[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kolejarz Łódź 22 54 17 3 2 66-12 10 1 0 35-2 7 2 2 31-10
2.  Kotan Ozorków 22 49 15 4 3 45-16 9 1 1 30-7 6 3 2 15-9
3.  Pogoń Zduńska Wola 22 47 15 2 5 40-19 9 1 1 25-7 6 1 4 15-12 2 4 1 1 0 4-2
4.  Wojownik Skierniewice 22 47 15 2 5 69-30 8 2 1 36-15 7 0 4 33-15 2 1 0 1 1 2-4
5.  MOSiR Sieradz 22 42 13 3 6 56-26 8 3 0 29-8 5 0 6 27-18
6.  PTC Pabianice 22 38 11 5 6 42-23 6 1 4 21-10 5 4 2 21-13
7.  Pisia Zygry 22 31 9 4 9 43-36 5 3 3 23-16 4 1 6 20-20
8.  MKS Zduńska Wola 22 21 7 0 15 41-52 4 0 7 19-19 3 0 8 22-33
9.  Róża Kutno 22 16 5 1 16 28-50 3 0 8 17-27 2 1 8 11-23
10.  Błękitni Dmosin 22 7 2 1 19 10-87 0 1 10 4-51 2 0 9 6-36
11.  Stal Radomsko 22 22 7 1 14 28-49 4 0 7 13-24 3 1 7 15-25
 Pelikan II Łowicz 22 8 2 2 18 10-78 2 1 8 7-33 0 1 10 3-45
Pelikan II Łowicz wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Stal Radomsko wycofała się z rozgrywek po 19. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Kolejarz Łódź    0-0 3-0 4-1 1-0 3-0 3-0 5-1 1-0 3-0 3-0 9-0 
 2 Kotan Ozorków3-0     4-1 1-2 1-0 1-1 4-1 3-1 3-1 3-0 4-0 3-0* 
 3 Pogoń Zduńska Wola1-3 0-0     3-1 4-2 1-0 2-0 1-0 1-0 7-0 2-1 3-0* 
 4 Wojownik Skierniewice2-1 2-4 1-1     5-4 3-3 2-1 2-1 2-0 5-0 6-0 6-0 
 5 MOSiR Sieradz2-2 3-1 2-0 1-0     1-1 2-1 9-1 2-1 3-0 1-1 3-0* 
 6 PTC Pabianice0-3 1-0 0-1 1-2 2-0     0-0 4-1 0-3 6-0 1-0 6-0 
 7 Pisia Zygry1-1 2-2 1-4 0-2 0-5 2-2     6-0 2-0 3-0 3-0* 3-0* 
 8 MKS Zduńska Wola0-1 0-2 0-2 3-1 0-3 1-3 1-2     7-2 3-0* 1-3 3-0* 
 9 Róża Kutno1-2 1-2 0-1 2-9 0-4 1-3 2-3 1-3     3-0 3-0* 3-0* 
 10 Błękitni Dmosin0-11 0-2 0-4 0-8 0-6 0-1 0-3 0-4 1-3     1-7 2-2 
 11 Stal Radomsko0-4 0-1 0-1 0-4 0-3* 0-4 3-1 2-1 4-1 0-3*     4-1 
 12 Pelikan II Łowicz0-3* 0-1 1-0 0-3* 5-0 0-3* 1-8 0-9 0-0 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Róża Kutno 0-4 MOSiR Sieradz 29 sierpnia, 10:00
Błękitni Dmosin 0-8 Wojownik Skierniewice 29 sierpnia, 11:00
Pisia Zygry 2-2 Kotan Ozorków 29 sierpnia, 11:00
PTC Pabianice 1-0 Stal Radomsko 29 sierpnia, 17:00
Pelikan II Łowicz 0-9 MKS Zduńska Wola 29 sierpnia, 12:00
Pogoń Zduńska Wola 1-3 Kolejarz Łódź 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 2 września

MOSiR Sieradz 2-2 Kolejarz Łódź 2 września, 17:00
MKS Zduńska Wola 0-2 Pogoń Zduńska Wola 2 września, 17:00
Stal Radomsko 4-1 Pelikan II Łowicz 2 września, 17:00
Kotan Ozorków 1-1 PTC Pabianice 6 września, 11:00
Wojownik Skierniewice 2-1 Pisia Zygry 2 września, 18:00
Róża Kutno 3-0 Błękitni Dmosin 24 października, 10:00
w pierwotnym terminie (2 września, 16:00) odwołany

Kolejka 3 - 16 września

Błękitni Dmosin 0-6 MOSiR Sieradz 13 września, 11:00
Pisia Zygry 2-0 Róża Kutno 16 września, 17:00
PTC Pabianice 1-2 Wojownik Skierniewice 13 września, 11:00
Pelikan II Łowicz 0-1 Kotan Ozorków 16 września, 17:00
Pogoń Zduńska Wola 2-1 Stal Radomsko 12 września, 16:00
Kolejarz Łódź 5-1 MKS Zduńska Wola 16 września, 17:00

Kolejka 4 - 19-20 września

MOSiR Sieradz 9-1 MKS Zduńska Wola 20 września, 13:00
Stal Radomsko 0-4 Kolejarz Łódź 20 września, 13:00
Kotan Ozorków 4-1 Pogoń Zduńska Wola 19 września, 11:00
Wojownik Skierniewice 6-0 Pelikan II Łowicz 19 września, 14:00
Róża Kutno 1-3 PTC Pabianice 19 września, 10:00
Błękitni Dmosin 0-3 Pisia Zygry 20 września, 13:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pisia Zygry 0-5 MOSiR Sieradz 27 września, 15:00
PTC Pabianice 6-0 Błękitni Dmosin 26 września, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-0 Róża Kutno 26 września, 12:00
Pogoń Zduńska Wola 3-1 Wojownik Skierniewice 26 września, 16:00
Kolejarz Łódź 0-0 Kotan Ozorków 27 września, 12:00
MKS Zduńska Wola 1-3 Stal Radomsko 27 września, 11:00

Kolejka 6 - 3-4 października

MOSiR Sieradz 1-1 Stal Radomsko 4 października, 13:00
Kotan Ozorków 3-1 MKS Zduńska Wola 4 października, 11:00
Wojownik Skierniewice 2-1 Kolejarz Łódź 4 października, 12:00
Róża Kutno 0-1 Pogoń Zduńska Wola 3 października, 10:00
Błękitni Dmosin 2-2 Pelikan II Łowicz 4 października, 15:00
Pisia Zygry 2-2 PTC Pabianice 4 października, 13:00

Kolejka 7 - 7 października

PTC Pabianice 2-0 MOSiR Sieradz 8 października, 15:30
Pelikan II Łowicz 1-8 Pisia Zygry 13 września, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 7-0 Błękitni Dmosin 31 października, 16:00
w pierwotnym teminie (7 października, 16:00) odwołany
Kolejarz Łódź 1-0 Róża Kutno 7 października, 17:00
MKS Zduńska Wola 3-1 Wojownik Skierniewice 7 października, 16:00
Stal Radomsko 0-1 Kotan Ozorków 10 października, 15:00

Kolejka 8 - 17-18 października

MOSiR Sieradz 3-1 Kotan Ozorków 17 października, 15:00
Wojownik Skierniewice 6-0 Stal Radomsko 18 października, 13:00
Róża Kutno 1-3 MKS Zduńska Wola 17 października, 10:30
Błękitni Dmosin 0-11 Kolejarz Łódź 18 października, 15:00
Pisia Zygry 1-4 Pogoń Zduńska Wola 18 października, 14:00
PTC Pabianice 6-0 Pelikan II Łowicz 18 października, 11:00

Kolejka 9 - 21 października

Pelikan II Łowicz 5-0 MOSiR Sieradz 11 listopada, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 1-0 PTC Pabianice 21 października, 16:00
Kolejarz Łódź 3-0 Pisia Zygry 21 października, 16:00
MKS Zduńska Wola 3-0 Błękitni Dmosin
(wo)
w pierwotnym terminie (21 października, 16:00) odwołany
Stal Radomsko 4-1 Róża Kutno 21 października, 15:30
Kotan Ozorków 1-2 Wojownik Skierniewice 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 4 listopada

MOSiR Sieradz 1-0 Wojownik Skierniewice 4 listopada, 15:00
Róża Kutno 1-2 Kotan Ozorków 14 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany
Błękitni Dmosin 1-7 Stal Radomsko 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 15:00) odwołany
Pisia Zygry 6-0 MKS Zduńska Wola 24 października, 18:30
PTC Pabianice 0-3 Kolejarz Łódź 31 października, 11:00
Pelikan II Łowicz 1-0 Pogoń Zduńska Wola 4 listopada, 12:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pogoń Zduńska Wola 4-2 MOSiR Sieradz 8 listopada, 13:30
Kolejarz Łódź 9-0 Pelikan II Łowicz 8 listopada, 11:00
MKS Zduńska Wola 1-3 PTC Pabianice 8 listopada, 11:00
Stal Radomsko 3-1 Pisia Zygry 8 listopada, 13:00
Kotan Ozorków 3-0 Błękitni Dmosin 8 listopada, 11:00
Wojownik Skierniewice 2-0 Róża Kutno 8 listopada, 11:30

Kolejka 12 - 19-20 marca

MOSiR Sieradz 2-1 Róża Kutno 19 marca, 12:00
Wojownik Skierniewice 5-0 Błękitni Dmosin 20 marca, 12:00
Kotan Ozorków 4-1 Pisia Zygry 19 marca, 11:00
Stal Radomsko 0-4 PTC Pabianice 20 marca, 14:00
MKS Zduńska Wola 3-0 Pelikan II Łowicz
(wo)
Kolejarz Łódź 3-0 Pogoń Zduńska Wola 19 marca, 12:00

Kolejka 13 - 26 marca

Kolejarz Łódź 1-0 MOSiR Sieradz 28 maja, 13:30
Pogoń Zduńska Wola 1-0 MKS Zduńska Wola 26 marca, 15:00
Pelikan II Łowicz 0-3 Stal Radomsko
(wo)
PTC Pabianice 1-0 Kotan Ozorków 26 marca, 15:00
Pisia Zygry 0-2 Wojownik Skierniewice 26 marca, 11:00
Błękitni Dmosin 1-3 Róża Kutno 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

MOSiR Sieradz 3-0 Błękitni Dmosin 3 kwietnia, 13:00
Róża Kutno 2-3 Pisia Zygry 2 kwietnia, 14:00
Wojownik Skierniewice 3-3 PTC Pabianice 2 kwietnia, 13:00
Kotan Ozorków 3-0 Pelikan II Łowicz
(wo)
Stal Radomsko 0-1 Pogoń Zduńska Wola 3 kwietnia, 14:00
MKS Zduńska Wola 0-1 Kolejarz Łódź 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 6 kwietnia

MKS Zduńska Wola 0-3 MOSiR Sieradz 6 kwietnia, 17:00
Kolejarz Łódź 3-0 Stal Radomsko 6 kwietnia, 16:30
Pogoń Zduńska Wola 0-0 Kotan Ozorków 24 kwietnia, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-3 Wojownik Skierniewice
(wo)
PTC Pabianice 0-3 Róża Kutno 15 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany
Pisia Zygry 3-0 Błękitni Dmosin 6 kwietnia, 18:00
w Poddębicach

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

MOSiR Sieradz 2-1 Pisia Zygry 10 kwietnia, 11:00
Błękitni Dmosin 0-1 PTC Pabianice 10 kwietnia, 15:00
Róża Kutno 3-0 Pelikan II Łowicz
(wo)
Wojownik Skierniewice 1-1 Pogoń Zduńska Wola 10 kwietnia, 13:00
Kotan Ozorków 3-0 Kolejarz Łódź 9 kwietnia, 10:00
w Śliwnikach
Stal Radomsko 2-1 MKS Zduńska Wola 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Stal Radomsko 0-3 MOSiR Sieradz 17 kwietnia, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
MKS Zduńska Wola 0-2 Kotan Ozorków 17 kwietnia, 16:00
Kolejarz Łódź 4-1 Wojownik Skierniewice 17 kwietnia, 13:30
Pogoń Zduńska Wola 1-0 Róża Kutno 17 kwietnia, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-3 Błękitni Dmosin
(wo)
PTC Pabianice 0-0 Pisia Zygry 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 7-8 maja

MOSiR Sieradz 1-1 PTC Pabianice 8 maja, 11:00
Pisia Zygry 3-0 Pelikan II Łowicz
(wo)
Błękitni Dmosin 0-4 Pogoń Zduńska Wola 8 maja, 13:00
Róża Kutno 1-2 Kolejarz Łódź 8 maja, 11:00
Wojownik Skierniewice 2-1 MKS Zduńska Wola 8 maja, 14:00
Kotan Ozorków 4-0 Stal Radomsko 7 maja, 15:30

Kolejka 19 - 11 maja

Kotan Ozorków 1-0 MOSiR Sieradz 11 maja, 18:00
Stal Radomsko 0-4 Wojownik Skierniewice 14 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (11 maja, 16:30) odwołany
MKS Zduńska Wola 7-2 Róża Kutno 11 maja, 17:00
Kolejarz Łódź 3-0 Błękitni Dmosin 11 maja, 16:30
Pogoń Zduńska Wola 2-0 Pisia Zygry 15 maja, 11:00
Pelikan II Łowicz 0-3 PTC Pabianice
(wo)

Kolejka 20 - 18 maja

MOSiR Sieradz 3-0 Pelikan II Łowicz
(wo)
PTC Pabianice 0-1 Pogoń Zduńska Wola 18 maja, 17:00
Pisia Zygry 1-1 Kolejarz Łódź 18 maja, 18:00
Błękitni Dmosin 0-4 MKS Zduńska Wola 18 maja, 17:00
Róża Kutno 3-0 Stal Radomsko
(wo)
Wojownik Skierniewice 2-4 Kotan Ozorków 18 maja, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Wojownik Skierniewice 5-4 MOSiR Sieradz 22 maja, 14:00
Kotan Ozorków 3-1 Róża Kutno 22 maja, 11:00
Stal Radomsko 0-3 Błękitni Dmosin
(wo)
MKS Zduńska Wola 1-2 Pisia Zygry 21 maja, 11:00
Kolejarz Łódź 3-0 PTC Pabianice 21 maja, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 3-0 Pelikan II Łowicz
(wo)

REKLAMA

Kolejka 22 - 4-5 czerwca

MOSiR Sieradz 2-0 Pogoń Zduńska Wola 4 czerwca, 15:00
Pelikan II Łowicz 0-3 Kolejarz Łódź
(wo)
PTC Pabianice 4-1 MKS Zduńska Wola 4 czerwca, 15:00
Pisia Zygry 3-0 Stal Radomsko
(wo)
Błękitni Dmosin 0-2 Kotan Ozorków 4 czerwca, 15:00
Róża Kutno 2-9 Wojownik Skierniewice 4 czerwca, 15:00

II liga kobiet 2015/2016 (mazowiecka)

III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (południe))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (północ))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas