[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rolnik III Biedrzychowice 16 42 14 0 2 69-15 7 0 1 41-8 7 0 1 28-7
2.  LZS Pakosławice 16 27 8 3 5 32-35 5 1 2 16-17 3 2 3 16-18
3.  Unia Opole 16 22 7 1 8 23-23 4 1 3 15-7 3 0 5 8-16
4.  Plon Błotnica Strzelecka 16 17 4 5 7 25-34 3 2 3 15-11 1 3 4 10-23
5.  Dalia Popielów 16 6 1 3 12 13-55 1 2 5 11-21 0 1 7 2-34
KKS II Bogdańczowice wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5 
 1 Rolnik III Biedrzychowice    9-0 
0-6 
3-0 
6-1 
5-1 
7-0 
6-0 
5-0 
 2 LZS Pakosławice1-3 
0-10 
    1-0 
4-1 
3-1 
1-1 
2-0 
4-1 
 3 Unia Opole0-2 
1-2 
1-1 
1-0 
    1-2 
1-0 
5-0 
5-0 
 4 Plon Błotnica Strzelecka1-3 
2-1 
2-2 
3-1 
0-1 
0-2 
    1-1 
6-0 
 5 Dalia Popielów1-3 
1-4 
1-4 
1-2 
2-1 
0-2 
2-2 
3-3 
    

REKLAMA

Kolejka 1 - 16 września

Pauza: Dalia Popielów.
 
Rolnik III Biedrzychowice 3-0 Unia Opole 16 września, 18:00
Plon Błotnica Strzelecka 2-2 LZS Pakosławice 19 września, 15:00

Kolejka 2 - 23 września

Pauza: Unia Opole.
 
Plon Błotnica Strzelecka 1-3 Rolnik III Biedrzychowice 23 września, 17:00
Dalia Popielów 1-4 LZS Pakosławice 23 września, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 września

Pauza: LZS Pakosławice.
 
Rolnik III Biedrzychowice 6-0 Dalia Popielów 27 września, 11:00
Unia Opole 1-2 Plon Błotnica Strzelecka 27 września, 11:00

Kolejka 4 - 1 października

Pauza: Plon Błotnica Strzelecka.
 
Dalia Popielów 2-1 Unia Opole 1 października, 17:00
LZS Pakosławice 1-3 Rolnik III Biedrzychowice 1 października, 17:00

Kolejka 5 - 7 października

Pauza: Rolnik III Biedrzychowice.
 
Unia Opole 1-1 LZS Pakosławice 7 października, 16:30
Plon Błotnica Strzelecka 1-1 Dalia Popielów 7 października, 16:00

Kolejka 6 - 14 października

Pauza: Dalia Popielów.
 
LZS Pakosławice 3-1 Plon Błotnica Strzelecka 24 października, 15:00
w pierwotnym terminie (14 października, 16:00) odwołany
Unia Opole 0-2 Rolnik III Biedrzychowice 14 października, 16:30

Kolejka 7 - 17-18 października

Pauza: Unia Opole.
 
Rolnik III Biedrzychowice 5-1 Plon Błotnica Strzelecka 9 października, 19:00
LZS Pakosławice 2-0 Dalia Popielów 18 października, 11:00

Kolejka 8 - 22 października

Pauza: LZS Pakosławice.
 
Dalia Popielów 1-3 Rolnik III Biedrzychowice 21 października, 16:00
Plon Błotnica Strzelecka 0-1 Unia Opole 22 października, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Plon Błotnica Strzelecka.
 
Unia Opole 5-0 Dalia Popielów 25 października, 11:00
Rolnik III Biedrzychowice 9-0 LZS Pakosławice 30 października, 17:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Pauza: Rolnik III Biedrzychowice.
 
LZS Pakosławice 1-0 Unia Opole 8 listopada, 11:00
Dalia Popielów 2-2 Plon Błotnica Strzelecka 8 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 31 marca

Pauza: Dalia Popielów.
 
Unia Opole 1-2 Rolnik III Biedrzychowice 9 kwietnia, 16:00
LZS Pakosławice 1-1 Plon Błotnica Strzelecka 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Pauza: Unia Opole.
 
Rolnik III Biedrzychowice 7-0 Plon Błotnica Strzelecka 6 kwietnia, 17:00
LZS Pakosławice 4-1 Dalia Popielów 6 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 14 kwietnia

Pauza: LZS Pakosławice.
 
Dalia Popielów 1-4 Rolnik III Biedrzychowice 14 kwietnia, 17:00
Plon Błotnica Strzelecka 0-2 Unia Opole 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Pauza: Plon Błotnica Strzelecka.
 
Unia Opole 5-0 Dalia Popielów 23 kwietnia, 16:00
Rolnik III Biedrzychowice 0-6 LZS Pakosławice 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Pauza: Rolnik III Biedrzychowice.
 
Dalia Popielów 3-3 Plon Błotnica Strzelecka 27 kwietnia, 17:30
LZS Pakosławice 4-1 Unia Opole 7 maja, 11:00

Kolejka 16 - 11 maja

Pauza: Dalia Popielów.
 
Rolnik III Biedrzychowice 6-1 Unia Opole 22 maja, 18:00
Plon Błotnica Strzelecka 3-1 LZS Pakosławice 14 maja, 11:00

Kolejka 17 - 19 maja

Pauza: Unia Opole.
 
Plon Błotnica Strzelecka 2-1 Rolnik III Biedrzychowice 19 maja, 18:00
Dalia Popielów 1-2 LZS Pakosławice 19 maja, 18:00

Kolejka 18 - 25 maja

Pauza: LZS Pakosławice.
 
Rolnik III Biedrzychowice 5-0 Dalia Popielów 25 maja, 18:00
Unia Opole 1-0 Plon Błotnica Strzelecka 28 maja, 18:30

Kolejka 19 - 2 czerwca

Pauza: Plon Błotnica Strzelecka.
 
Dalia Popielów 0-2 Unia Opole 5 czerwca, 16:00
LZS Pakosławice 0-10 Rolnik III Biedrzychowice 2 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 20 - 8 czerwca

Pauza: Rolnik III Biedrzychowice.
 
Unia Opole 1-0 LZS Pakosławice 11 czerwca, 16:00
Plon Błotnica Strzelecka 6-0 Dalia Popielów 8 czerwca, 18:00

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2015/2016 (śląska)

III liga kobiet 2015/2016 (dolnośląska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (dolnośląska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (śląska I)
III liga kobiet 2015/2016 (śląska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas