[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Legnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Radwanice 30 81 26 3 1 125-29 14 1 0 78-13 12 2 1 47-16
2.  Dragon Jaczów 30 67 21 4 5 98-48 11 4 0 56-20 10 0 5 42-28
3.  Pogoń Góra 30 63 20 3 7 91-42 10 2 3 45-16 10 1 4 46-26 2 3 1 0 1 6-6
4.  Zawisza Serby 30 63 20 3 7 130-64 13 0 2 82-33 7 3 5 48-31 2 3 1 0 1 6-6
5.  Gwardia Białołęka 30 60 19 3 8 97-52 12 1 2 56-21 7 2 6 41-31
6.  LZS Buczyna 30 57 18 3 9 94-60 12 0 3 54-28 6 3 6 40-32
7.  Mieszko Ruszowice 30 52 16 4 10 121-70 8 3 4 51-34 8 1 6 70-36
8.  Victoria Parchów 30 43 13 4 13 83-77 7 1 7 52-39 6 3 6 31-38
9.  Sokół Jerzmanowa 30 38 11 5 14 88-88 7 2 6 58-42 4 3 8 30-46
10.  Korona Czernina 30 36 11 3 16 80-107 8 1 6 55-43 3 2 10 25-64
11.  Łagoszowia Łagoszów 30 33 10 3 17 58-101 7 2 6 33-38 3 1 11 25-63
12.  Victoria Siciny 30 30 10 0 20 51-84 9 0 6 34-26 1 0 14 17-58
13.  LZS Komorniki (k. Polkowic) 30 29 9 2 19 52-108 5 1 9 22-40 4 1 10 30-68
14.  Orzeł Czerna 30 23 6 5 19 60-104 4 4 7 33-49 2 1 12 27-55
15.  Iskra Droglowice 30 16 5 1 24 68-126 3 1 11 43-61 2 0 13 25-65
16.  Zryw Kotla 30 6 2 0 28 25-161 2 0 13 13-53 0 0 15 12-108

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Płomień Radwanice    3-2 2-0 3-3 4-0 4-1 3-2 3-0 8-2 3-0 3-1 4-0 6-1 3-0 15-1 14-0 
 2 Dragon Jaczów1-1     3-2 5-2 2-2 2-2 4-3 3-3 3-1 6-0 8-0 2-0 5-0 3-0 4-2 5-2 
 3 Pogoń Góra3-1 0-2     1-2 1-1 4-1 3-3 1-2 3-0* 6-1 1-0 5-0 5-2 4-1 3-0 5-0 
 4 Zawisza Serby1-3 4-1 4-5     3-2 2-1 3-2 5-4 7-1 9-2 11-2 6-1 7-2 6-4 1-0 13-3 
 5 Gwardia Białołęka0-3* 5-1 0-2 5-4     1-0 3-2 1-1 7-1 3-1 6-0 4-0 5-2 8-3 4-1 4-0 
 6 LZS Buczyna2-3 0-4 3-2 0-4 3-1     4-2 6-1 4-3 4-1 3-1 4-2 5-0 5-1 5-2 6-1 
 7 Mieszko Ruszowice0-2 2-4 0-3 1-1 3-1 5-4     3-0* 3-3 4-5 2-2 6-1 4-3 5-2 4-3 9-0 
 8 Victoria Parchów0-6 4-5 0-3 1-0 0-4 2-4 2-4     2-2 10-1 3-1 9-2 10-0 0-6 3-0 6-1 
 9 Sokół Jerzmanowa2-3 1-4 5-2 8-4 2-3 3-4 7-1 7-2     6-1 2-7 2-1 4-4 1-1 2-4 6-1 
 10 Korona Czernina1-9 3-1 2-3 1-4 3-2 3-2 3-8 1-3 2-2     9-1 3-2 0-2 2-0 10-3 12-1 
 11 Łagoszowia Łagoszów2-3 1-3 3-3 2-2 1-3 1-7 1-5 2-1 1-5 4-0     2-1 3-0 3-2 3-2 4-1 
 12 Victoria Siciny1-3 2-0 0-3 2-1 2-1 0-1 1-5 2-4 1-3 4-2 3-0     8-1 3-0* 2-1 3-1 
 13 LZS Komorniki (k. Polkowic)0-2 0-1 0-6 1-3 1-3 0-7 0-8 0-1 1-0 2-2 4-0 0-3*     4-2 6-2 3-0 
 14 Orzeł Czerna2-2 1-7 2-6 1-5 3-4 2-2 0-8 1-1 1-5 2-2 4-1 3-1 1-3     3-1 7-1 
 15 Iskra Droglowice1-3 1-4 1-3 0-8 3-7 2-2 2-7 3-5 0-2 0-5 4-6 6-2 3-6 6-1     11-0 
 16 Zryw Kotla0-3 1-3 1-3 0-5 0-7 1-2 0-10 0-3 3-0 1-2 0-3 2-1 2-4 2-4 0-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zawisza Serby 3-2 Gwardia Białołęka 21 sierpnia, 14:00
LZS Buczyna 6-1 Zryw Kotla 21 sierpnia, 14:00
Victoria Siciny 8-1 LZS Komorniki (k. Polkowic) 21 sierpnia, 14:00
Victoria Parchów 10-1 Korona Czernina 21 sierpnia, 11:00
Sokół Jerzmanowa 2-7 Łagoszowia Łagoszów 21 sierpnia, 14:00
Pogoń Góra 3-3 Mieszko Ruszowice 21 sierpnia, 17:00
Płomień Radwanice 3-0 Orzeł Czerna 21 sierpnia, 14:00
Dragon Jaczów 4-2 Iskra Droglowice 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Mieszko Ruszowice 0-2 Płomień Radwanice 28 sierpnia, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 3-3 Pogoń Góra 28 sierpnia, 14:00
Korona Czernina 2-2 Sokół Jerzmanowa 28 sierpnia, 14:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-1 Victoria Parchów 28 sierpnia, 11:00
Zryw Kotla 2-1 Victoria Siciny 28 sierpnia, 16:00
Gwardia Białołęka 1-0 LZS Buczyna 28 sierpnia, 15:30
Iskra Droglowice 0-8 Zawisza Serby 28 sierpnia, 14:00
Orzeł Czerna 1-7 Dragon Jaczów 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

LZS Buczyna 5-2 Iskra Droglowice 4 września, 14:00
Victoria Siciny 2-1 Gwardia Białołęka 4 września, 11:00
Victoria Parchów 6-1 Zryw Kotla 4 września, 14:00
Sokół Jerzmanowa 4-4 LZS Komorniki (k. Polkowic) 4 września, 14:00
Pogoń Góra 6-1 Korona Czernina 4 września, 17:00
Płomień Radwanice 3-1 Łagoszowia Łagoszów 4 września, 16:00
Orzeł Czerna 0-8 Mieszko Ruszowice 4 września, 14:00
Dragon Jaczów 5-2 Zawisza Serby 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Łagoszowia Łagoszów 3-2 Orzeł Czerna 11 września, 16:00
Korona Czernina 1-9 Płomień Radwanice 11 września, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-6 Pogoń Góra 11 września, 14:00
Zryw Kotla 3-0 Sokół Jerzmanowa 11 września, 15:00
Gwardia Białołęka 1-1 Victoria Parchów 11 września, 15:30
Iskra Droglowice 6-2 Victoria Siciny 11 września, 14:00
Zawisza Serby 2-1 LZS Buczyna 11 września, 15:00
Mieszko Ruszowice 2-4 Dragon Jaczów 11 września, 14:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Victoria Siciny 2-1 Zawisza Serby 18 września, 11:00
Victoria Parchów 3-0 Iskra Droglowice 18 września, 14:00
Sokół Jerzmanowa 2-3 Gwardia Białołęka 18 września, 14:00
Pogoń Góra 5-0 Zryw Kotla 18 września, 15:00
Płomień Radwanice 6-1 LZS Komorniki (k. Polkowic) 17 września, 17:00
Orzeł Czerna 2-2 Korona Czernina 18 września, 11:00
Mieszko Ruszowice 2-2 Łagoszowia Łagoszów 18 września, 14:00
Dragon Jaczów 2-2 LZS Buczyna 18 września, 12:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Korona Czernina 3-8 Mieszko Ruszowice 25 września, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-2 Orzeł Czerna 25 września, 14:00
Zryw Kotla 0-3 Płomień Radwanice 25 września, 15:00
Gwardia Białołęka 0-2 Pogoń Góra 25 września, 11:00
Iskra Droglowice 0-2 Sokół Jerzmanowa 25 września, 14:00
Zawisza Serby 5-4 Victoria Parchów 25 września, 17:00
LZS Buczyna 4-2 Victoria Siciny 25 września, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 1-3 Dragon Jaczów 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Victoria Parchów 2-4 LZS Buczyna 2 października, 14:00
Sokół Jerzmanowa 8-4 Zawisza Serby 2 października, 14:00
Pogoń Góra 3-0 Iskra Droglowice 2 października, 15:00
Płomień Radwanice 4-0 Gwardia Białołęka 1 października, 17:00
Orzeł Czerna 7-1 Zryw Kotla 2 października, 14:00
Mieszko Ruszowice 4-3 LZS Komorniki (k. Polkowic) 2 października, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 4-0 Korona Czernina 2 października, 15:00
Dragon Jaczów 2-0 Victoria Siciny 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-0 Łagoszowia Łagoszów 9 października, 14:00
Zryw Kotla 0-10 Mieszko Ruszowice 9 października, 15:00
Gwardia Białołęka 8-3 Orzeł Czerna 9 października, 14:00
Iskra Droglowice 1-3 Płomień Radwanice 9 października, 14:00
Zawisza Serby 4-5 Pogoń Góra 8 października, 16:00
LZS Buczyna 4-3 Sokół Jerzmanowa 9 października, 14:00
Victoria Siciny 2-4 Victoria Parchów 9 października, 11:00
Korona Czernina 3-1 Dragon Jaczów 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Sokół Jerzmanowa 2-1 Victoria Siciny 16 października, 14:00
Pogoń Góra 4-1 LZS Buczyna 16 października, 15:00
Płomień Radwanice 3-3 Zawisza Serby 15 października, 16:00
Orzeł Czerna 3-1 Iskra Droglowice 16 października, 14:00
Mieszko Ruszowice 3-1 Gwardia Białołęka 16 października, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 4-1 Zryw Kotla 16 października, 15:00
Korona Czernina 0-2 LZS Komorniki (k. Polkowic) 16 października, 11:00
Dragon Jaczów 3-3 Victoria Parchów 16 października, 12:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Zryw Kotla 1-2 Korona Czernina 23 października, 15:00
Gwardia Białołęka 6-0 Łagoszowia Łagoszów 23 października, 14:00
Iskra Droglowice 2-7 Mieszko Ruszowice 23 października, 14:00
Zawisza Serby 6-4 Orzeł Czerna 22 października, 16:00
LZS Buczyna 2-3 Płomień Radwanice 23 października, 14:00
Victoria Siciny 0-3 Pogoń Góra 22 października, 16:00
Victoria Parchów 2-2 Sokół Jerzmanowa 23 października, 14:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-1 Dragon Jaczów 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pogoń Góra 1-2 Victoria Parchów 30 października, 14:00
Płomień Radwanice 4-0 Victoria Siciny 30 października, 14:00
Orzeł Czerna 2-2 LZS Buczyna 30 października, 14:00
Mieszko Ruszowice 1-1 Zawisza Serby 30 października, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 3-2 Iskra Droglowice 29 października, 16:00
Korona Czernina 3-2 Gwardia Białołęka 30 października, 11:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 3-0 Zryw Kotla 30 października, 14:00
Dragon Jaczów 3-1 Sokół Jerzmanowa 30 października, 12:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Dragon Jaczów 5-2 Zryw Kotla 5 listopada, 15:00
Gwardia Białołęka 5-2 LZS Komorniki (k. Polkowic) 6 listopada, 14:00
Iskra Droglowice 0-5 Korona Czernina 6 listopada, 14:00
Zawisza Serby 11-2 Łagoszowia Łagoszów 6 listopada, 14:00
LZS Buczyna 4-2 Mieszko Ruszowice 6 listopada, 11:00
Victoria Siciny 3-0 Orzeł Czerna 6 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-3
Victoria Parchów 0-6 Płomień Radwanice 6 listopada, 14:00
Sokół Jerzmanowa 5-2 Pogoń Góra 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Płomień Radwanice 8-2 Sokół Jerzmanowa 11 listopada, 14:00
Orzeł Czerna 1-1 Victoria Parchów 11 listopada, 14:00
Mieszko Ruszowice 6-1 Victoria Siciny 11 listopada, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 1-7 LZS Buczyna 11 listopada, 11:00
Korona Czernina 1-4 Zawisza Serby 11 listopada, 14:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 6-2 Iskra Droglowice 11 listopada, 14:00
Zryw Kotla 0-7 Gwardia Białołęka 11 listopada, 14:00
Dragon Jaczów 3-2 Pogoń Góra 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 13 listopada

Dragon Jaczów 2-2 Gwardia Białołęka 13 listopada, 11:00
Iskra Droglowice 11-0 Zryw Kotla 13 listopada, 14:00
Zawisza Serby 7-2 LZS Komorniki (k. Polkowic) 13 listopada, 15:00
LZS Buczyna 4-1 Korona Czernina 13 listopada, 14:00
Victoria Siciny 3-0 Łagoszowia Łagoszów 13 listopada, 11:00
Victoria Parchów 2-4 Mieszko Ruszowice 13 listopada, 14:00
Sokół Jerzmanowa 1-1 Orzeł Czerna 13 listopada, 14:00
Pogoń Góra 3-1 Płomień Radwanice 13 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Płomień Radwanice 3-2 Dragon Jaczów 20 listopada, 13:00
Orzeł Czerna 2-6 Pogoń Góra 20 listopada, 14:00
Mieszko Ruszowice 3-3 Sokół Jerzmanowa 20 listopada, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 2-1 Victoria Parchów 20 listopada, 14:00
Korona Czernina 3-2 Victoria Siciny 20 listopada, 14:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-7 LZS Buczyna 19 listopada, 14:00
Zryw Kotla 0-5 Zawisza Serby 19 listopada, 14:00
Gwardia Białołęka 4-1 Iskra Droglowice 20 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 marca

Iskra Droglowice 1-4 Dragon Jaczów 15 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (12 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwardia Białołęka 5-4 Zawisza Serby 12 marca, 11:00
Zryw Kotla 1-2 LZS Buczyna 12 marca, 14:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-3 Victoria Siciny 12 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
Korona Czernina 1-3 Victoria Parchów 12 marca, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 1-5 Sokół Jerzmanowa 12 marca, 15:00
Mieszko Ruszowice 0-3 Pogoń Góra 12 marca, 14:00
Orzeł Czerna 2-2 Płomień Radwanice 12 marca, 14:00

Kolejka 17 - 18-19 marca

Dragon Jaczów 3-0 Orzeł Czerna 19 marca, 14:00
Płomień Radwanice 3-2 Mieszko Ruszowice 19 marca, 14:00
Pogoń Góra 1-0 Łagoszowia Łagoszów 19 marca, 14:00
Sokół Jerzmanowa 6-1 Korona Czernina 19 marca, 14:00
Victoria Parchów 10-0 LZS Komorniki (k. Polkowic) 18 marca, 16:00
Victoria Siciny 3-1 Zryw Kotla 18 marca, 16:00
w Łękanowie
LZS Buczyna 3-1 Gwardia Białołęka 19 marca, 14:00
Zawisza Serby 1-0 Iskra Droglowice 26 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 25-26 marca

Zawisza Serby 4-1 Dragon Jaczów 25 marca, 15:00
Iskra Droglowice 2-2 LZS Buczyna 26 marca, 14:00
Gwardia Białołęka 4-0 Victoria Siciny 26 marca, 16:00
Zryw Kotla 0-3 Victoria Parchów 26 marca, 15:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 1-0 Sokół Jerzmanowa 26 marca, 14:00
Korona Czernina 2-3 Pogoń Góra 26 marca, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 2-3 Płomień Radwanice 26 marca, 14:00
Mieszko Ruszowice 5-2 Orzeł Czerna 26 marca, 14:00

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Dragon Jaczów 4-3 Mieszko Ruszowice 2 kwietnia, 14:00
Orzeł Czerna 4-1 Łagoszowia Łagoszów 2 kwietnia, 14:00
Płomień Radwanice 3-0 Korona Czernina 2 kwietnia, 14:00
Pogoń Góra 5-2 LZS Komorniki (k. Polkowic) 2 kwietnia, 14:00
Sokół Jerzmanowa 6-1 Zryw Kotla 2 kwietnia, 14:00
Victoria Parchów 0-4 Gwardia Białołęka 1 kwietnia, 16:00
Victoria Siciny 2-1 Iskra Droglowice 1 kwietnia, 16:00
w Łękanowie
LZS Buczyna 0-4 Zawisza Serby 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

LZS Buczyna 0-4 Dragon Jaczów 9 kwietnia, 11:00
Zawisza Serby 6-1 Victoria Siciny 8 kwietnia, 15:00
Iskra Droglowice 3-5 Victoria Parchów 9 kwietnia, 14:00
Gwardia Białołęka 7-1 Sokół Jerzmanowa 8 kwietnia, 16:00
Zryw Kotla 1-3 Pogoń Góra 9 kwietnia, 15:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-2 Płomień Radwanice 9 kwietnia, 14:00
Korona Czernina 2-0 Orzeł Czerna 9 kwietnia, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 1-5 Mieszko Ruszowice 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Dragon Jaczów 8-0 Łagoszowia Łagoszów 22 kwietnia, 15:30
Mieszko Ruszowice 4-5 Korona Czernina 23 kwietnia, 14:00
Orzeł Czerna 1-3 LZS Komorniki (k. Polkowic) 23 kwietnia, 14:00
Płomień Radwanice 14-0 Zryw Kotla 23 kwietnia, 14:00
Pogoń Góra 1-1 Gwardia Białołęka 22 kwietnia, 16:00
Sokół Jerzmanowa 2-4 Iskra Droglowice 23 kwietnia, 14:00
Victoria Parchów 1-0 Zawisza Serby 22 kwietnia, 16:00
Victoria Siciny 0-1 LZS Buczyna 22 kwietnia, 16:00
w Łękanowie

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Victoria Siciny 2-0 Dragon Jaczów 29 kwietnia, 16:00
w Łękanowie
LZS Buczyna 6-1 Victoria Parchów 30 kwietnia, 15:00
Zawisza Serby 7-1 Sokół Jerzmanowa 29 kwietnia, 15:00
Iskra Droglowice 1-3 Pogoń Góra 30 kwietnia, 14:00
Gwardia Białołęka 0-3 Płomień Radwanice 30 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
Zryw Kotla 2-4 Orzeł Czerna 30 kwietnia, 15:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 0-8 Mieszko Ruszowice 30 kwietnia, 14:00
Korona Czernina 9-1 Łagoszowia Łagoszów 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 3 maja

Dragon Jaczów 6-0 Korona Czernina 3 maja, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 3-0 LZS Komorniki (k. Polkowic) 3 maja, 14:00
Mieszko Ruszowice 9-0 Zryw Kotla 3 maja, 14:00
Orzeł Czerna 3-4 Gwardia Białołęka 3 maja, 14:00
Płomień Radwanice 15-1 Iskra Droglowice 3 maja, 14:00
Pogoń Góra 1-2 Zawisza Serby 3 maja, 14:00
Sokół Jerzmanowa 3-4 LZS Buczyna 3 maja, 14:00
Victoria Parchów 9-2 Victoria Siciny 3 maja, 14:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Victoria Parchów 4-5 Dragon Jaczów 6 maja, 16:00
Victoria Siciny 1-3 Sokół Jerzmanowa 6 maja, 16:00
w Łękanowie
LZS Buczyna 3-2 Pogoń Góra 7 maja, 14:00
Zawisza Serby 1-3 Płomień Radwanice 6 maja, 15:00
Iskra Droglowice 6-1 Orzeł Czerna 7 maja, 14:00
Gwardia Białołęka 3-2 Mieszko Ruszowice 7 maja, 14:00
Zryw Kotla 0-3 Łagoszowia Łagoszów 7 maja, 16:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-2 Korona Czernina 7 maja, 14:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Dragon Jaczów 5-0 LZS Komorniki (k. Polkowic) 14 maja, 14:00
Korona Czernina 12-1 Zryw Kotla 14 maja, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 1-3 Gwardia Białołęka 13 maja, 16:30
Mieszko Ruszowice 4-3 Iskra Droglowice 14 maja, 14:00
Orzeł Czerna 1-5 Zawisza Serby 14 maja, 14:00
Płomień Radwanice 4-1 LZS Buczyna 13 maja, 16:00
Pogoń Góra 5-0 Victoria Siciny 14 maja, 14:00
Sokół Jerzmanowa 7-2 Victoria Parchów 14 maja, 14:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Sokół Jerzmanowa 1-4 Dragon Jaczów 21 maja, 14:00
Victoria Parchów 0-3 Pogoń Góra 20 maja, 16:00
Victoria Siciny 1-3 Płomień Radwanice 20 maja, 16:00
LZS Buczyna 5-1 Orzeł Czerna 21 maja, 14:00
Zawisza Serby 3-2 Mieszko Ruszowice 20 maja, 15:00
Iskra Droglowice 4-6 Łagoszowia Łagoszów 21 maja, 14:00
Gwardia Białołęka 3-1 Korona Czernina 21 maja, 16:00
Zryw Kotla 2-4 LZS Komorniki (k. Polkowic) 21 maja, 16:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Zryw Kotla 1-3 Dragon Jaczów 28 maja, 16:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 1-3 Gwardia Białołęka 28 maja, 14:00
Korona Czernina 10-3 Iskra Droglowice 28 maja, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 2-2 Zawisza Serby 27 maja, 17:00
Mieszko Ruszowice 5-4 LZS Buczyna 27 maja, 15:00
Orzeł Czerna 3-1 Victoria Siciny 27 maja, 18:00
Płomień Radwanice 3-0 Victoria Parchów 28 maja, 14:00
Pogoń Góra 3-0 Sokół Jerzmanowa 28 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Pogoń Góra 0-2 Dragon Jaczów 4 czerwca, 16:00
Sokół Jerzmanowa 2-3 Płomień Radwanice 4 czerwca, 14:00
Victoria Parchów 0-6 Orzeł Czerna 3 czerwca, 16:00
Victoria Siciny 1-5 Mieszko Ruszowice 3 czerwca, 16:00
w Łękanowie
LZS Buczyna 3-1 Łagoszowia Łagoszów 4 czerwca, 14:00
Zawisza Serby 9-2 Korona Czernina 3 czerwca, 17:00
Iskra Droglowice 3-6 LZS Komorniki (k. Polkowic) 4 czerwca, 14:00
Gwardia Białołęka 4-0 Zryw Kotla 4 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Gwardia Białołęka 5-1 Dragon Jaczów 18 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 14:00) nie odbył się z powodu braku sędziów
Zryw Kotla 0-3 Iskra Droglowice 11 czerwca, 16:00
LZS Komorniki (k. Polkowic) 1-3 Zawisza Serby 10 czerwca, 16:00
Korona Czernina 3-2 LZS Buczyna 11 czerwca, 14:00
Łagoszowia Łagoszów 2-1 Victoria Siciny 11 czerwca, 14:00
Mieszko Ruszowice 3-0 Victoria Parchów 10 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Czerna 1-5 Sokół Jerzmanowa 10 czerwca, 16:00
Płomień Radwanice 2-0 Pogoń Góra 11 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Dragon Jaczów 1-1 Płomień Radwanice 15 czerwca, 14:00
Pogoń Góra 4-1 Orzeł Czerna 15 czerwca, 14:00
Sokół Jerzmanowa 7-1 Mieszko Ruszowice 15 czerwca, 14:00
Victoria Parchów 3-1 Łagoszowia Łagoszów 15 czerwca, 14:00
Victoria Siciny 4-2 Korona Czernina 15 czerwca, 14:00
LZS Buczyna 5-0 LZS Komorniki (k. Polkowic) 15 czerwca, 14:00
Zawisza Serby 13-3 Zryw Kotla 15 czerwca, 14:00
Iskra Droglowice 3-7 Gwardia Białołęka 15 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Legnica)

Klasa A 2016/2017 (Legnica II)
Klasa A 2016/2017 (Legnica III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas