[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Katowice 18 54 18 0 0 208-11 9 0 0 128-5 9 0 0 80-6
2.  Jaskółki Chorzów 18 39 13 0 5 85-24 8 0 1 45-10 5 0 4 40-14 2 6 2 0 0 8-0
3.  Polonia Poraj 18 39 13 0 5 62-33 6 0 3 30-13 7 0 2 32-20 2 0 0 0 2 0-8
4.  Czarni II Sosnowiec 18 30 10 0 8 44-40 6 0 3 30-16 4 0 5 14-24
5.  Orzeł Pawonków 18 27 9 0 9 73-63 5 0 4 46-27 4 0 5 27-36
6.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 23 7 2 9 33-83 4 1 4 18-30 3 1 5 15-53
7.  KKS Katowice 18 16 5 1 12 21-67 2 0 7 10-34 3 1 5 11-33
8.  Warta Zawiercie 18 14 4 2 12 22-64 1 2 6 9-34 3 0 6 13-30
9.  KKS II Zabrze 18 11 3 2 13 13-79 2 0 7 8-35 1 2 6 5-44
10.  Gol II Częstochowa 18 10 3 1 14 15-118 1 1 7 7-44 2 0 7 8-74
1.FC II Katowice wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 GKS Katowice    3-1 11-1 12-0 15-1 19-0 13-0 13-2 21-0 21-0 
 2 Jaskółki Chorzów1-4     5-0 2-0 8-4 6-0 3-0* 4-1 3-1 13-0 
 3 Polonia Poraj1-3 0-3     2-1 2-5 5-0 9-1 4-0 3-0* 4-0 
 4 Czarni II Sosnowiec0-6 5-2 2-4     2-0 10-0 2-1 3-0 6-0 0-3 
 5 Orzeł Pawonków1-14 3-2 0-1 3-0*     8-3 1-2 0-3 6-0 24-2 
 6 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)0-11 1-5 0-5 0-2 4-3     1-1 2-1 5-2 5-0 
 7 KKS Katowice0-11 2-1 0-7 0-3 3-4 0-3*     *** 0-2 5-0 
 8 Warta Zawiercie3-9 0-9 1-4 0-3* 0-4 2-2 3-0*     0-0 0-3* 
 9 KKS II Zabrze0-7 0-8 1-5 0-5 2-1 2-3 0-1 1-5     2-0 
 10 Gol II Częstochowa0-15 0-9 0-5 5-0 0-5 1-4 1-5 0-1 0-0     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Czarni II Sosnowiec 0-3 Gol II Częstochowa 30 sierpnia, 11:00
Orzeł Pawonków 1-14 GKS Katowice 29 sierpnia, 17:00
KKS II Zabrze 1-5 Warta Zawiercie 29 sierpnia, 14:00
Jaskółki Chorzów 6-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 29 sierpnia, 17:00
KKS Katowice 0-7 Polonia Poraj 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Gol II Częstochowa 0-5 Polonia Poraj 6 września, 11:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 KKS Katowice 6 września, 15:00
Warta Zawiercie 0-9 Jaskółki Chorzów 5 września, 16:00
GKS Katowice 21-0 KKS II Zabrze 5 września, 10:00
Czarni II Sosnowiec 2-0 Orzeł Pawonków 5 września, 16:00

Kolejka 3 - 19-20 września

Orzeł Pawonków 24-2 Gol II Częstochowa 19 września, 16:00
KKS II Zabrze 0-5 Czarni II Sosnowiec 20 września, 14:00
Jaskółki Chorzów 1-4 GKS Katowice 19 września, 16:00
KKS Katowice - Warta Zawiercie 19 września, 16:00
(wo)
nie odbył się; obustronny walkower
Polonia Poraj 5-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 września, 15:00

Kolejka 4 - 26-27 września

Gol II Częstochowa 1-4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 27 września, 16:00
Warta Zawiercie 1-4 Polonia Poraj 27 września, 15:00
GKS Katowice 13-0 KKS Katowice 26 września, 13:00
Czarni II Sosnowiec 5-2 Jaskółki Chorzów 27 września, 11:00
Orzeł Pawonków 6-0 KKS II Zabrze 26 września, 16:30

Kolejka 5 - 3-4 października

KKS II Zabrze 2-0 Gol II Częstochowa 3 października, 11:30
Jaskółki Chorzów 8-4 Orzeł Pawonków 3 października, 15:00
KKS Katowice 0-3 Czarni II Sosnowiec 3 października, 11:00
Polonia Poraj 1-3 GKS Katowice 4 października, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Warta Zawiercie 4 października, 15:00

Kolejka 6 - 17-18 października

Gol II Częstochowa 0-1 Warta Zawiercie 18 października, 15:00
GKS Katowice 19-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 17 października, 12:30
Czarni II Sosnowiec 2-4 Polonia Poraj 17 października, 14:00
KKS II Zabrze 0-8 Jaskółki Chorzów 14 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
KKS Katowice 3-4 Orzeł Pawonków 21 października, 15:30
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany

Kolejka 7 - 24-25 października

Jaskółki Chorzów 13-0 Gol II Częstochowa 24 października, 15:00
KKS Katowice 0-2 KKS II Zabrze 24 października, 11:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-2 Czarni II Sosnowiec 24 października, 15:00
Warta Zawiercie 3-9 GKS Katowice 24 października, 15:00
Orzeł Pawonków 0-1 Polonia Poraj 24 października, 15:00

Kolejka 8 - 31 października

Gol II Częstochowa 0-15 GKS Katowice 30 października, 17:00
Czarni II Sosnowiec 3-0 Warta Zawiercie 31 października, 14:00
Orzeł Pawonków 8-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 31 października, 13:00
KKS II Zabrze 1-5 Polonia Poraj 31 października, 14:00
Jaskółki Chorzów 3-0 KKS Katowice 31 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 9 - 7-8 listopada

KKS Katowice 5-0 Gol II Częstochowa 8 listopada, 11:30
Polonia Poraj 0-3 Jaskółki Chorzów 8 listopada, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-2 KKS II Zabrze 8 listopada, 14:00
Warta Zawiercie 0-4 Orzeł Pawonków 8 listopada, 13:00
GKS Katowice 12-0 Czarni II Sosnowiec 7 listopada, 13:00

Kolejka 10 - 19-20 marca

Gol II Częstochowa 5-0 Czarni II Sosnowiec 19 marca, 15:30
GKS Katowice 15-1 Orzeł Pawonków 19 marca, 11:00
Warta Zawiercie 0-0 KKS II Zabrze 20 marca, 14:45
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-5 Jaskółki Chorzów 20 marca, 15:00
Polonia Poraj 9-1 KKS Katowice 19 marca, 15:00

Kolejka 11 - 2-3 kwietnia

Polonia Poraj 4-0 Gol II Częstochowa 2 kwietnia, 16:00
KKS Katowice 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2 kwietnia, 10:30
(wo)
na boisku 2-1
Jaskółki Chorzów 4-1 Warta Zawiercie 2 kwietnia, 16:00
KKS II Zabrze 0-7 GKS Katowice 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Pawonków 3-0 Czarni II Sosnowiec 2 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-4

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Gol II Częstochowa 0-5 Orzeł Pawonków 10 kwietnia, 14:30
Czarni II Sosnowiec 6-0 KKS II Zabrze 9 kwietnia, 13:30
GKS Katowice 3-1 Jaskółki Chorzów 9 kwietnia, 11:00
Warta Zawiercie 3-0 KKS Katowice 9 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-3 / udział nieuprawnionej do gry zawodniczki
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-5 Polonia Poraj 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-0 Gol II Częstochowa 17 kwietnia, 15:00
Polonia Poraj 4-0 Warta Zawiercie 16 kwietnia, 16:00
KKS Katowice 0-11 GKS Katowice 16 kwietnia, 13:30
Jaskółki Chorzów 2-0 Czarni II Sosnowiec 16 kwietnia, 13:00
KKS II Zabrze 2-1 Orzeł Pawonków 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

Gol II Częstochowa 0-0 KKS II Zabrze 24 kwietnia, 16:00
Orzeł Pawonków 3-2 Jaskółki Chorzów 23 kwietnia, 17:00
Czarni II Sosnowiec 2-1 KKS Katowice 23 kwietnia, 15:00
GKS Katowice 11-1 Polonia Poraj 23 kwietnia, 11:30
w Ośrodku Sportowym Kolejarz
Warta Zawiercie 2-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Orzeł Pawonków 1-2 KKS Katowice 30 kwietnia, 17:00
Warta Zawiercie 0-3 Gol II Częstochowa 30 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-11 GKS Katowice 15 maja, 11:00
Polonia Poraj 2-1 Czarni II Sosnowiec 1 maja, 17:00
Jaskółki Chorzów 3-1 KKS II Zabrze 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Polonia Poraj 2-5 Orzeł Pawonków 7 maja, 17:00
Gol II Częstochowa 0-9 Jaskółki Chorzów 8 maja, 17:30
KKS II Zabrze 0-1 KKS Katowice 8 maja, 17:00
Czarni II Sosnowiec 10-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 7 maja, 13:30
GKS Katowice 13-2 Warta Zawiercie 7 maja, 13:30

Kolejka 17 - 21-22 maja

GKS Katowice 21-0 Gol II Częstochowa 22 maja, 11:00
Warta Zawiercie 0-3 Czarni II Sosnowiec 22 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-3
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-3 Orzeł Pawonków 22 maja, 17:00
Polonia Poraj 3-0 KKS II Zabrze 22 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KKS Katowice 2-1 Jaskółki Chorzów 21 maja, 13:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 28-29 maja

Gol II Częstochowa 1-5 KKS Katowice 29 maja, 15:00
Jaskółki Chorzów 5-0 Polonia Poraj 29 maja, 17:00
KKS II Zabrze 2-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 29 maja, 14:00
Orzeł Pawonków 0-3 Warta Zawiercie 29 maja, 17:00
mecz przerwany w 16. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Czarni II Sosnowiec 0-6 GKS Katowice 29 maja, 11:00

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2015/2016 (śląska)

III liga kobiet 2015/2016 (dolnośląska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (dolnośląska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (opolska)
III liga kobiet 2015/2016 (śląska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas