[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Prądniczanka Kraków 10 30 10 0 0 89-9 6 0 0 51-6 4 0 0 38-3
2.  Victoria Gaj 10 27 9 0 1 67-10 5 0 0 41-3 4 0 1 26-7
3.  Piast Wołowice 10 24 8 0 2 48-14 5 0 1 25-6 3 0 1 23-8
4.  Podgórze Kraków 10 21 7 0 3 61-14 4 0 1 41-8 3 0 2 20-6
5.  Victoria Zalas 10 16 5 1 4 15-37 2 1 1 5-14 3 0 3 10-23
6.  Progres Kraków 10 14 4 2 4 37-22 4 0 2 31-10 0 2 2 6-12
7.  Jedynka/Świt Krzeszowice 10 12 4 0 6 28-34 4 0 2 26-13 0 0 4 2-21
8.  Piast Skawina 10 10 3 1 6 30-38 1 1 3 13-18 2 0 3 17-20
9.  Novi Narama 10 6 2 0 8 12-54 1 0 4 6-26 1 0 4 6-28
10.  Górnik Wieliczka 10 3 1 0 9 12-75 0 0 4 3-29 1 0 5 9-46
11.  Galena Trzebinia 10 0 0 0 10 5-97 0 0 3 4-25 0 0 7 1-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Prądniczanka Kraków    3-1 2-1 4-3 11-1 16-0 15-0 
 2 Victoria Gaj    7-1 10-1 11-1 10-0 3-0* 
 3 Piast Wołowice0-3     4-2 3-0 5-0 5-1 8-0 
 4 Podgórze Kraków1-7     8-0 3-1 5-0 24-0 
 5 Victoria Zalas0-12     1-1 1-0 3-1 
 6 Progres Kraków2-6 0-1     4-0 4-1 8-2 13-0 
 7 Jedynka/Świt Krzeszowice1-6 0-3*     3-2 9-1 7-0 6-1 
 8 Piast Skawina2-12 1-3 0-1 2-2     8-0 
 9 Novi Narama1-11 0-5 2-3 0-7     3-0* 
 10 Górnik Wieliczka0-6 0-13 3-6 0-4     
 11 Galena Trzebinia0-14 0-5 4-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Piast Wołowice.
 
Podgórze Kraków 1-7 Victoria Gaj 23 sierpnia, 14:00
Victoria Zalas 0-12 Prądniczanka Kraków 23 sierpnia, 11:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 9-1 Novi Narama 22 sierpnia, 11:00
Górnik Wieliczka 3-6 Piast Skawina 16 września, 17:00
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 11:00) odwołany
Progres Kraków 13-0 Galena Trzebinia 26 sierpnia, 14:30

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Piast Skawina.
 
Progres Kraków 8-2 Górnik Wieliczka 29 sierpnia, 10:00
Novi Narama 3-0 Galena Trzebinia 30 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Prądniczanka Kraków 11-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 29 sierpnia, 14:00
Victoria Gaj 10-1 Victoria Zalas 30 sierpnia, 15:00
Piast Wołowice 4-2 Podgórze Kraków 5 września, 15:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Podgórze Kraków.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 1-6 Victoria Gaj 8 września, 18:00
Górnik Wieliczka 0-4 Novi Narama 6 września, 11:00
Piast Skawina 2-2 Progres Kraków 6 września, 14:00
Piast Wołowice 3-0 Victoria Zalas 2 września, 17:00
Prądniczanka Kraków 15-0 Galena Trzebinia 18 października, 12:00
w pierwotnym terminie (15 września, 17:30) odwołany

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Progres Kraków.
 
Novi Narama 0-7 Piast Skawina 13 września, 17:00
Prądniczanka Kraków 16-0 Górnik Wieliczka 12 września, 13:00
Victoria Gaj 3-0 Galena Trzebinia 15 listopada, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (12 września, 10:00) odwołany / w drugim terminie przerwany w 3. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Piast Wołowice 5-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 13 września, 14:00
Podgórze Kraków 8-0 Victoria Zalas 13 września, 14:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Victoria Zalas.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 0-3 Podgórze Kraków 20 września, 11:00
(wo)
nie odbył się
Galena Trzebinia 0-14 Piast Wołowice 19 września, 11:00
Górnik Wieliczka 0-6 Victoria Gaj 20 września, 11:00
przerwany w 60. minucie przy stanie 0-6 z powodu złego stanu boiska; uznano wynik z boiska
Piast Skawina 2-12 Prądniczanka Kraków 20 września, 13:00
Progres Kraków 4-1 Novi Narama 20 września, 12:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Novi Narama.
 
Prądniczanka Kraków 4-3 Progres Kraków 26 września, 16:30
Victoria Gaj 11-1 Piast Skawina 26 września, 10:00
Piast Wołowice 8-0 Górnik Wieliczka 27 września, 14:00
Podgórze Kraków 24-0 Galena Trzebinia 27 września, 11:00
Victoria Zalas 1-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 27 września, 11:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Jedynka/Świt Krzeszowice.
 
Galena Trzebinia 0-5 Victoria Zalas 3 października, 11:00
Górnik Wieliczka 0-13 Podgórze Kraków 4 października, 11:00
Piast Skawina 1-3 Piast Wołowice 3 października, 11:00
Progres Kraków 2-6 Victoria Gaj 5 października, 16:00
Novi Narama 1-11 Prądniczanka Kraków 4 października, 14:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Prądniczanka Kraków.
 
Victoria Gaj 10-0 Novi Narama 10 października, 10:00
Piast Wołowice 5-0 Progres Kraków 11 października, 11:00
Podgórze Kraków 3-1 Piast Skawina 11 października, 11:00
Victoria Zalas 3-1 Górnik Wieliczka 11 października, 11:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 6-1 Galena Trzebinia 13 października, 16:30

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Galena Trzebinia.
 
Piast Skawina 0-1 Victoria Zalas 18 października, 15:30
Progres Kraków 0-1 Podgórze Kraków 17 października, 9:00
Novi Narama 0-5 Piast Wołowice 18 października, 13:30
Prądniczanka Kraków 3-1 Victoria Gaj 7 listopada, 9:00
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany
Jedynka/Świt Krzeszowice 7-0 Górnik Wieliczka 18 października, 11:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Victoria Gaj.
 
Piast Wołowice 0-3 Prądniczanka Kraków 24 października, 14:00
Podgórze Kraków 5-0 Novi Narama 25 października, 11:00
Victoria Zalas 1-1 Progres Kraków 25 października, 11:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 3-2 Piast Skawina 25 października, 11:00
Galena Trzebinia 4-6 Górnik Wieliczka 24 października, 10:00

REKLAMA

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: Górnik Wieliczka.
 
Piast Skawina 8-0 Galena Trzebinia 11 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 14:00) odwołany
Progres Kraków 4-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 31 października, 11:00
Novi Narama 2-3 Victoria Zalas 8 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 12:00) odwołany
Prądniczanka Kraków 2-1 Podgórze Kraków 14 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:30) odwołany
Victoria Gaj 7-1 Piast Wołowice 31 października, 10:00

II liga kobiet 2015/2016 (małopolska)

III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (spadkowa))
III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (wschód))
III liga kobiet 2015/2016 (świętokrzyska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas