[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2015/2016, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS SMS II Łódź 20 49 16 1 3 74-22 9 0 1 32-7 7 1 2 42-15
2.  Pelikan Łowicz 20 45 14 3 3 58-16 7 2 1 31-8 7 1 2 27-8
3.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 20 41 12 5 3 53-18 7 2 1 34-5 5 3 2 19-13
4.  KU-AZS UW Warszawa 20 40 13 1 6 46-21 7 0 3 26-11 6 1 3 20-10
5.  Piastovia Piastów 20 36 11 3 6 42-40 7 1 2 28-11 4 2 4 14-29
6.  KS Teresin 20 33 10 3 7 48-17 6 2 2 31-6 4 1 5 17-11
7.  Helios Białystok 20 20 5 5 10 38-52 4 1 5 28-22 1 4 5 10-30
8.  Ząbkovia Ząbki 20 18 5 3 12 47-77 4 1 5 27-40 1 2 7 20-37
9.  Jantar Ostrołęka 20 15 5 0 15 38-73 3 0 7 22-34 2 0 8 16-39
10.  UMKS Zgierz 20 11 2 5 13 22-56 2 4 4 13-17 0 1 9 9-39
11.  Tur MOSiR Bielsk Podlaski 20 6 1 3 16 20-94 1 3 6 15-38 0 0 10 5-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 UKS SMS II Łódź    3-1 1-2 3-1 5-1 2-0 3-0* 3-0* 4-1 5-1 3-0* 
 2 Pelikan Łowicz1-2     2-2 1-0 5-1 1-0 1-1 4-0 3-0* 6-1 7-1 
 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki3-0 4-0     0-0 8-0 0-2 1-1 3-0* 3-1 5-0* 7-1 
 4 KU-AZS UW Warszawa2-4 0-2 2-1     0-1 2-0 6-0 2-1 3-2 3-0 6-0 
 5 Piastovia Piastów1-3 0-3 3-3 1-0     1-0 7-1 4-0 5-0 2-1 4-0 
 6 KS Teresin3-1 0-0 0-0 0-1 0-2     2-0 9-0 9-2 3-0 5-0 
 7 Helios Białystok1-3 0-5 0-2 1-5 0-1 3-3     5-2 3-1 6-0 9-0 
 8 Ząbkovia Ząbki2-17 0-3 4-1 1-5 4-0 0-4 2-2     3-4 4-2 7-2 
 9 Jantar Ostrołęka1-4 1-5 1-2 2-5 3-4 0-2 5-0 1-11     2-1 6-0 
 10 UMKS Zgierz1-1 0-1 0-2 1-2 2-2 2-1 1-1 2-2 2-4     2-1 
 11 Tur MOSiR Bielsk Podlaski0-7 0-7 0-4 0-1 2-2 0-5 2-4 4-4 4-1 3-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
UKS SMS II Łódź 3-1 Pelikan Łowicz 23 sierpnia, 11:00
Piastovia Piastów 4-0 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 22 sierpnia, 16:00
Helios Białystok 5-2 Ząbkovia Ząbki 22 sierpnia, 13:00
KS Teresin 9-2 Jantar Ostrołęka 23 sierpnia, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 3-0 UMKS Zgierz 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: UMKS Zgierz.
 
Jantar Ostrołęka 2-5 KU-AZS UW Warszawa 30 sierpnia, 16:00
Ząbkovia Ząbki 0-4 KS Teresin 29 sierpnia, 11:00
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 2-4 Helios Białystok 29 sierpnia, 11:00
Pelikan Łowicz 5-1 Piastovia Piastów 30 sierpnia, 16:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-0 UKS SMS II Łódź 29 sierpnia, 14:30

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: UKS SMS II Łódź.
 
Piastovia Piastów 3-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 września, 16:00
Helios Białystok 0-5 Pelikan Łowicz 5 września, 14:00
KS Teresin 5-0 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 5 września, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 2-1 Ząbkovia Ząbki 6 września, 14:00
na stadionie Drukarza
UMKS Zgierz 2-4 Jantar Ostrołęka 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Jantar Ostrołęka.
 
Ząbkovia Ząbki 4-2 UMKS Zgierz 12 września, 11:00
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 0-1 KU-AZS UW Warszawa 12 września, 13:00
Pelikan Łowicz 1-0 KS Teresin 13 września, 16:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-1 Helios Białystok 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (12 września, 14:00) odwołany
UKS SMS II Łódź 5-1 Piastovia Piastów 13 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Piastovia Piastów.
 
Helios Białystok 1-3 UKS SMS II Łódź 19 września, 17:00
KS Teresin 0-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 19 września, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 0-2 Pelikan Łowicz 20 września, 11:00
UMKS Zgierz 2-1 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 19 września, 16:00
Jantar Ostrołęka 1-11 Ząbkovia Ząbki 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Ząbkovia Ząbki.
 
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 4-1 Jantar Ostrołęka 27 września, 13:00
Pelikan Łowicz 6-1 UMKS Zgierz 27 września, 16:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-0 KU-AZS UW Warszawa 26 września, 13:00
UKS SMS II Łódź 2-0 KS Teresin 26 września, 15:00
Piastovia Piastów 7-1 Helios Białystok 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Helios Białystok.
 
KS Teresin 0-2 Piastovia Piastów 3 października, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 2-4 UKS SMS II Łódź 4 października, 14:00
na stadionie Drukarza
UMKS Zgierz 0-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 października, 16:00
Jantar Ostrołęka 1-5 Pelikan Łowicz 3 października, 14:00
Ząbkovia Ząbki 7-2 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 4 października, 11:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Tur MOSiR Bielsk Podlaski.
 
Pelikan Łowicz 4-0 Ząbkovia Ząbki 11 października, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-1 Jantar Ostrołęka 10 października, 13:00
UKS SMS II Łódź 5-1 UMKS Zgierz 10 października, 14:00
Piastovia Piastów 1-0 KU-AZS UW Warszawa 10 października, 15:00
Helios Białystok 3-3 KS Teresin 10 października, 14:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: KS Teresin.
 
KU-AZS UW Warszawa 6-0 Helios Białystok 18 października, 14:00
na stadionie Drukarza
UMKS Zgierz 2-2 Piastovia Piastów 17 października, 14:00
Jantar Ostrołęka 1-4 UKS SMS II Łódź 17 października, 15:00
Ząbkovia Ząbki 4-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 18 października, 13:00
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 0-7 Pelikan Łowicz 18 października, 14:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Pelikan Łowicz.
 
MUKS Tomaszów Mazowiecki 7-1 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 13:00) odwołany
UKS SMS II Łódź 3-0 Ząbkovia Ząbki 24 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Piastovia Piastów 5-0 Jantar Ostrołęka 24 października, 15:00
Helios Białystok 6-0 UMKS Zgierz 24 października, 14:00
KS Teresin 0-1 KU-AZS UW Warszawa 25 października, 11:30

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
UMKS Zgierz 2-1 KS Teresin 7 listopada, 14:00
Jantar Ostrołęka 5-0 Helios Białystok 8 listopada, 11:00
Ząbkovia Ząbki 4-0 Piastovia Piastów 7 listopada, 13:30
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 0-7 UKS SMS II Łódź 8 listopada, 12:00
Pelikan Łowicz 2-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 7 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: MUKS Tomaszów Mazowiecki.
 
Pelikan Łowicz 1-2 UKS SMS II Łódź 2 kwietnia, 18:00
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 2-2 Piastovia Piastów 2 kwietnia, 14:00
Ząbkovia Ząbki 2-2 Helios Białystok 3 kwietnia, 16:00
Jantar Ostrołęka 0-2 KS Teresin 2 kwietnia, 13:00
UMKS Zgierz 1-2 KU-AZS UW Warszawa 2 kwietnia, 15:30

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: UMKS Zgierz.
 
KU-AZS UW Warszawa 3-2 Jantar Ostrołęka 10 kwietnia, 14:00
KS Teresin 9-0 Ząbkovia Ząbki 9 kwietnia, 13:00
Helios Białystok 9-0 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 9 kwietnia, 11:00
Piastovia Piastów 0-3 Pelikan Łowicz 9 kwietnia, 16:00
UKS SMS II Łódź 1-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: UKS SMS II Łódź.
 
MUKS Tomaszów Mazowiecki 8-0 Piastovia Piastów 16 kwietnia, 13:00
Pelikan Łowicz 1-1 Helios Białystok 17 kwietnia, 15:30
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 0-5 KS Teresin 16 kwietnia, 12:00
Ząbkovia Ząbki 1-5 KU-AZS UW Warszawa 17 kwietnia, 13:30
Jantar Ostrołęka 2-1 UMKS Zgierz 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: Jantar Ostrołęka.
 
UMKS Zgierz 2-2 Ząbkovia Ząbki 23 kwietnia, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 6-0 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 23 kwietnia, 16:00
na stadionie AZS AWF
KS Teresin 0-0 Pelikan Łowicz 23 kwietnia, 13:00
Helios Białystok 0-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 23 kwietnia, 11:00
Piastovia Piastów 1-3 UKS SMS II Łódź 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Piastovia Piastów.
 
UKS SMS II Łódź 3-0 Helios Białystok 30 kwietnia, 15:00
(wo)
nie odbył się
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-2 KS Teresin 30 kwietnia, 13:00
Pelikan Łowicz 1-0 KU-AZS UW Warszawa 1 maja, 15:30
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 3-3 UMKS Zgierz 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 12:00) odwołany / w drugim terminie (11 maja, 16:00) odwołany
Ząbkovia Ząbki 3-4 Jantar Ostrołęka 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pauza: Ząbkovia Ząbki.
 
Jantar Ostrołęka 6-0 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 7 maja, 16:00
UMKS Zgierz 0-1 Pelikan Łowicz 8 maja, 14:00
KU-AZS UW Warszawa 2-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 maja, 16:00
na stadionie Drukarza
KS Teresin 3-1 UKS SMS II Łódź 7 maja, 11:00
Helios Białystok 0-1 Piastovia Piastów 7 maja, 15:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

Pauza: Helios Białystok.
 
Piastovia Piastów 1-0 KS Teresin 14 maja, 17:00
UKS SMS II Łódź 3-1 KU-AZS UW Warszawa 14 maja, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 5-0 UMKS Zgierz 14 maja, 13:00
(wo)
przerwany w 40. minucie przy stanie 5-1 z powodu alarmu bombowego - goście zrezygnowali z dalszej gry
Pelikan Łowicz 3-0 Jantar Ostrołęka 15 maja, 15:00
(wo)
odwołany z powodu zbyt dużej liczby kontuzji w drużynie gości
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 4-4 Ząbkovia Ząbki 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 12:00) odwołany

Kolejka 19 - 21-22 maja

Pauza: Tur MOSiR Bielsk Podlaski.
 
Ząbkovia Ząbki 0-3 Pelikan Łowicz 21 maja, 13:00
Jantar Ostrołęka 1-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 22 maja, 17:00
UMKS Zgierz 1-1 UKS SMS II Łódź 21 maja, 15:30
KU-AZS UW Warszawa 0-1 Piastovia Piastów 21 maja, 14:00
KS Teresin 2-0 Helios Białystok 21 maja, 14:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Pauza: KS Teresin.
 
Helios Białystok 1-5 KU-AZS UW Warszawa 29 maja, 15:00
Piastovia Piastów 2-1 UMKS Zgierz 28 maja, 17:30
UKS SMS II Łódź 4-1 Jantar Ostrołęka 28 maja, 15:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-0 Ząbkovia Ząbki 28 maja, 13:00
(wo)
nie odbył się
Pelikan Łowicz 7-1 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 29 maja, 13:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Pauza: Pelikan Łowicz.
 
Tur MOSiR Bielsk Podlaski 0-4 MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 czerwca, 13:00
Ząbkovia Ząbki 2-17 UKS SMS II Łódź 4 czerwca, 13:00
Jantar Ostrołęka 3-4 Piastovia Piastów 4 czerwca, 16:00
UMKS Zgierz 1-1 Helios Białystok 4 czerwca, 16:00
KU-AZS UW Warszawa 2-0 KS Teresin 4 czerwca, 12:00
na stadionie Drukarza

REKLAMA

Kolejka 22 - 8 czerwca

Pauza: KU-AZS UW Warszawa.
 
KS Teresin 3-0 UMKS Zgierz 8 czerwca, 17:00
Helios Białystok 3-1 Jantar Ostrołęka 7 czerwca, 17:00
Piastovia Piastów 4-0 Ząbkovia Ząbki 8 czerwca, 17:00
UKS SMS II Łódź 3-0 Tur MOSiR Bielsk Podlaski 8 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4-0 Pelikan Łowicz 8 czerwca, 17:00

I liga kobiet 2015/2016 (północna)

III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (południe))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (północ))
III liga kobiet 2015/2016 (łódzka)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas