[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Racibórz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zgoda Zawada Książęca 24 59 19 2 3 79-33 10 0 2 44-17 9 2 1 35-16
2.  LKS Lyski 24 52 15 7 2 90-34 7 4 1 54-18 8 3 1 36-16
3.  LKS Adamowice 24 48 15 3 6 79-48 9 1 2 37-17 6 2 4 42-31 2 3 1 0 1 3-3
4.  Dąb II Gaszowice 24 48 15 3 6 66-44 10 2 0 38-11 5 1 6 28-33 2 3 1 0 1 3-3
5.  LKS Ruda Kozielska 24 46 14 4 6 61-39 8 2 2 35-22 6 2 4 26-17
6.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 24 40 13 1 10 75-76 7 1 4 41-35 6 0 6 34-41
7.  LKS Górki Śląskie 24 33 10 3 11 75-60 6 2 4 46-22 4 1 7 29-38
8.  LKS Jankowice 24 32 9 5 10 47-51 6 1 5 22-21 3 4 5 25-30
9.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 24 28 9 1 14 56-69 6 1 5 36-32 3 0 9 20-37
10.  LKS Pawłów 24 27 9 0 15 55-69 5 0 7 34-37 4 0 8 21-32
11.  LKS Grzegorzowice 24 16 5 1 18 42-92 1 1 10 18-40 4 0 8 24-52
12.  LKS Gamów 24 15 5 0 19 43-89 3 0 9 28-39 2 0 10 15-50
13.  Sparta Babice 24 9 3 0 21 46-110 1 0 11 24-46 2 0 10 22-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Zgoda Zawada Książęca    0-2 6-2 5-0 2-1 6-2 1-2 5-2 4-2 4-2 4-1 3-0 4-1 
 2 LKS Lyski1-1     2-2 2-2 1-1 7-2 4-3 1-2 6-2 2-0 12-1 5-1 11-1 
 3 LKS Adamowice1-3 2-2     2-1 3-1 2-3 5-2 3-1 4-0 1-0 4-1 7-1 3-2 
 4 Dąb II Gaszowice1-0 1-1 2-1     3-1 2-1 0-0 2-1 5-2 2-1 1-0 9-1 10-2 
 5 LKS Ruda Kozielska2-2 0-4 3-2 3-1     6-3 3-2 1-1 3-2 3-0 6-1 3-1 2-3 
 6 LKS Rudnik (k. Raciborza)1-6 3-2 1-2 4-1 2-4     6-2 4-4 4-0 1-5 6-3 3-2 6-4 
 7 LKS Górki Śląskie1-2 2-3 3-3 2-4 1-3 7-3     2-2 3-0* 7-1 7-0 4-0 7-1 
 8 LKS Jankowice1-2 0-3 0-1 4-2 1-1 2-1 0-3     1-0 3-1 6-3 2-3 2-1 
 9 LKS 07 Markowice (Racibórz)3-5 2-2 4-2 1-2 3-1 1-3 5-2 4-3     4-5 0-4 4-3 5-0 
 10 LKS Pawłów2-3 2-3 4-7 5-1 0-4 2-5 4-3 2-0 1-4     2-3 4-1 6-3 
 11 LKS Grzegorzowice0-3 1-5 2-5 2-4 1-4 1-4 0-4 2-2 1-3 2-3     5-0 1-3 
 12 LKS Gamów1-5 1-6 3-5 1-2 0-3 2-3 3-4 2-3 4-3 2-1 2-3     7-1 
 13 Sparta Babice2-3 2-3 1-10 2-8 0-2 3-4 7-2 2-4 1-2 1-2 2-4 1-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: LKS Adamowice.
 
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Ruda Kozielska 23 sierpnia, 15:00
LKS Gamów 1-5 Zgoda Zawada Książęca 23 sierpnia, 15:30
Dąb II Gaszowice 2-1 LKS Pawłów 23 sierpnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 6-4 Sparta Babice 22 sierpnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 7-0 LKS Grzegorzowice 22 sierpnia, 17:00
LKS Jankowice 0-3 LKS Lyski 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Dąb II Gaszowice.
 
LKS Ruda Kozielska 0-4 LKS Lyski 30 sierpnia, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-2 LKS Jankowice 30 sierpnia, 16:00
Sparta Babice 7-2 LKS Górki Śląskie 29 sierpnia, 17:00
LKS Pawłów 2-5 LKS Rudnik (k. Raciborza) 29 sierpnia, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 6-2 LKS Adamowice 30 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-3 LKS Gamów 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
LKS Gamów 0-3 LKS Ruda Kozielska 6 września, 15:30
LKS Adamowice 4-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 6 września, 15:00
Dąb II Gaszowice 1-0 Zgoda Zawada Książęca 6 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 7-1 LKS Pawłów 5 września, 16:00
LKS Jankowice 2-1 Sparta Babice 6 września, 15:00
LKS Lyski 12-1 LKS Grzegorzowice 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: LKS Górki Śląskie.
 
LKS Ruda Kozielska 6-1 LKS Grzegorzowice 13 września, 15:00
Sparta Babice 2-3 LKS Lyski 12 września, 16:00
LKS Pawłów 2-0 LKS Jankowice 12 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 6-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 13 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 Dąb II Gaszowice 13 września, 15:00
LKS Gamów 3-5 LKS Adamowice 13 września, 15:30

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: LKS Jankowice.
 
LKS Adamowice 3-1 LKS Ruda Kozielska 20 września, 15:00
Dąb II Gaszowice 9-1 LKS Gamów 20 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 19 września, 16:00
LKS Górki Śląskie 1-2 Zgoda Zawada Książęca 19 września, 16:00
LKS Lyski 2-0 LKS Pawłów 19 września, 16:00
LKS Grzegorzowice 1-3 Sparta Babice 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: LKS Lyski.
 
LKS Ruda Kozielska 2-3 Sparta Babice 27 września, 15:00
LKS Pawłów 2-3 LKS Grzegorzowice 26 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 5-2 LKS Jankowice 27 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-2 LKS Górki Śląskie 27 września, 15:00
LKS Gamów 2-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 27 września, 15:30
LKS Adamowice 2-1 Dąb II Gaszowice 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: LKS Grzegorzowice.
 
Dąb II Gaszowice 3-1 LKS Ruda Kozielska 4 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-2 LKS Adamowice 3 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 4-0 LKS Gamów 3 października, 15:00
LKS Jankowice 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 4 października, 15:00
LKS Lyski 1-1 Zgoda Zawada Książęca 3 października, 15:00
Sparta Babice 1-2 LKS Pawłów 3 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Sparta Babice.
 
LKS Ruda Kozielska 3-0 LKS Pawłów 11 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 4-1 LKS Grzegorzowice 11 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-2 LKS Lyski 11 października, 15:00
LKS Gamów 2-3 LKS Jankowice 11 października, 15:00
LKS Adamowice 5-2 LKS Górki Śląskie 11 października, 15:00
Dąb II Gaszowice 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: LKS Pawłów.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-4 LKS Ruda Kozielska 17 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 2-4 Dąb II Gaszowice 17 października, 15:00
LKS Jankowice 0-1 LKS Adamowice 18 października, 15:00
LKS Lyski 5-1 LKS Gamów 17 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 1-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 18 października, 15:00
Sparta Babice 2-3 Zgoda Zawada Książęca 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: LKS Ruda Kozielska.
 
Zgoda Zawada Książęca 4-2 LKS Pawłów 25 października, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 5-0 Sparta Babice 25 października, 14:00
LKS Gamów 2-3 LKS Grzegorzowice 25 października, 14:00
LKS Adamowice 2-2 LKS Lyski 25 października, 14:00
Dąb II Gaszowice 2-1 LKS Jankowice 25 października, 14:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 6-2 LKS Górki Śląskie 24 października, 14:00

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: Zgoda Zawada Książęca.
 
LKS Górki Śląskie 1-3 LKS Ruda Kozielska 31 października, 11:00
LKS Jankowice 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 31 października, 11:00
LKS Lyski 2-2 Dąb II Gaszowice 31 października, 11:00
LKS Grzegorzowice 2-5 LKS Adamowice 31 października, 11:00
Sparta Babice 1-2 LKS Gamów 31 października, 11:00
LKS Pawłów 1-4 LKS 07 Markowice (Racibórz) 31 października, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: LKS 07 Markowice (Racibórz).
 
LKS Ruda Kozielska 2-2 Zgoda Zawada Książęca 8 listopada, 13:00
LKS Gamów 2-1 LKS Pawłów 8 listopada, 13:00
LKS Adamowice 3-2 Sparta Babice 8 listopada, 13:00
Dąb II Gaszowice 1-0 LKS Grzegorzowice 8 listopada, 13:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-2 LKS Lyski 8 listopada, 13:00
LKS Górki Śląskie 2-2 LKS Jankowice 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pauza: LKS Gamów.
 
LKS Jankowice 1-1 LKS Ruda Kozielska 15 listopada, 13:00
LKS Lyski 4-3 LKS Górki Śląskie 15 listopada, 13:00
LKS Grzegorzowice 1-4 LKS Rudnik (k. Raciborza) 14 listopada, 13:00
Sparta Babice 2-8 Dąb II Gaszowice 15 listopada, 13:00
LKS Pawłów 4-7 LKS Adamowice 15 listopada, 13:00
Zgoda Zawada Książęca 4-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Pauza: LKS Adamowice.
 
LKS Ruda Kozielska 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 3 kwietnia, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 3-0 LKS Gamów 3 kwietnia, 15:00
LKS Pawłów 5-1 Dąb II Gaszowice 2 kwietnia, 15:00
Sparta Babice 3-4 LKS Rudnik (k. Raciborza) 2 kwietnia, 15:00
LKS Grzegorzowice 0-4 LKS Górki Śląskie 2 kwietnia, 15:00
LKS Lyski 1-2 LKS Jankowice 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pauza: Dąb II Gaszowice.
 
LKS Lyski 1-1 LKS Ruda Kozielska 10 kwietnia, 16:00
LKS Jankowice 6-3 LKS Grzegorzowice 10 kwietnia, 15:00
LKS Górki Śląskie 7-1 Sparta Babice 9 kwietnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-5 LKS Pawłów 9 kwietnia, 16:00
LKS Adamowice 1-3 Zgoda Zawada Książęca 10 kwietnia, 15:00
LKS Gamów 4-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 10 kwietnia, 15:30

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
LKS Ruda Kozielska 3-1 LKS Gamów 17 kwietnia, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-2 LKS Adamowice 17 kwietnia, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 5-0 Dąb II Gaszowice 16 kwietnia, 16:00
LKS Pawłów 4-3 LKS Górki Śląskie 16 kwietnia, 16:00
Sparta Babice 2-4 LKS Jankowice 16 kwietnia, 16:00
LKS Grzegorzowice 1-5 LKS Lyski 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Pauza: LKS Górki Śląskie.
 
LKS Grzegorzowice 1-4 LKS Ruda Kozielska 23 kwietnia, 16:00
LKS Lyski 11-1 Sparta Babice 23 kwietnia, 16:00
LKS Jankowice 3-1 LKS Pawłów 24 kwietnia, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-6 Zgoda Zawada Książęca 23 kwietnia, 16:00
Dąb II Gaszowice 5-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 24 kwietnia, 16:00
LKS Adamowice 7-1 LKS Gamów 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: LKS Jankowice.
 
LKS Ruda Kozielska 3-2 LKS Adamowice 1 maja, 17:00
LKS Gamów 1-2 Dąb II Gaszowice 1 maja, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 1 maja, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 1-2 LKS Górki Śląskie 1 maja, 17:00
LKS Pawłów 2-3 LKS Lyski 30 kwietnia, 14:00
Sparta Babice 2-4 LKS Grzegorzowice 1 maja, 17:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Pauza: LKS Lyski.
 
Sparta Babice 0-2 LKS Ruda Kozielska 7 maja, 17:00
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Pawłów 7 maja, 17:00
LKS Jankowice 1-2 Zgoda Zawada Książęca 8 maja, 16:00
LKS Górki Śląskie 3-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 7 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-2 LKS Gamów 7 maja, 13:00
Dąb II Gaszowice 2-1 LKS Adamowice 8 maja, 17:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Pauza: LKS Grzegorzowice.
 
LKS Ruda Kozielska 3-1 Dąb II Gaszowice 15 maja, 15:00
LKS Adamowice 2-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 15 maja, 15:00
LKS Gamów 3-4 LKS Górki Śląskie 15 maja, 15:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-3 LKS Jankowice 15 maja, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 0-2 LKS Lyski 15 maja, 17:00
LKS Pawłów 6-3 Sparta Babice 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Pauza: Sparta Babice.
 
LKS Pawłów 0-4 LKS Ruda Kozielska 21 maja, 17:00
LKS Grzegorzowice 0-3 Zgoda Zawada Książęca 21 maja, 17:00
LKS Lyski 6-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 21 maja, 17:00
LKS Jankowice 2-3 LKS Gamów 22 maja, 15:00
LKS Górki Śląskie 3-3 LKS Adamowice 21 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-1 Dąb II Gaszowice 21 maja, 16:00

Kolejka 22 - 26 maja

Pauza: LKS Pawłów.
 
LKS Ruda Kozielska 6-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 maja, 14:00
Dąb II Gaszowice 0-0 LKS Górki Śląskie 26 maja, 14:00
LKS Adamowice 3-1 LKS Jankowice 26 maja, 14:00
LKS Gamów 1-6 LKS Lyski 26 maja, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-4 LKS Grzegorzowice 26 maja, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 4-1 Sparta Babice 26 maja, 14:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: LKS Ruda Kozielska.
 
LKS Pawłów 2-3 Zgoda Zawada Książęca 28 maja, 17:00
Sparta Babice 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 28 maja, 17:00
LKS Grzegorzowice 5-0 LKS Gamów 28 maja, 17:00
LKS Lyski 2-2 LKS Adamowice 28 maja, 17:00
LKS Jankowice 4-2 Dąb II Gaszowice 28 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 7-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Zgoda Zawada Książęca.
 
LKS Ruda Kozielska 3-2 LKS Górki Śląskie 5 czerwca, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-4 LKS Jankowice 4 czerwca, 16:00
Dąb II Gaszowice 1-1 LKS Lyski 5 czerwca, 17:00
LKS Adamowice 4-1 LKS Grzegorzowice 4 czerwca, 15:00
LKS Gamów 7-1 Sparta Babice 4 czerwca, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-5 LKS Pawłów 5 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Pauza: LKS 07 Markowice (Racibórz).
 
Zgoda Zawada Książęca 2-1 LKS Ruda Kozielska 12 czerwca, 14:30
LKS Pawłów 4-1 LKS Gamów 12 czerwca, 14:30
Sparta Babice 1-10 LKS Adamowice 12 czerwca, 14:30
LKS Grzegorzowice 2-4 Dąb II Gaszowice 12 czerwca, 14:30
LKS Lyski 7-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 12 czerwca, 14:30
LKS Jankowice 0-3 LKS Górki Śląskie 12 czerwca, 14:30

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Pauza: LKS Gamów.
 
LKS Ruda Kozielska 1-1 LKS Jankowice 19 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 2-3 LKS Lyski 19 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 6-3 LKS Grzegorzowice 19 czerwca, 17:00
Dąb II Gaszowice 10-2 Sparta Babice 19 czerwca, 17:00
w Babicach; Dąb II gospodarzem
LKS Adamowice 1-0 LKS Pawłów 19 czerwca, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-5 Zgoda Zawada Książęca 19 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Racibórz)

Klasa A 2015/2016 (Racibórz)

Klasa B 2015/2016 (Racibórz I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas