[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Racibórz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Kobyla 26 75 25 0 1 124-30 13 0 0 76-18 12 0 1 48-12
2.  LKS Bieńkowice 26 58 18 4 4 88-64 10 2 1 44-30 8 2 3 44-34
3.  Przyszłość II Rogów 26 55 17 4 5 69-29 11 0 2 45-11 6 4 3 24-18
4.  Naprzód 37 Krzyżkowice 26 50 16 2 8 55-28 9 0 4 31-10 7 2 4 24-18
5.  Unia II Turza Śląska 26 38 12 2 12 76-55 7 1 5 44-24 5 1 7 32-31 2 3 1 0 1 4-2
6.  KS Kornowac 26 38 12 2 12 73-54 8 1 4 41-25 4 1 8 32-29 2 3 1 0 1 2-4
7.  LKS Pstrążna 26 35 9 8 9 43-60 4 4 5 20-36 5 4 4 23-24 2 2 0 2 0 3-3
8.  Płonia Racibórz 26 35 9 8 9 61-64 5 5 3 38-31 4 3 6 23-33 2 2 0 2 0 3-3
9.  LKS Dzimierz 26 32 8 8 10 42-52 5 4 4 24-22 3 4 6 18-30
10.  KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 26 30 9 3 14 49-56 4 2 7 21-25 5 1 7 28-31
11.  Naprzód II Czyżowice 26 23 6 5 15 53-93 3 4 6 27-37 3 1 9 26-56
12.  Odra Nieboczowy 26 21 5 6 15 39-70 3 3 7 21-29 2 3 8 18-41
13.  LKS Wojnowice 26 17 4 5 17 46-84 3 2 8 22-38 1 3 9 24-46
14.  LKS Olza 26 9 2 3 21 29-108 0 2 11 12-45 2 1 10 17-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Płomień Kobyla    5-4 4-3 3-1 4-0 5-2 3-1 9-1 7-1 5-1 11-1 4-1 6-1 10-1 
 2 LKS Bieńkowice0-6     2-2 4-1 3-1 5-3 5-2 1-1 2-1 5-3 3-2 5-1 4-3 5-4 
 3 Przyszłość II Rogów1-2 6-0*     2-1 5-3 3-1 4-0 2-0 2-0 0-1 7-0 2-1 5-1 6-1 
 4 Naprzód 37 Krzyżkowice0-1 1-2 1-0     5-2 1-2 1-0 4-0 5-1 3-1 0-1 2-0 6-0 2-0 
 5 Unia II Turza Śląska0-8 7-0 1-2 1-2     3-0 2-4 2-2 3-1 2-1 6-0 9-0 0-4 8-0 
 6 KS Kornowac0-4 2-2 2-5 2-3 2-1     1-2 4-1 4-1 5-2 6-0 4-2 4-2 5-0 
 7 LKS Pstrążna2-3 1-5 1-4 1-1 0-4 2-1     1-1 0-0 2-0 1-12 1-1 3-2 5-2 
 8 Płonia Racibórz1-3 2-7 5-0 1-0 2-2 1-8 2-2     1-1 2-2 7-1 1-1 7-3 6-1 
 9 LKS Dzimierz1-7 1-5 1-1 0-0 1-3 2-0 0-0 0-2     3-1 3-0* 3-1 2-2 7-0 
 10 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)1-2 1-2 0-0 1-2 1-2 2-0 1-1 0-6 1-4     3-2 3-4 2-0 5-0 
 11 Naprzód II Czyżowice5-1 4-5 1-3 1-4 3-2 0-6 2-2 5-2 1-1 1-4     3-3 1-1 0-3* 
 12 Odra Nieboczowy0-3 1-2 0-0 0-1 5-3 3-2 3-5 1-4 2-2 1-2 2-2     2-1 1-2 
 13 LKS Wojnowice1-5 1-8 0-1 0-2 0-3 2-2 0-2 3-1 1-2 1-5 6-2 4-2     3-3 
 14 LKS Olza0-3 2-2 0-3 2-6 0-6 0-5 0-2 1-2 1-3 1-5 1-3 0-1 4-4     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

LKS Bieńkowice 2-1 LKS Dzimierz 23 sierpnia, 17:00
LKS Wojnowice 0-1 Przyszłość II Rogów 22 sierpnia, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 23 sierpnia, 17:00
Płomień Kobyla 10-1 LKS Olza 23 sierpnia, 15:00
LKS Pstrążna 2-1 KS Kornowac 23 sierpnia, 14:30
Odra Nieboczowy 2-2 Naprzód II Czyżowice 22 sierpnia, 17:00
Unia II Turza Śląska 2-2 Płonia Racibórz 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

LKS Dzimierz 0-2 Płonia Racibórz 29 sierpnia, 17:00
Naprzód II Czyżowice 3-2 Unia II Turza Śląska 30 sierpnia, 17:00
KS Kornowac 4-2 Odra Nieboczowy 30 sierpnia, 16:00
LKS Olza 0-2 LKS Pstrążna 30 sierpnia, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 Płomień Kobyla 29 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 0-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 30 sierpnia, 17:00
LKS Bieńkowice 4-3 LKS Wojnowice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

LKS Wojnowice 1-2 LKS Dzimierz 5 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-2 LKS Bieńkowice 5 września, 16:00
Płomień Kobyla 4-3 Przyszłość II Rogów 5 września, 17:00
LKS Pstrążna 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 6 września, 14:30
Odra Nieboczowy 1-2 LKS Olza 5 września, 16:00
Unia II Turza Śląska 3-0 KS Kornowac 6 września, 16:00
Płonia Racibórz 7-1 Naprzód II Czyżowice 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

LKS Dzimierz 3-0 Naprzód II Czyżowice 12 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Kornowac 4-1 Płonia Racibórz 13 września, 16:00
LKS Olza 0-6 Unia II Turza Śląska 13 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-0 Odra Nieboczowy 12 września, 16:00
Przyszłość II Rogów 4-0 LKS Pstrążna 13 września, 16:00
LKS Bieńkowice 0-6 Płomień Kobyla 13 września, 16:00
LKS Wojnowice 1-5 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-4 LKS Dzimierz 19 września, 16:00
Płomień Kobyla 6-1 LKS Wojnowice 20 września, 15:00
LKS Pstrążna 1-5 LKS Bieńkowice 20 września, 14:30
Odra Nieboczowy 0-0 Przyszłość II Rogów 19 września, 16:00
Unia II Turza Śląska 1-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 20 września, 16:00
Płonia Racibórz 6-1 LKS Olza 19 września, 16:00
Naprzód II Czyżowice 0-6 KS Kornowac 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

LKS Dzimierz 2-0 KS Kornowac 26 września, 16:00
LKS Olza 1-3 Naprzód II Czyżowice 27 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-0 Płonia Racibórz 26 września, 16:00
Przyszłość II Rogów 5-3 Unia II Turza Śląska 27 września, 16:00
LKS Bieńkowice 5-1 Odra Nieboczowy 27 września, 16:00
LKS Wojnowice 0-2 LKS Pstrążna 26 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-2 Płomień Kobyla 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Płomień Kobyla 7-1 LKS Dzimierz 4 października, 15:00
LKS Pstrążna 2-0 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 4 października, 14:30
Odra Nieboczowy 2-1 LKS Wojnowice 3 października, 15:00
Unia II Turza Śląska 7-0 LKS Bieńkowice 4 października, 15:00
Płonia Racibórz 5-0 Przyszłość II Rogów 3 października, 15:00
Naprzód II Czyżowice 1-4 Naprzód 37 Krzyżkowice 4 października, 15:00
KS Kornowac 5-0 LKS Olza 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

LKS Dzimierz 7-0 LKS Olza 10 października, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 KS Kornowac 10 października, 15:00
Przyszłość II Rogów 7-0 Naprzód II Czyżowice 11 października, 15:00
LKS Bieńkowice 1-1 Płonia Racibórz 11 października, 15:00
LKS Wojnowice 0-3 Unia II Turza Śląska 10 października, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-4 Odra Nieboczowy 10 października, 15:00
Płomień Kobyla 3-1 LKS Pstrążna 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

LKS Pstrążna 0-0 LKS Dzimierz 18 października, 14:30
Odra Nieboczowy 0-3 Płomień Kobyla 17 października, 15:00
Unia II Turza Śląska 2-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 18 października, 15:00
Płonia Racibórz 7-3 LKS Wojnowice 17 października, 15:00
Naprzód II Czyżowice 4-5 LKS Bieńkowice 18 października, 15:00
KS Kornowac 2-5 Przyszłość II Rogów 18 października, 15:00
LKS Olza 2-6 Naprzód 37 Krzyżkowice 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

LKS Dzimierz 0-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 24 października, 14:00
Przyszłość II Rogów 6-1 LKS Olza 25 października, 14:00
LKS Bieńkowice 5-3 KS Kornowac 25 października, 14:00
LKS Wojnowice 6-2 Naprzód II Czyżowice 24 października, 14:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 0-6 Płonia Racibórz 24 października, 14:00
Płomień Kobyla 4-0 Unia II Turza Śląska 25 października, 14:00
LKS Pstrążna 1-1 Odra Nieboczowy 25 października, 14:00

Kolejka 11 - 31 października

Odra Nieboczowy 2-2 LKS Dzimierz 31 października, 11:00
Unia II Turza Śląska 2-4 LKS Pstrążna 31 października, 11:00
Płonia Racibórz 1-3 Płomień Kobyla 31 października, 11:00
Naprzód II Czyżowice 1-4 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 31 października, 10:00
KS Kornowac 4-2 LKS Wojnowice 31 października, 11:00
LKS Olza 2-2 LKS Bieńkowice 31 października, 11:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-0 Przyszłość II Rogów 31 października, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

LKS Dzimierz 1-1 Przyszłość II Rogów 8 listopada, 13:00
LKS Bieńkowice 4-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 8 listopada, 13:00
LKS Wojnowice 3-3 LKS Olza 8 listopada, 13:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-0 KS Kornowac 8 listopada, 13:00
Płomień Kobyla 11-1 Naprzód II Czyżowice 8 listopada, 13:00
LKS Pstrążna 1-1 Płonia Racibórz 8 listopada, 13:00
Odra Nieboczowy 5-3 Unia II Turza Śląska 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Unia II Turza Śląska 3-1 LKS Dzimierz 15 listopada, 13:00
Płonia Racibórz 1-1 Odra Nieboczowy 15 listopada, 13:00
Naprzód II Czyżowice 2-2 LKS Pstrążna 15 listopada, 13:00
KS Kornowac 0-4 Płomień Kobyla 15 listopada, 13:00
LKS Olza 1-5 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 15 listopada, 13:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 6-0 LKS Wojnowice 15 listopada, 13:00
Przyszłość II Rogów 6-0 LKS Bieńkowice 15 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 6-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

LKS Dzimierz 1-5 LKS Bieńkowice 2 kwietnia, 15:00
Przyszłość II Rogów 5-1 LKS Wojnowice 3 kwietnia, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 3-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2 kwietnia, 15:00
LKS Olza 0-3 Płomień Kobyla 3 kwietnia, 15:00
KS Kornowac 1-2 LKS Pstrążna 3 kwietnia, 15:00
Naprzód II Czyżowice 3-3 Odra Nieboczowy 3 kwietnia, 15:00
Płonia Racibórz 2-2 Unia II Turza Śląska 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Płonia Racibórz 1-1 LKS Dzimierz 9 kwietnia, 16:00
Unia II Turza Śląska 6-0 Naprzód II Czyżowice 10 kwietnia, 16:00
Odra Nieboczowy 3-2 KS Kornowac 9 kwietnia, 16:00
LKS Pstrążna 5-2 LKS Olza 10 kwietnia, 14:30
Płomień Kobyla 3-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 10 kwietnia, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 0-0 Przyszłość II Rogów 10 kwietnia, 16:00
LKS Wojnowice 1-8 LKS Bieńkowice 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

LKS Dzimierz 2-2 LKS Wojnowice 16 kwietnia, 16:00
LKS Bieńkowice 5-3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 17 kwietnia, 16:00
Przyszłość II Rogów 1-2 Płomień Kobyla 17 kwietnia, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-0 LKS Pstrążna 16 kwietnia, 16:00
LKS Olza 0-1 Odra Nieboczowy 17 kwietnia, 16:00
KS Kornowac 2-1 Unia II Turza Śląska 16 kwietnia, 16:00
Naprzód II Czyżowice 5-2 Płonia Racibórz 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Naprzód II Czyżowice 1-1 LKS Dzimierz 24 kwietnia, 16:00
Płonia Racibórz 1-8 KS Kornowac 23 kwietnia, 16:00
Unia II Turza Śląska 8-0 LKS Olza 24 kwietnia, 16:00
Odra Nieboczowy 0-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 23 kwietnia, 16:00
LKS Pstrążna 1-4 Przyszłość II Rogów 24 kwietnia, 14:30
Płomień Kobyla 5-4 LKS Bieńkowice 24 kwietnia, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-0 LKS Wojnowice 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Dzimierz 3-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1 maja, 17:00
LKS Wojnowice 1-5 Płomień Kobyla 30 kwietnia, 17:00
LKS Bieńkowice 5-2 LKS Pstrążna 1 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-1 Odra Nieboczowy 1 maja, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 5-2 Unia II Turza Śląska 1 maja, 17:00
LKS Olza 1-2 Płonia Racibórz 1 maja, 17:00
KS Kornowac 6-0 Naprzód II Czyżowice 1 maja, 17:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

KS Kornowac 4-1 LKS Dzimierz 8 maja, 16:00
Naprzód II Czyżowice 0-3 LKS Olza 8 maja, 17:00
(wo)
na boisku 5-2
Płonia Racibórz 1-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 7 maja, 17:00
Unia II Turza Śląska 1-2 Przyszłość II Rogów 7 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 1-2 LKS Bieńkowice 7 maja, 16:00
LKS Pstrążna 3-2 LKS Wojnowice 8 maja, 14:30
Płomień Kobyla 5-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 8 maja, 15:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

LKS Dzimierz 1-7 Płomień Kobyla 14 maja, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-1 LKS Pstrążna 15 maja, 17:00
LKS Wojnowice 4-2 Odra Nieboczowy 14 maja, 17:00
LKS Bieńkowice 3-1 Unia II Turza Śląska 14 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-0 Płonia Racibórz 15 maja, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 Naprzód II Czyżowice 14 maja, 17:00
LKS Olza 0-5 KS Kornowac 15 maja, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

LKS Olza 1-3 LKS Dzimierz 22 maja, 17:00
KS Kornowac 2-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 22 maja, 16:00
Naprzód II Czyżowice 1-3 Przyszłość II Rogów 22 maja, 17:00
Płonia Racibórz 2-7 LKS Bieńkowice 21 maja, 17:00
Unia II Turza Śląska 0-4 LKS Wojnowice 21 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 1-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 21 maja, 16:00
LKS Pstrążna 2-3 Płomień Kobyla 22 maja, 14:30

Kolejka 22 - 26 maja

LKS Dzimierz 0-0 LKS Pstrążna 26 maja, 14:00
Płomień Kobyla 4-1 Odra Nieboczowy 26 maja, 14:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-2 Unia II Turza Śląska 26 maja, 14:00
LKS Wojnowice 3-1 Płonia Racibórz 26 maja, 14:00
LKS Bieńkowice 3-2 Naprzód II Czyżowice 26 maja, 14:00
Przyszłość II Rogów 3-1 KS Kornowac 26 maja, 14:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-0 LKS Olza 26 maja, 14:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Naprzód 37 Krzyżkowice 5-1 LKS Dzimierz 28 maja, 17:00
LKS Olza 0-3 Przyszłość II Rogów 28 maja, 17:00
KS Kornowac 2-2 LKS Bieńkowice 28 maja, 17:00
Naprzód II Czyżowice 1-1 LKS Wojnowice 28 maja, 17:00
Płonia Racibórz 2-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 28 maja, 17:00
Unia II Turza Śląska 0-8 Płomień Kobyla 28 maja, 17:00
Odra Nieboczowy 3-5 LKS Pstrążna 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

LKS Dzimierz 3-1 Odra Nieboczowy 4 czerwca, 17:00
LKS Pstrążna 0-4 Unia II Turza Śląska 5 czerwca, 14:30
Płomień Kobyla 9-1 Płonia Racibórz 5 czerwca, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 3-2 Naprzód II Czyżowice 5 czerwca, 17:00
LKS Wojnowice 2-2 KS Kornowac 4 czerwca, 17:00
LKS Bieńkowice 5-4 LKS Olza 5 czerwca, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 5 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Przyszłość II Rogów 2-0 LKS Dzimierz 12 czerwca, 14:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 LKS Bieńkowice 12 czerwca, 14:30
LKS Olza 4-4 LKS Wojnowice 12 czerwca, 14:30
KS Kornowac 5-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 12 czerwca, 14:30
Naprzód II Czyżowice 5-1 Płomień Kobyla 12 czerwca, 14:30
Płonia Racibórz 2-2 LKS Pstrążna 12 czerwca, 14:30
Unia II Turza Śląska 9-0 Odra Nieboczowy 12 czerwca, 14:30

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

LKS Dzimierz 1-3 Unia II Turza Śląska 19 czerwca, 17:00
Odra Nieboczowy 1-4 Płonia Racibórz 19 czerwca, 17:00
LKS Pstrążna 1-12 Naprzód II Czyżowice 19 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 5-2 KS Kornowac 19 czerwca, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 5-0 LKS Olza 19 czerwca, 17:00
LKS Wojnowice 0-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 19 czerwca, 17:00
LKS Bieńkowice 2-2 Przyszłość II Rogów 19 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Racibórz)

Klasa A 2015/2016 (Racibórz)

Klasa B 2015/2016 (Racibórz II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas