[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2016/2017, grupa: Skierniewice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Białka Biała Rawska 18 52 17 1 0 86-16 9 1 0 52-7 8 0 0 34-9
2.  LKS Grabice 18 36 12 0 6 56-46 7 0 3 38-16 5 0 3 18-30
3.  Sokół Regnów 18 30 9 3 6 43-29 5 1 3 26-14 4 2 3 17-15
4.  Start Pukinin 18 29 9 2 7 45-30 5 1 3 29-12 4 1 4 16-18
5.  Bio-Sad Sadkowice 18 22 7 1 10 41-45 4 0 5 24-18 3 1 5 17-27
6.  Victoria Chrząszczew 18 16 5 1 12 26-66 3 1 4 14-19 2 0 8 12-47
7.  Iskra Babsk 18 0 0 0 18 11-76 0 0 8 9-30 0 0 10 2-46
Iskra Babsk wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Białka Biała Rawska    6-0 
11-2 
2-2 
3-0* 
5-1 
2-1 
1-0 12-0 
3-0 
7-1 
 2 LKS Grabice2-3     3-0* 
4-2 
3-2 
1-2 
2-3 
8-2 
4-1 8-1 
3-0* 
 3 Sokół Regnów1-5 7-2     1-2 
0-2 
4-0 
1-1 
4-0 
5-2 
3-0* 
 4 Start Pukinin2-3 0-1 1-1     3-0* 
1-4 
8-2 
6-1 
5-0 
3-0* 
 5 Bio-Sad Sadkowice0-5 
0-3* 
2-3 1-2 5-2     3-0* 
2-3 
8-0 
3-0* 
 6 Victoria Chrząszczew1-7 3-4 
0-3* 
0-3 1-1 3-1     3-0* 
3-0* 
 7 Iskra Babsk3-5 
0-3* 
1-3 1-4 
0-3* 
0-3* 4-6 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Victoria Chrząszczew.
 
Start Pukinin 2-3 Białka Biała Rawska 28 sierpnia, 13:30
Sokół Regnów 4-0 Bio-Sad Sadkowice 28 sierpnia, 11:00
LKS Grabice 8-1 Iskra Babsk 13 listopada, 13:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Iskra Babsk.
 
Bio-Sad Sadkowice 2-3 LKS Grabice 4 września, 11:00
Białka Biała Rawska 2-2 Sokół Regnów 4 września, 13:00
Victoria Chrząszczew 1-1 Start Pukinin 4 września, 15:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Start Pukinin.
 
Sokół Regnów 4-0 Victoria Chrząszczew 11 września, 11:00
LKS Grabice 2-3 Białka Biała Rawska 11 września, 14:00
Iskra Babsk 4-6 Bio-Sad Sadkowice 11 września, 11:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Bio-Sad Sadkowice.
 
Białka Biała Rawska 7-1 Iskra Babsk 18 września, 13:00
Victoria Chrząszczew 3-4 LKS Grabice 18 września, 15:00
Start Pukinin 1-1 Sokół Regnów 18 września, 11:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Sokół Regnów.
 
LKS Grabice 3-2 Start Pukinin 25 września, 14:00
Iskra Babsk 0-3 Victoria Chrząszczew 25 września, 11:00
(wo)
na boisku 0-2
Bio-Sad Sadkowice 0-5 Białka Biała Rawska 25 września, 10:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Białka Biała Rawska.
 
Victoria Chrząszczew 3-1 Bio-Sad Sadkowice 2 października, 14:00
Start Pukinin 5-0 Iskra Babsk 2 października, 13:30
Sokół Regnów 7-2 LKS Grabice 2 października, 11:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: LKS Grabice.
 
Iskra Babsk 1-4 Sokół Regnów 9 października, 11:00
Bio-Sad Sadkowice 5-2 Start Pukinin 9 października, 10:00
Białka Biała Rawska 12-0 Victoria Chrząszczew 9 października, 13:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Victoria Chrząszczew.
 
Białka Biała Rawska 5-1 Start Pukinin 16 października, 13:00
Bio-Sad Sadkowice 1-2 Sokół Regnów 16 października, 12:00
Iskra Babsk 1-3 LKS Grabice 16 października, 11:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Iskra Babsk.
 
LKS Grabice 2-3 Bio-Sad Sadkowice 23 października, 14:00
Sokół Regnów 1-5 Białka Biała Rawska 23 października, 11:00
Start Pukinin 8-2 Victoria Chrząszczew 23 października, 13:30

Kolejka 10 - 29-30 października

Pauza: Start Pukinin.
 
Victoria Chrząszczew 0-3 Sokół Regnów 30 października, 14:00
Białka Biała Rawska 6-0 LKS Grabice 30 października, 12:00
Bio-Sad Sadkowice 8-0 Iskra Babsk 30 października, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: Bio-Sad Sadkowice.
 
Iskra Babsk 3-5 Białka Biała Rawska 6 listopada, 11:00
LKS Grabice 4-1 Victoria Chrząszczew 6 listopada, 13:00
Sokół Regnów 1-2 Start Pukinin 6 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Pauza: Sokół Regnów.
 
Start Pukinin 0-1 LKS Grabice 2 kwietnia, 11:00
Victoria Chrząszczew 3-0 Iskra Babsk
(wo)
Białka Biała Rawska 1-0 Bio-Sad Sadkowice 2 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Pauza: Białka Biała Rawska.
 
Bio-Sad Sadkowice 3-0 Victoria Chrząszczew 9 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-3
Iskra Babsk 0-3 Start Pukinin
(wo)
LKS Grabice 3-0 Sokół Regnów 9 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-2

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Pauza: LKS Grabice.
 
Sokół Regnów 3-0 Iskra Babsk
(wo)
Start Pukinin 3-0 Bio-Sad Sadkowice 23 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-1
Victoria Chrząszczew 1-7 Białka Biała Rawska 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Pauza: Sokół Regnów.
 
Bio-Sad Sadkowice 3-0 Iskra Babsk
(wo)
LKS Grabice 1-2 Start Pukinin 30 kwietnia, 11:00
Białka Biała Rawska 3-0 Victoria Chrząszczew 30 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

Pauza: Białka Biała Rawska.
 
Start Pukinin 1-4 Bio-Sad Sadkowice 7 maja, 11:00
Victoria Chrząszczew 0-3 LKS Grabice 7 maja, 15:00
(wo)
nie odbył się
Iskra Babsk 0-3 Sokół Regnów
(wo)

Kolejka 17 - 13-14 maja

Pauza: Bio-Sad Sadkowice.
 
Białka Biała Rawska 2-1 Start Pukinin 14 maja, 14:00
LKS Grabice 3-0 Iskra Babsk
(wo)
Sokół Regnów 5-2 Victoria Chrząszczew 14 maja, 11:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

Pauza: Start Pukinin.
 
Victoria Chrząszczew 3-0 Iskra Babsk
(wo)
LKS Grabice 4-2 Sokół Regnów 21 maja, 11:00
Bio-Sad Sadkowice 0-3 Białka Biała Rawska 21 maja, 13:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 19 - 27-28 maja

Pauza: Iskra Babsk.
 
Start Pukinin 6-1 Victoria Chrząszczew 28 maja, 13:00
Białka Biała Rawska 11-2 LKS Grabice 28 maja, 14:00
Sokół Regnów 1-1 Bio-Sad Sadkowice 28 maja, 11:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Pauza: LKS Grabice.
 
Iskra Babsk 0-3 Białka Biała Rawska
(wo)
Sokół Regnów 0-2 Start Pukinin 4 czerwca, 11:00
Bio-Sad Sadkowice 2-3 Victoria Chrząszczew 4 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Pauza: Victoria Chrząszczew.
 
LKS Grabice 8-2 Bio-Sad Sadkowice 11 czerwca, 14:00
Białka Biała Rawska 3-0 Sokół Regnów 11 czerwca, 14:00
(wo)
nie odbył się
Start Pukinin 3-0 Iskra Babsk
(wo)

Klasa A 2016/2017 (Skierniewice)

Klasa B 2016/2017 (Skierniewice II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas