[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2015/2016, grupa: B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 14 40 13 1 0 47-11 7 0 0 23-5 6 1 0 24-6
2.  Pogoń Szczecin 14 32 10 2 2 41-15 5 1 1 26-9 5 1 1 15-6
3.  Lechia Gdańsk 14 22 7 1 6 22-22 4 0 3 14-13 3 1 3 8-9
4.  Górnik Konin 14 17 5 2 7 25-30 3 1 3 8-11 2 1 4 17-19
5.  Arka Gdynia 14 16 4 4 6 21-17 2 3 2 13-7 2 1 4 8-10
6.  Zawisza Bydgoszcz 14 12 3 3 8 11-34 1 3 3 5-15 2 0 5 6-19
7.  Bałtyk Koszalin 14 11 3 2 9 12-30 3 1 3 10-10 0 1 6 2-20
8.  Chemik Bydgoszcz 14 9 2 3 9 11-31 1 0 6 5-16 1 3 3 6-15

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Lech Poznań    3-1 1-0 4-2 2-0 3-1 3-0 7-1 
 2 Pogoń Szczecin2-5     4-1 4-1 4-2 8-0 4-0 0-0 
 3 Lechia Gdańsk2-5 0-1     5-2 2-1 0-2 3-1 2-1 
 4 Górnik Konin0-4 0-3 1-0     0-1 3-2 3-0 1-1 
 5 Arka Gdynia1-1 1-2 0-0 2-2     4-0 4-0 1-2 
 6 Zawisza Bydgoszcz1-6 1-1 0-1 0-5 1-0     1-1 1-1 
 7 Bałtyk Koszalin0-1 1-3 2-4 2-1 1-1 1-0     3-0* 
 8 Chemik Bydgoszcz0-2 0-4 1-2 2-4 0-3 0-1 2-0     

Kolejka 1 - 19-20 marca

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Arka Gdynia 19 marca, 17:00
Wiktor Babiński 39
na bocznym boisku
Lech Poznań 3-0 Bałtyk Koszalin 20 marca, 12:00
Paweł Tupaj 18, Michał Skóraś 55, Hubert Sobol 79
w Popowie
Lechia Gdańsk 2-1 Chemik Bydgoszcz 20 marca, 13:00
Adrian Korbal 52 (s), Patryk Chudy 75 - Michał Wróblewski 42
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Pogoń Szczecin 4-1 Górnik Konin 20 marca, 13:30
Aron Stasiak 24, 80, Hubert Sadowski 70, Szymon Jopek 74 - Piotr Radoszewski 52
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 24 marca

Arka Gdynia 2-2 Górnik Konin 24 marca, 13:00
Oskar Sikorski 28, 68 - Mateusz Majer 17, Piotr Radoszewski 65
na Narodowym Stadionie Rugby
Chemik Bydgoszcz 0-4 Pogoń Szczecin 24 marca, 14:00
Aron Stasiak 25, 37, Bartosz Boniecki 28, 31
Bałtyk Koszalin 2-4 Lechia Gdańsk 24 marca, 16:00
Hubert Górka 3, Krzysztof Wańdzio 39 - Miłosz Kałahur 9, Patryk Biesiadziński 20, Mateusz Sopoćko 30, Oskar Rynkowski 80
Zawisza Bydgoszcz 1-6 Lech Poznań 24 marca, 17:00
Dorian Affeld 30 - Łukasz Adamczak 3, Jakub Borowiak 14, Tymoteusz Klupś 21, Eryk Kryg 37, Paweł Tupaj 58, Szymon Zalewski 79
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 2-3 kwietnia

Lech Poznań 2-0 Arka Gdynia 2 kwietnia, 16:00
Marcin Maćkowiak 38, Michał Skóraś 77
w Popowie
Lechia Gdańsk 0-2 Zawisza Bydgoszcz 3 kwietnia, 15:00
Piotr Przygocki 39, Dorian Affeld 58
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Pogoń Szczecin 4-0 Bałtyk Koszalin 3 kwietnia, 13:30
Stanisław Wawrzynowicz 24, Błażej Starzycki 42, 57, Dominik Nowakowski 62
na bocznym boisku
Górnik Konin 1-1 Chemik Bydgoszcz 2 kwietnia, 14:00
Jakub Matusiak 3 - Patryk Perliński 73

Kolejka 4 - 9-10 kwietnia

Arka Gdynia 1-2 Chemik Bydgoszcz 10 kwietnia, 15:00
Dawid Sarnowski 50 - Patryk Perliński 26, Daniel Nowakowski 65
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 2-1 Górnik Konin 9 kwietnia, 15:00
Dawid Gruchała 32, Szymon Siarnecki 71 - Wiktor Zioła 35
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Pogoń Szczecin 9 kwietnia, 17:00
Oskar Furst 71 - Szymon Jopek 80
na bocznym boisku
Lech Poznań 1-0 Lechia Gdańsk 9 kwietnia, 12:00
Serafin Szota 45
w Popowie

Kolejka 5 - 16-17 kwietnia

Lechia Gdańsk 2-1 Arka Gdynia 13 kwietnia, 15:00
Przemysław Macierzyński 3, Adrian Machol 12 - Piotr Grabowski 68
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany
Pogoń Szczecin 2-5 Lech Poznań 17 kwietnia, 13:30
Aron Stasiak 31, 40 - Dawid Kurminowski 22, Łukasz Norkowski 39, Kacper Chodyna 45, Jakub Moder 60, Aleksander Drobot 66
na bocznym boisku nr 6
Górnik Konin 3-2 Zawisza Bydgoszcz 16 kwietnia, 15:00
Patryk Szymczak 9, 64, Dominik Kałużny 53 - Jakub Makowski 16, Eryk Twardowski 77
Chemik Bydgoszcz 2-0 Bałtyk Koszalin 17 kwietnia, 16:00
Patryk Perliński 41, Filip Śliwiński 80

Kolejka 6 - 23-24 kwietnia

Arka Gdynia 4-0 Bałtyk Koszalin 23 kwietnia, 13:00
Wojciech Kafka 24, Krzysztof Bednarski 50, Adrian Polański 59, Oskar Ryk 72 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Chemik Bydgoszcz 23 kwietnia, 17:30
Jakub Makowski 7 - Michał Wróblewski 42
na bocznym boisku
Lech Poznań 4-2 Górnik Konin 24 kwietnia, 15:30
Patryk Szymaniak 10 (s), Paweł Tupaj 45, 70, Eryk Kryg 49 - Patryk Szymczak 4, Mateusz Majer 32
w Popowie
Lechia Gdańsk 0-1 Pogoń Szczecin 24 kwietnia, 15:00
Aron Stasiak 8
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 7 - 30 kwietnia-1 maja

Pogoń Szczecin 4-2 Arka Gdynia 30 kwietnia, 16:00
Aron Stasiak 17, 40, Maciej Żurawski 21, Szymon Jopek 33 - Dawid Sarnowski 68, Mateusz Klecha 80
na bocznym boisku nr 6
Górnik Konin 1-0 Lechia Gdańsk 30 kwietnia, 15:00
Mikołaj Karbowy 76
Chemik Bydgoszcz 0-2 Lech Poznań 30 kwietnia, 16:00
Hubert Sobol 61, Mateusz Skrzypczak 80
Bałtyk Koszalin 1-0 Zawisza Bydgoszcz 1 maja, 16:00
Dawid Gruchała 58

Kolejka 8 - 7-8 maja

Arka Gdynia 4-0 Zawisza Bydgoszcz 8 maja, 13:00
Wojciech Kafka 6, Adrian Polański 49, Oskar Bugajewski 70, Mateusz Klecha 74
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 0-1 Lech Poznań 8 maja, 11:00
Michał Skóraś 52
Chemik Bydgoszcz 1-2 Lechia Gdańsk 8 maja, 16:00
Jakub Adrych 53 - Patryk Biesiadziński 43, Mateusz Sopoćko 61
Górnik Konin 0-3 Pogoń Szczecin 7 maja, 15:00
Aron Stasiak 58, Dominik Andrzejewski 71, 80

Kolejka 9 - 14-15 maja

Górnik Konin 0-1 Arka Gdynia 14 maja, 15:00
Maciej Kozakowski 40
Pogoń Szczecin 0-0 Chemik Bydgoszcz 15 maja, 13:00
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk 3-1 Bałtyk Koszalin 15 maja, 17:00
Adrian Marchol 19, 66, Kamil Sikora 76 - Dawid Gruchała-Węsierski 36
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Lech Poznań 3-1 Zawisza Bydgoszcz 11 maja, 17:00
Eryk Kryg 16, 78, Sebastian Jarosz 20 - Maciej Jankowski 40
w Popowie

Kolejka 10 - 21-22 maja

Arka Gdynia 1-1 Lech Poznań 20 maja, 11:00
Wojciech Kafka 58 - Sebastian Jarosz 80
na Narodowym Stadionie Rugby
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Lechia Gdańsk 21 maja, 15:00
Aleksander Gabryel 21
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 1-3 Pogoń Szczecin 22 maja, 11:00
Dawid Gruchała 18 - Adrian Benedyczak 47, 58, Szymon Jopek 68 (k)
Chemik Bydgoszcz 2-4 Górnik Konin 22 maja, 16:00
Michał Wróblewski 15, Paweł Lasota 72 - Mateusz Majer 16, Adrian Łukasiewicz 22, Patryk Szymczak 31, Piotr Radoszewski 79

Kolejka 11 - 25 maja

Chemik Bydgoszcz 0-3 Arka Gdynia 25 maja, 17:00
Adrian Polański 6, 10, Filip Łukaszewski 58 (s)
Górnik Konin 3-0 Bałtyk Koszalin 25 maja, 16:00
Mateusz Majer 37, Piotr Radoszewski 57, Ryszard Rogowski 80
Pogoń Szczecin 8-0 Zawisza Bydgoszcz 25 maja, 15:00
Aron Stasiak 12, 44, Jan Imiołek 18, Błażej Starzycki 29, Bartosz Boniecki 40, Szymon Jopek 60, Jakub Paprzycki 70, Maciej Żurawski 79
na bocznym boisku
Lechia Gdańsk 2-5 Lech Poznań 25 maja, 11:00
Adrian Marchol 9, Mateusz Sopoćko 62 - Serafin Szota 3, 36, Eryk Kryg 18, Jakub Borowiak 43, Łukasz Adamczak 80
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 12 - 28-29 maja

Arka Gdynia 0-0 Lechia Gdańsk 29 maja, 13:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 3-1 Pogoń Szczecin 28 maja, 12:00
Tymoteusz Klupś 14, 15, Paweł Tupaj 26 - Adrian Benedyczak 2
w Popowie
Zawisza Bydgoszcz 0-5 Górnik Konin 28 maja, 16:00
Mateusz Majer 44, 53, Patryk Szymczak 50, Dominik Kałużny 70, 73
na bocznym boisku
Bałtyk Koszalin 3-0 Chemik Bydgoszcz 28 maja, 16:00
(wo)
Hubert Górka 47 - Patryk Perliński 50
na boisku 1-1

Kolejka 13 - 1 czerwca

Bałtyk Koszalin 1-1 Arka Gdynia 1 czerwca, 17:00
Jędrzej Ponurko 7 - Szymon Nowicki 77
Chemik Bydgoszcz 0-1 Zawisza Bydgoszcz 1 czerwca, 17:00
Maciej Jankowski 19
Górnik Konin 0-4 Lech Poznań 1 czerwca, 17:00
Aleksander Drobot 8, Eryk Kryg 20, Aleksander Theus 62, Hubert Sobol 78
Pogoń Szczecin 4-1 Lechia Gdańsk 1 czerwca, 17:00
Dominik Andrzejewski 30, Błażej Starzycki 58, Jakub Paprzycki 76, Adrian Benedyczak 77 - Dawid Zasada 37
na bocznym boisku

Kolejka 14 - 4-5 czerwca

Arka Gdynia 1-2 Pogoń Szczecin 4 czerwca, 17:00
Aron Stasiak 54 (s) - Jakub Paprzycki 30, Błażej Starzycki 90
w Chwaszczynie
Lechia Gdańsk 5-2 Górnik Konin 4 czerwca, 17:00
Dawid Zasada 39, 42, 68, Oskar Rynkowski 50, Mateusz Sopoćko 65 - Mateusz Majer 60, 80
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Lech Poznań 7-1 Chemik Bydgoszcz 4 czerwca, 17:00
Michał Skóraś 20, Hubert Sobol 35, 38, Paweł Tupaj 50, 69, Aleksander Theus 52, Tymoteusz Klupś 58 - Patryk Perliński 72
we Wronkach
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Bałtyk Koszalin 4 czerwca, 17:00
Dawid Wielosz 76 - Konrad Trzmiel 62
na bocznym boisku

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2015/2016

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2015/2016 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2015/2016 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2015/2016 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas