[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2015/2016, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rysy Bukowina Tatrzańska 22 55 18 1 3 90-26 9 1 1 47-17 9 0 2 43-9
2.  Tarnovia Tarnów 22 51 16 3 3 52-15 9 1 1 27-6 7 2 2 25-9
3.  Naprzód Sobolów 22 49 16 1 5 64-26 7 1 3 36-16 9 0 2 28-10
4.  Starówka Nowy Sącz 22 32 10 2 10 37-35 5 0 6 11-18 5 2 4 26-17 2 3 1 0 1 2-1
5.  DAP Dębica 22 32 10 2 10 34-39 8 1 2 25-16 2 1 8 9-23 2 3 1 0 1 1-2
6.  Respekt Myślenice 22 31 9 4 9 31-31 6 2 3 21-13 3 2 6 10-18
7.  Moravia Morawica 22 29 9 2 11 35-43 4 1 6 17-24 5 1 5 18-19
8.  Bronowianka Kraków 22 28 9 1 12 51-52 4 0 7 20-26 5 1 5 31-26
9.  Sparta Daleszyce 22 27 8 3 11 27-34 5 1 5 15-18 3 2 6 12-16
10.  Górnik II Łęczna 22 21 6 3 13 39-47 2 2 7 18-23 4 1 6 21-24
11.  Iskra Brzezinka 22 17 5 2 15 17-70 2 1 8 8-27 3 1 7 9-43
12.  Potok Sitno 22 11 3 2 17 16-75 2 2 7 10-34 1 0 10 6-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Rysy Bukowina Tatrzańska    3-4 4-0 2-2 2-1 4-2 5-0 6-5 3-0* 4-3 11-0 3-0* 
 2 Tarnovia Tarnów1-0     0-1 2-1 2-1 1-1 2-0 4-0 2-1 3-0 7-1 3-0 
 3 Naprzód Sobolów0-3 1-1     2-1 4-2 0-1 6-0 3-2 3-0 1-4 8-1 8-1 
 4 Starówka Nowy Sącz0-4 1-0 0-4     2-0 1-0 1-2 0-2 0-3 0-3* 3-0 3-0* 
 5 DAP Dębica0-6 2-1 2-0 1-0     1-3 1-0 4-3 1-1 4-2 4-0 5-0 
 6 Respekt Myślenice3-1 1-1 0-1 1-1 1-2     2-0 1-4 3-2 2-1 5-0 2-0 
 7 Moravia Morawica2-5 0-3 1-2 2-1 0-2 2-1     1-3 0-0 2-3 3-1 4-3 
 8 Bronowianka Kraków1-7 0-2 2-4 2-3 4-0 2-0 1-5     0-2 4-1 0-1 4-1 
 9 Sparta Daleszyce1-5 0-3 0-1 2-4 2-0 1-0 1-1 3-1     3-1 1-2 1-0 
 10 Górnik II Łęczna1-4 0-3 1-4 1-4 0-0 5-0 0-3 2-2 0-1     0-2 8-0 
 11 Iskra Brzezinka0-4 0-2 0-3 1-4 3-0 1-2 0-4 1-6 2-1 0-0     0-1 
 12 Potok Sitno0-4 1-5 0-8 1-5 3-1 0-0 0-3 1-3 2-1 1-3 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Iskra Brzezinka 1-6 Bronowianka Kraków 1 września, 17:30
w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 17:30) odwołany
Sparta Daleszyce 2-0 DAP Dębica 26 sierpnia, 15:00
Tarnovia Tarnów 3-0 Górnik II Łęczna 22 sierpnia, 14:00
Starówka Nowy Sącz 0-4 Rysy Bukowina Tatrzańska 22 sierpnia, 17:00
Respekt Myślenice 2-0 Moravia Morawica 23 sierpnia, 17:00
Potok Sitno 0-8 Naprzód Sobolów 22 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Bronowianka Kraków 2-4 Naprzód Sobolów 30 sierpnia, 11:00
Moravia Morawica 4-3 Potok Sitno 30 sierpnia, 15:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 4-2 Respekt Myślenice 30 sierpnia, 16:00
Górnik II Łęczna 1-4 Starówka Nowy Sącz 29 sierpnia, 17:00
DAP Dębica 2-1 Tarnovia Tarnów 29 sierpnia, 17:00
Iskra Brzezinka 2-1 Sparta Daleszyce 30 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Sparta Daleszyce 3-1 Bronowianka Kraków 5 września, 16:30
Tarnovia Tarnów 7-1 Iskra Brzezinka 5 września, 13:30
Starówka Nowy Sącz 2-0 DAP Dębica 5 września, 17:00
Respekt Myślenice 2-1 Górnik II Łęczna 5 września, 16:00
Potok Sitno 0-4 Rysy Bukowina Tatrzańska 5 września, 11:00
Naprzód Sobolów 6-0 Moravia Morawica 5 września, 13:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Bronowianka Kraków 1-5 Moravia Morawica 13 września, 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 4-0 Naprzód Sobolów 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 września, 15:00) odwołany
Górnik II Łęczna 8-0 Potok Sitno 12 września, 11:00
DAP Dębica 1-3 Respekt Myślenice 16 września, 16:30
Iskra Brzezinka 1-4 Starówka Nowy Sącz 13 września, 11:00
Sparta Daleszyce 0-3 Tarnovia Tarnów 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Tarnovia Tarnów 4-0 Bronowianka Kraków 19 września, 15:00
Starówka Nowy Sącz 0-3 Sparta Daleszyce 20 września, 17:00
Respekt Myślenice 5-0 Iskra Brzezinka 19 września, 16:00
Potok Sitno 3-1 DAP Dębica 19 września, 13:00
Naprzód Sobolów 1-4 Górnik II Łęczna 19 września, 12:00
Moravia Morawica 2-5 Rysy Bukowina Tatrzańska 20 września, 13:30

Kolejka 6 - 26-27 września

Bronowianka Kraków 1-7 Rysy Bukowina Tatrzańska 26 września, 16:00
Górnik II Łęczna 0-3 Moravia Morawica 26 września, 12:00
DAP Dębica 2-0 Naprzód Sobolów 26 września, 11:00
Iskra Brzezinka 0-1 Potok Sitno 27 września, 11:00
Sparta Daleszyce 1-0 Respekt Myślenice 26 września, 14:00
Tarnovia Tarnów 2-1 Starówka Nowy Sącz 27 września, 12:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Starówka Nowy Sącz 0-2 Bronowianka Kraków 4 października, 13:30
Respekt Myślenice 1-1 Tarnovia Tarnów 3 października, 15:00
Potok Sitno 2-1 Sparta Daleszyce 3 października, 13:00
Naprzód Sobolów 8-1 Iskra Brzezinka 3 października, 13:00
Moravia Morawica 0-2 DAP Dębica 4 października, 12:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 4-3 Górnik II Łęczna 3 października, 11:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Bronowianka Kraków 4-1 Górnik II Łęczna 10 października, 13:30
DAP Dębica 0-6 Rysy Bukowina Tatrzańska 10 października, 16:00
Iskra Brzezinka 0-4 Moravia Morawica 11 października, 12:00
Sparta Daleszyce 0-1 Naprzód Sobolów 19 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 12:00) odwołany
Tarnovia Tarnów 3-0 Potok Sitno 10 października, 11:30
Starówka Nowy Sącz 1-0 Respekt Myślenice 14 listopada, 13:30

Kolejka 9 - 17-18 października

Respekt Myślenice 1-4 Bronowianka Kraków 21 października, 17:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Potok Sitno 1-5 Starówka Nowy Sącz 17 października, 15:00
Naprzód Sobolów 1-1 Tarnovia Tarnów 17 października, 13:00
Moravia Morawica 0-0 Sparta Daleszyce 18 października, 9:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 11-0 Iskra Brzezinka 18 października, 14:00
Górnik II Łęczna 0-0 DAP Dębica 18 października, 13:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Bronowianka Kraków 4-0 DAP Dębica 25 października, 11:00
Iskra Brzezinka 0-0 Górnik II Łęczna 24 października, 14:30
Sparta Daleszyce 1-5 Rysy Bukowina Tatrzańska 7 listopada, 12:00
Tarnovia Tarnów 2-0 Moravia Morawica 25 października, 12:00
Starówka Nowy Sącz 0-4 Naprzód Sobolów 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (25 października, 13:30) odwołany
Respekt Myślenice 2-0 Potok Sitno 7 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 31 października

Potok Sitno 1-3 Bronowianka Kraków 31 października, 14:00
Naprzód Sobolów 0-1 Respekt Myślenice 31 października, 11:00
Moravia Morawica 2-1 Starówka Nowy Sącz 31 października, 12:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 3-4 Tarnovia Tarnów 31 października, 13:00
Górnik II Łęczna 0-1 Sparta Daleszyce 31 października, 13:00
DAP Dębica 4-0 Iskra Brzezinka 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Bronowianka Kraków 0-1 Iskra Brzezinka 2 kwietnia, 11:00
DAP Dębica 1-1 Sparta Daleszyce 2 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 0-3 Tarnovia Tarnów 3 kwietnia, 13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 2-2 Starówka Nowy Sącz 3 kwietnia, 15:00
Moravia Morawica 2-1 Respekt Myślenice 3 kwietnia, 12:30
Naprzód Sobolów 8-1 Potok Sitno 2 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Naprzód Sobolów 3-2 Bronowianka Kraków 9 kwietnia, 13:00
Potok Sitno 0-3 Moravia Morawica 9 kwietnia, 14:00
Respekt Myślenice 3-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 10 kwietnia, 16:00
Starówka Nowy Sącz 0-3 Górnik II Łęczna 9 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
Tarnovia Tarnów 2-1 DAP Dębica 10 kwietnia, 14:00
Sparta Daleszyce 1-2 Iskra Brzezinka 9 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Bronowianka Kraków 0-2 Sparta Daleszyce 16 kwietnia, 12:00
Iskra Brzezinka 0-2 Tarnovia Tarnów 17 kwietnia, 12:00
DAP Dębica 1-0 Starówka Nowy Sącz 16 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 5-0 Respekt Myślenice 17 kwietnia, 13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 3-0 Potok Sitno 17 kwietnia, 11:00
(wo)
w Ostrowsku / nie odbył się
Moravia Morawica 1-2 Naprzód Sobolów 17 kwietnia, 12:30

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Moravia Morawica 1-3 Bronowianka Kraków 1 maja, 13:30
Naprzód Sobolów 0-3 Rysy Bukowina Tatrzańska 30 kwietnia, 13:00
Potok Sitno 1-3 Górnik II Łęczna 30 kwietnia, 11:00
Respekt Myślenice 1-2 DAP Dębica 1 maja, 17:00
Starówka Nowy Sącz 3-0 Iskra Brzezinka 30 kwietnia, 17:00
Tarnovia Tarnów 2-1 Sparta Daleszyce 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Bronowianka Kraków 0-2 Tarnovia Tarnów 7 maja, 10:30
Sparta Daleszyce 2-4 Starówka Nowy Sącz 7 maja, 12:00
Iskra Brzezinka 1-2 Respekt Myślenice 8 maja, 13:00
DAP Dębica 5-0 Potok Sitno 7 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 1-4 Naprzód Sobolów 7 maja, 13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 5-0 Moravia Morawica 8 maja, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Rysy Bukowina Tatrzańska 6-5 Bronowianka Kraków 15 maja, 17:00
Moravia Morawica 2-3 Górnik II Łęczna 15 maja, 12:00
Naprzód Sobolów 4-2 DAP Dębica 18 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (14 maja, 13:00) odwołany
Potok Sitno 1-1 Iskra Brzezinka 14 maja, 14:00
Respekt Myślenice 3-2 Sparta Daleszyce 15 maja, 17:00
Starówka Nowy Sącz 1-0 Tarnovia Tarnów 8 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (14 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 18 - 21-22 maja

Bronowianka Kraków 2-3 Starówka Nowy Sącz 21 maja, 11:00
Tarnovia Tarnów 1-1 Respekt Myślenice 21 maja, 15:00
Sparta Daleszyce 1-0 Potok Sitno 21 maja, 12:00
Iskra Brzezinka 0-3 Naprzód Sobolów 21 maja, 12:00
DAP Dębica 1-0 Moravia Morawica 21 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 1-4 Rysy Bukowina Tatrzańska 21 maja, 14:30

Kolejka 19 - 28-29 maja

Górnik II Łęczna 2-2 Bronowianka Kraków 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 maja, 12:00) odwołany
Rysy Bukowina Tatrzańska 2-1 DAP Dębica 29 maja, 17:00
Moravia Morawica 3-1 Iskra Brzezinka 29 maja, 12:30
Naprzód Sobolów 3-0 Sparta Daleszyce 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 maja, 13:00) odwołany
Potok Sitno 1-5 Tarnovia Tarnów 28 maja, 11:30
Respekt Myślenice 1-1 Starówka Nowy Sącz 29 maja, 15:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Bronowianka Kraków 2-0 Respekt Myślenice 5 czerwca, 17:00
Starówka Nowy Sącz 3-0 Potok Sitno 4 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Tarnovia Tarnów 0-1 Naprzód Sobolów 4 czerwca, 15:00
Sparta Daleszyce 1-1 Moravia Morawica 5 czerwca, 12:00
Iskra Brzezinka 0-4 Rysy Bukowina Tatrzańska 4 czerwca, 13:00
DAP Dębica 4-2 Górnik II Łęczna 5 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

DAP Dębica 4-3 Bronowianka Kraków 11 czerwca, 17:00
Górnik II Łęczna 0-2 Iskra Brzezinka 11 czerwca, 17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 3-0 Sparta Daleszyce 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Moravia Morawica 0-3 Tarnovia Tarnów 11 czerwca, 11:00
Naprzód Sobolów 2-1 Starówka Nowy Sącz 11 czerwca, 17:00
Potok Sitno 0-0 Respekt Myślenice 11 czerwca, 12:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Bronowianka Kraków 4-1 Potok Sitno 18 czerwca, 17:00
Respekt Myślenice 0-1 Naprzód Sobolów 18 czerwca, 15:00
Starówka Nowy Sącz 1-2 Moravia Morawica 18 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnów 1-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 18 czerwca, 17:00
Sparta Daleszyce 3-1 Górnik II Łęczna 18 czerwca, 17:00
Iskra Brzezinka 3-0 DAP Dębica 17 czerwca, 18:00

I liga kobiet 2015/2016 (południowa)

II liga kobiet 2015/2016 (śląska)

III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (wschód))
III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (zachód))
III liga kobiet 2015/2016 (świętokrzyska)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas