[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga kobiet 2015/2016, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS UJ Kraków 18 48 15 3 0 55-0 9 0 0 33-0 6 3 0 22-0
2.  Rolnik Biedrzychowice 18 46 15 1 2 51-11 8 1 0 25-5 7 0 2 26-6
3.  Sokół Kolbuszowa Dolna 18 33 10 3 5 19-15 7 0 2 13-6 3 3 3 6-9
4.  LKS Goczałkowice Zdrój 18 31 9 4 5 25-18 4 3 2 8-7 5 1 3 17-11
5.  KKS Bogdańczowice 17 23 6 5 6 14-12 3 4 1 8-2 3 1 5 6-10
6.  Resovia 18 18 4 6 8 14-21 2 3 4 7-11 2 3 4 7-10
7.  Gol Częstochowa 18 17 5 2 11 17-37 2 2 5 5-19 3 0 6 12-18 2 6 2 0 0 5-1
8.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 17 5 2 11 14-25 3 1 5 8-11 2 1 6 6-14 2 0 0 0 2 1-5
9.  Korona Łaszczów 18 15 4 3 11 16-44 2 2 5 7-26 2 1 6 9-18
10.  Widok Lublin 17 3 0 3 14 6-48 0 0 9 3-27 0 3 5 3-21
1.FC Katowice (2) wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 AZS UJ Kraków    2-0 5-0 3-0 4-0 4-0 4-0 3-0 2-0 6-0 
 2 Rolnik Biedrzychowice0-0     2-0 2-0 2-0 3-2 3-2 4-0 4-1 5-0 
 3 Sokół Kolbuszowa Dolna0-2 0-2     2-1 2-0 1-0 2-1 2-0 2-0 2-0 
 4 LKS Goczałkowice Zdrój0-0 0-4 0-0     0-0 1-0 2-0 1-0 0-3* 4-0 
 5 KKS Bogdańczowice0-0 0-1 1-0 1-1     0-0 4-0 0-0 2-0 
 6 Resovia0-1 3-2 0-0 0-2 0-3     1-3 3-0 0-0 0-0 
 7 Gol Częstochowa0-7 0-4 0-1 0-5 0-1 0-0     1-0 3-0 1-1 
 8 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-1 1-2 0-1 0-2 1-0 1-1 1-4     3-0 1-0 
 9 Korona Łaszczów0-8 0-6 1-1 2-3 1-0 0-3 1-0 0-3     2-2 
 10 Widok Lublin0-3 0-5 0-3 1-3 0-2 0-1 0-2 0-3 2-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Resovia 0-0 Korona Łaszczów 22 sierpnia, 19:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 22 sierpnia, 17:00
Rolnik Biedrzychowice 3-2 Gol Częstochowa 4 października, 15:00
KKS Bogdańczowice 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 sierpnia, 17:00
AZS UJ Kraków 6-0 Widok Lublin 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Korona Łaszczów 2-2 Widok Lublin 30 sierpnia, 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 AZS UJ Kraków 30 sierpnia, 14:00
Gol Częstochowa 0-1 KKS Bogdańczowice 12 września, 15:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Rolnik Biedrzychowice 30 sierpnia, 16:30
Resovia 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 5-6 września

LKS Goczałkowice Zdrój 0-3 Korona Łaszczów 5 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Rolnik Biedrzychowice 3-2 Resovia 6 września, 17:00
KKS Bogdańczowice 0-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 5 września, 15:00
AZS UJ Kraków 4-0 Gol Częstochowa 5 września, 16:00
Widok Lublin 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 września, 11:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Korona Łaszczów 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 września, 12:00
Gol Częstochowa 1-1 Widok Lublin 19 września, 16:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 AZS UJ Kraków 20 września, 16:30
Resovia 0-3 KKS Bogdańczowice 20 września, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-4 Rolnik Biedrzychowice 20 września, 16:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Rolnik Biedrzychowice 4-1 Korona Łaszczów 26 września, 15:30
KKS Bogdańczowice 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 26 września, 16:00
AZS UJ Kraków 4-0 Resovia 26 września, 11:00
Widok Lublin 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 września, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Gol Częstochowa 26 września, 15:30

Kolejka 6 - 10-11 października

Korona Łaszczów 1-0 Gol Częstochowa 10 października, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 października, 12:00
Resovia 0-0 Widok Lublin 10 października, 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 AZS UJ Kraków 11 października, 15:00
Rolnik Biedrzychowice 2-0 KKS Bogdańczowice 10 października, 15:00

Kolejka 7 - 17-18 października

KKS Bogdańczowice 2-0 Korona Łaszczów 18 października, 11:00
AZS UJ Kraków 2-0 Rolnik Biedrzychowice 17 października, 11:00
Widok Lublin 1-3 LKS Goczałkowice Zdrój 17 października, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Resovia 18 października, 15:00
Gol Częstochowa 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 17 października, 15:30

Kolejka 8 - 24-25 października

Korona Łaszczów 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 24 października, 12:00
Resovia 1-3 Gol Częstochowa 25 października, 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 października, 14:00
Rolnik Biedrzychowice 5-0 Widok Lublin 24 października, 15:00
KKS Bogdańczowice 0-0 AZS UJ Kraków 24 października, 11:00

Kolejka 9 - 31 października

AZS UJ Kraków 2-0 Korona Łaszczów 31 października, 12:00
Widok Lublin 0-2 KKS Bogdańczowice 31 października, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 Rolnik Biedrzychowice 8 listopada, 10:30
Gol Częstochowa 0-5 LKS Goczałkowice Zdrój 31 października, 10:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Resovia 31 października, 14:30

Kolejka 10 - 2-3 kwietnia

Korona Łaszczów 0-3 Resovia 2 kwietnia, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 3 kwietnia, 16:00
Gol Częstochowa 0-4 Rolnik Biedrzychowice 3 kwietnia, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 KKS Bogdańczowice 2 kwietnia, 11:30
Widok Lublin 0-3 AZS UJ Kraków 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 9-10 kwietnia

Widok Lublin 2-5 Korona Łaszczów 9 kwietnia, 11:00
AZS UJ Kraków 5-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 kwietnia, 11:00
KKS Bogdańczowice 4-0 Gol Częstochowa 9 kwietnia, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 10 kwietnia, 13:30
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Resovia 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Korona Łaszczów 2-3 LKS Goczałkowice Zdrój 16 kwietnia, 12:00
Resovia 3-2 Rolnik Biedrzychowice 17 kwietnia, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 KKS Bogdańczowice 16 kwietnia, 16:30
Gol Częstochowa 0-7 AZS UJ Kraków 16 kwietnia, 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Widok Lublin 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 23-24 kwietnia

Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Korona Łaszczów 24 kwietnia, 12:00
Widok Lublin 0-2 Gol Częstochowa 23 kwietnia, 11:00
AZS UJ Kraków 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 23 kwietnia, 11:00
KKS Bogdańczowice 0-0 Resovia 22 kwietnia, 19:00
Rolnik Biedrzychowice 2-0 LKS Goczałkowice Zdrój 23 kwietnia, 14:30

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

Korona Łaszczów 0-6 Rolnik Biedrzychowice 1 maja, 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 KKS Bogdańczowice 1 maja, 16:00
Resovia 0-1 AZS UJ Kraków 30 kwietnia, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Widok Lublin 30 kwietnia, 11:00
Gol Częstochowa 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 7-8 maja

Gol Częstochowa 3-0 Korona Łaszczów 8 maja, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 7 maja, 15:00
Widok Lublin 0-1 Resovia 7 maja, 11:00
AZS UJ Kraków 3-0 LKS Goczałkowice Zdrój 18 maja, 18:00
KKS Bogdańczowice 0-1 Rolnik Biedrzychowice 7 maja, 16:30

Kolejka 16 - 14-15 maja

Korona Łaszczów 1-0 KKS Bogdańczowice 14 maja, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 0-0 AZS UJ Kraków 14 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 4-0 Widok Lublin 14 maja, 17:00
Resovia 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 maja, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-4 Gol Częstochowa 14 maja, 16:30

Kolejka 17 - 21-22 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-0 Korona Łaszczów 21 maja, 12:00
Gol Częstochowa 0-0 Resovia 21 maja, 12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 LKS Goczałkowice Zdrój 21 maja, 12:00
Widok Lublin 0-5 Rolnik Biedrzychowice 21 maja, 12:00
AZS UJ Kraków 4-0 KKS Bogdańczowice 21 maja, 12:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 28-29 maja

Korona Łaszczów 0-8 AZS UJ Kraków 28 maja, 12:00
KKS Bogdańczowice - Widok Lublin 28 maja, 12:00
goście zrezygnowali z gry
Rolnik Biedrzychowice 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 maja, 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 Gol Częstochowa 28 maja, 12:00
Resovia 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 28 maja, 12:00

Ekstraliga kobiet 2015/2016

I liga kobiet 2015/2016 (północna)

II liga kobiet 2015/2016 (małopolska)
II liga kobiet 2015/2016 (śląska)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas