[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gimnazjum Istebna 18 47 15 2 1 91-11 7 1 1 55-5 8 1 0 36-6
2.  Polonia Tychy 18 46 15 1 2 94-11 8 0 1 62-5 7 1 1 32-6
3.  Wilki Wilcza 18 40 13 1 4 61-18 8 1 0 34-4 5 0 4 27-14
4.  Wisła Skoczów 18 37 12 1 5 88-24 7 0 2 43-7 5 1 3 45-17
5.  UKS Gamów 18 29 9 2 7 43-22 5 2 2 31-6 4 0 5 12-16
6.  Rekord II Bielsko-Biała 18 26 8 2 8 55-36 3 1 5 26-17 5 1 3 29-19
7.  Gwarek Ornontowice 18 15 5 0 13 21-63 2 0 7 8-32 3 0 6 13-31
8.  KKP Mikołów 18 10 3 1 14 19-105 1 0 8 9-42 2 1 6 10-63
9.  Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 18 9 3 0 15 28-96 2 0 7 18-31 1 0 8 10-65
10.  MKS Żory 18 6 2 0 16 5-119 0 0 9 1-69 2 0 7 4-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Gimnazjum Istebna    0-2 3-2 3-0 3-0* 1-1 3-0 17-0 22-0 3-0* 
 2 Polonia Tychy1-2     3-1 4-1 3-0 3-0 5-0 19-0 14-1 10-0 
 3 Wilki Wilcza2-2 1-0     3-0 3-0 2-1 5-0 10-1 5-0 3-0* 
 4 Wisła Skoczów0-1 2-4 4-2     2-0 8-0 6-0 2-0 9-0 10-0 
 5 UKS Gamów1-2 1-1 2-0 2-2     0-1 2-0 10-0 5-0 8-0 
 6 Rekord II Bielsko-Biała1-5 1-3 0-1 0-3 1-2     5-0 1-1 5-2 12-0 
 7 Gwarek Ornontowice0-6 1-6 0-5 2-7 0-3 1-3     0-1 2-1 2-0 
 8 KKP Mikołów0-2 0-3 1-2 0-14 0-1 1-11 2-6     3-0* 2-3 
 9 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)1-7 0-4 1-3 3-6 4-0 3-5 2-5 4-0     0-1 
 10 MKS Żory0-9 0-9 0-11 0-12 0-6 0-7 1-2 0-7 0-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Gimnazjum Istebna 1-1 Rekord II Bielsko-Biała 30 sierpnia, 17:00
KKP Mikołów 0-1 UKS Gamów 30 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 1-6 Polonia Tychy 30 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-6 Wisła Skoczów 29 sierpnia, 15:00
MKS Żory 0-11 Wilki Wilcza 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Rekord II Bielsko-Biała 0-1 Wilki Wilcza 6 września, 13:00
Wisła Skoczów 10-0 MKS Żory 6 września, 16:00
Polonia Tychy 14-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5 września, 14:00
UKS Gamów 2-0 Gwarek Ornontowice 5 września, 11:00
Gimnazjum Istebna 17-0 KKP Mikołów 9 września, 16:00

Kolejka 3 - 19-20 września

KKP Mikołów 1-11 Rekord II Bielsko-Biała 19 września, 16:00
Gwarek Ornontowice 0-6 Gimnazjum Istebna 19 września, 11:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-0 UKS Gamów 19 września, 16:00
MKS Żory 0-9 Polonia Tychy 19 września, 16:00
Wilki Wilcza 3-0 Wisła Skoczów 20 września, 16:00

Kolejka 4 - 26-27 września

Rekord II Bielsko-Biała 0-3 Wisła Skoczów 26 września, 13:00
Polonia Tychy 3-1 Wilki Wilcza 27 września, 12:00
UKS Gamów 8-0 MKS Żory 26 września, 11:00
Gimnazjum Istebna 22-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 27 września, 15:00
KKP Mikołów 2-6 Gwarek Ornontowice 27 września, 15:00

Kolejka 5 - 3-4 października

Gwarek Ornontowice 1-3 Rekord II Bielsko-Biała 3 października, 11:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-0 KKP Mikołów 3 października, 15:00
przerwany w 30. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
MKS Żory 0-9 Gimnazjum Istebna 4 października, 10:30
Wilki Wilcza 3-0 UKS Gamów 4 października, 15:00
Wisła Skoczów 2-4 Polonia Tychy 3 października, 15:00

Kolejka 6 - 17-18 października

Rekord II Bielsko-Biała 1-3 Polonia Tychy 17 października, 15:30
UKS Gamów 2-2 Wisła Skoczów 17 października, 11:00
Gimnazjum Istebna 3-2 Wilki Wilcza 18 października, 14:00
KKP Mikołów 2-3 MKS Żory 17 października, 15:00
Gwarek Ornontowice 2-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 17 października, 11:00

Kolejka 7 - 24-25 października

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-5 Rekord II Bielsko-Biała 24 października, 13:00
MKS Żory 1-2 Gwarek Ornontowice 24 października, 15:00
Wilki Wilcza 10-1 KKP Mikołów 24 października, 15:00
Wisła Skoczów 0-1 Gimnazjum Istebna 24 października, 15:00
Polonia Tychy 3-0 UKS Gamów 24 października, 12:00

Kolejka 8 - 31 października

Rekord II Bielsko-Biała 1-2 UKS Gamów 31 października, 15:00
Gimnazjum Istebna 0-2 Polonia Tychy 31 października, 13:00
KKP Mikołów 0-14 Wisła Skoczów 31 października, 13:00
Gwarek Ornontowice 0-5 Wilki Wilcza 10 października, 11:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-1 MKS Żory 31 października, 13:00

Kolejka 9 - 7-8 listopada

MKS Żory 0-7 Rekord II Bielsko-Biała 8 listopada, 10:00
Wilki Wilcza 5-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 8 listopada, 13:00
Wisła Skoczów 6-0 Gwarek Ornontowice 7 listopada, 11:00
Polonia Tychy 19-0 KKP Mikołów 8 listopada, 14:00
UKS Gamów 1-2 Gimnazjum Istebna 7 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 19-20 marca

Rekord II Bielsko-Biała 1-5 Gimnazjum Istebna 29 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany
UKS Gamów 10-0 KKP Mikołów 20 marca, 15:00
Polonia Tychy 5-0 Gwarek Ornontowice 15 maja, 16:00
Wisła Skoczów 9-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 20 marca, 14:00
Wilki Wilcza 3-0 MKS Żory 20 marca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 11 - 2-3 kwietnia

Wilki Wilcza 2-1 Rekord II Bielsko-Biała 3 kwietnia, 16:00
MKS Żory 0-12 Wisła Skoczów 2 kwietnia, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-4 Polonia Tychy 2 kwietnia, 11:00
Gwarek Ornontowice 0-3 UKS Gamów 3 kwietnia, 16:00
KKP Mikołów 0-2 Gimnazjum Istebna 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Rekord II Bielsko-Biała 1-1 KKP Mikołów 10 kwietnia, 11:00
Gimnazjum Istebna 3-0 Gwarek Ornontowice 10 kwietnia, 16:00
UKS Gamów 5-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 9 kwietnia, 11:00
Polonia Tychy 10-0 MKS Żory 10 kwietnia, 15:30
Wisła Skoczów 4-2 Wilki Wilcza 10 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Wisła Skoczów 8-0 Rekord II Bielsko-Biała 16 kwietnia, 13:00
Wilki Wilcza 1-0 Polonia Tychy 17 kwietnia, 16:00
MKS Żory 0-6 UKS Gamów 16 kwietnia, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-7 Gimnazjum Istebna 16 kwietnia, 16:00
Gwarek Ornontowice 0-1 KKP Mikołów 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

Rekord II Bielsko-Biała 5-0 Gwarek Ornontowice 23 kwietnia, 16:00
KKP Mikołów 3-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 24 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Gimnazjum Istebna 3-0 MKS Żory 23 kwietnia, 11:00
(wo)
nie odbył się
UKS Gamów 2-0 Wilki Wilcza 23 kwietnia, 11:00
Polonia Tychy 4-1 Wisła Skoczów 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Polonia Tychy 3-0 Rekord II Bielsko-Biała 30 kwietnia, 9:00
Wisła Skoczów 2-0 UKS Gamów 30 kwietnia, 13:00
Wilki Wilcza 2-2 Gimnazjum Istebna 1 maja, 17:00
MKS Żory 0-7 KKP Mikołów 30 kwietnia, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-5 Gwarek Ornontowice 1 maja, 17:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Rekord II Bielsko-Biała 5-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 7 maja, 17:00
Gwarek Ornontowice 2-0 MKS Żory 8 maja, 16:00
KKP Mikołów 1-2 Wilki Wilcza 7 maja, 11:00
Gimnazjum Istebna 3-0 Wisła Skoczów 8 maja, 17:00
UKS Gamów 1-1 Polonia Tychy 7 maja, 11:00

Kolejka 17 - 21-22 maja

UKS Gamów 0-1 Rekord II Bielsko-Biała 22 maja, 17:00
Polonia Tychy 1-2 Gimnazjum Istebna 22 maja, 17:00
Wisła Skoczów 2-0 KKP Mikołów 22 maja, 15:00
Wilki Wilcza 5-0 Gwarek Ornontowice 22 maja, 17:00
MKS Żory 0-6 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 22 maja, 18:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 28-29 maja

Rekord II Bielsko-Biała 12-0 MKS Żory 28 maja, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Wilki Wilcza 29 maja, 17:00
Gwarek Ornontowice 2-7 Wisła Skoczów 29 maja, 17:00
KKP Mikołów 0-3 Polonia Tychy 29 maja, 17:00
Gimnazjum Istebna 3-0 UKS Gamów 29 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2015/2016 (śląska)

III liga kobiet 2015/2016 (dolnośląska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (dolnośląska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (opolska)
III liga kobiet 2015/2016 (śląska I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas