[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2015/2016, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS II Wrocław 22 52 17 1 4 95-26 8 0 3 46-15 9 1 1 49-11
2.  Darbor Bolesławice 22 51 16 3 3 71-28 8 2 1 29-10 8 1 2 42-18
3.  Rekord Bielsko-Biała 22 49 15 4 3 104-26 7 3 1 59-13 8 1 2 45-13
4.  AZS PWSZ II Wałbrzych 22 48 15 3 4 66-29 9 1 1 34-8 6 2 3 32-21
5.  Polonia Prószków 22 47 14 5 3 73-23 8 2 1 45-12 6 3 2 28-11
6.  Polonia Bytom 22 34 11 1 10 80-65 6 1 4 36-26 5 0 6 44-39
7.  SWD Wodzisław Śląski 22 26 8 2 12 59-55 3 2 6 21-24 5 0 6 38-31 2 3 1 0 1 6-4
8.  Rolnik II Biedrzychowice 22 26 8 2 12 63-72 5 0 6 48-39 3 2 6 15-33 2 3 1 0 1 4-6
9.  KKS Zabrze 22 24 7 3 12 45-52 4 1 6 24-23 3 2 6 21-29
10.  Mitech II Żywiec 22 18 6 0 16 35-56 3 0 8 20-25 3 0 8 15-31
11.  Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 22 8 2 2 18 40-115 1 1 9 23-62 1 1 9 17-53
12.  Chemik Kędzierzyn-Koźle 22 0 0 0 22 10-194 0 0 11 6-93 0 0 11 4-101

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 AZS II Wrocław    5-1 2-1 2-4 1-2 3-4 2-0 8-1 3-0 3-0* 6-0 11-2 
 2 Darbor Bolesławice1-1     0-3 5-2 1-1 2-1 5-1 2-0 3-0 3-1 3-0 4-0 
 3 Rekord Bielsko-Biała1-2 6-2     4-4 0-0 6-1 4-2 1-1 5-0 5-1 13-0 14-0 
 4 AZS PWSZ II Wałbrzych2-1 1-2 3-2     3-0 4-1 2-1 5-0 1-1 3-0* 1-0 9-0 
 5 Polonia Prószków2-4 0-0 0-0 4-0     5-2 7-2 4-0 4-3 2-0 10-1 7-0 
 6 Polonia Bytom1-6 0-7 1-2 2-1 2-0     3-2 4-1 3-4 3-2 1-1 16-0 
 7 SWD Wodzisław Śląski2-7 1-4 0-2 1-1 0-1 3-4     1-2 1-1 3-0 4-2 5-0 
 8 Rolnik II Biedrzychowice2-7 1-3 3-6 2-4 0-4 8-4 2-5     4-2 6-1 4-3 16-0 
 9 KKS Zabrze0-1 1-3 1-3 0-3 1-1 4-3 1-2 3-2     2-3 6-2 5-0 
 10 Mitech II Żywiec0-5 1-3 1-3 1-2 0-1 0-4 2-3 0-1 4-2     3-0* 8-1 
 11 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych0-5 2-5 1-8 0-2 2-9 3-10 2-9 5-5 1-3 1-5     6-1 
 12 Chemik Kędzierzyn-Koźle0-10 0-12 1-15 0-9 1-9 1-10 1-11 0-2 0-5 0-2 2-8     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała 14-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 22 sierpnia, 11:30
Mitech II Żywiec 0-1 Rolnik II Biedrzychowice 23 sierpnia, 15:30
Darbor Bolesławice 3-0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 10 października, 15:00
Polonia Bytom 3-4 KKS Zabrze 22 sierpnia, 17:00
SWD Wodzisław Śląski 2-7 AZS II Wrocław 23 sierpnia, 17:00
Polonia Prószków 4-0 AZS PWSZ II Wałbrzych 23 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-9 AZS PWSZ II Wałbrzych 29 sierpnia, 17:00
AZS II Wrocław 1-2 Polonia Prószków 30 sierpnia, 17:00
KKS Zabrze 1-2 SWD Wodzisław Śląski 29 sierpnia, 11:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 3-10 Polonia Bytom 29 sierpnia, 17:00
Rolnik II Biedrzychowice 1-3 Darbor Bolesławice 29 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Mitech II Żywiec 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Mitech II Żywiec 8-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 września, 11:00
Darbor Bolesławice 0-3 Rekord Bielsko-Biała 5 września, 14:00
Polonia Bytom 4-1 Rolnik II Biedrzychowice 5 września, 13:00
SWD Wodzisław Śląski 4-2 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 5 września, 15:00
Polonia Prószków 4-3 KKS Zabrze 5 września, 16:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 2-1 AZS II Wrocław 5 września, 11:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-10 AZS II Wrocław 19 września, 16:00
KKS Zabrze 0-3 AZS PWSZ II Wałbrzych 20 września, 11:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2-9 Polonia Prószków 19 września, 14:00
Rolnik II Biedrzychowice 2-5 SWD Wodzisław Śląski 19 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 6-1 Polonia Bytom 19 września, 13:00
Mitech II Żywiec 1-3 Darbor Bolesławice 19 września, 11:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Darbor Bolesławice 4-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 września, 15:00
Polonia Bytom 3-2 Mitech II Żywiec 26 września, 13:00
SWD Wodzisław Śląski 0-2 Rekord Bielsko-Biała 27 września, 15:00
Polonia Prószków 4-0 Rolnik II Biedrzychowice 26 września, 15:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 1-0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 25 września, 16:30
AZS II Wrocław 3-0 KKS Zabrze 26 września, 11:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-5 KKS Zabrze 3 października, 15:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 0-5 AZS II Wrocław 3 października, 13:00
Rolnik II Biedrzychowice 2-4 AZS PWSZ II Wałbrzych 7 października, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Polonia Prószków 3 października, 15:00
Mitech II Żywiec 2-3 SWD Wodzisław Śląski 4 października, 11:00
Darbor Bolesławice 2-1 Polonia Bytom 12 września, 14:00

Kolejka 7 - 17-18 października

Polonia Bytom 16-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 października, 14:00
SWD Wodzisław Śląski 1-4 Darbor Bolesławice 18 października, 15:00
Polonia Prószków 2-0 Mitech II Żywiec 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (17 października, 13:00) odwołany
AZS PWSZ II Wałbrzych 3-2 Rekord Bielsko-Biała 18 października, 14:00
AZS II Wrocław 8-1 Rolnik II Biedrzychowice 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany
KKS Zabrze 6-2 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 17 października, 11:00

Kolejka 8 - 24-25 października

Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-8 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 24 października, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 4-2 KKS Zabrze 22 listopada, 13:00
Rekord Bielsko-Biała 1-2 AZS II Wrocław 24 października, 14:00
Mitech II Żywiec 1-2 AZS PWSZ II Wałbrzych 24 października, 14:30
Darbor Bolesławice 1-1 Polonia Prószków 24 października, 15:00
Polonia Bytom 3-2 SWD Wodzisław Śląski 24 października, 14:00

Kolejka 9 - 31 października

SWD Wodzisław Śląski 5-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 31 października, 14:00
Polonia Prószków 5-2 Polonia Bytom 31 października, 13:00
AZS II Wrocław 3-0 Mitech II Żywiec 31 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
KKS Zabrze 1-3 Rekord Bielsko-Biała 31 października, 11:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 5-5 Rolnik II Biedrzychowice 31 października, 13:00
Darbor Bolesławice 5-2 AZS PWSZ II Wałbrzych 31 października, 13:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 Rolnik II Biedrzychowice 7 listopada, 13:00
Rekord Bielsko-Biała 13-0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 7 listopada, 13:00
Mitech II Żywiec 4-2 KKS Zabrze 8 listopada, 11:00
Darbor Bolesławice 1-1 AZS II Wrocław 7 listopada, 13:00
Polonia Bytom 2-1 AZS PWSZ II Wałbrzych 7 listopada, 13:00
SWD Wodzisław Śląski 0-1 Polonia Prószków 8 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Polonia Prószków 7-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 listopada, 13:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 2-1 SWD Wodzisław Śląski 14 listopada, 13:00
AZS II Wrocław 3-4 Polonia Bytom 14 listopada, 13:00
KKS Zabrze 1-3 Darbor Bolesławice 14 listopada, 11:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 1-5 Mitech II Żywiec 14 listopada, 13:00
Rolnik II Biedrzychowice 3-6 Rekord Bielsko-Biała 14 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 19-20 marca

Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-15 Rekord Bielsko-Biała 19 marca, 12:00
Rolnik II Biedrzychowice 6-1 Mitech II Żywiec 19 marca, 15:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2-5 Darbor Bolesławice 20 marca, 13:00
KKS Zabrze 4-3 Polonia Bytom 19 marca, 13:00
AZS II Wrocław 2-0 SWD Wodzisław Śląski 19 marca, 15:00
w Siechnicach
AZS PWSZ II Wałbrzych 3-0 Polonia Prószków 20 marca, 15:30

Kolejka 13 - 2-3 kwietnia

AZS PWSZ II Wałbrzych 9-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 kwietnia, 13:00
Polonia Prószków 2-4 AZS II Wrocław 3 kwietnia, 16:00
SWD Wodzisław Śląski 1-1 KKS Zabrze 3 kwietnia, 15:00
Polonia Bytom 1-1 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 3 kwietnia, 14:00
Darbor Bolesławice 2-0 Rolnik II Biedrzychowice 3 kwietnia, 15:00
Mitech II Żywiec 1-3 Rekord Bielsko-Biała 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-2 Mitech II Żywiec 9 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 6-2 Darbor Bolesławice 9 kwietnia, 14:00
Rolnik II Biedrzychowice 8-4 Polonia Bytom 10 kwietnia, 16:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2-9 SWD Wodzisław Śląski 9 kwietnia, 16:00
KKS Zabrze 1-1 Polonia Prószków 10 kwietnia, 11:00
AZS II Wrocław 2-4 AZS PWSZ II Wałbrzych 9 kwietnia, 13:30

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

AZS II Wrocław 11-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 kwietnia, 16:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 1-1 KKS Zabrze 16 kwietnia, 11:00
Polonia Prószków 10-1 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 16 kwietnia, 15:00
SWD Wodzisław Śląski 1-2 Rolnik II Biedrzychowice 17 kwietnia, 15:00
Polonia Bytom 1-2 Rekord Bielsko-Biała 17 kwietnia, 16:00
Darbor Bolesławice 3-1 Mitech II Żywiec 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 23-24 kwietnia

Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-12 Darbor Bolesławice 23 kwietnia, 14:00
Mitech II Żywiec 0-4 Polonia Bytom 23 kwietnia, 11:00
Rekord Bielsko-Biała 4-2 SWD Wodzisław Śląski 23 kwietnia, 14:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-4 Polonia Prószków 23 kwietnia, 17:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 0-2 AZS PWSZ II Wałbrzych 23 kwietnia, 16:00
KKS Zabrze 0-1 AZS II Wrocław 25 maja, 17:00

Kolejka 17 - 30 kwietnia-1 maja

KKS Zabrze 5-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 kwietnia, 11:00
AZS II Wrocław 6-0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 1 maja, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 5-0 Rolnik II Biedrzychowice 1 maja, 13:00
Polonia Prószków 0-0 Rekord Bielsko-Biała 30 kwietnia, 17:00
SWD Wodzisław Śląski 3-0 Mitech II Żywiec 1 maja, 15:00
Polonia Bytom 0-7 Darbor Bolesławice 30 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 7-8 maja

Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-10 Polonia Bytom 7 maja, 14:00
Darbor Bolesławice 5-1 SWD Wodzisław Śląski 8 maja, 15:00
Mitech II Żywiec 0-1 Polonia Prószków 7 maja, 12:00
Rekord Bielsko-Biała 4-4 AZS PWSZ II Wałbrzych 7 maja, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 2-7 AZS II Wrocław 8 maja, 16:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 1-3 KKS Zabrze 7 maja, 11:00

Kolejka 19 - 14-15 maja

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 6-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 maja, 16:00
KKS Zabrze 3-2 Rolnik II Biedrzychowice 14 maja, 17:00
AZS II Wrocław 2-1 Rekord Bielsko-Biała 1 czerwca, 16:30
AZS PWSZ II Wałbrzych 3-0 Mitech II Żywiec 15 maja, 14:00
(wo)
nie odbył się
Polonia Prószków 0-0 Darbor Bolesławice 14 maja, 17:00
SWD Wodzisław Śląski 3-4 Polonia Bytom 15 maja, 15:00

Kolejka 20 - 21-22 maja

AZS PWSZ II Wałbrzych 1-2 Darbor Bolesławice 22 maja, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-11 SWD Wodzisław Śląski 21 maja, 14:00
Polonia Bytom 2-0 Polonia Prószków 22 maja, 16:00
Mitech II Żywiec 0-5 AZS II Wrocław 21 maja, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 5-0 KKS Zabrze 21 maja, 17:00
Rolnik II Biedrzychowice 4-3 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 22 maja, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 maja

Rolnik II Biedrzychowice 16-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 29 maja, 17:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 1-8 Rekord Bielsko-Biała 29 maja, 17:00
KKS Zabrze 2-3 Mitech II Żywiec 29 maja, 17:00
AZS II Wrocław 5-1 Darbor Bolesławice 29 maja, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 4-1 Polonia Bytom 29 maja, 17:00
Polonia Prószków 7-2 SWD Wodzisław Śląski 29 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 4-5 czerwca

Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-9 Polonia Prószków 5 czerwca, 17:00
SWD Wodzisław Śląski 1-1 AZS PWSZ II Wałbrzych 5 czerwca, 15:00
Polonia Bytom 1-6 AZS II Wrocław 5 czerwca, 17:00
Darbor Bolesławice 3-0 KKS Zabrze 5 czerwca, 17:00
Mitech II Żywiec 3-0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 5 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Rolnik II Biedrzychowice 5 czerwca, 17:00

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

I liga kobiet 2015/2016 (południowa)

II liga kobiet 2015/2016 (małopolska)

III liga kobiet 2015/2016 (dolnośląska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (dolnośląska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (opolska)
III liga kobiet 2015/2016 (śląska I)
III liga kobiet 2015/2016 (śląska II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas