[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Tarnów (Żabno - spadkowa)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Smęgorzów 7 16 5 1 1 22-10 3 0 1 13-6 2 1 0 9-4 1 3 1 0 0 5-1
2.  Wisła Borusowa 7 16 5 1 1 29-10 3 0 0 18-3 2 1 1 11-7 1 0 0 0 1 1-5
3.  Spartakus Radgoszcz 7 12 4 0 3 16-13 2 0 1 8-2 2 0 2 8-11
4.  Tar-Krusz Zabawa 7 11 3 2 2 17-12 1 1 1 2-3 2 1 1 15-9
5.  LZS Wójcina 7 9 2 3 2 14-17 1 2 0 9-7 1 1 2 5-10
6.  Błękitni Siedliszowice 7 7 2 1 4 18-22 2 0 2 13-12 0 1 2 5-10
7.  LKS Ćwików 7 5 1 2 4 10-29 1 2 1 9-11 0 0 3 1-18
8.  Dunajec Ujście Jezuickie 7 2 0 2 5 6-19 0 1 3 3-13 0 1 2 3-6

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 LKS Smęgorzów    5-1 1-3 4-2 3-0* 
 2 Wisła Borusowa    3-0* 5-2 10-1 
 3 Spartakus Radgoszcz    3-1 0-1 5-0* 
 4 Tar-Krusz Zabawa1-3 0-0     1-0 
 5 LZS Wójcina3-3 3-3     3-1 
 6 Błękitni Siedliszowice1-6 7-1 1-4 4-1     
 7 LKS Ćwików2-7 1-1 4-1     2-2 
 8 Dunajec Ujście Jezuickie0-3 1-4 0-4 2-2     

Kolejka 1 - 23-24 kwietnia

Błękitni Siedliszowice 4-1 LZS Wójcina 24 kwietnia, 11:00
LKS Smęgorzów 5-1 Wisła Borusowa 24 kwietnia, 11:00
LKS Ćwików 2-7 Tar-Krusz Zabawa 24 kwietnia, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 0-4 Spartakus Radgoszcz 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 2 - 3 maja

Dunajec Ujście Jezuickie 2-2 Błękitni Siedliszowice 3 maja, 11:00
Spartakus Radgoszcz 5-0 LKS Ćwików 3 maja, 11:00
(wo)
przerwany przy stanie 5-0
Tar-Krusz Zabawa 1-3 LKS Smęgorzów 3 maja, 14:00
Wisła Borusowa 5-2 LZS Wójcina 3 maja, 14:00

Kolejka 3 - 7-8 maja

Błękitni Siedliszowice 1-6 Wisła Borusowa 8 maja, 14:00
LZS Wójcina 3-3 Tar-Krusz Zabawa 8 maja, 11:00
LKS Smęgorzów 1-3 Spartakus Radgoszcz 8 maja, 11:00
LKS Ćwików 2-2 Dunajec Ujście Jezuickie 8 maja, 11:00

Kolejka 4 - 14-15 maja

LKS Ćwików 4-1 Błękitni Siedliszowice 15 maja, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 0-3 LKS Smęgorzów 15 maja, 14:00
Spartakus Radgoszcz 0-1 LZS Wójcina 15 maja, 14:00
Tar-Krusz Zabawa 0-0 Wisła Borusowa 15 maja, 14:00

Kolejka 5 - 21-22 maja

Błękitni Siedliszowice 1-4 Tar-Krusz Zabawa 22 maja, 11:00
Wisła Borusowa 3-0 Spartakus Radgoszcz 22 maja, 11:00
(wo)
nie odbył się
LZS Wójcina 3-1 Dunajec Ujście Jezuickie 22 maja, 11:00
LKS Smęgorzów 3-0 LKS Ćwików 22 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 6 - 28-29 maja

LKS Smęgorzów 4-2 Błękitni Siedliszowice 29 maja, 11:00
LKS Ćwików 1-1 LZS Wójcina 29 maja, 14:00
Dunajec Ujście Jezuickie 1-4 Wisła Borusowa 29 maja, 17:00
Spartakus Radgoszcz 3-1 Tar-Krusz Zabawa 29 maja, 14:00

Kolejka 7 - 4-5 czerwca

Błękitni Siedliszowice 7-1 Spartakus Radgoszcz 5 czerwca, 11:00
Tar-Krusz Zabawa 1-0 Dunajec Ujście Jezuickie 5 czerwca, 17:00
Wisła Borusowa 10-1 LKS Ćwików 5 czerwca, 14:00
LZS Wójcina 3-3 LKS Smęgorzów 4 czerwca, 18:00

Klasa A 2015/2016 (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2015/2016 (Tarnów III (Żabno))
Klasa B 2015/2016 (Tarnów IV (Żabno))
Klasa B 2015/2016 (Tarnów (Żabno - mistrzowska))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas