[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Szaflary 10 24 7 3 0 40-6 5 0 0 23-3 2 3 0 17-3
2.  Zielonka Wrząsowice 10 23 7 2 1 34-1 4 1 1 26-1 3 1 0 8-0
3.  Olimpia Osieczany 10 22 7 1 2 23-9 4 1 0 11-1 3 0 2 12-8
4.  Tuchovia Tuchów 10 21 7 0 3 57-12 4 0 1 33-3 3 0 2 24-9
5.  Trójka Staszówka/Jelna 10 17 5 2 3 24-15 2 1 3 9-13 3 1 0 15-2
6.  Glinik Gorlice 10 16 5 1 4 30-16 1 1 3 7-12 4 0 1 23-4 1 3 1 0 0 2-1
7.  Naprzód II Sobolów 10 16 5 1 4 43-14 2 1 1 17-5 3 0 3 26-9 1 0 0 0 1 1-2
8.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 10 10 3 1 6 15-32 2 0 1 7-5 1 1 5 8-27
9.  Puszcza Niepołomice 10 7 2 1 7 21-37 2 1 3 19-17 0 0 4 2-20
10.  Piast Łapanów 10 3 1 0 9 4-90 1 0 5 2-50 0 0 4 2-40
11.  Starówka II Nowy Sącz 10 0 0 0 10 3-62 0 0 4 1-29 0 0 6 2-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Szaflary    5-0 2-1 6-0 7-1 3-1 
 2 Zielonka Wrząsowice0-0     0-1 1-0 10-0 10-0 5-0 
 3 Olimpia Osieczany0-0     4-0 2-0 1-0 4-1 
 4 Tuchovia Tuchów0-1     2-1 5-1 10-0 16-0 
 5 Trójka Staszówka/Jelna1-1 0-1 0-4 2-4     2-1 4-2 
 6 Glinik Gorlice1-1 0-3* 1-7 0-1     5-0 
 7 Naprzód II Sobolów3-2 1-1 1-2     12-0 
 8 Szreniawa Nowy Wiśnicz3-1 0-4     4-0 
 9 Puszcza Niepołomice1-5 0-6 0-4 1-1     10-1 7-0 
 10 Piast Łapanów0-10 0-10 0-8 0-17 0-4     2-1 
 11 Starówka II Nowy Sącz0-3 0-12 1-3 0-11     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: LKS Szaflary.
 
Piast Łapanów 0-4 Szreniawa Nowy Wiśnicz 22 sierpnia, 17:30
Trójka Staszówka/Jelna 0-4 Olimpia Osieczany 23 sierpnia, 15:00
Zielonka Wrząsowice 1-0 Naprzód II Sobolów 23 sierpnia, 11:00
Glinik Gorlice 1-7 Tuchovia Tuchów 22 sierpnia, 14:00
Puszcza Niepołomice 7-0 Starówka II Nowy Sącz 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Piast Łapanów.
 
LKS Szaflary 3-1 Starówka II Nowy Sącz 29 sierpnia, 17:00
Tuchovia Tuchów 10-0 Puszcza Niepołomice 28 sierpnia, 17:30
Naprzód II Sobolów 1-2 Glinik Gorlice 29 sierpnia, 13:00
Olimpia Osieczany 0-0 Zielonka Wrząsowice 29 sierpnia, 17:00
Trójka Staszówka/Jelna 2-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Trójka Staszówka/Jelna.
 
Piast Łapanów 0-10 LKS Szaflary 5 września, 14:00
Zielonka Wrząsowice 10-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 6 września, 11:00
Glinik Gorlice 0-3 Olimpia Osieczany 6 września, 14:00
(wo)
na boisku 4-0
Puszcza Niepołomice 0-4 Naprzód II Sobolów 7 września, 18:00
Starówka II Nowy Sącz 0-12 Tuchovia Tuchów 6 września, 14:30

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Zielonka Wrząsowice.
 
LKS Szaflary 2-1 Tuchovia Tuchów 13 września, 17:00
Naprzód II Sobolów 12-0 Starówka II Nowy Sącz 12 września, 13:00
Olimpia Osieczany 1-0 Puszcza Niepołomice 13 września, 17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Glinik Gorlice 12 września, 16:00
Piast Łapanów 0-10 Trójka Staszówka/Jelna 15 września, 17:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Glinik Gorlice.
 
Trójka Staszówka/Jelna 1-1 LKS Szaflary 19 września, 16:00
Zielonka Wrząsowice 10-0 Piast Łapanów 20 września, 11:00
Puszcza Niepołomice 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 września, 17:00
Starówka II Nowy Sącz 0-3 Olimpia Osieczany 19 września, 15:00
Tuchovia Tuchów 2-1 Naprzód II Sobolów 25 października, 15:00
w pierwotnym terminie (18 września, 17:30) odwołany

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Puszcza Niepołomice.
 
LKS Szaflary 6-0 Naprzód II Sobolów 27 września, 16:00
Olimpia Osieczany 4-0 Tuchovia Tuchów 27 września, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 4-0 Starówka II Nowy Sącz 27 września, 14:30
Piast Łapanów 0-8 Glinik Gorlice 7 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (26 września, 12:00) odwołany
Trójka Staszówka/Jelna 0-1 Zielonka Wrząsowice 27 września, 13:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Starówka II Nowy Sącz.
 
Zielonka Wrząsowice 0-0 LKS Szaflary 4 października, 10:15
Glinik Gorlice 0-1 Trójka Staszówka/Jelna 3 października, 14:00
Puszcza Niepołomice 10-1 Piast Łapanów 3 października, 15:00
Tuchovia Tuchów 5-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2 października, 17:30
Naprzód II Sobolów 3-2 Olimpia Osieczany 3 października, 15:30

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Tuchovia Tuchów.
 
LKS Szaflary 5-0 Olimpia Osieczany 8 października, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-4 Naprzód II Sobolów 10 października, 10:00
Piast Łapanów 2-1 Starówka II Nowy Sącz 10 października, 12:00
Trójka Staszówka/Jelna 4-2 Puszcza Niepołomice 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany
Zielonka Wrząsowice 0-1 Glinik Gorlice 11 października, 11:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Naprzód II Sobolów.
 
Glinik Gorlice 1-1 LKS Szaflary 18 października, 14:00
Puszcza Niepołomice 0-6 Zielonka Wrząsowice 17 października, 15:00
Starówka II Nowy Sącz 1-3 Trójka Staszówka/Jelna 18 października, 13:30
Tuchovia Tuchów 16-0 Piast Łapanów 17 października, 11:00
Olimpia Osieczany 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Olimpia Osieczany.
 
LKS Szaflary 7-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 24 października, 15:00
Piast Łapanów 0-17 Naprzód II Sobolów 30 września, 17:00
Trójka Staszówka/Jelna 2-4 Tuchovia Tuchów 23 października, 14:30
Zielonka Wrząsowice 5-0 Starówka II Nowy Sącz 25 października, 11:00
Glinik Gorlice 5-0 Puszcza Niepołomice 25 października, 14:00

REKLAMA

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: Szreniawa Nowy Wiśnicz.
 
Puszcza Niepołomice 1-5 LKS Szaflary 11 października, 10:00
w Zakrzowie
Starówka II Nowy Sącz 0-11 Glinik Gorlice 31 października, 11:00
Tuchovia Tuchów 0-1 Zielonka Wrząsowice 31 października, 10:00
Naprzód II Sobolów 1-1 Trójka Staszówka/Jelna 31 października, 14:00
Olimpia Osieczany 4-1 Piast Łapanów 31 października, 14:00

II liga kobiet 2015/2016 (małopolska)

III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (zachód))
III liga kobiet 2015/2016 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas