 maja, 16:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Relaks Grabice 0-0 TKKF Chynowianka Zielona Góra 22 maja, 17:00
Alfa Jaromirowice 3-0 Perła Cybinka 22 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Hamar Górzyn 6-2 Sparta Łężyca 21 maja, 17:00
Znicz Leśniów Wielki 6-1 Pogoń Wężyska 21 maja, 16:00
Budowlani II Lubsko 3-1 Żenisz Żenichów 22 maja, 16:00
Sparta Mierków 2-3 Czarni Czarnowo 21 maja, 17:00
Zorza Ochla 4-0 Energetyk Dychów 21 maja, 14:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

TKKF Chynowianka Zielona Góra 1-2 Zorza Ochla 28 maja, 16:00
Energetyk Dychów 0-2 Sparta Mierków 28 maja, 15:00
Czarni Czarnowo 3-2 Budowlani II Lubsko 29 maja, 17:00
Żenisz Żenichów 1-3 Znicz Leśniów Wielki 29 maja, 16:00
Pogoń Wężyska 1-2 Hamar Górzyn 29 maja, 16:00
Sparta Łężyca 0-4 Alfa Jaromirowice 28 maja, 17:00
Perła Cybinka 2-3 Relaks Grabice 29 maja, 14:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Perła Cybinka 1-4 TKKF Chynowianka Zielona Góra 5 czerwca, 17:00
Relaks Grabice 4-2 Sparta Łężyca 5 czerwca, 17:00
Alfa Jaromirowice 4-1 Pogoń Wężyska 5 czerwca, 17:00
Hamar Górzyn 9-1 Żenisz Żenichów 5 czerwca, 17:00
Znicz Leśniów Wielki 3-1 Czarni Czarnowo 5 czerwca, 17:00
Budowlani II Lubsko 7-1 Energetyk Dychów 5 czerwca, 17:00
Sparta Mierków 2-6 Zorza Ochla 5 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

TKKF Chynowianka Zielona Góra 2-2 Sparta Mierków 12 czerwca, 14:30
Zorza Ochla 7-7 Budowlani II Lubsko 11 czerwca, 14:00
Energetyk Dychów 2-3 Znicz Leśniów Wielki 12 czerwca, 14:30
Czarni Czarnowo 7-3 Hamar Górzyn 12 czerwca, 14:30
Żenisz Żenichów 1-7 Alfa Jaromirowice 12 czerwca, 14:30
Pogoń Wężyska 4-7 Relaks Grabice 12 czerwca, 14:30
Sparta Łężyca 5-1 Perła Cybinka 12 czerwca, 14:30

Klasa okręgowa 2015/2016 (Zielona Góra)

Klasa A 2015/2016 (Zielona Góra I)
Klasa A 2015/2016 (Zielona Góra III)
Klasa A 2015/2016 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2015/2016 (Zielona Góra)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas