[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Legnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Rudna 30 83 27 2 1 178-24 14 1 0 93-10 13 1 1 85-14
2.  KS Legnickie Pole 30 78 25 3 2 100-27 11 3 1 44-9 14 0 1 56-18
3.  Ikar Miłogostowice 30 71 23 2 5 142-34 12 1 2 85-14 11 1 3 57-20
4.  Zryw Kłębanowice 30 61 19 4 7 105-53 10 1 4 45-25 9 3 3 60-28 2 3 1 0 1 4-3
5.  Górnik Lubin 30 61 19 4 7 84-48 11 2 2 45-17 8 2 5 39-31 2 3 1 0 1 3-4
6.  Sparta Parszowice 30 56 18 2 10 113-68 10 1 4 66-35 8 1 6 47-33
7.  Orzeł Mikołajowice 30 46 15 1 14 62-78 7 1 7 26-40 8 0 7 36-38
8.  Wilki Różana 30 44 13 5 12 101-70 8 2 5 58-35 5 3 7 43-35
9.  Albatros Jaśkowice 30 39 12 3 15 67-77 8 1 6 41-31 4 2 9 26-46
10.  Fortuna Obora 30 31 10 1 19 91-133 6 0 9 62-66 4 1 10 29-67 2 6 2 0 0 13-2
11.  Czarni Dziewień 30 31 9 4 17 57-79 4 2 9 31-36 5 2 8 26-43 2 0 0 0 2 2-13
12.  Mewa Kunice 30 29 9 2 19 61-112 4 1 10 32-48 5 1 9 29-64
13.  Unia Miłoradzice 30 28 9 1 20 64-111 6 0 9 36-49 3 1 11 28-62
14.  Błękitni Koskowice 30 26 8 2 20 67-150 5 2 8 41-61 3 0 12 26-89
15.  Polgeo Lusina 30 15 5 0 25 41-137 2 0 13 17-77 3 0 12 24-60
16.  Relaks Szklary Dolne 30 3 1 0 29 20-152 1 0 14 11-67 0 0 15 9-85
Relaks Szklary Dolne wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Rudna    5-0 3-0 7-1 2-2 7-1 9-1 4-2 4-2 10-0 4-0 3-0* 10-0 11-0 11-1 3-0* 
 2 KS Legnickie Pole0-1     1-1 2-0 2-0 3-1 2-1 1-1 1-1 6-0 7-1 5-2 3-0* 2-0 3-0* 6-0 
 3 Ikar Miłogostowice1-2 1-3     2-2 7-1 4-1 2-1 5-2 7-0 8-0 4-0 6-1 4-0 9-0 9-1 16-0 
 4 Zryw Kłębanowice0-3 1-2 1-3     3-1 4-2 3-1 1-2 2-0 4-4 1-0 7-1 9-5 3-1 3-0* 3-0* 
 5 Górnik Lubin2-2 1-3 1-0 2-1     4-0 1-2 2-2 4-1 3-0 5-1 4-1 5-2 5-1 3-1 3-0* 
 6 Sparta Parszowice5-4 1-2 3-7 3-3 3-4     6-2 4-2 6-0 5-1 3-5 14-0 4-2 3-2 3-0* 3-1 
 7 Orzeł Mikołajowice0-6 1-5 1-5 0-3 0-5 1-1     2-1 0-2 5-4 3-1 4-1 3-1 3-2 0-3* 3-0* 
 8 Wilki Różana1-6 2-3 4-3 2-2 1-3 2-5 4-1     5-2 8-2 0-1 2-2 5-0 14-3 5-2 3-0* 
 9 Albatros Jaśkowice0-7 0-2 0-5 1-2 3-2 2-3 3-1 2-1     3-1 2-2 0-3 2-1 17-1 3-0* 3-0* 
 10 Fortuna Obora0-14 0-8 1-3 2-6 2-4 1-8 2-7 1-4 5-2     9-0 13-1 2-5 5-4 2-0 17-0 
 11 Czarni Dziewień0-4 1-4 2-4 0-3 1-3 0-2 1-2 2-2 2-2 2-4     0-3* 5-1 6-2 6-0 3-0* 
 12 Mewa Kunice0-7 1-3 0-6 2-5 0-5 2-0 0-1 2-1 1-3 7-1 2-5     3-3 2-3 1-2 9-3 
 13 Unia Miłoradzice1-6 2-4 1-5 2-8 2-1 3-4 1-2 1-5 4-2 1-5 2-1 0-2     7-0 6-4 3-0 
 14 Błękitni Koskowice2-8 2-7 2-6 0-4 3-3 0-3* 3-6 7-4 3-1 3-4 0-0 4-2 5-0     0-8 7-5 
 15 Polgeo Lusina0-5 0-7 0-6 2-7 2-4 0-13 1-4 0-7 0-4 2-0 1-4 2-7 2-5 2-4     3-0* 
 16 Relaks Szklary Dolne2-10 0-3* 0-3* 1-13 0-1 0-3* 0-4 1-7 2-4 0-3* 0-5 0-3* 0-3* 0-3* 5-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Polgeo Lusina 0-4 Albatros Jaśkowice 21 sierpnia, 14:00
Unia Miłoradzice 7-0 Błękitni Koskowice 21 sierpnia, 15:00
Fortuna Obora 1-8 Sparta Parszowice 21 sierpnia, 11:00
Relaks Szklary Dolne 0-1 Górnik Lubin 21 sierpnia, 14:00
Orzeł Mikołajowice 4-1 Mewa Kunice 21 sierpnia, 14:00
Ikar Miłogostowice 2-2 Zryw Kłębanowice 20 sierpnia, 17:00
Wilki Różana 2-3 KS Legnickie Pole 21 sierpnia, 14:00
Czarni Dziewień 0-4 Sparta Rudna 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Albatros Jaśkowice 0-2 KS Legnickie Pole 27 sierpnia, 17:00
Zryw Kłębanowice 1-2 Wilki Różana 27 sierpnia, 17:15
Mewa Kunice 0-6 Ikar Miłogostowice 28 sierpnia, 14:00
Górnik Lubin 1-2 Orzeł Mikołajowice 28 sierpnia, 14:00
Sparta Parszowice 3-1 Relaks Szklary Dolne 28 sierpnia, 11:00
Czarni Dziewień 2-4 Fortuna Obora 28 sierpnia, 14:00
Błękitni Koskowice 2-8 Sparta Rudna 28 sierpnia, 14:00
Polgeo Lusina 2-5 Unia Miłoradzice 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Unia Miłoradzice 4-2 Albatros Jaśkowice 4 września, 15:00
Sparta Rudna 11-1 Polgeo Lusina 4 września, 11:00
Fortuna Obora 5-4 Błękitni Koskowice 4 września, 11:00
Relaks Szklary Dolne 0-5 Czarni Dziewień 4 września, 14:00
Orzeł Mikołajowice 1-1 Sparta Parszowice 4 września, 14:00
Ikar Miłogostowice 7-1 Górnik Lubin 3 września, 17:00
Wilki Różana 2-2 Mewa Kunice 4 września, 14:00
KS Legnickie Pole 2-0 Zryw Kłębanowice 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Albatros Jaśkowice 1-2 Zryw Kłębanowice 11 września, 11:00
Mewa Kunice 1-3 KS Legnickie Pole 11 września, 14:00
Górnik Lubin 2-2 Wilki Różana 11 września, 14:00
Sparta Parszowice 3-7 Ikar Miłogostowice 11 września, 11:00
Czarni Dziewień 1-2 Orzeł Mikołajowice 11 września, 14:00
Błękitni Koskowice 7-5 Relaks Szklary Dolne 10 września, 15:00
Polgeo Lusina 2-0 Fortuna Obora 10 września, 16:00
Unia Miłoradzice 1-6 Sparta Rudna 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Sparta Rudna 4-2 Albatros Jaśkowice 17 września, 16:00
Fortuna Obora 2-5 Unia Miłoradzice 18 września, 11:00
Relaks Szklary Dolne 5-2 Polgeo Lusina 18 września, 14:00
Orzeł Mikołajowice 3-2 Błękitni Koskowice 17 września, 16:00
Ikar Miłogostowice 4-0 Czarni Dziewień 17 września, 17:00
Wilki Różana 2-5 Sparta Parszowice 18 września, 14:00
KS Legnickie Pole 2-0 Górnik Lubin 17 września, 16:00
Zryw Kłębanowice 7-1 Mewa Kunice 18 września, 13:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Albatros Jaśkowice 0-3 Mewa Kunice 24 września, 17:00
Górnik Lubin 2-1 Zryw Kłębanowice 25 września, 14:00
Sparta Parszowice 1-2 KS Legnickie Pole 25 września, 11:00
Czarni Dziewień 2-2 Wilki Różana 25 września, 14:00
Błękitni Koskowice 2-6 Ikar Miłogostowice 25 września, 14:00
Polgeo Lusina 1-4 Orzeł Mikołajowice 24 września, 16:00
Unia Miłoradzice 3-0 Relaks Szklary Dolne 25 września, 15:00
Sparta Rudna 10-0 Fortuna Obora 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Fortuna Obora 5-2 Albatros Jaśkowice 2 października, 14:00
Relaks Szklary Dolne 2-10 Sparta Rudna 2 października, 14:00
Orzeł Mikołajowice 3-1 Unia Miłoradzice 2 października, 14:00
Ikar Miłogostowice 9-1 Polgeo Lusina 1 października, 16:00
Wilki Różana 14-3 Błękitni Koskowice 2 października, 14:00
KS Legnickie Pole 7-1 Czarni Dziewień 1 października, 16:00
Zryw Kłębanowice 4-2 Sparta Parszowice 2 października, 14:00
Mewa Kunice 0-5 Górnik Lubin 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Albatros Jaśkowice 3-2 Górnik Lubin 8 października, 16:00
Sparta Parszowice 14-0 Mewa Kunice 9 października, 11:00
Czarni Dziewień 0-3 Zryw Kłębanowice 9 października, 14:00
Błękitni Koskowice 2-7 KS Legnickie Pole 9 października, 14:00
Polgeo Lusina 0-7 Wilki Różana 9 października, 14:00
Unia Miłoradzice 1-5 Ikar Miłogostowice 9 października, 15:00
Sparta Rudna 9-1 Orzeł Mikołajowice 8 października, 16:00
Fortuna Obora 17-0 Relaks Szklary Dolne 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Relaks Szklary Dolne 2-4 Albatros Jaśkowice 16 października, 14:00
Orzeł Mikołajowice 5-4 Fortuna Obora 16 października, 14:00
Ikar Miłogostowice 1-2 Sparta Rudna 15 października, 15:00
Wilki Różana 5-0 Unia Miłoradzice 16 października, 14:00
KS Legnickie Pole 3-0 Polgeo Lusina 15 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
Zryw Kłębanowice 3-1 Błękitni Koskowice 16 października, 11:00
Mewa Kunice 2-5 Czarni Dziewień 16 października, 14:00
Górnik Lubin 4-0 Sparta Parszowice 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Albatros Jaśkowice 2-3 Sparta Parszowice 23 października, 11:00
Czarni Dziewień 1-3 Górnik Lubin 23 października, 14:00
Błękitni Koskowice 4-2 Mewa Kunice 23 października, 14:00
Polgeo Lusina 2-7 Zryw Kłębanowice 23 października, 14:00
Unia Miłoradzice 2-4 KS Legnickie Pole 23 października, 14:00
Sparta Rudna 4-2 Wilki Różana 23 października, 14:00
Fortuna Obora 1-3 Ikar Miłogostowice 23 października, 11:00
Relaks Szklary Dolne 0-4 Orzeł Mikołajowice 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Orzeł Mikołajowice 0-2 Albatros Jaśkowice 30 października, 14:00
Ikar Miłogostowice 16-0 Relaks Szklary Dolne 30 października, 14:00
Wilki Różana 8-2 Fortuna Obora 30 października, 14:00
KS Legnickie Pole 0-1 Sparta Rudna 29 października, 15:00
Zryw Kłębanowice 9-5 Unia Miłoradzice 30 października, 11:00
Mewa Kunice 1-2 Polgeo Lusina 30 października, 14:00
Górnik Lubin 5-1 Błękitni Koskowice 29 października, 15:00
Sparta Parszowice 3-5 Czarni Dziewień 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Albatros Jaśkowice 2-2 Czarni Dziewień 6 listopada, 11:00
Błękitni Koskowice 0-3 Sparta Parszowice 6 listopada, 14:00
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu
Polgeo Lusina 2-4 Górnik Lubin 6 listopada, 14:00
Unia Miłoradzice 0-2 Mewa Kunice 6 listopada, 14:00
Sparta Rudna 7-1 Zryw Kłębanowice 6 listopada, 14:00
Fortuna Obora 0-8 KS Legnickie Pole 6 listopada, 11:00
Relaks Szklary Dolne 1-7 Wilki Różana 6 listopada, 14:00
Orzeł Mikołajowice 1-5 Ikar Miłogostowice 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Ikar Miłogostowice 7-0 Albatros Jaśkowice 11 listopada, 14:00
Wilki Różana 4-1 Orzeł Mikołajowice 11 listopada, 14:00
KS Legnickie Pole 6-0 Relaks Szklary Dolne 11 listopada, 14:00
Zryw Kłębanowice 4-4 Fortuna Obora 11 listopada, 11:00
Mewa Kunice 0-7 Sparta Rudna 11 listopada, 14:00
Górnik Lubin 5-2 Unia Miłoradzice 11 listopada, 14:00
Sparta Parszowice 3-0 Polgeo Lusina 11 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 3-5
Czarni Dziewień 6-2 Błękitni Koskowice 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 13 listopada

Albatros Jaśkowice 17-1 Błękitni Koskowice 13 listopada, 11:00
Polgeo Lusina 1-4 Czarni Dziewień 13 listopada, 14:00
Unia Miłoradzice 3-4 Sparta Parszowice 13 listopada, 11:00
Sparta Rudna 2-2 Górnik Lubin 13 listopada, 14:00
Fortuna Obora 13-1 Mewa Kunice 13 listopada, 11:00
Relaks Szklary Dolne 1-13 Zryw Kłębanowice 13 listopada, 14:00
Orzeł Mikołajowice 1-5 KS Legnickie Pole 13 listopada, 14:00
Ikar Miłogostowice 5-2 Wilki Różana 13 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Wilki Różana 5-2 Albatros Jaśkowice 20 listopada, 14:00
KS Legnickie Pole 1-1 Ikar Miłogostowice 20 listopada, 14:00
Zryw Kłębanowice 3-1 Orzeł Mikołajowice 20 listopada, 14:00
Mewa Kunice 9-3 Relaks Szklary Dolne 20 listopada, 12:00
Górnik Lubin 3-0 Fortuna Obora 20 listopada, 14:00
Sparta Parszowice 5-4 Sparta Rudna 20 listopada, 11:00
Czarni Dziewień 5-1 Unia Miłoradzice 20 listopada, 14:00
Błękitni Koskowice 0-8 Polgeo Lusina 20 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-12 marca

Sparta Rudna 4-0 Czarni Dziewień 11 marca, 16:00
Albatros Jaśkowice 3-0 Polgeo Lusina 12 marca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Błękitni Koskowice 5-0 Unia Miłoradzice 11 marca, 15:00
Sparta Parszowice 5-1 Fortuna Obora 12 marca, 11:00
Górnik Lubin 3-0 Relaks Szklary Dolne
(wo)
Mewa Kunice 0-1 Orzeł Mikołajowice 12 marca, 14:00
Zryw Kłębanowice 1-3 Ikar Miłogostowice 12 marca, 14:00
KS Legnickie Pole 1-1 Wilki Różana 11 marca, 15:00

Kolejka 17 - 18-19 marca

KS Legnickie Pole 1-1 Albatros Jaśkowice 18 marca, 15:00
Wilki Różana 2-2 Zryw Kłębanowice 19 marca, 14:00
Ikar Miłogostowice 6-1 Mewa Kunice 17 maja, 17:30
w Kunicach; Ikar gospodarzem / w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (15 kwietnia, 15:00) odwołany
Orzeł Mikołajowice 0-5 Górnik Lubin 19 marca, 14:00
Relaks Szklary Dolne 0-3 Sparta Parszowice
(wo)
Fortuna Obora 9-0 Czarni Dziewień 19 marca, 14:00
Sparta Rudna 11-0 Błękitni Koskowice 18 marca, 16:00
Unia Miłoradzice 6-4 Polgeo Lusina 19 marca, 14:00
w Lubinie; na stadionie Górnika

Kolejka 18 - 25-26 marca

Albatros Jaśkowice 2-1 Unia Miłoradzice 26 marca, 11:00
Polgeo Lusina 0-5 Sparta Rudna 26 marca, 14:00
Błękitni Koskowice 3-4 Fortuna Obora 26 marca, 14:00
Czarni Dziewień 3-0 Relaks Szklary Dolne
(wo)
Sparta Parszowice 6-2 Orzeł Mikołajowice 26 marca, 11:00
Górnik Lubin 1-0 Ikar Miłogostowice 26 marca, 14:00
Mewa Kunice 2-1 Wilki Różana 25 marca, 15:00
Zryw Kłębanowice 1-2 KS Legnickie Pole 26 marca, 14:00

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Zryw Kłębanowice 2-0 Albatros Jaśkowice 2 kwietnia, 14:00
KS Legnickie Pole 5-2 Mewa Kunice 2 kwietnia, 15:00
Wilki Różana 1-3 Górnik Lubin 1 kwietnia, 15:30
Ikar Miłogostowice 4-1 Sparta Parszowice 1 kwietnia, 16:00
w Kunicach
Orzeł Mikołajowice 3-1 Czarni Dziewień 2 kwietnia, 14:00
Relaks Szklary Dolne 0-3 Błękitni Koskowice
(wo)
Fortuna Obora 2-0 Polgeo Lusina 2 kwietnia, 11:00
Sparta Rudna 10-0 Unia Miłoradzice 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Albatros Jaśkowice 0-7 Sparta Rudna 8 kwietnia, 16:00
Unia Miłoradzice 1-5 Fortuna Obora 9 kwietnia, 11:00
w Oborze
Polgeo Lusina 3-0 Relaks Szklary Dolne
(wo)
Błękitni Koskowice 3-6 Orzeł Mikołajowice 9 kwietnia, 14:00
Czarni Dziewień 2-4 Ikar Miłogostowice 9 kwietnia, 14:00
Sparta Parszowice 4-2 Wilki Różana 9 kwietnia, 11:00
Górnik Lubin 1-3 KS Legnickie Pole 8 kwietnia, 15:30
Mewa Kunice 2-5 Zryw Kłębanowice 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Mewa Kunice 1-3 Albatros Jaśkowice 22 kwietnia, 16:30
Zryw Kłębanowice 3-1 Górnik Lubin 23 kwietnia, 14:00
KS Legnickie Pole 3-1 Sparta Parszowice 22 kwietnia, 15:00
Wilki Różana 0-1 Czarni Dziewień 22 kwietnia, 15:30
Ikar Miłogostowice 9-0 Błękitni Koskowice 23 kwietnia, 14:00
w Kunicach
Orzeł Mikołajowice 0-3 Polgeo Lusina 23 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Relaks Szklary Dolne 0-3 Unia Miłoradzice
(wo)
Fortuna Obora 0-14 Sparta Rudna 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Albatros Jaśkowice 3-1 Fortuna Obora 29 kwietnia, 16:00
Sparta Rudna 3-0 Relaks Szklary Dolne
(wo)
Unia Miłoradzice 1-2 Orzeł Mikołajowice 30 kwietnia, 11:00
w Lubinie; na stadionie Górnika
Polgeo Lusina 0-6 Ikar Miłogostowice 30 kwietnia, 14:00
Błękitni Koskowice 7-4 Wilki Różana 29 kwietnia, 16:00
Czarni Dziewień 1-4 KS Legnickie Pole 30 kwietnia, 14:00
Sparta Parszowice 3-3 Zryw Kłębanowice 29 kwietnia, 16:00
Górnik Lubin 4-1 Mewa Kunice 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 3 maja

Górnik Lubin 4-1 Albatros Jaśkowice 3 maja, 14:00
Mewa Kunice 2-0 Sparta Parszowice 3 maja, 11:00
Zryw Kłębanowice 1-0 Czarni Dziewień 3 maja, 14:00
KS Legnickie Pole 2-0 Błękitni Koskowice 3 maja, 14:00
Wilki Różana 5-2 Polgeo Lusina 3 maja, 14:00
Ikar Miłogostowice 4-0 Unia Miłoradzice 3 maja, 15:00
Orzeł Mikołajowice 0-6 Sparta Rudna 3 maja, 14:00
Relaks Szklary Dolne 0-3 Fortuna Obora
(wo)

Kolejka 24 - 6-7 maja

Albatros Jaśkowice 3-0 Relaks Szklary Dolne
(wo)
Fortuna Obora 2-7 Orzeł Mikołajowice 7 maja, 11:00
Sparta Rudna 3-0 Ikar Miłogostowice 6 maja, 18:00
Unia Miłoradzice 1-5 Wilki Różana 7 maja, 14:00
w Lubinie; na stadionie Górnika
Polgeo Lusina 0-7 KS Legnickie Pole 7 maja, 14:00
Błękitni Koskowice 0-4 Zryw Kłębanowice 7 maja, 14:00
Czarni Dziewień 0-3 Mewa Kunice 7 maja, 14:00
(wo)
na boisku 4-1
Sparta Parszowice 3-4 Górnik Lubin 7 maja, 11:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Sparta Parszowice 6-0 Albatros Jaśkowice 14 maja, 11:00
Górnik Lubin 5-1 Czarni Dziewień 14 maja, 14:00
Mewa Kunice 2-3 Błękitni Koskowice 13 maja, 15:00
Zryw Kłębanowice 3-0 Polgeo Lusina 13 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Legnickie Pole 3-0 Unia Miłoradzice 13 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się
Wilki Różana 1-6 Sparta Rudna 13 maja, 16:00
Ikar Miłogostowice 8-0 Fortuna Obora 14 maja, 14:00
w Kunicach
Orzeł Mikołajowice 3-0 Relaks Szklary Dolne
(wo)

Kolejka 26 - 20-21 maja

Albatros Jaśkowice 3-1 Orzeł Mikołajowice 20 maja, 16:00
Relaks Szklary Dolne 0-3 Ikar Miłogostowice
(wo)
Fortuna Obora 1-4 Wilki Różana 21 maja, 11:00
Sparta Rudna 5-0 KS Legnickie Pole 20 maja, 18:00
Unia Miłoradzice 2-8 Zryw Kłębanowice 21 maja, 14:00
w Lubinie; na stadionie Górnika
Polgeo Lusina 2-7 Mewa Kunice 21 maja, 14:00
Błękitni Koskowice 3-3 Górnik Lubin 21 maja, 14:00
Czarni Dziewień 0-2 Sparta Parszowice 21 maja, 14:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Czarni Dziewień 2-2 Albatros Jaśkowice 28 maja, 14:00
Sparta Parszowice 3-2 Błękitni Koskowice 28 maja, 11:00
Górnik Lubin 3-1 Polgeo Lusina 28 maja, 14:00
Mewa Kunice 3-3 Unia Miłoradzice 27 maja, 15:00
Zryw Kłębanowice 0-3 Sparta Rudna 28 maja, 14:00
KS Legnickie Pole 6-0 Fortuna Obora 27 maja, 16:00
Wilki Różana 3-0 Relaks Szklary Dolne
(wo)
Ikar Miłogostowice 2-1 Orzeł Mikołajowice 28 maja, 14:00
w Kunicach

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Albatros Jaśkowice 0-5 Ikar Miłogostowice 3 czerwca, 16:00
Orzeł Mikołajowice 2-1 Wilki Różana 4 czerwca, 14:00
Relaks Szklary Dolne 0-3 KS Legnickie Pole
(wo)
Fortuna Obora 2-6 Zryw Kłębanowice 4 czerwca, 11:00
Sparta Rudna 3-0 Mewa Kunice 3 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Unia Miłoradzice 2-1 Górnik Lubin 4 czerwca, 14:00
w Lubinie; na stadionie Górnika
Polgeo Lusina 0-13 Sparta Parszowice 4 czerwca, 14:00
Błękitni Koskowice 0-0 Czarni Dziewień 4 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Błękitni Koskowice 3-1 Albatros Jaśkowice 10 czerwca, 17:00
Czarni Dziewień 6-0 Polgeo Lusina 11 czerwca, 14:00
Sparta Parszowice 4-2 Unia Miłoradzice 11 czerwca, 11:00
Górnik Lubin 2-2 Sparta Rudna 11 czerwca, 14:00
Mewa Kunice 7-1 Fortuna Obora 10 czerwca, 15:00
Zryw Kłębanowice 3-0 Relaks Szklary Dolne
(wo)
KS Legnickie Pole 2-1 Orzeł Mikołajowice 11 czerwca, 14:00
Wilki Różana 4-3 Ikar Miłogostowice 11 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Albatros Jaśkowice 2-1 Wilki Różana 15 czerwca, 14:00
Ikar Miłogostowice 1-3 KS Legnickie Pole 15 czerwca, 14:00
Orzeł Mikołajowice 0-3 Zryw Kłębanowice 15 czerwca, 12:00
Relaks Szklary Dolne 0-3 Mewa Kunice
(wo)
Fortuna Obora 2-4 Górnik Lubin 15 czerwca, 14:00
Sparta Rudna 7-1 Sparta Parszowice 15 czerwca, 14:00
Unia Miłoradzice 2-1 Czarni Dziewień 15 czerwca, 14:00
Polgeo Lusina 2-4 Błękitni Koskowice 15 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Legnica)

Klasa A 2016/2017 (Legnica I)
Klasa A 2016/2017 (Legnica III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas