[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga kobiet 2015/2016, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS SMS Łódź 18 50 16 2 0 81-12 9 0 0 44-4 7 2 0 37-8
2.  Praga Warszawa 18 38 11 5 2 37-19 7 2 0 23-8 4 3 2 14-11
3.  Medyk II Konin 17 32 9 5 3 36-17 4 2 2 16-6 5 3 1 20-11
4.  Sportowa Czwórka Radom 18 31 9 4 5 34-24 4 3 2 17-9 5 1 3 17-15
5.  KKP Stomil Olsztyn 18 24 8 0 10 24-35 4 0 5 14-16 4 0 5 10-19
6.  Unifreeze Górzno 18 22 6 4 8 27-32 3 3 3 16-16 3 1 5 11-16
7.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 16 4 4 10 18-42 4 1 4 13-17 0 3 6 5-25 2 4 1 1 0 3-2
8.  Polonia Poznań 18 16 4 4 10 19-35 2 2 5 10-18 2 2 5 9-17 2 1 0 1 1 2-3
9.  KS Raszyn 18 11 2 5 11 13-41 1 3 5 8-19 1 2 6 5-22
10.  Victoria Sianów 17 10 3 1 13 17-49 1 1 7 5-27 2 0 6 12-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 UKS SMS Łódź    1-0 4-0 7-0 4-0 4-0 7-0 8-1 4-1 5-2 
 2 Praga Warszawa2-2     1-1 2-1 3-0 2-0 4-1 1-0 2-1 6-2 
 3 Medyk II Konin0-3 2-2     2-0 5-0 3-0 0-0 4-0 0-1 
 4 Sportowa Czwórka Radom3-3 4-1 1-2     1-0 0-0 2-0 1-1 4-0 1-2 
 5 KKP Stomil Olsztyn0-4 0-3 0-1 0-4     1-3 3-1 2-0 6-0 2-0 
 6 Unifreeze Górzno3-6 1-1 3-3 0-0 0-1     4-0 0-2 2-1 3-2 
 7 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-4 0-2 1-1 2-5 3-0 0-5     1-0 3-0 3-0 
 8 Polonia Poznań0-6 0-1 0-3* 1-2 1-2 3-0 2-2     1-1 2-1 
 9 KS Raszyn0-3 3-3 1-5 1-2 0-1 2-1 1-1 0-0     0-3 
 10 Victoria Sianów0-6 0-1 0-4 0-3* 2-6 1-2 2-0 0-5 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

KS Raszyn 1-2 Sportowa Czwórka Radom 22 sierpnia, 11:00
Victoria Sianów 2-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 22 sierpnia, 12:00
UKS SMS Łódź 4-0 KKP Stomil Olsztyn 22 sierpnia, 16:30
Polonia Poznań 0-3 Medyk II Konin 22 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-0 / w drużynie gospodarzy wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Praga Warszawa 2-0 Unifreeze Górzno 22 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Sportowa Czwórka Radom 0-0 Unifreeze Górzno 29 sierpnia, 13:00
Medyk II Konin 2-2 Praga Warszawa 29 sierpnia, 13:00
KKP Stomil Olsztyn 2-0 Polonia Poznań 29 sierpnia, 11:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / spotkanie pierwotnie zaplanowane na 11:00 rozpoczęło się z 30-minutowym opóźnieniem
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-4 UKS SMS Łódź 30 sierpnia, 12:00
KS Raszyn 0-3 Victoria Sianów 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Victoria Sianów 0-3 Sportowa Czwórka Radom 5 września, 12:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
UKS SMS Łódź 4-1 KS Raszyn 5 września, 17:00
Polonia Poznań 2-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 5 września, 15:00
Praga Warszawa 3-0 KKP Stomil Olsztyn 4 września, 17:00
Unifreeze Górzno 3-3 Medyk II Konin 5 września, 11:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Sportowa Czwórka Radom 1-2 Medyk II Konin 19 września, 12:00
KKP Stomil Olsztyn 1-3 Unifreeze Górzno 19 września, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 Praga Warszawa 20 września, 11:00
KS Raszyn 0-0 Polonia Poznań 20 września, 16:00
Victoria Sianów 0-6 UKS SMS Łódź 4 października, 12:00

Kolejka 5 - 26-27 września

UKS SMS Łódź 7-0 Sportowa Czwórka Radom 26 września, 12:00
Polonia Poznań 2-1 Victoria Sianów 26 września, 15:00
Praga Warszawa 2-1 KS Raszyn 26 września, 12:00
Unifreeze Górzno 4-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 26 września, 11:00
Medyk II Konin 5-0 KKP Stomil Olsztyn 27 września, 15:00

Kolejka 6 - 10-11 października

Sportowa Czwórka Radom 1-0 KKP Stomil Olsztyn 11 października, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Medyk II Konin 11 października, 13:00
Victoria Sianów 0-1 Praga Warszawa 10 października, 12:00
UKS SMS Łódź 8-1 Polonia Poznań 10 października, 11:00
Unifreeze Górzno 2-1 KS Raszyn 8 listopada, 12:00

Kolejka 7 - 17-18 października

Polonia Poznań 1-2 Sportowa Czwórka Radom 18 października, 12:00
Praga Warszawa 2-2 UKS SMS Łódź 18 października, 12:00
Unifreeze Górzno 3-2 Victoria Sianów 18 października, 15:00
Medyk II Konin 0-1 KS Raszyn 17 października, 15:00
KKP Stomil Olsztyn 3-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 17 października, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 8 - 24-25 października

Sportowa Czwórka Radom 2-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 25 października, 14:00
KS Raszyn 0-1 KKP Stomil Olsztyn 25 października, 15:00
Victoria Sianów 0-4 Medyk II Konin 24 października, 15:00
UKS SMS Łódź 4-0 Unifreeze Górzno 24 października, 12:00
Polonia Poznań 0-1 Praga Warszawa 25 października, 14:15

Kolejka 9 - 31 października

Praga Warszawa 2-1 Sportowa Czwórka Radom 31 października, 12:00
Unifreeze Górzno 0-2 Polonia Poznań 31 października, 12:00
Medyk II Konin 0-3 UKS SMS Łódź 31 października, 11:00
KKP Stomil Olsztyn 2-0 Victoria Sianów 31 października, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 KS Raszyn 4 października, 12:00

Kolejka 10 - 2-3 kwietnia

Sportowa Czwórka Radom 4-0 KS Raszyn 2 kwietnia, 11:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Victoria Sianów 2 kwietnia, 12:00
KKP Stomil Olsztyn 0-4 UKS SMS Łódź 2 kwietnia, 11:00
Medyk II Konin 4-0 Polonia Poznań 2 kwietnia, 11:00
Unifreeze Górzno 1-1 Praga Warszawa 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 9-10 kwietnia

Unifreeze Górzno 0-0 Sportowa Czwórka Radom 10 kwietnia, 12:00
Praga Warszawa 1-1 Medyk II Konin 9 kwietnia, 12:00
Polonia Poznań 1-2 KKP Stomil Olsztyn 10 kwietnia, 15:00
UKS SMS Łódź 7-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 10 kwietnia, 11:00
Victoria Sianów 0-0 KS Raszyn 10 kwietnia, 12:00

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Sportowa Czwórka Radom 1-2 Victoria Sianów 17 kwietnia, 11:00
KS Raszyn 0-3 UKS SMS Łódź 17 kwietnia, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Polonia Poznań 16 kwietnia, 12:00
KKP Stomil Olsztyn 0-3 Praga Warszawa 16 kwietnia, 11:00
Medyk II Konin 3-0 Unifreeze Górzno 17 kwietnia, 14:30

Kolejka 13 - 23-24 kwietnia

Medyk II Konin 2-0 Sportowa Czwórka Radom 23 kwietnia, 15:30
Unifreeze Górzno 0-1 KKP Stomil Olsztyn 24 kwietnia, 11:00
Praga Warszawa 4-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 23 kwietnia, 16:30
Polonia Poznań 1-1 KS Raszyn 24 kwietnia, 15:00
UKS SMS Łódź 5-2 Victoria Sianów 23 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

Sportowa Czwórka Radom 3-3 UKS SMS Łódź 1 maja, 11:00
Victoria Sianów 0-5 Polonia Poznań 30 kwietnia, 12:00
KS Raszyn 3-3 Praga Warszawa 30 kwietnia, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-5 Unifreeze Górzno 1 maja, 14:00
KKP Stomil Olsztyn 0-1 Medyk II Konin 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 7-8 maja

KS Raszyn 2-1 Unifreeze Górzno 8 maja, 16:00
KKP Stomil Olsztyn 0-4 Sportowa Czwórka Radom 8 maja, 11:00
Medyk II Konin 0-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7 maja, 11:00
Praga Warszawa 6-2 Victoria Sianów 7 maja, 12:00
Polonia Poznań 0-6 UKS SMS Łódź 8 maja, 15:00

Kolejka 16 - 14-15 maja

Sportowa Czwórka Radom 1-1 Polonia Poznań 14 maja, 11:00
na bocznym boisku stadionu MOSiR
UKS SMS Łódź 1-0 Praga Warszawa 14 maja, 12:00
Victoria Sianów 1-2 Unifreeze Górzno 14 maja, 14:00
KS Raszyn 1-5 Medyk II Konin 14 maja, 16:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 KKP Stomil Olsztyn 14 maja, 11:00

Kolejka 17 - 21-22 maja

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-5 Sportowa Czwórka Radom 21 maja, 12:00
KKP Stomil Olsztyn 6-0 KS Raszyn 21 maja, 11:00
Medyk II Konin - Victoria Sianów
w pierwotnym terminie (21 maja, 12:00) odwołany
Unifreeze Górzno 3-6 UKS SMS Łódź 21 maja, 12:00
w Miesiączkowie
Praga Warszawa 1-0 Polonia Poznań 21 maja, 12:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 28-29 maja

Sportowa Czwórka Radom 4-1 Praga Warszawa 28 maja, 12:00
Polonia Poznań 3-0 Unifreeze Górzno 28 maja, 12:00
UKS SMS Łódź 4-0 Medyk II Konin 28 maja, 12:00
Victoria Sianów 2-6 KKP Stomil Olsztyn 28 maja, 12:00
KS Raszyn 1-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 28 maja, 12:00

Ekstraliga kobiet 2015/2016

I liga kobiet 2015/2016 (południowa)

II liga kobiet 2015/2016 (mazowiecka)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas