[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Kłyż 7 16 5 1 1 12-4 3 1 0 5-1 2 0 1 7-3
2.  Wolania Wola Żelichowska 7 15 4 3 0 13-5 3 1 0 8-2 1 2 0 5-3
3.  Orzeł Miechowice Małe 7 12 3 3 1 13-10 2 1 0 7-4 1 2 1 6-6 1 3 1 0 0 4-3
4.  LKS Ilkowice 7 12 4 0 3 19-9 2 0 1 11-1 2 0 2 8-8 1 0 0 0 1 3-4
5.  Błękitni Siedliszowice 7 8 2 2 3 6-9 0 1 2 2-6 2 1 1 4-3
6.  Dunajec Ujście Jezuickie 7 7 2 1 4 10-20 1 1 1 7-8 1 0 3 3-12
7.  Tar-Krusz Zabawa 7 5 1 2 4 4-13 0 1 3 0-8 1 1 1 4-5
8.  Wisła Borusowa 7 3 1 0 6 5-12 1 0 3 5-7 0 0 3 0-5

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Polonia Kłyż    0-0 2-1 2-0 1-0 
 2 Wolania Wola Żelichowska3-1     4-1 0-0 1-0 
 3 Orzeł Miechowice Małe1-1     4-3 2-0 
 4 LKS Ilkowice0-1     8-0 3-0 
 5 Błękitni Siedliszowice2-2 0-2     0-2 
 6 Dunajec Ujście Jezuickie2-4 3-2     2-2 
 7 Tar-Krusz Zabawa0-5 0-0 0-2 0-1     
 8 Wisła Borusowa1-2 1-2 2-1 1-2     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Wolania Wola Żelichowska 0-0 Błękitni Siedliszowice 30 sierpnia, 17:00
Wisła Borusowa 2-1 Dunajec Ujście Jezuickie 30 sierpnia, 14:00
Tar-Krusz Zabawa 0-2 LKS Ilkowice 30 sierpnia, 18:00
Polonia Kłyż 0-0 Orzeł Miechowice Małe 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Błękitni Siedliszowice 2-2 Orzeł Miechowice Małe 6 września, 11:00
LKS Ilkowice 0-1 Polonia Kłyż 6 września, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-2 Tar-Krusz Zabawa 6 września, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 1-0 Wisła Borusowa 6 września, 17:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Wisła Borusowa 1-2 Błękitni Siedliszowice 13 września, 17:00
Tar-Krusz Zabawa 0-0 Wolania Wola Żelichowska 13 września, 17:00
Polonia Kłyż 2-0 Dunajec Ujście Jezuickie 13 września, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 4-3 LKS Ilkowice 13 września, 17:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Błękitni Siedliszowice 0-2 LKS Ilkowice 20 września, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 3-2 Orzeł Miechowice Małe 20 września, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 3-1 Polonia Kłyż 20 września, 17:00
Wisła Borusowa 1-2 Tar-Krusz Zabawa 20 września, 11:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Tar-Krusz Zabawa 0-1 Błękitni Siedliszowice 27 września, 14:00
Polonia Kłyż 1-0 Wisła Borusowa 27 września, 11:00
Orzeł Miechowice Małe 1-1 Wolania Wola Żelichowska 27 września, 14:00
LKS Ilkowice 8-0 Dunajec Ujście Jezuickie 27 września, 11:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Błękitni Siedliszowice 0-2 Dunajec Ujście Jezuickie 4 października, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 4-1 LKS Ilkowice 4 października, 14:00
Wisła Borusowa 1-2 Orzeł Miechowice Małe 4 października, 11:00
Tar-Krusz Zabawa 0-5 Polonia Kłyż 4 października, 14:30

Kolejka 7 - 22-23 sierpnia

Polonia Kłyż 2-1 Błękitni Siedliszowice 23 sierpnia, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 2-0 Tar-Krusz Zabawa 23 sierpnia, 17:00
LKS Ilkowice 3-0 Wisła Borusowa 23 sierpnia, 14:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-4 Wolania Wola Żelichowska 23 sierpnia, 17:00

Klasa A 2015/2016 (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2015/2016 (Tarnów IV (Żabno))
Klasa B 2015/2016 (Tarnów (Żabno - mistrzowska))
Klasa B 2015/2016 (Tarnów (Żabno - spadkowa))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas