[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2015/2016, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin 14 37 12 1 1 55-8 5 1 1 30-5 7 0 0 25-3
2.  Ruch Chorzów 14 31 10 1 3 42-16 5 1 1 27-6 5 0 2 15-10
3.  Górnik Zabrze 14 29 9 2 3 28-14 5 0 2 17-8 4 2 1 11-6
4.  Miedź Legnica 14 20 6 2 6 15-19 3 1 3 7-6 3 1 3 8-13
5.  MOSiR Opole 14 16 5 1 8 20-31 3 0 4 12-14 2 1 4 8-17 2 4 1 1 0 4-3
6.  Pomologia Prószków 14 16 5 1 8 20-31 3 1 3 11-14 2 0 5 9-17 2 1 0 1 1 3-4
7.  Falubaz Zielona Góra 14 8 2 2 10 8-34 2 1 4 5-12 0 1 6 3-22
8.  Warta Gorzów Wielkopolski 14 6 2 0 12 7-42 2 0 5 6-15 0 0 7 1-27

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Zagłębie Lubin    5-0 1-2 1-1 4-1 5-0 7-1 7-0 
 2 Ruch Chorzów1-3     1-1 6-0 6-0 4-2 4-0 5-0 
 3 Górnik Zabrze1-3 3-1     1-2 4-2 1-0 4-0 3-0 
 4 Miedź Legnica0-1 0-3 4-1     0-1 2-0 0-0 1-0 
 5 MOSiR Opole1-5 2-3 0-2 0-1     3-2 2-1 4-0 
 6 Pomologia Prószków0-4 0-5 0-3 3-1 1-1     2-0 5-0 
 7 Falubaz Zielona Góra0-4 0-2 0-0 2-0 0-2 1-3     2-1 
 8 Warta Gorzów Wielkopolski0-5 0-1 0-2 0-3 2-1 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 19-20 marca

Górnik Zabrze 1-0 Pomologia Prószków 19 marca, 12:00
Mikołaj Franusik 8
na stadionie Walki Makoszowy
Miedź Legnica 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski 19 marca, 17:00
Oskar Machowski 35
Falubaz Zielona Góra 0-4 Zagłębie Lubin 19 marca, 14:30
Jakub Obłój 54, Jakub Ryś 68, 75, Szymon Targarz 70
MOSiR Opole 2-3 Ruch Chorzów 19 marca, 11:00
Kamil Salatycki 38, 46 - Bartosz Nowakowski 36, 66, Adrian Dąbrowski 40

Kolejka 2 - 24 marca

Pomologia Prószków 0-5 Ruch Chorzów 23 marca, 15:00
Artur Balicki 2, Adrian Dąbrowski 50, Bartosz Nowakowski 65, 67, Dominik Zięba 78
Zagłębie Lubin 4-1 MOSiR Opole 24 marca, 11:00
Jakub Obłój 4, 72, Krzysztof Staśkiewicz 18, Mateusz Kulchawy 56 - Grzegorz Grabas 56
na bocznym boisku
Warta Gorzów Wielkopolski 3-1 Falubaz Zielona Góra 24 marca, 15:00
Dawid Ufir 25, 56, 66 - Daniel Paszek 38
Górnik Zabrze 1-2 Miedź Legnica 24 marca, 12:00
Patryk Joachim 10 - Mirosław Kaźmierczak 26, Kacper Skotarczak 44
na stadionie Walki Makoszowy

Kolejka 3 - 2-3 kwietnia

Miedź Legnica 2-0 Pomologia Prószków 3 kwietnia, 17:00
Konrad Synowiec 59, Damian Podgórski 79
w Parku Miejskim
Falubaz Zielona Góra 0-0 Górnik Zabrze 2 kwietnia, 14:30
MOSiR Opole 4-0 Warta Gorzów Wielkopolski 2 kwietnia, 11:00
Kamil Salatycki 11, Martin Jagieła 59, Grzegorz Grabas 68, 71
Ruch Chorzów 1-3 Zagłębie Lubin 3 kwietnia, 14:20
Artur Balicki 38 - Dominik Zięba 37 (s), Krzysztof Staśkiewicz 51, Przemysław Siudak 77
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 80-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości

Kolejka 4 - 9-10 kwietnia

Pomologia Prószków 0-4 Zagłębie Lubin 10 kwietnia, 15:30
Jakub Obłój 12, 78, Jakub Ryś 15, 66
Warta Gorzów Wielkopolski 0-1 Ruch Chorzów 10 kwietnia, 16:00
Adrian Dąbrowski 55
Górnik Zabrze 4-2 MOSiR Opole 9 kwietnia, 14:00
Patryk Joachim 4, 49, Karol Jaksik 51, Dawid Skutnik 80 - Kamil Salatycki 24, Grzegorz Grabas 31
na stadionie MOSiR-u Sparta
Miedź Legnica 0-0 Falubaz Zielona Góra 9 kwietnia, 11:00
w Parku Miejskim

Kolejka 5 - 16-17 kwietnia

Falubaz Zielona Góra 1-3 Pomologia Prószków 16 kwietnia, 14:30
Mikołaj Krzyżosiak 22 - Dawid Rudnik 40, 80, Mateusz Suchodolski 55
MOSiR Opole 0-1 Miedź Legnica 16 kwietnia, 11:00
Martin Jagieła 73 (s)
Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze 16 kwietnia, 13:00
Dominik Lewandowski 18 - Michał Rymer 79
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Zagłębie Lubin 7-0 Warta Gorzów Wielkopolski 16 kwietnia, 14:00
Jakub Obłój 24, 50, Krzysztof Staśkiewicz 37, Jakub Ryś 60, 64, 72, Łukasz Szukiełowicz 79
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 23-24 kwietnia

Pomologia Prószków 5-0 Warta Gorzów Wielkopolski 11 maja, 18:00
Dawid Rudnik 19, Mateusz Świerc 24, Sebastian Strózik 46, 51, 53
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 17:00) odwołany
Górnik Zabrze 1-3 Zagłębie Lubin 23 kwietnia, 14:00
Patryk Joachim 69 - Jakub Obłój 14, 80, Jakub Ryś 31
na stadionie Walki Makoszowy
Miedź Legnica 0-3 Ruch Chorzów 24 kwietnia, 11:00
Dominik Lewandowski 38, Artur Balicki 53, 70
Falubaz Zielona Góra 0-2 MOSiR Opole 23 kwietnia, 12:00
Jakub Lakwa 61, Marek Kotula 74

Kolejka 7 - 30 kwietnia-1 maja

MOSiR Opole 3-2 Pomologia Prószków 30 kwietnia, 11:00
Jakub Wacławczyk 12, Sebastian Bryłka 76, Marek Kotula 80 - Sebastian Strózik 7, Mateusz Suchodolski 75
Ruch Chorzów 4-0 Falubaz Zielona Góra 30 kwietnia, 13:00
Dominik Lewandowski 9, 21, 78, Albert Piwko 43
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Zagłębie Lubin 1-1 Miedź Legnica 30 kwietnia, 11:00
Jakub Ryś 40 - Mirosław Kaźmierczak 31
na bocznym boisku
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Górnik Zabrze 30 kwietnia, 15:00
Damian Jaworski 41, Patryk Joachim 54

Kolejka 8 - 7-8 maja

Pomologia Prószków 0-3 Górnik Zabrze 8 maja, 16:00
Seweryn Wesołowski 15, Tymoteusz Wojdanowski 26, 52
Warta Gorzów Wielkopolski 0-3 Miedź Legnica 8 maja, 16:00
Mirosław Kaźmierczak 26, 61, 68
Zagłębie Lubin 7-1 Falubaz Zielona Góra 7 maja, 11:00
Krzysztof Staśkiewicz 25, 49, Jakub Obłój 40, Jakub Ryś 50, Szymon Tragarz 54, Marcel Wolan 69, Karol Wierzchowski 73 - Kamil Ochab 72
na bocznym boisku
Ruch Chorzów 6-0 MOSiR Opole 7 maja, 13:00
Adrian Dąbrowski 2, Adrian Kajpust 15, Bartosz Nowakowski 25, 55, Patryk Sikora 30, Dominik Zięba 50
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy

Kolejka 9 - 14-15 maja

Ruch Chorzów 4-2 Pomologia Prószków 14 maja, 13:00
Adrian Dąbrowski 12, Dominik Lewandowski 20, Bartosz Nowakowski 30, Łukasz Jaworek 66 - Mateusz Świerc 56, Mateusz Suchodolski 67
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
MOSiR Opole 1-5 Zagłębie Lubin 11 maja, 17:00
Jakub Lakwa 18 - Jakub Obłój 10, Kornel Ciupka 15, Marcel Wolan 59, 71, Karol Wierzchowski 66
w pierwotnym terminie (14 maja, 11:00) odwołany
Falubaz Zielona Góra 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 14 maja, 12:00
Przemysław Złamański 11, 80 - Oskar Janus 3
Miedź Legnica 4-1 Górnik Zabrze 15 maja, 14:00
Jakub Giełda 14, 78, Mateusz Kopia 48 (s), Kacper Skotarczak 80 - Oskar Machowski 60 (s)
w Parku Miejskim

Kolejka 10 - 21-22 maja

Pomologia Prószków 3-1 Miedź Legnica 22 maja, 16:00
Dawid Rudnik 20, 48, Sebastian Strózik 38 - Łukasz Kubań 54
Górnik Zabrze 4-0 Falubaz Zielona Góra 21 maja, 16:00
Patryk Joachim 29, 73, Dawid Skutnik 60, 70
na stadionie MOSiR-u Sparta
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 MOSiR Opole 22 maja, 16:00
Wojciech Stefaniak 46, Dawid Ufir 49 - Patryk Grzywaczewski 48 (s)
Zagłębie Lubin 5-0 Ruch Chorzów 22 maja, 14:00
Krzysztof Staśkiewicz 1, Jakub Ryś 36, Jakub Obłój 55, Karol Wierzchowski 72, Norbert Walczak 78
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 25 maja

Zagłębie Lubin 5-0 Pomologia Prószków 19 maja, 12:00
Jakub Ryś 14, 70, Szymon Targarz 26, Jakub Obłój 60, Kornel Ciupka 63
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany
Ruch Chorzów 5-0 Warta Gorzów Wielkopolski 25 maja, 16:00
Dominik Lewandowski 36, Łukasz Jaworek 43, 80, Artur Balicki 60, 80
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
MOSiR Opole 0-2 Górnik Zabrze 25 maja, 17:00
Andrzej Malik 13, Patryk Joachim 76
Falubaz Zielona Góra 2-0 Miedź Legnica 25 maja, 15:00
Przemysław Złamański 68, Kamil Ochab 76

Kolejka 12 - 28-29 maja

Pomologia Prószków 2-0 Falubaz Zielona Góra 29 maja, 16:00
Piotr Strzelecki 66, Sebastian Strózik 71
Miedź Legnica 0-1 MOSiR Opole 28 maja, 11:00
Jakub Lakwa 39
Górnik Zabrze 3-1 Ruch Chorzów 28 maja, 12:00
Andrzej Malik 7, Patryk Joachim 54, Tymoteusz Wojdanowski 61 - Artur Balicki 14
na stadionie MOSiR-u Sparta
Warta Gorzów Wielkopolski 0-5 Zagłębie Lubin 29 maja, 16:00
Krzysztof Staśkiewicz 37, 52, 63, Karol Wierzchowski 75, Jakub Ryś 77

Kolejka 13 - 1 czerwca

Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Pomologia Prószków 1 czerwca, 17:00
Paweł Kulesa 78 - Mateusz Suchodolski 45, Dawid Rudnik 59
Zagłębie Lubin 1-2 Górnik Zabrze 7 czerwca, 17:00
Krzysztof Staśkiewicz 49 - Seweryn Wesołowski 39, Tymoteusz Wojdanowski 48
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (1 czerwca, 17:00) goście nie dojechali
Ruch Chorzów 6-0 Miedź Legnica 1 czerwca, 17:00
Dominik Lewandowski 12, 50, 78, Bartosz Nowakowski 38, 51, Artur Balicki 64
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
MOSiR Opole 2-1 Falubaz Zielona Góra 1 czerwca, 17:00
Jakub Moc 56, Grzegorz Grabas 80 - Przemysław Złamański 54

Kolejka 14 - 4-5 czerwca

Pomologia Prószków 1-1 MOSiR Opole 4 czerwca, 17:00
Sebastian Strózik 31 - Sebastian Bryłka 68
Falubaz Zielona Góra 0-2 Ruch Chorzów 4 czerwca, 17:00
Bartosz Nowakowski 51, Dominik Lewandowski 55
Miedź Legnica 0-1 Zagłębie Lubin 4 czerwca, 17:00
Karol Wierzchowski 33
w Parku Miejskim
Górnik Zabrze 3-0 Warta Gorzów Wielkopolski 4 czerwca, 17:00
Seweryn Wesołowski 2, Patryk Joachim 29, Michał Rymer 80
na stadionie MOSiR-u Sparta

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2015/2016

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2015/2016 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2015/2016 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2015/2016 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas