[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Skierniewice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Głuchów 15 31 10 1 4 39-28 6 0 3 22-19 4 1 1 17-9
2.  Manchatan Nowy Kawęczyn 15 30 9 3 3 56-28 4 2 2 33-16 5 1 1 23-12
3.  Sobpol Konopnica 15 22 7 1 7 34-40 5 1 2 23-17 2 0 5 11-23
4.  Jutrzenka Mokra Prawa 15 18 4 6 5 26-29 3 4 0 14-8 1 2 5 12-21
5.  Korona Stary Dwór 15 16 4 4 7 29-43 3 1 3 16-15 1 3 4 13-28
6.  Muskador Wola Pękoszewska 15 9 2 3 10 25-41 1 1 4 12-14 1 2 6 13-27
All Stars Boguszyce i Jutrzenka II Drzewce wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6 
 1 GKS Głuchów    3-1 
0-4 
3-1 
2-1 
3-1 3-4 
3-2 
1-2 
4-3 
 2 Manchatan Nowy Kawęczyn3-5     1-2 
7-2 
1-1 
3-1 
4-4 
10-0 
4-1 
 3 Sobpol Konopnica1-2 2-7     5-4 
4-0 
2-1 
4-0 
2-2 
3-1 
 4 Jutrzenka Mokra Prawa2-2 
2-1 
1-1 3-2     1-1 1-1 
4-0 
 5 Korona Stary Dwór1-4 1-2 1-2 2-2 
3-2 
    3-0* 
5-3 
 6 Muskador Wola Pękoszewska0-3* 2-4 
3-4 
6-1 0-1 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Sobpol Konopnica - All Stars Boguszyce 28 sierpnia, 11:00
było 6-2, anulowany
Muskador Wola Pękoszewska 0-3 GKS Głuchów 27 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-3
Manchatan Nowy Kawęczyn - Jutrzenka II Drzewce 27 sierpnia, 17:00
było 3-0, anulowany
Korona Stary Dwór 2-2 Jutrzenka Mokra Prawa 28 sierpnia, 14:30

Kolejka 2 - 3-4 września

All Stars Boguszyce - Jutrzenka Mokra Prawa 4 września, 15:00
było 1-3, anulowany
Jutrzenka II Drzewce - Korona Stary Dwór 3 września, 17:00
było 2-0, anulowany
GKS Głuchów 3-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 4 września, 11:00
Sobpol Konopnica 2-2 Muskador Wola Pękoszewska 4 września, 15:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Muskador Wola Pękoszewska - All Stars Boguszyce 10 września, 16:30
było 5-1, anulowany
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-2 Sobpol Konopnica 10 września, 17:00
Korona Stary Dwór 1-4 GKS Głuchów 11 września, 11:30
Jutrzenka Mokra Prawa - Jutrzenka II Drzewce 11 września, 15:00
było 0-0, anulowany

Kolejka 4 - 17-18 września

All Stars Boguszyce - Jutrzenka II Drzewce 17 września, 15:00
było 3-1, anulowany
GKS Głuchów 3-1 Jutrzenka Mokra Prawa 17 września, 16:00
Sobpol Konopnica 2-1 Korona Stary Dwór 18 września, 15:00
Muskador Wola Pękoszewska 2-4 Manchatan Nowy Kawęczyn 12 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (17 września, 15:00) odwołany

Kolejka 5 - 24-25 września

Manchatan Nowy Kawęczyn - All Stars Boguszyce 24 września, 16:00
było 7-1, anulowany
Korona Stary Dwór 3-0 Muskador Wola Pękoszewska 25 września, 11:30
(wo)
przerwany w 8. minucie przy stanie 1-0 - zawodnik drużyny gości naruszył nietykalność cielesną sędziego i zawodnika gospodarzy
Jutrzenka Mokra Prawa 3-2 Sobpol Konopnica 25 września, 15:00
Jutrzenka II Drzewce - GKS Głuchów 25 września, 16:00
było 0-5, anulowany

Kolejka 6 - 1-2 października

All Stars Boguszyce - GKS Głuchów 2 października, 14:00
było 1-5, anulowany
Sobpol Konopnica - Jutrzenka II Drzewce 2 października, 11:00
było 3-8, anulowany
Muskador Wola Pękoszewska 0-1 Jutrzenka Mokra Prawa 1 października, 16:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 4-4 Korona Stary Dwór 2 października, 14:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Korona Stary Dwór - All Stars Boguszyce 9 października, 11:30
było 3-2, anulowany
Jutrzenka Mokra Prawa 1-1 Manchatan Nowy Kawęczyn 9 października, 14:00
Jutrzenka II Drzewce - Muskador Wola Pękoszewska 9 października, 16:00
było 0-2, anulowany
GKS Głuchów 3-1 Sobpol Konopnica 12 listopada, 14:00

Kolejka 8 - 15-16 października

All Stars Boguszyce - Sobpol Konopnica 16 października, 15:00
było 2-3, anulowany
GKS Głuchów 1-2 Muskador Wola Pękoszewska 16 października, 11:00
Jutrzenka II Drzewce - Manchatan Nowy Kawęczyn 15 października, 15:30
było 1-9, anulowany
Jutrzenka Mokra Prawa 1-1 Korona Stary Dwór 16 października, 14:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Jutrzenka Mokra Prawa - All Stars Boguszyce 23 października, 14:00
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Korona Stary Dwór - Jutrzenka II Drzewce 23 października, 11:30
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-5 GKS Głuchów 22 października, 15:30
Muskador Wola Pękoszewska 6-1 Sobpol Konopnica 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

All Stars Boguszyce - Muskador Wola Pękoszewska 30 października, 14:00
było 0-2, anulowany
Sobpol Konopnica 2-7 Manchatan Nowy Kawęczyn 30 października, 14:00
GKS Głuchów 3-4 Korona Stary Dwór 30 października, 11:00
Jutrzenka II Drzewce - Jutrzenka Mokra Prawa 30 października, 13:00
przerwany z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Jutrzenka II Drzewce - All Stars Boguszyce 6 listopada, 11:00
nie odbył się
Jutrzenka Mokra Prawa 2-2 GKS Głuchów 6 listopada, 14:00
Korona Stary Dwór 1-2 Sobpol Konopnica 6 listopada, 11:30
Manchatan Nowy Kawęczyn 4-1 Muskador Wola Pękoszewska 5 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Pauza: Manchatan Nowy Kawęczyn, GKS Głuchów.
 
Muskador Wola Pękoszewska 1-1 Korona Stary Dwór 1 kwietnia, 16:30
Sobpol Konopnica 5-4 Jutrzenka Mokra Prawa 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Pauza: Sobpol Konopnica, GKS Głuchów.
 
Jutrzenka Mokra Prawa 1-1 Muskador Wola Pękoszewska 9 kwietnia, 14:00
Korona Stary Dwór 1-2 Manchatan Nowy Kawęczyn 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Pauza: Korona Stary Dwór, Muskador Wola Pękoszewska.
 
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-1 Jutrzenka Mokra Prawa 22 kwietnia, 16:00
Sobpol Konopnica 1-2 GKS Głuchów 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Pauza: Jutrzenka Mokra Prawa, Sobpol Konopnica.
 
GKS Głuchów 4-3 Muskador Wola Pękoszewska 29 kwietnia, 14:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 10-0 Korona Stary Dwór 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Pauza: Sobpol Konopnica, GKS Głuchów.
 
Korona Stary Dwór 3-2 Jutrzenka Mokra Prawa 7 maja, 11:00
Muskador Wola Pękoszewska 3-4 Manchatan Nowy Kawęczyn 6 maja, 17:00

Kolejka 17 - 13-14 maja

Pauza: Jutrzenka Mokra Prawa, Manchatan Nowy Kawęczyn.
 
GKS Głuchów 3-2 Korona Stary Dwór 13 maja, 16:00
Sobpol Konopnica 3-1 Muskador Wola Pękoszewska 14 maja, 16:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

Pauza: Muskador Wola Pękoszewska, Korona Stary Dwór.
 
Jutrzenka Mokra Prawa 2-1 GKS Głuchów 21 maja, 14:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 7-2 Sobpol Konopnica 20 maja, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

Sobpol Konopnica 4-0 Jutrzenka Mokra Prawa 27 maja, 15:00
GKS Głuchów 0-4 Manchatan Nowy Kawęczyn 27 maja, 16:00
Korona Stary Dwór 5-3 Muskador Wola Pękoszewska 21 maja, 11:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Pauza: GKS Głuchów, Manchatan Nowy Kawęczyn.
 
Jutrzenka Mokra Prawa 4-0 Muskador Wola Pękoszewska 4 czerwca, 14:00
Sobpol Konopnica 4-0 Korona Stary Dwór 4 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Pauza: Korona Stary Dwór, Muskador Wola Pękoszewska.
 
Manchatan Nowy Kawęczyn 3-1 Jutrzenka Mokra Prawa 11 czerwca, 11:00
GKS Głuchów 2-1 Sobpol Konopnica 6 maja, 16:00

Klasa A 2016/2017 (Skierniewice)

Klasa B 2016/2017 (Skierniewice III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas