[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: małopolska (spadkowa)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Trójka Staszówka/Jelna 13 35 11 2 0 67-9 4 1 0 13-5 7 1 0 54-4
2.  Naprzód II Sobolów 13 29 9 2 2 65-10 4 1 1 30-5 5 1 1 35-5
3.  Progres Kraków 13 28 8 4 1 48-14 8 0 0 42-4 0 4 1 6-10
4.  Glinik Gorlice 13 27 8 3 2 59-12 3 1 1 22-4 5 2 1 37-8
5.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 13 26 8 2 3 32-13 4 1 1 13-6 4 1 2 19-7
6.  Puszcza Niepołomice 13 23 7 2 4 49-20 4 2 1 36-7 3 0 3 13-13
7.  Victoria Zalas 13 19 6 1 6 18-41 2 1 4 7-25 4 0 2 11-16
8.  Piast Skawina 13 18 5 3 5 39-20 2 2 3 16-9 3 1 2 23-11
9.  Jedynka/Świt Krzeszowice 12 13 4 1 7 29-30 4 1 3 27-20 0 0 4 2-10
10.  Novi Narama 13 10 3 1 9 18-52 2 0 5 11-27 1 1 4 7-25 1 3 1 0 0 4-0
11.  Górnik Wieliczka 13 10 2 4 7 23-44 0 3 3 9-19 2 1 4 14-25 1 0 0 0 1 0-4
12.  Piast Łapanów 13 9 3 0 10 11-70 1 0 7 2-51 2 0 3 9-19 1 3 1 0 0 2-1
13.  Starówka II Nowy Sącz 12 9 2 3 7 18-49 1 1 2 12-16 1 2 5 6-33 1 0 0 0 1 1-2
14.  Galena Trzebinia 13 0 0 0 13 7-99 0 0 6 5-40 0 0 7 2-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Trójka Staszówka/Jelna    2-2 2-1 4-2 2-0 3-0 
 2 Naprzód II Sobolów1-1     1-2 11-1 2-1 3-0 12-0 
 3 Progres Kraków2-1     2-0 4-0 4-1 8-2 5-0 4-0 13-0 
 4 Glinik Gorlice0-1 4-0     5-0 3-3 10-0 
 5 Szreniawa Nowy Wiśnicz0-4 3-1     3-0 3-1 0-0 4-0 
 6 Puszcza Niepołomice0-4 1-1 1-1     8-0 10-1 7-0 9-0 
 7 Victoria Zalas0-11 1-1 0-7 1-3     1-0 3-1 1-2 
 8 Piast Skawina1-2 2-2 1-2 3-1 0-1     1-1 8-0 
 9 Jedynka/Świt Krzeszowice1-8 1-1 0-4 3-2     9-1 7-0 0-3* 6-1 
 10 Novi Narama1-9 1-5 1-3 2-3 0-7     3-0* 3-0 
 11 Górnik Wieliczka2-2 2-2 0-3* 3-6 0-4     2-2 
 12 Piast Łapanów0-10 0-17 0-8 0-4 0-1 0-5 0-5     2-1 
 13 Starówka II Nowy Sącz1-3 0-11 1-1     10-1 
 14 Galena Trzebinia0-11 0-5 0-8 0-5 4-6 1-5     

REKLAMA

Kolejka 1

Pauza: Victoria Zalas, Trójka Staszówka/Jelna.
 
Piast Łapanów 0-4 Szreniawa Nowy Wiśnicz 22 sierpnia, 17:30
Puszcza Niepołomice 7-0 Starówka II Nowy Sącz 22 sierpnia, 17:00
Górnik Wieliczka 3-6 Piast Skawina 16 września, 17:00
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 11:00) odwołany
Progres Kraków 13-0 Galena Trzebinia 26 sierpnia, 14:30
Naprzód II Sobolów 1-2 Glinik Gorlice 29 sierpnia, 13:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 9-1 Novi Narama 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 2

Pauza: Piast Skawina, Starówka II Nowy Sącz.
 
Victoria Zalas 1-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 27 września, 11:00
Novi Narama 3-0 Galena Trzebinia 30 sierpnia, 17:00
nie odbył się
Progres Kraków 8-2 Górnik Wieliczka 29 sierpnia, 10:00
Piast Łapanów 0-8 Glinik Gorlice 7 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (26 września, 12:00) odwołany
Trójka Staszówka/Jelna 2-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 19 sierpnia, 17:00
Puszcza Niepołomice 0-4 Naprzód II Sobolów 7 września, 18:00

Kolejka 3

Pauza: Jedynka/Świt Krzeszowice, Puszcza Niepołomice.
 
Piast Skawina 2-2 Progres Kraków 6 września, 14:00
Górnik Wieliczka 0-4 Novi Narama 6 września, 11:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Glinik Gorlice 12 września, 16:00
Galena Trzebinia 0-5 Victoria Zalas 3 października, 11:00
Piast Łapanów 0-10 Trójka Staszówka/Jelna 15 września, 17:00
Naprzód II Sobolów 12-0 Starówka II Nowy Sącz 12 września, 13:00

Kolejka 4

Pauza: Naprzód II Sobolów, Progres Kraków.
 
Jedynka/Świt Krzeszowice 6-1 Galena Trzebinia 13 października, 16:30
Glinik Gorlice 0-1 Trójka Staszówka/Jelna 3 października, 14:00
Victoria Zalas 3-1 Górnik Wieliczka 11 października, 11:00
Piast Łapanów 2-1 Starówka II Nowy Sącz 10 października, 12:00
Puszcza Niepołomice 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 września, 17:00
Novi Narama 0-7 Piast Skawina 13 września, 17:00

Kolejka 5

Pauza: Galena Trzebinia, Glinik Gorlice.
 
Puszcza Niepołomice 10-1 Piast Łapanów 3 października, 15:00
Naprzód II Sobolów 1-1 Trójka Staszówka/Jelna 31 października, 14:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 7-0 Górnik Wieliczka 18 października, 11:00
Piast Skawina 0-1 Victoria Zalas 18 października, 15:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz 4-0 Starówka II Nowy Sącz 27 września, 14:30
Progres Kraków 4-1 Novi Narama 20 września, 12:00

Kolejka 6

Pauza: Novi Narama, Piast Łapanów.
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-4 Naprzód II Sobolów 10 października, 10:00
Galena Trzebinia 4-6 Górnik Wieliczka 24 października, 10:00
Victoria Zalas 1-1 Progres Kraków 25 października, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 4-2 Puszcza Niepołomice 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany
Jedynka/Świt Krzeszowice 3-2 Piast Skawina 25 października, 11:00
Starówka II Nowy Sącz 0-11 Glinik Gorlice 31 października, 11:00

Kolejka 7

Pauza: Górnik Wieliczka, Szreniawa Nowy Wiśnicz.
 
Piast Łapanów 0-17 Naprzód II Sobolów 30 września, 17:00
Piast Skawina 8-0 Galena Trzebinia 11 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 14:00) odwołany
Novi Narama 2-3 Victoria Zalas 8 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 12:00) odwołany
Starówka II Nowy Sącz 1-3 Trójka Staszówka/Jelna 18 października, 13:30
Glinik Gorlice 5-0 Puszcza Niepołomice 25 października, 14:00
Progres Kraków 4-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 31 października, 11:00

Kolejka 8 - 9-10 kwietnia

Novi Narama 1-5 Glinik Gorlice 10 kwietnia, 16:00
Galena Trzebinia 0-11 Trójka Staszówka/Jelna 9 kwietnia, 11:00
Progres Kraków 5-0 Piast Łapanów 9 kwietnia, 11:00
Piast Skawina 1-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 10 kwietnia, 10:00
Górnik Wieliczka 2-2 Naprzód II Sobolów 10 kwietnia, 15:30
Victoria Zalas 1-2 Starówka II Nowy Sącz 10 kwietnia, 15:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 0-4 Puszcza Niepołomice 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 9 - 16-17 kwietnia

Piast Łapanów 0-1 Victoria Zalas 16 kwietnia, 16:30
Naprzód II Sobolów 3-0 Novi Narama 16 kwietnia, 13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 17 kwietnia, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 3-0 Górnik Wieliczka 17 kwietnia, 11:00
Puszcza Niepołomice 1-1 Progres Kraków 20 kwietnia, 17:00
Starówka II Nowy Sącz 10-1 Galena Trzebinia 17 kwietnia, 11:00
Glinik Gorlice 3-3 Piast Skawina 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 10 - 23-24 kwietnia

Jedynka/Świt Krzeszowice 1-1 Glinik Gorlice 29 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (24 kwietnia, 11:00) odwołany
Novi Narama 1-9 Trójka Staszówka/Jelna 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (24 kwietnia, 14:30) odwołany
Progres Kraków 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (15 czerwca, 11:00) odwołany
Victoria Zalas 1-3 Puszcza Niepołomice 24 kwietnia, 12:00
Piast Skawina 1-2 Naprzód II Sobolów 24 kwietnia, 10:00
Galena Trzebinia 1-5 Piast Łapanów 23 kwietnia, 12:00
Górnik Wieliczka 2-2 Starówka II Nowy Sącz 23 kwietnia, 12:30

Kolejka 11 - 7-8 maja

Piast Łapanów 0-5 Górnik Wieliczka 7 maja, 17:00
Glinik Gorlice 4-0 Progres Kraków 8 maja, 13:00
Starówka II Nowy Sącz 1-1 Novi Narama 7 maja, 17:00
Puszcza Niepołomice 9-0 Galena Trzebinia 7 maja, 16:00
Trójka Staszówka/Jelna 2-0 Piast Skawina 8 maja, 11:00
Naprzód II Sobolów 2-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 11 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (8 maja, 13:00) odwołany
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 Victoria Zalas 7 maja, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 maja

Jedynka/Świt Krzeszowice 1-8 Trójka Staszówka/Jelna 11 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 14:00) odwołany / w drugim terminie w Moszczenicy
Piast Skawina 1-1 Starówka II Nowy Sącz 15 maja, 10:00
Galena Trzebinia 0-8 Szreniawa Nowy Wiśnicz 14 maja, 13:00
Górnik Wieliczka 0-3 Puszcza Niepołomice 15 maja, 15:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Novi Narama 3-0 Piast Łapanów 15 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Progres Kraków 2-1 Naprzód II Sobolów 14 maja, 11:00
Victoria Zalas 0-7 Glinik Gorlice 15 maja, 11:00

Kolejka 13 - 21-22 maja

Glinik Gorlice 10-0 Galena Trzebinia 5 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 11:00) odwołany
Naprzód II Sobolów 11-1 Victoria Zalas 22 maja, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 2-2 Progres Kraków 22 maja, 11:00
Piast Łapanów 0-5 Piast Skawina 22 maja, 11:00
Puszcza Niepołomice 8-0 Novi Narama 22 maja, 11:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Górnik Wieliczka 22 maja, 11:00
Starówka II Nowy Sącz - Jedynka/Świt Krzeszowice
w pierwotnym terminie (22 maja, 11:00) odwołany

REKLAMA

Kolejka 14 - 28-29 maja

Jedynka/Świt Krzeszowice 0-3 Piast Łapanów 28 maja, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Piast Skawina 3-1 Puszcza Niepołomice 28 maja, 13:30
Novi Narama 1-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 28 maja, 17:00
Górnik Wieliczka 2-2 Glinik Gorlice 28 maja, 17:00
Progres Kraków 4-0 Starówka II Nowy Sącz 28 maja, 17:00
Galena Trzebinia 0-5 Naprzód II Sobolów 28 maja, 13:00
Victoria Zalas 0-11 Trójka Staszówka/Jelna 28 maja, 17:00

II liga kobiet 2015/2016 (małopolska)

III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (mistrzowska))
III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (wschód))
III liga kobiet 2015/2016 (małopolska (zachód))
III liga kobiet 2015/2016 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas