[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: dolnośląska (spadkowa)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sukces Gmina Oleśnica 7 26 7 0 0 41-6 4 0 0 28-4 3 0 0 13-2 1 3 1 0 0 4-1
2.  Czarni Jelcz-Laskowice 7 26 5 0 2 36-10 3 0 0 30-3 2 0 2 6-7 1 0 0 0 1 1-4
3.  KS Oława 7 19 4 0 3 16-9 1 0 2 2-6 3 0 1 14-3 1 3 1 0 0 1-0
4.  AZS III Wrocław 7 19 4 0 3 21-8 1 0 2 2-2 3 0 1 19-6 1 0 0 0 1 0-1
5.  Chrobry Głogów 7 18 4 1 2 18-14 1 1 1 4-5 3 0 1 14-9
6.  Piast Nowa Ruda 7 6 1 2 4 21-17 1 0 3 17-12 0 2 1 4-5
7.  Ziemia Lubińska Czerniec 7 4 0 1 6 3-69 0 1 3 0-25 0 0 3 3-44
8.  Grom Udanin 7 3 0 2 5 12-35 0 1 3 10-18 0 1 2 2-17
Drużynom zaliczono dorobek punktowy z fazy zasadniczej.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Sukces Gmina Oleśnica    4-1 3-1 11-2 10-0 
 2 Czarni Jelcz-Laskowice    5-1 18-0 7-2 
 3 KS Oława0-3 0-2     2-1 
 4 AZS III Wrocław2-0 0-1     0-1 
 5 Chrobry Głogów1-3 2-1     1-1 
 6 Piast Nowa Ruda1-7 1-3 0-1     15-1 
 7 Ziemia Lubińska Czerniec0-6 0-12 0-7     0-0 
 8 Grom Udanin1-6 3-5 4-5 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 kwietnia

Sukces Gmina Oleśnica 3-1 AZS III Wrocław 9 kwietnia, 11:00
Grom Udanin 4-5 Chrobry Głogów 9 kwietnia, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-3 Czarni Jelcz-Laskowice 9 kwietnia, 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0-6 KS Oława 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 2 - 16-17 kwietnia

AZS III Wrocław 0-1 KS Oława 17 kwietnia, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 18-0 Ziemia Lubińska Czerniec 17 kwietnia, 14:00
Chrobry Głogów 1-1 Piast Nowa Ruda 16 kwietnia, 11:00
Sukces Gmina Oleśnica 10-0 Grom Udanin 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 3 - 23-24 kwietnia

Grom Udanin 3-5 AZS III Wrocław 23 kwietnia, 10:00
Piast Nowa Ruda 1-7 Sukces Gmina Oleśnica 24 kwietnia, 11:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0-7 Chrobry Głogów 24 kwietnia, 16:00
KS Oława 0-2 Czarni Jelcz-Laskowice 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 4 - 7-8 maja

AZS III Wrocław 2-0 Czarni Jelcz-Laskowice 7 maja, 16:00
Chrobry Głogów 2-1 KS Oława 8 maja, 11:00
Sukces Gmina Oleśnica 11-2 Ziemia Lubińska Czerniec 7 maja, 14:00
Grom Udanin 2-2 Piast Nowa Ruda 7 maja, 11:00

Kolejka 5 - 14-15 maja

Piast Nowa Ruda 0-1 AZS III Wrocław 15 maja, 16:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0-0 Grom Udanin 14 maja, 13:00
KS Oława 0-3 Sukces Gmina Oleśnica 15 maja, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 5-1 Chrobry Głogów 14 maja, 17:00

Kolejka 6 - 21-22 maja

AZS III Wrocław 0-1 Chrobry Głogów 22 maja, 14:00
Sukces Gmina Oleśnica 4-1 Czarni Jelcz-Laskowice 22 maja, 14:00
Grom Udanin 1-6 KS Oława 22 maja, 14:00
Piast Nowa Ruda 15-1 Ziemia Lubińska Czerniec 22 maja, 14:00

REKLAMA

Kolejka 7 - 28-29 maja

Ziemia Lubińska Czerniec 0-12 AZS III Wrocław 1 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (29 maja, 14:00) odwołany
KS Oława 2-1 Piast Nowa Ruda 29 maja, 14:00
Czarni Jelcz-Laskowice 7-2 Grom Udanin 29 maja, 14:00
Chrobry Głogów 1-3 Sukces Gmina Oleśnica 28 maja, 13:30

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2015/2016 (śląska)

III liga kobiet 2015/2016 (dolnośląska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (lubelska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (opolska)
III liga kobiet 2015/2016 (śląska I)
III liga kobiet 2015/2016 (śląska II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas